Opinie o Euro Planit Personeelsdiensten w Hengelo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euro Planit Personeelsdiensten. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Euro Planit Personeelsdiensten o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Planit Personeelsdiensten w Hengelo

Master

Pracowałem przez tą psędo agencyjke alę tylko przez tydzień i bardzo się ciesze że tylko tylę ponieważ oszukano mnie na wynagrodzeniu oraz na warunkach mieszkaniowych ,uwaga rodacy nie dajcie się zwieść słodkim gadaniom .

Iza

Myślisz, że warto zrezygnować z oferty po jednym komentarzu? Widzę, że tutaj opinie są podzielone odnośnie tego, jak tam jest. Ciekawa jestem bardzo, czy od pierwszego dnia jest zatrudnienie normalnie zarejestrowane i umowa?

Artur H Nowy wpis

W moim przypadku wszystko bylo ok. Tak jak sie umawialiśmy. Wyplata ZAWSZE na czas, brak "znikajacych" godzin... Ogromnym plusem tej agencji jest p. Liliana. Bardzo rzetelna i pomocna. Nawet po zakończeniu współpracy!

@Artur H

Piszesz o zakończonej współpracy. Jak więc długo może ona trwać? To może być praca na stałe z ciągłością roboty, czy to zlecenia na jakiś określony czas i zjazd do Polski? Stąd też moje zainteresowanie także tym, jaką umowę zapewniają?

Czy pracownicy Euro Planit Personeelsdiensten mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Teresa

Ostatni rok był bardzo znaczący chociażby z powodu inflacji. Znajdzie się jakiś pracownik który jest zorientowany w sprawie warunków pracy w tej firmie? Jakie obowiązują teraz miesięczne stawki netto dla pracowników? Jaki rodzaj umowy preferuje firma? Jak byście określili atmosferę pracy?

MRN Nowy wpis
@Teresa

Stawki zależne od roboty , ja ogólnie nie narzekam. Warunki mieszkalne też dobre.

Master

Iza

Firma Euro Planit Personeelsdiensten poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
oki

Coś się nie zgadza w twoim salarisie. Podejrzewasz, że pracodawca cię (usunięte przez administratora) przy wypłacie. Zostałeś zakwaterowany w fatalnych warunkach nie obawiaj się poprosić o wsparcie.Związek zawodowy FNV ,Związek zawodowy FNV Chrześcijańskie Związki Zawodowe CNV, Inspectie SZW, SNCU (Stichting Naleving CAO voor Uitzendkrachten) ,Juridisch Loket – bezpłatna pomoc prawna,FairWork, Meld.nl.

Mrd

Na krótki czas może być, ale na fazę B nie ma co liczyć, mimo iż firma w której pracujesz chce żebyś został to europlanit mówi NIE. Sprawdzone kilkakrotnie.

ZAWIEDZIONY

Przestrzegam pracy przez tą agencją zatrudnienia to są zwykli (usunięte przez administratora) przyjechałem w tam roku do pracy do niby fabryki hi tech Eidhoven na spawacz aluminium ,no i tu się zaczęło mieszkanie w baraku na cempingu do pracy albo jedź pan rowerem albo proś się kolegów,ale mniejsza z tym pojechałem na próbki i tu się zaczęło, próbki miałem na stal czarna koleś na próbkach które trwały 6 godzin nie aluminium powiedział że się nie nadaję , także przestrzegam przed tymi (usunięte przez administratora)

Jakie są warunki zatrudnienia w Euro Planit Personeelsdiensten?

Mrn

Pracuje teraz i jest git

@Mrn

"Jest git" mówi tak wiele i tak niewiele jednocześnie :D Opowiedz coś więcej! Czemu takie zdanie dobre? I od kiedy tam pracujesz?

Pola
@Mrn

Mogę wiedzieć gdzie pracujesz w jakiej firmie

@Piotr

Pracuje od września, no problemu z nimi ni ma jakoś wypłacać wypłacają, znikać kasa nie znika , warunki mieszkalny podstawa ,

@Mrn

A dobrze płacą? I na jakiej umowie cię zatrudnili?

