Opinie o HORIZON MEAT SERVICES B.V. w Zevenaar

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy HORIZON MEAT SERVICES B.V.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HORIZON MEAT SERVICES B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HORIZON MEAT SERVICES B.V. w Zevenaar

Gerard

Ja również wyjeżdżam za granicę i jeśli jest możliwość bezpośredniego kontaktu proszę telefon

sloniu

witam , byłem tam , pracowałem i nie polecam w ogóle a wręcz przestrzegam przed podjęciem współpracy z tą agęcją !!!!! Fałszywi i dyskryminujący ko-ordynatorzy w szczególności jeśli traficie na hotel w De Stagg i na Marka , jednego z ko-ordynatorów, brak poszanowania , [usunięte przez administratora]!!! Pozatym warto dodać że mój kumpel z hotelu w De Stagg po wizycie jego i dwóch spasionych Turasów wyjechał z Holandii w czarnym worku , nie polecam i przestrzegam !!!

misiu1990

Ja Tu robie i nie narzekam :d Jak ktos chce jechac to prosze sie odzywac to dam nr do koordynatorki to nie bedzie trza tym euras placic . :)

@misiu1990

czsc Mozesz mi wysłac nr do kordynatora bo nie mam zamiaru wlasnie im płacic 250 zl jak mam mozłiwosc dogadania sie :)

@Paweł

Czekam pilnie za odpowiedzia email merek321@o2.pl

Edyta
@misiu1990

hej gdybym mogła to bardzo bym Cię prosiła o ten numer ;) z góry dziękuję

Izaak
@misiu1990

Hej ja pracuje w Scherpenzeel juz drugi rok. Praca dobra, stałe godziny pracy od 5-13, 13-22 zależy na jaka zmianę trafisz. Pracuje przez Horizon Meat Service( po wszystkich potrąceniach na czysto mam zawsze 1200€- ale mieszkam na prywatnym. Znajomosc ktorzy mieszkaja na firmowkach maja na czysto po 950€). Nie dajcie ludzie zarabiac zadnym Eurasom. Podaje nr tel bezposeednio do koordynatora w Zenenaar NL. Marek Krol : 0031613064955. Pozdrawiam I zycze udanego wyjazdu

Damian
@misiu1990

Witem potrzebuje NR. do marka lub renaty.

paweł

Czesc mam wyjazd 14 lipca na produkcje pakowanie żywności wraz z 3 kolegami, to nie jest jaki (usunięte przez administratora) czy wyjechał ktos juz z tego Eurusa? prosze o odpowiedz

Rzeźnik

Bylem rowniez w firmie Horizon wraz z 4 kolegami i rowniez mialem przyjemnosc poznac p.Renate jest bardzo mila i uprzejma kordynatorka wszystko nam wyjanila a jadac z nia na nr sofi powtorzyla nam jeszcze raz to samo dodajac jakie numery tel od przelozonych sa nam potrzebne.Wiec tu nie zgadzam sie z opinia kolegi p.Renata biarac dowody os informowala nas po co.Fajnie by bylo aby kazdy kordynator byl tak super ooba jaka jest ONA podaje jej nr p.RENATA 0031683244203 pozdrawiam

jaki zawod/ czy bylem juz w Holandii/jaka szkola/co umiem jako rzeznik i informacje o testach jakie sie odbywaja dla fachowcow/jezyk obcy oraz co przyluguje mi w Holandii jako pracownikowi

fleur

Wyjeżdża ktoś 2 lipca z Częstochowy? Jak te domki w ktorych sie mieszka? Bo wcześniejsze opinie o szczurach i karaluchach nie brzmią zachęcająco... No i słyszałam, że jakiś problem z parami, czy można normalnie w pokoju z narzeczonym? I ta cała z EURAS-u, Cudek.. co o niej mogą powiedzieć osoby, którym już "załatwiała" tam pracę ?

kasiok32

witam wszystko co opisałaś jest prawdą -ja pracuje tam już drugi raz pierwszy raz bylem dwa lata ale musialem wrocic do kraju teraz jestem już od pół roku i pracuje więc jak szukasz pracy na stałe to spoko.

