Opinie o BP Tour w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BP Tour. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BP Tour o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BP Tour w Lublin

Trójmiasto

Minus jeden dziś na Siedlcach. Zatrudnili tych ja nie panimaju to teraz macie. Nie Piotruś? Może Marcinek też nam coś powie o standardach i porządku? Wstyd wam panowie.

Bądźmy poważni
@Trójmiasto

Po co takie rzeczy kolego piszesz, to może przecież spotkać każdego. Dużo nie trzeba, chwila nieuwagi, zamyślenie i zdarzenie gotowe. Nigdy nie zrozumiem jak można się śmiać i szydzić z kogoś kto miał wypadek.

@Bądźmy poważni

Wychodzi 300h w miesiącu

@Bądźmy poważni

Dobrze powiedział. Więc gdzie widać że się śmieje?

Marcin to ty?

Eduardo Majonezzo

Taka bieda w firmie że sam kierownik operacyjny musi dorabiać w weekendy jeżdżąc u Kultowego Ikarusa.

Joker

Szanowny Panie Pawle kierowniku operacyjny, co to się dzisiaj dzieje , że gait dziś jezdzi na 126-06, 156-03? Czy to są wysokie standardy? O którym Pan mówił w jednym z filmów? Trochę pokarało gwiazdora ! Jak to się cwaniakowało w czasie pandemi ,było ludzi do roboty dużo, i nawet było czym jeździć. Teraz nie ma ludzi ani czym jeździć. Pozdrwiam szanowny kierowniku

Musztarda
@Joker

On sam nie wie co się dzieje Chwali się objęciem posady kierownika, miało być tak pięknie każdy miał się słuchać pana kierownika a tu (usunięte przez administratora)

Obiektywny

Jak zawsze... Dostali wypłatę i cisza. Ale w następnym miesiącu znowu będą swoje żale tutaj wypisywać.

Kierowca Autobusu

Nie polecam

Czy ktoś jest normalny w firmie?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Ciekawość

Wypłata za wrzesień wpłynęła?

Gda

11.10.2021 Gdańsk nie dostał jeszcze wypłat podobno przelewy nie wyszły nawet

Jack
@Gda

Czekajcie dalej. Może kiedyś coś się zmieni

@Gda

Wielka mi nowość? Cały czas tak było. W roku, może 1 wypłata była o czasie. Cóż dziwię się, że w Gdańsku są jeszcze ludzie pracujący na takich warunkach. Gość z dziury pod Lublinem zabawia się z tyłkami, wielkich Trójmiejskich pracowników. Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha.

@Jack

Skończą jak w Warbusie. Wypłaty będą jak komornik zlicytuje resztki tek cudownej firemki. Czyli dostaną ochłapy. Jeśli w ogóle coś dostaną.

on

najważniejsze czy kasa jest na kontach w całości ??

Szafran
@on

Oczywiście że nie ma ! Jeszcze czas według lubelskich standardów. Może będą 13 go. Pozdrwiam

@Szafran

co za (usunięte przez administratora)logistyczna ja nie wiem jak mozna tak zyc.

winiary
@Szafran

wypłaty nie ma, a majonez szafran bawi się w jazdy ikarusem i youtuby

majonez mi się zważył
@winiary

Dlatego tłuka to całe życie to zabawa jak nie taryfa to zabawy własnym "radiozowem" po lansowanie się po mieście nieswoim ikarusem

Pinokio

Wypłata wpłynęła?

on

a co to tam bylo dzisiaj na siedlcach ?? ztm spr stan pojazdow bp toura na pewno przyczepil sie do brak swiatla lub slabego swiatla na pewno do lampy z przodu lekko wystawal klosz i peknieta(?) nad 1 drzwiami

@on

Nie przejmuj się. (usunięte przez administratora)kiedyś powiedział, że w Gdańsku jest (usunięte przez administratora) i porządek z tym zrobi. Pewnie, zaczęły się jego porządki. Miałem sen ,że w gazecie przeczytałem o likwidacji BP (usunięte przez administratora), a komornik sprzedawał wszystko co po nim zostało.