@Piotr

Na płacę nie narzekam nie jest wysoko ale nie aż tak źle jak wszędzie, oczywiście że faza A

@Mrn

Hmm, konkrety jakieś możesz podać? Fajnie by było poznać dokładne liczby albo chociaż jakieś widełki :)

Kolekcjoner

PL Nie polecam tej firmy nikomu, zwlaszcza kobietom! Moja zona zostala na lodzie bez pieniedzy, z powodu ciazy nie moze pracowac, a Europlanit nie chce wyplacac jej zaislku chorobowego z powodu ciazy, za ktory jest odpowiedzialny. Sprawe bedzie rozstrzygal sad! Jest to bardzo nieprzyjemna i stresujaca sprawa, a Europlanit klamie w oczy! Nie kompetetni (usunięte przez administratora) i klamcy!!! EN I do not recommend this company to anyone, especially women! My wife is left on the ice with no money, she cannot work because of her pregnancy, and Europlanit does not want to pay her the sickness benefit due to pregnancy, for which he is responsible. The matter will be decided by court! This is a very unpleasant and stressful business, and Europlanit lies to the face! Incompetent scammers and liars!!! NL Ik raad dit bedrijf aan niemand aan, vooral niet aan vrouwen! Mijn vrouw blijft zonder geld op het ijs achter, ze kan niet werken vanwege haar zwangerschap en Europlanit wil haar geen ziekte-uitkering betalen vanwege zwangerschap, waarvoor hij verantwoordelijk is. De zaak wordt beslist door de rechtbank! Dit is een zeer onaangenaam en stressvol bedrijf, en Europlanit liegt in het gezicht! Incompetente oplichters en leugenaars!!!

@Kolekcjoner

Który zakład jak można wiedzieć ?

Na jakie wsparcie w Euro Planit Personeelsdiensten mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Cnotka

Chyba żadne

@Cnotka

czym spowodowana jest wątpliwość "chyba"? żadna jeszcze nie była i nie ma porównania? a podczas rekrutacji nie ma rozmów na ten temat z paniami, żadna nie poruszyła tematu?

Inteligent

Omijać szerokim łukiem szczególnie na klamczuszke Monikę ,nie mają pojęcia o branży technicznej , płaca porzal się Boże

Wcek&Placek

Praca jak to w agencji czyli trzeba pracować by coś tam zarobić jak nie chodzisz to wiadomo aut :) . Jeżeli agencja zapewni tobie godziny pracy oczywiście , a różnie z tym bywa i nie masz nałogów przez które nie chodzisz do roboty to coś tam zarobisz . Jeżeli chodzi o koordynatorów to różnie jeden/na jest zaiteresowana/ny ludźmi , inny ma wyjeb... co się dzieje z nimi .Jeżeli chodzi o warunki bytowe (mieszkanie) bywa z tym różnie przeważnie są to pomieszczenia ,mieszkania w których już wiele alkoholu się wylało % więc wiadomo , nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego ale bywa i też że się trafi jakieś po remoncie .Co do ludzi z którymi się mieszka to loteria , Agencja bierze do roboty każdego nie weryfikują niczego .Ale niestety Holandia przyciąga do siebie niebywały wręcz element .Czyli osoby często ukrywające się przed prawem , osoby uzależnione od alk% narkotyków . Ale też w śród nich są ludzie normalni których życie zmusiło do wyjazdu za granicę by coś zarobić . Więc bywa dość często tak że taka osoba trafia na lokację gdzie jest tak zwane GNIAZDO :) czyli patologia i wtedy są konflikty. ..Więc dużo zależy tak naprawdę od szczęścia którego wam życzę .:))

M.

Brak zorganizowania

Ciekawy
@M.

To znaczy?

Zawiedziony

LUDZIE !!! OMIJAJCIE BARDZO SZEROKIM LUKIEM TA AGENCJE, TAM NIE SPRAWDZAJA KOGO PRZYJMUJA DO PRACY, A ZATRUDNIAJA KRYMINALISTOW, PIJAKOW I MENELI, OCZYWISCIE RAZEM Z INNYMI. PAKUJA LUDZI JAK BYDLO PO KILKU W POMIESZCZENIU. TO NIE SA STANDARDY EUROPEJSKIE !!! PLACA 400 EURO ZA CIEZKO PRZEPRACOWANY TYDZIEN - CO SWIADCZY, ZE (usunięte przez administratora) LUDZI.