Disa

witam, mam wyjazd z firmy EURAS dnia 30 czerwca 2014, jako, że już pracowałam w NL posiadam konto, nr Sofii itp Firma nakazała uiszczenie oplaty za rekrutacje i tlumaczenia dokumentów w kwocie 250 zl na konto firmowe, po czym mialabym sie udac do Częstochowy na Busa za którego miałabym zpłacić kolejne 300 pln, a sami zaproponowala mi rekrutacje do firmy HORIZON GROEP z siedzibą w Zevenaar. Gdzie po dotarciu spisałabym umowe z Koordynatorami MARKIEM i RENATA i dostalabym przydzielenie miejsca zamieszkania ( które ponoć ma wymagany poziom ) oraz ubrania robocze. Mam pracować na produkcji, przy pakowaniu mięsa, praca 2 zmianowa 6-14 lub 14-22 Wypłaty mają być miesięczne, ok 800-850 euro na reke, jak mówiła pani z firmy EURAS, to juz kwota po odciagnieciu za domek, ubezpieczenie etc. zaliczke mogłabym ponoć wziąć po 2 przepracowanych tygodniach w kwocie 150 e. praca odbywała by się w dniach PN-PT plus gdybym wyrazila chec na prac w SB dostawalabym od reki na konto 60 e. i tu moje pytanie : czy to wszystko co opisałam powyżej, jest zgodne z prawdą.? proszę o szczere odpowiedzi, ponieważ mam nóż na gardle i poświęcam ostatnie pieniądze na ten wyjazd.. .

kasiok32

(usunięte przez administratora) sami pracownicy jak w domku mieszkają czyści ludzie to i porządek jest nie rozumiem takiej postawy.Ja dojeżdżam do pracy przewozem inic nie pobierają więc nie wiem z kim ty jeżdzisz.a co do wypłaty to jest może czasami zdaży się poślizg ze dwa czy trzy dni ale jest .piszecie bzdury szkoda gadać i zaglądać może w końcu będą jakieś normalni ludzie którzy chcą pracować a nie zajmować się pisaniem pierdół

Vion Scherpenzeel

Chcecie szczerej opinii to macie : na vionie zaczołęm od work support( jedno z pożądniejszych biur) po pół roku horizon przejął linie co za tym idzie przechodzisz do horizon ale won. Przeszłem, jestem już dwa lata, mieszkałem 2 m-ce na hotelu w Ede dziękuję nie polecam ! Syf brud kiła i mogiła w 4 słowach. Teraz jestem na prywatnym więc mam spokój. Nawet wypłacalni( ale im mniej godzin tym mniej zapłacone, sztuka musi być zrobiona choćby nawet pracować do północy to się pracuje), gorzej jak zachorujesz, jedziesz do koniowała w Zevenaarze(jeśli chcesz mieć zapłacone) a on zawsze mówi "zdolny do pracy" żenada. Teraz odciągają po 25 euro za dojazd - za co wcześniej nic nie pobierali. Jeśli nie chcesz ich utrzymywać to po prostu nie wyjeżdżaj, jeśli musisz zarób co trzeba i uciekaj! Oczywiście nie opowiadaj o sobie za wiele, nikomu nie ufaj!!! Jednym słowem trzeba zrobić dobrą minę do złej gry !!! Tyle dziękuję za przeczytanie. Pozdrawiam wszystkich :)

krader

Witam, mam zamiar wyjechać z tym biutem pod koniec czerwca, już w Holandii byłem, wiem na co można liczyć czy ktoś mógłby podesłać mi na mala jakąś rzetelną opinię jak wygląda tam praca/ warunki jak z nadgodzinami i tymi płatnymi sobotami proszę o kontakt mailowy erold@interia.pl

kasiok32

jeżeli chcesz pracować to tak bo inaczej pracy w holandii nie znajdziesz ,biur jest dużo jedne pobierają opłate inne nie ale bardzo dużo jest oszustów więc uważaj .w tym biurze jest praca i mieszkanie no i działa legalnie ale decyzja należy do ciebie ....

skieta

dostałem dziś od nich telefon, ale nie wiem czy warto przesyłać 415 zł, ponieważ firmy pośredniczące nie powinny pobierać opłat? Domki poność 6-7 osobe, pokoje z reguły 2 osobowe, tak mi powiedziano

kasiok32

wyjazd opłacalny,pensja jest co prawda ze względu na układ kalendarza czasami zdarza się że jest np.10 dnia miesiąca ale jest. Co do mieszkań to nie jest to hotel victoria w warszawie ale nie ma tragedi a warunki lepsze niż ostatnio.pozdrawaim

Horizon Grp Tomorrow

Dzien dobry ja akorat mieszkam w 4osobowym pokoju meksyk straszny nic niema domy koszmarne karaluchy

gosc1000
@Horizon Grp Tomorrow

A w gdzie mieszkasz i gdzie pracujesz??