@Bogdan

ale ja sie nie przejmuje bo mi to (usunięte przez administratora) tylko ciekawe dlaczego ktos minusuje prawde... bylo dwoch ludzi z centrali ruchu i robili zdjecia (usunięte przez administratora)chyba 8009 nie jestem pewny z takimi usterkami o ktorych pisze. niedlugo to sie przyda ten rydwan :P

ertu
@on

Jak na standardy firmy, jeśli wóz ma tylko pęknięty reflektor i brak żarówki to może być autobusem w najlepszym stanie w firmie

@ertu

Wiesz człowiek z ztmu był bardzo najarany tymi nieprawidłowościami a najbardziej to pęknięta szybæ

@On

Z doświadczenia wiem, takie sprawy Wielki Właściciel załatwia pod stołem. Tak samo było z egzaminami dla towarzyszy ze wschodu. ZTM dawal mu termin za terminem. Jak widać dalej jeżdżą. Dokumenty przetargowe jedno, życie drugie. Chyba, że dla Niego zmienili warunki? Myślę, że nawet jakby ZTM zlapał autobus bez koła i hamulców, też Wielki Właściciel sprawę by załatwił.

Kierman
@XYZ

Białe skarpetki, mokasyny, garnitur i każdy kłania się w Pas Naszemu Panu!

@Kierman

chyba do czasu aż będzie draka i coś się stanie. albo w trakcie jazdy autobus się rozleci dosłownie.. tylko współczuje ludziom którzy muszą się do Pruszcza dostać.

Krzysztof silnoręki

Widzę, że ktoś usunął pytanie do obecnych pracowników? W kwestii złożonych wypowiedzeń o pracę przez 10 osób. Jestem ciekawy czy to prawda, czemu zostało to usunięte Znikają posty w magiczny sposób. Moim zadaniem to ważne pytanie. Wiele mówi o kondycji firmy. W Warbusie było podobnie.

Driver Gdańsk
@Krzysztof silnoręki

Ponad 10 osób złożyło. Jest to prawdziwa informacja. Firma jeszcze się trzyma dzięki Ukrainie i tyle. Jeżeli porównywać z Warbusem, to Bp Tour jest w 10 razy gorzej

@Driver Gdańsk

Miód na moje uszy. W tym wszystkim najwięcej radochy daje mi fakt że Majonez spalił za sobą mosty w każdej firmie w regionie. Zatonie razem z BP jak kapitan Titanica. Po wszystkim pozostanie mu jedynie Uber Eats swoim Mercedesem w barwach nadzoru ruchu.

Były kierowca

Mam pytanie do admina? Czemu usunęliście opinie Bogdana? W jednej napisał, że obcokrajowcy powinni mieć zdany egzamin z j. Polskiego, a w drugiej opisał karierę p. Tokarskiego?Najbardziej znienawidzonej osoby w tej firmie Czego się boicie? Moją też skasujecie?

Fantomas

Kasowanie postów działa w najlepsze - pewnie admin jest dobrze podpłacony i usuwa niewygodne posty, na to hajs Łysy ma...

OSTRZEGAM WSZYSTKICH

(usunięte przez administratora)Ludzie są pozbawieni rozsądku Piotr Brewczak Marcin Tokarski Paweł Szafrański NIE POLECAM z nimi współpracować w żadnym przypadku.

Edek sos tatarski
@OSTRZEGAM WSZYSTKICH

Ale jak to. Szafranski bez rozsądku? A na filmach taki fajny się wydaje hahahahahah

Zegarek

To już jest agonia.

@Zegarek

Czy to prawda, że od 1.11 odchodzi 10 kierowców? Podobno wypowiedzenia złożyli ???? chyba coś się dzieje, bo szef wszystkich szefów dzwoni po byłych pracownikach i zaprasza do pracy? Może ktoś to potwierdzić, nie wiem czy kupować popcorn. ????????????

Show
@Bogdan

Dzwonić to on sobie może porozmawiać o pogodzie, bo który z byłych wyzyskiwanych pracowników byłby na tyle chory na umyśle żeby wrócić do tego syfu. Trzeba cos zaproponować konkretnego żeby skusić pracownika do pracy, a co dopiero byłego pracownika. Łysy zaciągaj rękawy i do roboty kręcić kierownica w tych swoich padlinach...

Driver Gdańsk
@Bogdan

Wiem że Łysy wysyłał smsy do kierowców z Ukrainy, żeby oni ściągnęły do firmy swoich kolegów. Za każdego nowego pracownika obiecywał 400 zlotych. On zrobił stawkę na Ukraińców. Dlatego firma jeszcze funkcjonuje. Dopóki oni będą tutaj pracować - firma będzie istnieć

@Driver Gdańsk

Nie wiem jakie on ma, znajomości w ZTM . Zgodnie z umową wszyscy obcokrajowcy muszą mieć zdany egzamin z j. Polskiego. Swoją drogą dziwne, Polaków traktuje jak białych murzynów, a Ukraińcom załatwia stawki. Chyba ma swój dom obok szamba gaz mu zaszkodził i nie wie gdzie mieszka. Wstyd.. Ciekawie, czy te wypowiedzenia to prawda?

