Opinie o Euro Planit Personeelsdiensten w Hengelo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euro Planit Personeelsdiensten. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Planit Personeelsdiensten o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Planit Personeelsdiensten w Hengelo

mlody

dobry chlopak ma racje tez pracowalem i oszukuja rowniez pieniezy mi nie wyplacili i wszystko co mowia jest bujda jedna wielka nie wspomne o wynagrodzeniu alboo wakacyjnym oszukuja klamia na kazdym kroku banda zlodziej i nie robow a jesli chodzi o ta kaje to ma racje zapasiony tluscioch jest co wali kazdego w rogi bez litosci

dobry chlopak

nie polecam nikumu oszukuja okradaja na wszystkim wnagrodzenie 800ojro porazka cala firma jak i ta kaja z pod jaja haha nie pozdrawiam

Spawacz
@dobry chlopak

Siema w jakiej firmie pracowales ? Bo ja robie tez przez nich i nie mam na co narzekac....

Marian

Trudno zrozumieć o co chodzi ponieważ agencja ma bardzo dobre pinie w internecie a przecież tam nikt nie musi być przychylny firmie.

Maja

@Hrabina wspominasz o problemach z komunikacją w firmie. Piszesz też, że system premiowania pracowników nie jest do końca jasny. Czy może prosiłaś o jego wyjaśnienie?

Hrabina
@Maja

Owszem prosilam, niejednokrotnie. Nie udzielono mi odpowiedzi. Sprawa skonczyla sie rozejsciem i zgloszeniem agencji do odpowiednich sluzb. Z informacji jakie otrzymalam pozniej, agencja pobierala dotacje do nauki jezyka niderlandzkiego- czego mi nie proponowano, wg umowy mialam zwrot kosztow dojazdu, lecz koordynatorzy tlumaczyli to tym ze ksiegowa zapomniala usunac sentecje z umowy i mi sie nie nalezy. To bylo smieszne.

MONSTER
@Hrabina

Muszę zająć się jedna agencja mogłabyś podpowiedzieć do jakich służb zgłaszalas się ze swoją agencja ? Z tego co czytam zgłosiłas, czy skutecznie?

Firma Euro Planit Personeelsdiensten poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz Mig Mag
Hengelo
Dextron Personeel B.V.
Maja

@Izrael, napisałeś, że odpowiada Ci praca w Euro Planit Personeelsdiensten. Co w takim razie wpływa na Twoją opinię o tym pracodawcy? Mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami wszystkimi swoimi spostrzeżeniami, które będą potwierdzeniem Twojego zadowolenia ze współpracy z tą firmą?

Kurczaki Hoogeveen

Oj można tu pisać I pisać. Jeśli chodzi o samą agnecje, kontakt z koordynatorem jest fatalny. Nie odbieraja telefonow, nie odpisuja na wiadomosci, nigdy nie ma ich w biurze. Jesli juz w jakis sposob sie z Toba skontaktuja to robia to w bardzo nieprofesjonalny sposob. Wszystkiego musisz sobie pilnować (umowy, solarisow, godzin pracy, podwyżek, wypłacanych dodatkow itp) ogólnie DNOOO I trzy metry mułu. Nie informuja cie kiedy ida na urlop, a telefon wyłaczony, jak ty idziesz na urlop to najlepiej dwa razy im to zglosić bo beda do Ciebie dzwonić dlaczego w pracy cie nie ma. Nie polecam no chyba, że macie nerwy ze stali. Pozdro

Izrael
@Kurczaki Hoogeveen

Oszust. Ja robie na kurczakach w hoogeveen i jest bdb

Maja

@Wojtek, jeżeli masz styczność z Euro Planit Personeelsdiensten i jesteś w stanie przedstawić inną opinię o tej firmie jako pracodawcy, to zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi na tym forum. Na pewno są osoby, odwiedzające ten wątek, które chętnie się z nią zapoznają.

Wojtek

Jesteście pewni, ze nic pozytywnego nie można napisać?

Maja

@anonymous Czy jesteś pracownikiem firmy Euro Planit Personeelsdiensten, a może zastanawiasz się nad pracą dla tej firmy? Jeżeli jesteś pracownikiem, napisz proszę jak wygląda praca dla tej firmy, czy można liczyć na dobre wynagrodzenie i umowę o pracę, a co z atmosferą?

