unlimited polska

Lublin

Opinie o unlimited polska

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@Maciuś na czym polegał Twoim zdaniem wspomniany przez Ciebie wyzysk w pracy? @woto udało Ci się znaleźć pracę w firmie unlimited polska? Jeżeli tak, to pomocne by było, gdybyś opowiedział innym osobom, ubiegającym się o pracę w tej firmie, o warunkach zatrudnienia.

woto
użytkownik zarejestrowany

Wiecie jednak czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Maciuś

Nie polecam ! wyzysk ! szefowa niezrównoważona emocjonalnie, to wszystko. Trzymać się z dala

Gosia

Ja odbywałam w Unlimited praktyki w dziale marketingu na poziomie rozszezonym i bardzo polecam. nauczyłam sie dużo, stawiane przede mna zadania były ciekawe i nie zdarzyło mi sie ani razy parzyć komuś kawy jak to bywa przewaznie na praktykach. Firma cały czas się rozwija i akceptuje innowacyjne pomysły. Mi sie to bardzo podoba. Ponad to dostałam super zaświadczenie o mojej pracy w trakcie praktyk, które wyglada bardzo profesjonalnie i wzbogaci moje CV. A moja kandydatura dodatkowo została umieszczona na ich stronie internetowej po ponizszym linkiem: ( usunięte przez administratora ) Watro. Dziękuję za taka możliwość

pawel k

personel mlody i bardzo sympatyczny. po pracy wita milutka i zawsze usmiechnieta Pani sekretarka i to najfajniejsze z tego wszystkiego ;p super dziewczyna, fajnie pukajaca obcasami :)( usunięte przez administratora )ale reszta ludzi tez bardzo ok. przyjeli mnie choc nie mialem z ph nic wczesniej do czynienia. gdyby nie moje lenistwo to pewnie bym tam zostal ale wyszlo jak wyszlo. jak ktos lubi( usunięte przez administratora ). negatywy moze i jakies sa ale nikt i nic nie jest idealne. ogolnie to polecam to miejsce i pozdrawiam bylych pracodawcow jezeli to czytaja :)

Zostaw opinię o unlimited polska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie unlimited polska