Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

rysiu

piekło to wam się dopiero zacznie od połowy września jak pini was zawali świniami i gaz pustaki ha ha

wykrawacz

Najbardziej rozwala mnie to jak ciągle na forum pojawia się jakiś pajac z pytaniem jak tam jest na uboju jak tam jest na rozbiorze jak tam jest na wózkach ludzie chyba w szkole kiblowaliście po 3 lata co bo jak można być takimi kretynami żeby po tym co ludzie opisują co tam siedzieje podjąć sie pracy w tym piekle robiłem tam i najgorszemu wrogowi nie życzę tej firmy zresztą wasza wola jak ktoś chce sprawdzić twardość psychiki to niech idzie pozdrawiam twardzieli

@wykrawacz

jak tam jest na rozbiorze? :D

aaaaqaqa

Panowie jak jest w tym Pini na wózkach widłowych ??? ile sie pracuje ile zarabia?? oferują mi prace ale zle o tej firmie słysze ;/ wiec pytam was ludzi żywo doświadczających tej pracy. Jak tam jest???

JulioMarcrino

zobaczymy kto będzie płakał tymi łzami :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
agata

ludzie marciniak ,wczesniej firma z zewnątrz

xyz

Kto gotuje te obiady ludzie to idzie się zatruć salmonellą to wszystko jest stare.

polo

Do prawnika mogę być pod pini dopiero od 2 września bo teraz nie ma mnie w kraju.

prawnik

Ok damy znać śledź forum i jak będziemy z telewizją pod zakładem to dołączysz do nas i weź te fotki i wszyscy co mają nagrania filmy i z dyktafonu zabrać będzie nas tak ok 300 osób zrobimy porządek i reszta w sądach zapłaci

polo

Szlyszalem ze ma być telewizja w pini .mam foty jak było w tym zakladzie jak pracowalem,mogę udostepnic telewizji niech zobaczą ludzie jak tam było a na pewno nic się nie zmieniło.były pracownik

agata

może to marciniak kontroluje wasze wpisy dajecie się robić w h.... jak małe dzieci ,oszukują was na umowach .gnoja a wy siedzicie cicho....

prawnik

Sprawdzę to jak to jest z tymi opiniami że są usuwane a i będzie sprawa pan sławek pawlak spotka się w sądzie niedługo z kilkoma byłymi także pawlak szykuj kupe kasy ja cię urządze za wszystko

ren

Ludzie ile dają nowemu pracownikowi na początek z 9 letnim stażem na Uboju itd plus operator Butiny

JJ

czemu jutro nie ma uboju?

KB

Patrząc na waszą kampanie reklamową zbiera się człowiekowi na wymioty ... Nie chcemy wędlin z polskich świń tylko z mięsa ... wasza gra słowna woła o pomstę do nieba ...

ren

Ej jakie są zarobki na Uboju i ile godz

ola

wedliny ochyda ,nie da się jeść

@ola

ale ceny mają dobre więc nie przesadzaj :)

xxx

już nie wspomnę że dziś 10 dzień miesiąca a wypłaty jak nie było tak nie ma jak tak dalej pójdzie wszyscy z tej Pini (usunięte przez administratora)

stare

Co to za wędliny są syf mam nadzieje że pis wygra wybory na jesień i wrócą dawne czasy czyli prawdziwe wędliny wędzone w małych masarniach i będą prawdziwe sklepy a nie markety z chemią a ten pini upadnie i wyleci z polski chcieliśmy uni pini won z polski

JJ

do hurtowni wszędzie wożą tylko minimum musisz zrobić, hurtownie są im potrzebne aby rozkręcić produkcję, dopracować wędliny i organizację pracy, oraz złapać rozpoznawalność na rynku, jak to się im uda, mają CAŁKIEM ZAPRZESTAĆ dostaw do hurtowni i skoncentrować się tylko na rozwijaniu marketów... taką taktykę opracowało kierownictwo.

pytanie

Czy dalej Pini Polska wozi towar bezpośrednio do sklepów ?? Wiem, ze dostarczają i do małych sieci bezposrednio i do małych hurtowienek też w centralnej Polsce, moja koleżanka kupuje

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.