Bialy

Firma dopiero po kontrolach zewnetrznych i nalozonych karach za pobieranie dotacji wychodzi na albo do ludzi. Jak dla mnie fatalna firma, brak checi zrozumienia przy stawianych rzeczowych argumentach. Coz. Po wielu bataliach rezygnuje z tej agencji. Zanim podpiszesz umowe upewnij sie co podpisujesz.

@Bialy

a o jakich dotacjach piszesz?

Maja

Użytkownik @Bialy wspomniał w swoim komentarzu o kontroli w firmie Euro Planit Personeelsdiensten. Czy ktoś z obecnych lub były pracowników może to potwierdzić? Jak aktualnie wygląda sytuacja firmy Euro Planit Personeelsdiensten. Czy można podjąć z tą firmą współpracę? Czy do tej pory byliście zadowoleni z warunków umowy? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Podpowiedzcie jak pracuje się z agencją? To byłby mój pierwszy raz.

Ciekawy

Witam Ktoś pracuje na mięsie w Groenlo? Jakieś opinie na temat zakwaterowania w klasztorze? Pozdrawiam

Brak

Wszystko byłoby ok gdyby nie Solarisy z ucietymi godzinami i podejściem niektórych pracowników biura (zwłaszcza pań). Mieszkam na własnym więc nie wiem jak z warunkami mieszkań itp. Dają dane do logowania na ich stronę żeby weryfikować Solarisy ale niestety żeby się udało trzeba katować stronę cały dzień, bo albo błąd danych logowania albo pracę nad stroną. Osobiście chyba 10x mi już nowe dane wysyłają i jak nie mogłem się zalogować tak nie mogę dalej. Dojazd do pracy sam musze ogarniać na własną rękę mimo iż samochód służbowy kursuje codziennie do tej samej firmy w której pracuje to kierowca ma na inne zmiany. Pytam się dlaczego tak jest? Podsumowując. Firma sama w sobie nie jest najgorsza. Zapewniają pracę, mieszkanie i zwrot za dojazd do pracy (zależy od firmy w której pracujesz) pieniądze są w terminie (jeżeli Solaris się zgadza). Pracowałem przez gorsze i lepsze biura. W mojej ocenie 4/10.

jarek

...zawsze jest tak, ze premia to rzecz uznaniowa, tak było , jest i tak będzie, jedyną premia może być od "czystych wyników" np sprzedaży, w pozostałych przypadkach, rzecz czysto uznaniowa.........

Hrabina

Europlanit. Dziwna i niezrozumiala dla mnie firma. Pracujac na tych samych warunkach roznie premiuja pracownikow - od czego to zalezy? Nie znam odpowiedzi na to pytanie. W trudnych pytaniach odbijasz sie od scian. Odsylanie od koordynatora do koordynatora. Ba! Ty wiedzac z firmy ktorej jestes "wypozyczony" ze masz zapewniona prace i masz przyjsc do pracy europlanit rznie kretyna wmawiajac ze oni nie maja na twoj temat zadnych informacji ( pomimo ze szef w mojej obecnosci wysyla maila). Paranoja. Jezeli chodzi o wyplaty...co 4 tyg z tym nie ma problemu, ale pilnowac trzeba kazdego solarisa bo kradna.

Maja

Pracujesz w Euro Planit Personeelsdiensten? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

lukas

jak mozna tak ludzi ponirzac tzle sylwia zal

Niemiec

Pracuje trochę przez to biuro i nie jestem zadowolony można by wiele pisać ale najwazniejsze że jest tutaj kilka biur ale to biuro oferuje chyba najmniejszą stawkę na godzine....Warunki mieszkalne dramat jak dla mnie normlanie masakra.... Tego biura z pośród wielu innych w okręgu nie polecam..!