Jacek Hasiak
@Zawiedziony

Chłopie, jak Ci tak źle, to czemu nadal pracujesz w tej agencji? Dlaczego boisz się przedstawić? Taki jesteś kozak z opinią! Po ile osób w pokoju mieszkasz? Bo z tego co wiem, bo też pracuje przez nich, to mają tylko pokoje dwu osobowe, a czasem nawet można samemu mieszkać. Jak mało zarabiasz, to idź poszukaj pracy bez agencji! Wynajmij sobie mieszkanie sam, kup sobie auto, plac wszystkie podatki i wtedy płacz że mało zarabiasz!

ona

Hej hej czy ktoś pracuje obecie na filetowaniu prosze o opinie czy warto jechac ile wychodzi tygodniowo.

Dany
@ona

Jestem ciekaw jak jest na Kurczakach

Mariola

Czy pracował Pan przy pakowaniu mięsa?

Jakie są zarobki tutaj dla pośrednika pracy?

Mariusz

Agencja spoko nie mam zastrzeżeń

Patryk

Witam, czy w tej firmie obowiązuje znajomość języków ?

dobry chlopak

chajsik juz tyle czasu wyplacaja inie moga wyplacic solaris dostalem normalnie a brak chajsu na koncie banda (usunięte przez administratora) gdzie na nic nie maja czasu dzwonisz nie odbieraja zawsze problemy z pieniedzmi bo cos sie nie zgadza nikt mi nie wmowi o tym biurze jest przestrzelone bylem widzialem i wiem i jak pisalem nie otrzymalem wynagrodzenia do tej pory nie pozdrawiam

@dobry chlopak

Ludzie sa dziwni... Pracowalem przez ta firme 3 lata ! i nigdy nie bylo problemow ! Ani z kasa, ani z wolnym, ani z kontaktem z koordynatorami... Przyznaje ze widzialem nie jedno na domkach jak mlode gowniarze chleja, nie chodza do pracy, jezdza sluzbowkami po calej Holandii a potem placza ze wyplaty nie ma. Wiecznie trzeba za raczke prowadzac, bo ani jezyka nie znaja ani znac nie chca. Ogarnijcie sie, bo jak ktos przyjechal zarabiac, to pracuje i nie ma problemow. W jakiej firmie robisz? Czemu tego nie napiszesz?

Eztf

Alez uprzejma Pani glupoty pisze , dobrego miesa nie trzeba reklamować wiec skoncz glupoty ty tu wypisywać , kto normalny wchodzi i chwali firmy w ktorych jest cudownie , ej ej uwazaj bo twoje miejsce teraz zajmą za 0.50 centa mniej , jpr szczyt / co do firmy 2/10 Szkoda ze piszesz ze juz nie pracujesz , Wszystkie Pozytywy pisza pracownicy Biura

Eztf

I sie nie burz tutaj (usunięte przez administratora) glupkow chyba szukacie , kto normalny wchodzi i chwali prace w holandii hahaha

Tomek 555

Witam ja moge potwierdzic ze Euro Planit jest wyplacalny tez pracowalem przez te agecje sporo czasu i nie bylo problemow jezeli ktos twierdzi ze sa nie wyplacalni to polecam Covebo 4 dni pracy w miesiacu i koordynatorzy od siedmiu bolesci

Xqz
@dobry chlopak

Tak to prawda sa niewyplacalni jest wiele normalnych agencji nie pchajcie sie w to (usunięte przez administratora)

Adam Majewski

Wszyscy takie kozaki z opiniami, a nikt sie z imienia i nazwiska nie przedstawia hahaha. Dziecinada.... Bylem, pracowalem i nie moge zlego slowa powiedziec. Pokazcie swoj odcinek wyplaty na 800 ''ojro'' a nie cwaniaczycie, bo siedziecie przed kompem... Zenada!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Planit Personeelsdiensten - Hengelo

• Jak się pracuje w Euro Planit Personeelsdiensten?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Planit Personeelsdiensten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Planit Personeelsdiensten?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042