Opinie o Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal w Ustroń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal w Ustroń

pytający

Dzień dobry mam pytanie czy biuro ogłosiło upadłość bo aktualnie jest zero kontaktu do nich na e-mail nie odpowiadają na telefony też ktoś wie co się z nim dzieje ??

Mieczysław
@pytający

Nie ma żadnego info żeby ogłosili upadłość. Jeszcze kilka miesięcy temu były wpisy ze działają. Spróbuj może podjechać do siedziby firmy jak nie możesz się dodzwonić. Chcesz kupić jakąś wycieczkę czy chodzi o coś innego?

Pytajcy
@Mieczysław

Chce odzyskać pieniądze z zaliczki z wycieczki bo się nie odbyła i od listopada do dnia dzisiejszego pieniądze nie wpłyneły na konto w siedzibie firmy nikogo nie ma A telefonów nikt nie odbiera A na e-mail nikt nie odpisuje

Hanna
@Pytajcy

Jak duża to kwota była? Najsmutniejszy jest poziom inflacji aktualnie. Myślisz, że masz szanse na jakieś odsetki od tego przetrzymywania ich?

Pytajcy
@Hanna

336zł wiem że to nie jest jakaś gigantyczna ale zawsze coś i dziwię się że nie chcą tego zwrócić

Ala Nowy wpis
@pytający

Dzialaja, tylko z grupami i w mniejszym składzie, dlatego kontakt utrudniony ale nadal jak coś robią to na najwyższym poziomie. Polecam‼

Robert Nowy wpis
@Mieczysław

Już lipiec i żadnych informacji czy jakieś wycieczki się odbędą.W siedzibie na ul.Kościuszki w Krakowie brak plakatów.Na domofonie nie ma już Abdar tylko numer.

Gg Nowy wpis
@Ala

Naprawdę jak zawsze wszystko na poziomie

Czy Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal zapewnia kartę multisportu?

opinia o Abdar

Miałem okazję pracować w tym miejscu, na szczęście stosunkowo krótko, więc nieprawdą jest, że są tam osoby z wieloletnim stażem. Z tego, co wiem, wszystkie uciekły. Te pozytywy to chyba właściciele sami sobie piszą. Żaden pracownik stacjonarny nie miał o nich dobrego zdania. Jak zacząłem to od razu zostałem ostrzeżony, że jak się zgodzę na wynagrodzenie oparte o system prowizyjny to będę potem na tę prowizję czekał i upominał się miesiącami, oraz że nigdy nikt się ze mną nie rozliczy za ewentualne nadgodziny przy realizacji wyjazdów. Właściciel to biurem zainteresowany nie był w ogóle. Byleby się kręciło jak najmniejszym kosztem. A właścicielka...to by można elaborat pisać. Toksyczna, niesłowna, roztrzepana, nie dotrzymująca słowa kobieta. Tragedia. Nie polecam.

Basia
@opinia o Abdar

Byłam tam na praktyce i odniosłam zupełnie inne wrażenie. Raczej były osoby, które pracowały przez kilka lat w tym biurze...Jesteś może ta osobą, która skopiowała programy z I..ki i wydawała za swoje, podobno zwolnili Cię dyscyplinarnie? Jeżeli to Ty to może wystarczy się wymądrzac i pisać głupoty, zresztą każdy sam oceni. Biuro działa, pomagamy właścicielom bezinteresownie, są takie czasy że trzeba się wspierać. Dobrze, że Ciebie tam już nie ma.

Lena

Jestem zachwycona wycieczką Zamki Dolnego Śląska - wspaniale zaplanowana trasa, ciekawe i obszerne opowieści Pana Roberta - na wszystkie pytania udzielał wyczerpującej odpowiedzi, stworzył niezwykle miłą atmosferę podczas wycieczki. Po Legnicy oprowadzała nas równie kompetentna i przemiła Pani Elżbieta. Ogromne podziękowania i uznanie dla Biura Abdar. Panowie kierowcy obwieźli nas bezpiecznie i byli bardzo opiekuńczy. Hotele wygodne i ze smacznym śniadaniem. Wycieczka SUPER!