Jack
@Bogdan

Prawda w każdym słowie. Żaden z obcokrajowców którzy pracują w Gdańsku egzaminu nie zdawał. Połowa z nich języka polskiego nie rozumie. Tylko i słychać ja nie panimaju

@Jack

To prawda. Raz spotkałem jednego na Orlenie. Nawet nie rozumiał że się z nim witam. Zaskoczył dopiero po tym gdy rękę do niego wyciągnąłem. Kilka dni później kolejny zmieniał mnie na drugiej zmianie. Proszę dyspozytora o telefon do niego. Chciałem się spytać czy wróci na bazę moim samochodem. Usłyszałem że szkoda mojego czasu. Typ nie mówi ani słowa po polsku. Gdy chcą mu coś wyjaśnić to proszą innego Ukraińca o pomoc z tłumaczeniem.

@Uciekłem z BP

W zasadzie podawania tel w takiej formie o jakiej piszesz jest niedopuszczalne przez RODO. Ale.reszta rzeczy to dramat. Jak mu wyjaśnić że jest zmiana trasy nagla ?? Porażka

Uciekłem z BP

Typ myślał że to co działa u niego na ścianie wschodniej będzie działać u nas. W lubelskiem kierowcy jeżdżą za takie stawki że po pracy idą do MOPSa po puszki z mielonką. Przecież w dobie pandemii zatrudniali u nas np ludzi z Elbląga na minimalnych stawkach krajowych. Kilku z nas z Gdańska dostało aneksy do umów z mniejszymi stawkami godzinowymi. A teraz w momencie gdy ruszyła turystyka i wszędzie szukają kierowców w BP zdziwienie że ludzie odchodzą. Jakim cudem ta pseudo firemka jeszcze działa pozostaje słodka tajemnicą.

Były szofer BP
@Uciekłem z BP

Dokładnie i właściciel nic sobie nie robi z obecnej sytuacji, argumentując że nie ma finansów na podwyżki. Z takim podejściem to co najwyżej można powoli dobytek wywozić pod Lublin

Olek Gdańsk
@Uciekłem z BP

Działa bo jeszcze znajdują baranów za takie stawki. Dopóki będą barany pracujące za takie stawki, oni będą funkcjonować.

Arek
@Uciekłem z BP

Kolegę trzeba trochę sprostować. W pandemii przyszli ludzie z turystyki głównie, a z Elbląga dużo wcześniej, gdy upadł Warbus????

@Arek

Owszem, przyszli głównie z turystyki ale był też jeden z Elbląga który stracił tam pracę. Uczyłem go jeździć na kilku liniach. Chłop zatrudnił się za najniższą krajową. Mało tego, dali mu 5-6 dni na naukę wszystkich tras jakie BP obsługiwał w tamtym czasie.

eh

plus kolizja na 171. nie żeby coś ale to coraz słabiej działa,,

On

Rezerwa ztmu wyjeżdża w sensie gait jedzie na poleceniu ztmu i tak Może brak wozów albo i ludzi. Nie wiem czy to prawda ale słyszałem że kierowcy zaczęli składać wypowiedzenia a szefuńcio kierownik nigdy nic nie wie

Dreamer

Miałem sen, że jednocześnie do kanciapy łysego w Gdańsku jak i tej wiosce pod Lublinem wkroczyły jednocześnie ITD, skarbówka, PIP, straż graniczna, KAS, CBA i CBŚP... A glupiomadry tokar i zbytpewnysiebie łysy biegali z porobionymi gaciami... Ah, czasami sny stają się rzeczywistością... #tematdlauwagi

Łysy

Piotruś, jak tam twój oddział w Gdańsku będzie dalej istnieć bez pracowników?