TakToWidze

Witam pracuje w firmie "Gu.." i powiem wam moja opinie, na poczatek odpowiem na kilka postow wyzej wiec europlanit jakos posrednik pracy to duzy znak zapytania wydaje mi sie ze indiwidualnie podchodzą do pracownikow jak jestes chamem to oni tez tacy są a do słowa chamstwo mozna wiele przypiąć(alkohol, narkotyki itp.) wiec jezeli jestes normalny oni tez sa normalni. Jezeli chodzi o chorobe w moim przypadku wygladalo to tak ze zadzwonilem powiedzialem ze sie źle czuje i poterzebuje 3 dni na odpoczynek w odpowiedzi dostalem ok nie ma problemu, wydaje mi sie ze w Polsce bysmy takiego czegos nigdy nie uslyszeli. Jezeli chodzi o sama prace to ja powiem tak od jakiegos czasu cały czas sa podnoszone normy jednak nie ma co winic za to europlanit bo to nie ich sprawa pretensji nie mozna miec do nikogo jedynie moze prosic majstra o dodatkowa pare rąk lub zmiane stanowiska co jest wykonalne, sama praca jest w miare ok, wszedzie trzeba pracowac wazne za jakie pieniadze. Co do mieszkan to zalezy po co kto tutaj przyjechal bo jezeli ktos oczekuje hotelu **** to niech jedzie na wakacje, szczeze powiem ze dla oka nie jest przyjemne tutaj gdzie mieszkam jezeli chodzi o wizerunek, ale fakt jest taki ze mieszkam sam. Moi sasiedzi sa z roznych srodowisk i rozne rzeczy robia, jezeli mi cos sie nie podoba zamykam sie w pokoju i tyle. Wiec jezeli ktos pisze ze złe warunki mieszkalne w pewnym sensie moge sie z nim zgodzic ale z 2giej strony kto komu broni sie wyprowadzic i isc na swoje, wiem ze firma daje cos pieniedzy na mieszkanie ale ile to nie wiem. Teraz opisze wam faktyczny widoczny minus i mam nadzieje ze ktos z Euro to bedzie czytal. Wiec najbardziej wkur**** nas Polakow ze sciagaja tutaj ludzi ktorzy nie maja w ogóle pojecia o robocie dosłownie NIC !, i wyglada to w ten sposob ze jest przyjmowane 10 osob załóżmy 6 Słowaków 4 polaków to z tych Słowaków jak 2 jest kumatych to naprawde gratuluje strzesliwego trafienia, Polacy tez nie lepsi bo przyjadą i jedyne co umią z Angielskiego to fu** you i 100 euro wiec tez pozdrawiam, dzieki temu potem traktuja nas jak baranów. Sedno sprawy jest takie ze na tych 6sciu Słowaków każdy z nich dostanie wyższą stawkę niz Polak, 2ga sprawa dadzą polaka na (usunięte przez administratora) stanowisko za malą stawke a Słowak dostanie normalną robotę za wiekszą stawke to naprawde wku.rwia ludzi i jezeli to sie nie zmieni to dojdzie kiedys do duzego konfilktu. Róznice w stawkach wynoszą od 1 euro są tez pewnie i wieksze ale te osoby siedza cicho bo juz dawno by była tutaj wojna. Opłata za mieszkanie +ubezpieczenie ok.300euro soboty nie sa obowiazkowe ale w kazda mozna pracowac nadgodziny wtorki i czwartki dla chetnych w pracy dostajemy cieplą zupe kawy do bólu herbata hmm co by tu jeszcze dodac, ooo raz w tygodniu jest Kordynator u nas w pracy zawsze po wyjsciu siedzi w miejscu dla palacych i nie mozna z nim porozmawiac na osobnosci poniewaz cała ta wiata jest "zaje....." przez Słowaków, jest tak tam ciasno ze komar tam ch... nie moze włożyć, i czekaja tam z nim nie wiadomo na co glupoty pier.... ze kogos ucho boli reka noga zeby nie kupowac takiego proszku do prania no bzdety, czasami czlowiek ma cos naprawde waznego do powiedzenia ale nie chce zeby to slyszaly inne osoby no to nie da rady trzeba telefonicznie. Ostatnie zdanie jeszcze, jezeli czyta ktos to z Europlanit tak jak pisalem wyzej pracuje w Gu.. napewno wiadomo co to za firma, chcialbym aby ktos odpowiedzialny za stawki zerknal na stawki Słowaków jak i Polaków i przeprowadził wywiad w tej firmie na temat "pracowitości" ludzi i wycignal z tego konsekwencje. 2ga sprawa jak sie przyjmowalem norma była X teraz norma jest XXX a stawka stoi w miejscu prosze tez aby ktos poruszył ten temat z szefem z "G" . Osoby które sie przyjmuja do Gu szczeze zapraszam jak sie nie spodoba zawsze mzona zmienic firme i prace. Pozdrawiam :D !

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Planit Personeelsdiensten - Hengelo

• Jak się pracuje w Euro Planit Personeelsdiensten?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Planit Personeelsdiensten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Planit Personeelsdiensten?

Euro Planit Personeelsdiensten