Opinie o Maco Pharma w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Maco Pharma. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maco Pharma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maco Pharma w Wrocław

rrrr

1900 zł brutto + 25% premii jak zasłużysz

hejciarz
@rrrr

za 1900 to mogliby sobie pomarzyć że ktokolwiek będzie pracował . Przyjęcia są tylko do 3 zmianówki a tak co trzeci tydzień masz nocki i wtedy 20 % dodatkowo za nocki . Czyli 1900 + 126 za nocki + te 25 % premii to jakieś 2500 zł , premia to w sumie jest za normalna pracę chyba ze jesteś chorowita to coś Ci obetną ale jak pracujesz normalnie to zawsze jest te 25% a to 475 zł.To na początek bo stare wyjadaczki z 5 letnim stażowym maja spokojnie powyżej 3000. A i jeszcze co 3 miesiące mażesz dostać 300 zł jak jesteś zdolna i 3 miesiące normalnie pracujesz czyli jesteś w pracy i tyrasz te 8 godzin od poniedziałku do piątku.

zaciekawiona

Dziewczyny, piszecie, że branża jest prestiżowa i wymieniacie benefity (całkiem interesująca oferta), ale nie piszecie nic o zarobkach. Napiszcie prosze ile zarabia pracownik produkcyjny (netto lub brutto), zatrudniony bezpośrednio przez Waszą firmę. Z góry dziękuję za odpowiedź.

nie powiem

Rotacja jest duża ,bo dużo złych rzeczy i zachowań liderek i mistrzyń uchodzi bokiem bo tak jest i koniec .One mogą gnoić pracowników ,wyśmiewać ,upokarzać itd .Wiadomo że nikt tego nie zgłosi do wielmożnej dyrekcji bo się boją o pracę .A nawet jak ktoś zgłosi ten fakt to i tak nikt nic z tym nie zrobi .Z czasem umiera śmiercią naturalną .I tak latka lecą .Można poczytać ,że są pracownicy ,którzy pracują nawet dziesięć lat .Pytam się i co z tego?A z tego, że widocznie lubią być kopani w (usunięte przez administratora) nie mają ambicji zawodowych .I tak do emerytury .Żenada .A większość to same lizusy i w dupo wlazy .

technik

A ja jestem technikiem ruchu utrzymania czy dużo dziurek w Maco jest do przepchania?

Było to kilka lat temu. Dostałem skierowanie z Urzędu Pracy do Maco Pharma. Zgłosiłem się aby zapoznać się z ewentualnym zakresem obowiązków i podjąć decyzję o pracy jeśli będą chcieli mnie przyjąć, jeśli nie, to chciałem otrzymać potwierdzenie o zgłoszeniu się do pracy z sekretariatu Maco Pharmy, potwierdzone pieczątką i podpisem pracownika sekretariatu, jest to potrzebne dla Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Po dotarciu na miejsce na drodze stanął mi strażnik przemysłowy z pytaniem o przepustkę, oczywiście takowej nie miałem, pyta się więc w jakim celu i gdzie chcę pójść. Wyjaśniłem że do sekretariatu w sprawie pracy pokazując skierowanie z Urzędu Pracy i podanie o przyjęcie do pracy. Odpowiedział że nie może mnie tam wpuścić i żebym te "papiery" które miałem ze sobą jemu zostawił i on je przekaże do sekretariatu i że dostanę z firmy jakąś pisemną odpowiedż na moje podanie. Odpowiedziałem że potrzebuję z sekretariatu pisemne potwierdzenie o stawieniu się do pracy, taki jest wymóg Urzędu Pracy aby nie utracić zasiłku. Odpowiedział że nic go to nie obchodzi, a on sam żadnego potwierdzenia ani pieczątki z podpisem też mi nie dać nie może. Wróciłem do Urzędu Pracy i opowiedziałem o zaistniałej sytuacji. Musiałem złożyć pisemne oświadczenie z dokładnym opisem zaistniałej sytuacji w które na szczęście uwierzono i zaakceptowano, dodano tylko że nie jestem pierwszy i pewnie nie ostatni którego tam tak potraktowano, zasiłku nie straciłem. Odpowiedzi na moje podanie nigdy od Maco Pharma nie otrzymałem.

Moje pytanie jest takie, czy W Maco Pharmie odbywa się jakaś ściśle tajna produkcja i na jej teren, nawet do sekretariatu, bez przepustki mysz się nawet nie prześlizgnie, bez względu na powód przybycia ?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
nana

Szukaja caly czas na olx, money.pl i w pup, na stronie maco tez bylo ogloszenie.Owszem sa pracownicy ktorzy pracuja kilka lat ale to na dzialach gdzie jest 1 lub 2 zmiany zazwyczaj chociaz na sterylce tez.Jest duza rotacja a dlaczego to poczytaj wczesniejsze opinie....

weżcie się do roboty a nie do interesowania się życiem innych

nana

To i tak dlugo wytrzymalas, nie ktore dziewczyny odchodzily po jednym dniu.Ja jak pracowalam to juz po 2miechach firma przyjmowala.....8 mies to dlugo pracowalas na agencje, a zwolnic moga ciebie bez powodu, dlatego powiem tak ze dla pracy nie warto sie poswiecaci starac.Moze to dobrze ze dla ciebie ze tak sie stalo, znajdziesz lepsza prace.Powodzenia!

