Opinie o Euro Planit Personeelsdiensten w Hengelo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euro Planit Personeelsdiensten. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Planit Personeelsdiensten o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Planit Personeelsdiensten w Hengelo

Daddd

Poszukują świetnych operatorów maszyn do najnowszych ofert

benik - pomoga to rowniez wiem. Tutaj na wolowinie gdzie pracuje juz slyszalem ze jak ktos jest np chory to zawiaza do lekarza nie ma z tym problemu. Pomagaja rowniez w innych problemach. No ale jak wiadomo ludzie narzekaja i narzekac beda. Czesto ludzie pisza nie prawde np gdy ktos ich zwolni . Ja tam nie moge powiedziec nic zlego i oby tak zostalo jak najdluzej

Witam , od kilku tygodniu pracuje dla tego biura. Pracuje na wolowinie w Enschede. Ja jestem zadowolony. Przyjmowala mnie Pani koordynator z Apeldorn. Wszystko co powiedziala tak jest. Korzystam z mieszkania sluzbowego i nie moge narzekac. Wyplaty sa na czas , co prawda co 4 tygodnie ale sa mozliwe zaliczki. Jak mialem jakies pytania zawsze ta pani mi pomogla. Ja narzekac nie moge i osobiscie moge polecic to biuro innym.

^_^

Witam , pracuje dla oddzialu z Apeldoorn`u w firmie logistycznej. Mieszkanie mam swoje , wiec nie powiem jakimi mieszkaniami dysponuje biuro. Praca sama w sobie okey , kontakt z biurem tez niczego sobie , solarisy do obejrzenia na portalu do ktorego mam login i haslo , wyplata w terminie. Nie wiem jak jest w innych oddzialach i innych pracach ale oddzial Apeldoorn polecam.;)

Firma Euro Planit Personeelsdiensten poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spawacz Mig Mag
Hengelo
Dextron Personeel B.V.
logo firmy POMOCNIK MONTERA IZOLACJI
Hengelo
LIMNUSWORK
wioletta4916

Witam .Potrzebuję numer do jakiegoś polskiego koordynatora firmy Euro Planit.Pracował jako spawacz.Syn miał wracać do Polski i od 3 dni nie wiem co się dzieje ,nie mam kontaktu.Pisałam e-maile do biura ale nie ma odzewu ,a po Holendersku z biurem się nie dogadam, Ratujcie ,bo odchodzę od zmysłów.Syna komórka milczy,nie wiem co myśleć .

yhyhyhy

A wiec agencja zalatwia stala prace ale pani koordynator kasia to ogolnie zaklamana ibezczelna osoba, ktora tylko patrzy jak zawinac twoje pieniadze, w dodatku jesli potrzebujesz czegos od niej to z wielkim zalem odbiera telefon, brak salarisow, ktore rzekomo wyslane sa co miesiac przez pania kasie. Tak wiec nie polecam chyba ze chcesz sie uzerac i denerwowac.

zazenowana

LUDZIE nie jedźcie tam!!! nie dawno wakacyjnego dostaliśmy z chłopakiem razem 13 SZOK

enschede

nie polecam najgorszemu wrogowi wyjazdu do enschede do miensa VION FOOD na chacie psychole pieniadze male szok Uwaga

sam onnnnnnnn

Witam straszne biuro mieszkasz na bungalow po 2 w pokoju a pokoj 2 na 2 i za 500 euro nie poleca, tego Biura a pani kordynator strasznie zmeczona albo chora??? czy wy w tym biurze nie widzicie co sie dzieje ???

Pomuszcie

Witam chciałbym się dowiedzieć coś więcej na temat tej firmy jak funkcjonuje.bo nie długo wyjeżdżam do miasta Enschede na pakowanie mięsa

prawda

Tomek - 2013-08-06 19:55:30 To [usunięte przez moderatora] biora 240 € za mieszkanie a drugie tyle z belastingu podpiszesz karteczke po holendersku I sobie pobieraja twoja kase czli placisz za hatke 500 € .kasa mala firmy w ktorych pracujesz to [usunięte przez moderatora] domy bungala albo klasztor odradzam wam rodacy popieram , nie wdawać sie w kontakty z tą firmą , [usunięte przez moderatora] , ja jestem tu i własnie jadę z tond

Prosze o informacje na temat agencji pracy Europlanit Personeelsdiensten bo zamierzam wyjechać do holandi :)

sukur

Masz informacje na temat tego biura podziel się z nami.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Planit Personeelsdiensten - Hengelo

• Jak się pracuje w Euro Planit Personeelsdiensten?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Planit Personeelsdiensten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Planit Personeelsdiensten?

Euro Planit Personeelsdiensten