Dyrektor amator
@Łysy

Nie masz co się martwić ! Zaraz będą napływać (usunięte przez administratora) to i (usunięte przez administratora)ich zatrudni

@Dyrektor amator

Brewka może ich zatrudnienia czemu nie. Tylko co na ZTM powie ? Może nie być zadowolony

Olek Gdańsk
@On

Trzeba by zapytać się tego normalnego inaczej Tokara, czy teraz jest w Gdańsku porządek ???? Pamiętam jak powiedział, że w Gdańsku jest (usunięte przez administratora) i on zrobi tam porządek. Planowanie przeniesione do Lublina, dodatkowe kary, obcinanie czasów dojazdów do zmiany, itp. To jego dzieło. Zresztą z tego co mówili, podobnie było w Lublinie jak PKS Zielona Góra miał linie od ZTM Lublin. Tam pod koniec nawet nie odbierał telefonów od kierowców. Bywało, że kierowcy nie stawiali się na zmianę, bo łaskawca ich nie powiadimiŁ. Jak mieli przyjechać z Zielonej Góry na wizytację. Tankował do krótkich autobusów po 100l paliwa a do długich 150. Chciał popisać się jakie oszczędności dla firmy zrobił. ???????????? O tym co wyprawiał pracujac w MPK lublin nie chce mi się pisać. Wystarczy zapytać któregoś z kierowców MPK w Lublinie sporo mają do powiedzenia na temat tego człowieka.

Pablo
@Olek Gdańsk

Zapomniałeś dodać o sytuacji kiedy Tokar namawiał kierowców, żeby dla ratowania oddziału PKS ZG w Lublinie pracowali miesiąc za darmo !

redaktor
@Pablo

O Marcinku to można już książkę napisać pt. "Destrukcja firm transportowych w Polsce"

Hehe
@Łysy

Zobaczymy jak długo.. Podobno znowu minimum jeden kierowca od was przechodzi do gaitu.. Szczytem jest to że na 184 majonez czy tam kto puszcza przeguba...porażka.

Heyter

Cytując klasyka: „kończ waść, wstydu oszczędź, (usunięte przez administratora) (uciekaj) do tej kropki pod Lublinem. Czytał H. Sienkiewicz

Bolek
@Heyter

Czego Ty oczekujesz po człowieku który nie ma wstydu i najwyraźniej nie ma zamiaru uciekać do wioski pod Lublinem. Ciułacz liczy każdy kilometr teraz, a co się nie będzie zgadzać w założeniach to wyrównają Ukraincy - oni dużo by mogli powiedzieć na temat okradania ich z uczciwie zarobionych pieniędzy !

Saszka z Ukrainy
@Bolek

Masz rację

Włodek z Włodawy

Wy nigdy nic nie wiecie, dlatego dalej dajecie się okradać a Piotruś dzięki Wam jakoś jeszcze kręci ten kołowrotek

Mam ogromną i nietypową prośbę. Po BP pracowałem dwa dni na betoniarkach. Uciekłem gdy się dowiedziałem że szef wymaga jazdy po 300 godzin w miesiącu (na rozmowie oczywiście mówił co innego). Teraz na śmieciarkach usłyszałem że zimą idę. A plugi a tam jazda poniedziałek-sobota po 12 godzin dziennie. Prawda jest taka że z ogłoszeń nie znajdę nic dobrego. Jeśli ktoś z was słyszał o czymś sensownym na C w okolicy Gdańska proszę by dał mi znać. Jestem przy ścianie. Mariagor@vp.pl

W sumie racja. Nie chcę pracować poniedziałek-sobota po 12h dziennie ze stawką godziną 25zł brutto w której 7zł to premia uznaniowa bez której zarobię minimalną krajową. Nie dość że wybrzydzam to jeszcze nie wiem czego chcę.

Majonez
@8009

Może idz do PKS Gdańsk/Gryf na przeczekanie i wtedy na spokojnie szukaj czegoś lepszego, albo Albatros też podobnie płaci co PKS

@Majonez

Niby spoko Ale raz porażka z.biletami kasy fiskalne itp nawet terminale.platnicze

Majonez
@On

Zawsze będzie coś, nie ma pracy idealnej

Waldi
@Majonez

Jak tam sytuacja w firmie ? Wczoraj podobno ponad 10 osób rzuciło wypowiedzenia ?

Trójmiasto
@Waldi

Co się stało?

Waldi
@Trójmiasto

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi,to może chodzić tylko o pieniądze ! Albo właściciel "firmy" okroił wypłaty,albo ktoś ludzie zaczęli walczyć o swoje i wzorem innych firm walczą o wyższą stawkę. Wszystko rośne a stawki w BP-Tour od czterech lat te same !

Były kierowca
@Waldi

Dokładnie, jak właściciel nie ma kasy na podwyżki dla pracowników, to najwyższy czas się pakować i wracać do Bełżyc zamykać ten (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o BP Tour - Lublin

• Jak się pracuje w BP Tour?

Zobacz opinie na temat firmy BP Tour tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BP Tour?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 6 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BP Tour?

Kandydaci do pracy w BP Tour napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BP Tour