Madlen6

Pracowałam w tej firmie przez prawie 8 miesięcy przez umowę agencyjną, przez cały czas słyszałam, że są zadowoleni z mojej pracy, a w grudniu zostałam poinformowane że dostanę od stycznia umowę przez firmę niestety pan z kadr który to powiedział mocno mijał się z prawdą, ponieważ w styczniu poinformowano mnie że mi umowy nie przedłużą ponieważ cytuję "za wolno pracuję no i to chorobowe" na którym byłam 3 dni (z 38 stopniami gorączki do pracy się nie idzie)w ciągu 8 miesięcy, pracę lubiłam, dziewczyny z którymi pracowałam też były fajne ale mistrzyni mnie rozczarowała, uważałam ją za sympatyczną osobę, lecz widocznie taka nie była bo jak po siedmiu miesiącach można powiedzieć pracownikowi że jest dobrym pracownikiem a po 8 miesiącu nie podpisać z nim umowy bo za wolno robi. Coś w tym wypadku wyraźnie nie gra. Najlepiej w tej firmie nie zatrudniać się przez agencję, bo taki pracownik ma mniejsze szanse na stałą pracę.

nie powiem

Dziewczyny. Powiem krótko. Dla mnie w tej firmie jest mobbing. Widać go jak tylko wejdzie się na białą sale. Liderki, mistrzynie pomiatają ludźmi jak tylko mogą. Darcie ryja, poganianie nas jak bydło. Nie wiem czy wszystkie są takie same, ale na naszej zmianie jest kilka niebieskich, którym się wydaje że są ponad .Zwalnia się dobrych pracowników głupimi wymówkami, a i tak wiadomo że chodzi o zemstę. A i tylko trzeba czekać na kolejne dziwne zwolnienia. Pozdrawiam dziewczyny, które miały w tym tygodniu pierwszą zmianę.

nana

Pracowalam tam kilka lat temu, ja jak szlam do wc to tylko mowilam ze wychodze i nikogo sie nie pytalam o pozwolenie.Widze ze coraz wiekszy syf widze ze sie robic.Zgloscie sprawe do pipu i idzie do kierownictwa i do dyra.Musicie przestac chowac glowy w piasek bo liderki beda dalej bezkarne ! Rozumiem ze boicie sie o prace ale pozwalajac na takie praktyki same siebie upokarzacie.Warto dawac sie upokarzac za pare groszy?Was jest wiekszosc wiec nie dajcie z siebie robic niewolnic.Za moich czasow tez byla kijowa atmosfera, liderki robily co chcialy .Ja walnelam ta robote z dnia na dzien doslonwnie.A na odchodne powiedzialam liderkom co mysle i pani Katarzynie z goryze nic nie robia i jest mobbing i udaja ze jest cacy.Potem jescze chcieli rozmawiac ale bylo za pozno.Ja do liderek jak mnie wkurwialy to dawalam cierpkie riposty, nie balam sie ze mnie zwolnia bo tam brakuje ludzi i co chwile kogos szukaja.Nie dajcie sie!!!!

g

Widzialam ogloszenia ze wlasnie szukaja na 3 zmiany w systemie 4brygadowym....jak beda chcieli to wprowadza i ludzi beda miec gdzies..........

Beza

Dziewczyny czy ktoś wie coś o czterobrygadówce że znowu chcą ją wprowadzić?

Beza

Dziewczyny albo w waszej grupie jest ok. albo żyjecie z głową w chmurach,kto chce wychodzić po kilka razy do toalety?W mojej grupie jest problem żeby wyjść raz kiedy jest potrzeba a na stołówkę nie wolno wchodzić żeby napić się swojego picia bo kranówka w sasie jest lepsza zdaniem dyrektora sam pewnie jej nie pije .Tyle samo czasu zabiera napicie się swojego jak i picie w sasie nie mówię tu o dziewczynach które nadużywają tego czasu ale one i tak nic sobie z tego nie robią.

obserwator
@Beza

"zatem jakieś 5 razy w ciągu 8 godzin" - bez przesady Częstotliwość, z jaką oddaje się mocz, jest kwestią indywidualną i zależy m.in. od ilości przyjętych płynów, temperatury otoczenia czy pojemności pęcherza. Jednak wskazaniem do wizyty u lekarza jest potrzeba oddania moczu więcej niż 7 razy w ciągu dnia. http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-moczowy/czestomocz-przyczyny-o-czym-swiadczy-czeste-oddawanie-moczu_37459.html

Beza

Ale napisała prawdę trzeba wiać bo ta firma to brak szacunku dla ludzi.Można wyjść do toalety w jednej grupie są zapisy w innej kolejka tak że nie zawsze Ci się uda bo godzinę przed przerwą i przed końcem pracy nie chcą puszczać . A teksty typu muszę ukucić to łażenie itp są żenujące. Propozycja kupcie pampersy .Niewolno napić się swojego napoju tylko wodę w sumie z kranu bo dystrybutor jest podłączony do wody miejskiej którą nie każdy może pić.Potrzeba ludzi cichych,szybkich ,nie chorujących i nie mających własnego zdania.

