Witam pracuje w firmie "Gu.." i powiem wam moja opinie, na poczatek odpowiem na kilka postow wyzej wiec europlanit jakos posrednik pracy to duzy znak zapytania wydaje mi sie ze indiwidualnie podchodzą do pracownikow jak jestes chamem to oni tez tacy są a do słowa chamstwo mozna wiele przypiąć(alkohol, narkotyki itp.) wiec jezeli jestes normalny oni tez sa normalni. Jezeli chodzi o chorobe w moim przypadku wygladalo to tak ze zadzwonilem powiedzialem ze sie źle czuje i poterzebuje 3 dni na odpoczynek w odpowiedzi dostalem ok nie ma problemu, wydaje mi sie ze w Polsce bysmy takiego czegos nigdy nie uslyszeli. Jezeli chodzi o sama prace to ja powiem tak od jakiegos czasu cały czas sa podnoszone normy jednak nie ma co winic za to europlanit bo to nie ich sprawa pretensji nie mozna miec do nikogo jedynie moze prosic majstra o dodatkowa pare rąk lub zmiane stanowiska co jest wykonalne, sama praca jest w miare ok, wszedzie trzeba pracowac wazne za jakie pieniadze. Co do mieszkan to zalezy po co kto tutaj przyjechal bo jezeli ktos oczekuje hotelu **** to niech jedzie na wakacje, szczeze powiem ze dla oka nie jest przyjemne tutaj gdzie mieszkam jezeli chodzi o wizerunek, ale fakt jest taki ze mieszkam sam. Moi sasiedzi sa z roznych srodowisk i rozne rzeczy robia, jezeli mi cos sie nie podoba zamykam sie w pokoju i tyle. Wiec jezeli ktos pisze ze złe warunki mieszkalne w pewnym sensie moge sie z nim zgodzic ale z 2giej strony kto komu broni sie wyprowadzic i isc na swoje, wiem ze firma daje cos pieniedzy na mieszkanie ale ile to nie wiem. Teraz opisze wam faktyczny widoczny minus i mam nadzieje ze ktos z Euro to bedzie czytal. Wiec najbardziej wkur**** nas Polakow ze sciagaja tutaj ludzi ktorzy nie maja w ogóle pojecia o robocie dosłownie NIC !, i wyglada to w ten sposob ze jest przyjmowane 10 osob załóżmy 6 Słowaków 4 polaków to z tych Słowaków jak 2 jest kumatych to naprawde gratuluje strzesliwego trafienia, Polacy tez nie lepsi bo przyjadą i jedyne co umią z Angielskiego to fu** you i 100 euro wiec tez pozdrawiam, dzieki temu potem traktuja nas jak baranów. Sedno sprawy jest takie ze na tych 6sciu Słowaków każdy z nich dostanie wyższą stawkę niz Polak, 2ga sprawa dadzą polaka na (usunięte przez administratora) stanowisko za malą stawke a Słowak dostanie normalną robotę za wiekszą stawke to naprawde wku.rwia ludzi i jezeli to sie nie zmieni to dojdzie kiedys do duzego konfilktu. Róznice w stawkach wynoszą od 1 euro są tez pewnie i wieksze ale te osoby siedza cicho bo juz dawno by była tutaj wojna. Opłata za mieszkanie +ubezpieczenie ok.300euro soboty nie sa obowiazkowe ale w kazda mozna pracowac nadgodziny wtorki i czwartki dla chetnych w pracy dostajemy cieplą zupe kawy do bólu herbata hmm co by tu jeszcze dodac, ooo raz w tygodniu jest Kordynator u nas w pracy zawsze po wyjsciu siedzi w miejscu dla palacych i nie mozna z nim porozmawiac na osobnosci poniewaz cała ta wiata jest "zaje....." przez Słowaków, jest tak tam ciasno ze komar tam ch... nie moze włożyć, i czekaja tam z nim nie wiadomo na co glupoty pier.... ze kogos ucho boli reka noga zeby nie kupowac takiego proszku do prania no bzdety, czasami czlowiek ma cos naprawde waznego do powiedzenia ale nie chce zeby to slyszaly inne osoby no to nie da rady trzeba telefonicznie. Ostatnie zdanie jeszcze, jezeli czyta ktos to z Europlanit tak jak pisalem wyzej pracuje w Gu.. napewno wiadomo co to za firma, chcialbym aby ktos odpowiedzialny za stawki zerknal na stawki Słowaków jak i Polaków i przeprowadził wywiad w tej firmie na temat "pracowitości" ludzi i wycignal z tego konsekwencje. 2ga sprawa jak sie przyjmowalem norma była X teraz norma jest XXX a stawka stoi w miejscu prosze tez aby ktos poruszył ten temat z szefem z "G" . Osoby które sie przyjmuja do Gu szczeze zapraszam jak sie nie spodoba zawsze mzona zmienic firme i prace. Pozdrawiam :D !