Ocenia się tutaj pracodawcę
@Lena

Abdar dodaje fikcyjne opinie bo komuś się nie podoba prawdziwa ocena pracodawców. Tylko ze ktoś nie rozumie idei tego portalu i pisze o wycieczce :D

zgłoszone
@Lena

Opinia dotyczy wycieczki, a nie pracodawcy. Można organizować super wyjazdy, a jednocześnie być beznadziejnym szefem i źle traktować pracowników. Zgłaszam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik Montażu
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kelner w hotelu Ustroń
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Były Pracownik

Na prawdę warto! Właściciele niesamowici, jakże otwarci i empatyczni. Uczciwi jak ich mało! Polecam bardzo!

Żart
@Były Pracownik

Ten komentarz to jakaś kpina. Właściciele obok uczciwości nawet nie stali. Bardzo niekorzystne warunki umowy, oszczędzanie na pracowniku w każdym możliwym aspekcie. Empatia i otwartość to ostatnie cechy, jakie można im przypisać. Właściciele to małżeństwo, które na grunt zawodowy przenosiło swoje prywatne problemy, wielokrotnie kłócąc się przy pracownikach. Cechuje ich przestarzałe podejście do prowadzenia biznesu. Zero inwestycji, zero rozwoju, brak zaangażowania i zrozumienia dla zmieniającej się branży. To fatalne miejsce dla osób, która chcą coś osiągnąć w turystyce i czegoś się nauczyć. Nie pod tym adresem. Typowi Janusze bez pojęcia. Szkoda waszego czasu!

Abdar
@Żart

Dziękujemy za opinie. No cóż nie zawsze jest po drodze na linii właściciel-pracownik. Podsumowując, mimo wszystko jest tak źle, że nasi pracownice są z nami od kilkanastu lat, więc o czymś to świadczy. Natomiast ze strony konkretnego (jak się domyślamy pracownika) było sporo nie to że niedociągnięć ale nawet spraw, które mogły nas doprowadzić do ogromnych strat i spraw sądowych. W takim momencie każdemu radzimy założyć własną działalność i zarządzać nią w odpowiedni sposób :)

@Żart

Też jestem byłym pracownikiem tylko z racji przeprowadzki. No cóż... widzę, że komuś (usunięte przez administratora). W takich przypadkach uczciwe osoby wyjaśniają to między sobą a nie wylewac łzy w sieci i to publicznie. Akurat właściciele są normalni, zawsze o wszystkim można było się dogadać, więc nie pieprz głupot!!!

Wiarygodnosc
@Abdar

Biuro Podróży Abdar…i nagle wszystkie wpisy broniące Państwa biura zostały wystawione dokładnie tego samego dnia, co Wasz komentarz odnoszący się do negatywnej opinii. Bardzo to wiarygodne. Coś czuję, ze były pracownik nie kłamał.

Pilot
@Żart

Pan/Pani spróbujcie pracy w innych firmach, myślę że opinia wtedy ulegnie zmianie. Właściciele są w porządku, wiadomo, mają czasami jakieś humory lub gorsze dni (Ci co pracują w turystyce to wiedzą jak jest), ale to co potrafią wyczarować w turystyce, ich wiedza i doświadczenie są na najwyższym poziomie. Zresztą ciężką pracą wypracowali sobie szacunek w środowisku turystycznym. Szanują i doceniają również pracowników, nie słyszałem aby ktoś narzekał (pod względem finansowym też). Więc żartownisiu popracuj w turystyce dłużej i dopiero wtedy będziesz mógł zabrać głos na ten temat.

Pilot

Zbulwersowała mnie opinia pod tytułem ŻART. Przede wszystkim raczej nie masz pojęcia jak jest u innych. Od 15 lat jeżdżę dla różnych biur podróży, tak jak właściciele Abdaru dbają o klientów (miejsca noclegów, zróżnicowane programy, w razie problemów wyjście na prostą), pilotów (godna wypłata zawsze na czas, kontakt pod czas wycieczki 24h) to naprawdę na palcach jednej ręki można policzyć takich pracodawców. Więc podsumowując BYŁY PRACOWNIK TO TYLKO BYŁY PRACOWNIK. Właściciele bp Abdar mieliście nosa, dobrze, że to były pracownik.

Maria

@Żart niekorzystne - czyli jakie??

inka

Ogólnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal - Ustroń

• Jak się pracuje w Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal?

Zobacz opinie na temat firmy Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal?

Abdar Biuro Podróży Maciej Oszal
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Andrzeja Brody 33c
    43-450 Ustroń
  • NIP: 5482333894 REGON: 240320457

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042