ale

Stara to że dają socjal i benefity to nie żadna łaska bo teraz prawie każda firma to daje nawet banki dla swoich pracowników. Bzdury że nie wolno wychodzić do toalety!!! jesteśmy tylko ludźmi nie robotami. nie jestem z tych co pracują 10 laT gdy tylko trafiła się okazja to zwiałam. Czy naprawdę w zamian za prywatną opiekę medyczną chcesz być traktowana przedmiotowo? oni tam tylko potrzebuja cichych szrych myszek, które przez 10 lat będą cicho pracowały i nie dyskutowały a nie pracowników którzy chcą się rozwijać, a jeśli nie rozwijać sie to być godnie traktowanym

@ale

z toaleta to jest naprawdę kiepsko wiekszos z nas chodz do niej przed pracą później po 2 - 3 godzinach pracy to jak ci się uda , później na przerwie , a potem po 2 do 3 godzin to już jak cisie uda liderkę zbałamucić a potem to już po pracy zatem jakieś 5 razy w ciągu 8 godzin . Pozostała część dnia to już twoja sprawa a tak no logike to jak potrzebujesz chodzić to toalety 10 razy na dobę to dasz radę i w Maco. ( W przedszkolu u mojego dziecka tez mogą chodzić co 2-3 godziny)

Beza

Dziewczyny czy naprawdę uważacie że traktowanie nas poniżej godności jest ok.Nie zwalniamy się bo kieruje nami strach przed znalezieniem nowej pracy po tak długim okresie pracy w jednej firmie.Ale jak góra nas traktuje? Nie wolno wejść na stołówkę,wyjście do toalety jak Ci pozwoli lider,nie informowanie nas o planach firmy dotyczących czterobrygadówki ,zmian w systemie pracy i dokręcania śruby na maxa żeby dużo bo jakość już mniej istotna jest.Niech Ci ludzie którzy wymyślili zmiany od stycznia na kondycjonowaniu staną przy maszynie i zobaczą jak wygląda ta praca bo teoria nie jest chyba zawsze racjonalna.Jesteśmy ludżmi mamy tylko jedno zdrowie ciężko pracujemy a kierownictwu się wydaje że to takie lajcikowe czynności wykonujemy .Wiem że nikt nas nie trzyma i droga wolna ale czy w związku z tym można dać sobą pomiatać ja oczekuję szacunku i trochę wyrozumiałości z drugiej strony również.

ojoj
@Beza

Wyjście do toalety za pozwoleniem straszne aby sie zapisywać na listę chętnych aby skorzystać !!!!!Boże kto wybiera tą kadrę zarządzającą w tej firmie ? czy we Francji też panują takie zwyczaje ? Cyba nie oni by sie za głowę złapali że takie rzeczy się mogą dziać !!!!

lol
@ojoj

przecież zakazu wejścia na stołówke nie ma trzeba to tylko robić przerwy wtedy kiedy można a nie kiedy się Tobie zachce w końcu przychodzimy to pracować i zarabiać czy siedzieć na stołówce i zarabiać ? a przerwa jest jak wszędzie tylko o 5 minut dłuższa niż w poprzedniej pracy.

Bardzo stara

Zgadzam sie ze Starą. Narzekacie ,nakrecacie sie a pracujecie komu zle niech sie zwalnia.Skoro pracujemy po 10 i wiecej lat to chyba nie jest tak zle.Te wasze. opinie tylko nakrecaja ,polowa to nie prawda ,i nie jestem niebieska

Stara

Chyba coś Ci się pomyliło... To nie pracownik ustala zasady pracy, jeśli komuś nie podobają się zmiany warunków pracy droga wolna. Nikt nie podpisywał tu dożywocia. Nie twierdzę, że wszystko jest super w tej firmie ale nie można zarzucić, że nie dbają o pracowników. Jest opieka medyczna (dostępność specjalistów w ciągu siedmiu dni a nie jak na NFZ pół roku czekania), grusza na wakacje, talony na święta, premia za niechorowanie, bal karnawałowy, piknik rodzinny, wycieczka i karta multisport... Czy to mało...? Narzekacie a pracujecie tu po 10 lat i kazda trzęsie tyłkiem żeby jej nie zwolnili.

ale

dlaczego dziewczyny i liderki sie tak łatwo godzą na jakieś czterobrygadówki?! zawsze góra coś zadecyduje i nawet nie pyta nas o zdanie. my też mamy coś do powiedzenia!!!

jedna z wielu

Nic nie wiadomo na temat czterobrygadówki,choc podobno od Nowego Roku mają nastąpić jakies zmiany.Ktoś coś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Maco Pharma - Wrocław

• Jak się pracuje w Maco Pharma?

Zobacz opinie na temat firmy Maco Pharma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maco Pharma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Maco Pharma?

Kandydaci do pracy w Maco Pharma napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Maco Pharma