Jimmy

Witam. Cał czas zbieram informacje na temat wyjazdu przez firme Euras, a dokładniej przez Pania Kasie. Jedziemy grupka paru osob. Jest to oplacalny wyjazd czy nie? Godziny pracy? jak z pensja? jak mieszkania? Pzdr

kasiok32

potwierdzam ja też tam pracowałem i teraz też bęę chciał jechać .praca jest a wiem z dobrego źródła że sąwykupione nowe domki i jużmieszka się w lepszych warunkach.biuro z częstochowy bardzo się stara o jak najlepsze warunki dla polskich pracowników .polecam bo praca jest pewna i płaca też.pozdrawiam

m.

Wysłałam CV do firmy Euras. Po kilku dniach zadzwoniła pani, która wytłumaczyła mi zasady. Zaproponowała mi 1346 Euro miesięcznie od czego trzeba odjąć ok 496 Euro na mieszkanie etc. Pani powiedziała, że zarobię na czysto jakieś 850 Euro. Pierwszy wyjazd jest już w ten poniedziałek 2 czerwca... Nie zapłaciłam jeszcze 415 zł na nr SOFI. Sprawdzałam firmę na internecie i trafiłam tutaj, po negatywnych komentarzach mam wątpliwości. Bardzo proszę o szczere! opinię na temat firmy i pracy. Mail: martyna.biernacka@gmail.com

anonim10
@m.

Pracuje w tej agencji już ponad rok. Jak zapewne już wiesz jest to praca na Rzeźni ale również mają inne miejsca pracy. Choć to mało prawdopodobne, że trafisz gdzieś indziej. Jeżeli masz mocną motywacje i chęci do pracy to spróbować nie zaszkodzi, a zawsze możesz wrócić. W moim przypadku firma jest wypłacalna, owszem wypłata niby powinna być 4 każdego miesiąca ale czasami zdarzy im się ją przesunąć o parę dni ale to nie znaczy, że nie wypłacają wcale. Mieszkania firmowe to faktycznie jest jedna wielka pomyłka... Płacić 300 Euro miesięcznie za takie warunki to Ja dziękuję... Dlatego po paru miesiącach poszłam na mieszkanie prywatne. Podkreślam, że nie każda firma się na to zgadza, bo przecież tracą pieniądze. Na pomoc koordynatorów nie masz co liczyć. Na początku zawsze mili uprzejmi itp. ale trzeba uważać co mówisz i do kogo to mówisz. Tak samo im na słowo nie można wierzyć. Jak będziesz miała jeszcze jakieś pytania odezwij się tutaj, zaglądam tu prawie codziennie :) Pozdrawiam

kasiok32

witam to totalna bzdura co piszecie jak ktoś chce pracować to jedzie i pracuje ,byłem pracowałem i chętnie pojadę drugi raz nieprawdą jest że nire płacą,praca jest ,mieszkanie jest czego chcieć więcej ...zaróbcie tyle u nas w kraju!

anna

witam proszę o szybki kontakt osób które wyjeżdzały przez firmę euras do holandii wiek 18-23 laTA MÓJ meil.marlena.klimczak@interia.eu,mój syn chce tam wyjechać tak więć zależy mi na uczciwej opini

imprezowicz

A do tej firmy z polski Euras Paulina Cudek jak będzie trzeba proszę napisać do mnie to opowiemy jakie to były nieroby i debile z którymi nie dało się porozmawiać inteligencja szpagatowa zawsze początki są trudne ale oni przeszli samych siebie wrazie czego proszę do mnie pisać pozdro

Kinga
@imprezowicz

haha ja nie wiem co mówie ?! No bardzo ciekawe...zdzieracie pieniadze od ludzi do własnej kieszeni..i macie w (usunięte przez administratora) co sie dzieje z ludzmi ,a wy macie jeszcze jakieś ale bo mówie wam prawde ,najwyrażniej prawda boli ! ale to nie mój problem ,tylko wasz !! Tak jak i ta wasza firma Euras ,jedna wieka porażka ,żyjecie z pieniedzy ktore ludzie wpłacaja wam na wyjazd niby do Holandii a okazuje sie że mieszkają w Niemczech w jakim (usunięte przez administratora) Emmerichu ..Sami nie wiecie co mówicie !

oszukany

nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o HORIZON MEAT SERVICES B.V. - Zevenaar

• Jak się pracuje w HORIZON MEAT SERVICES B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy HORIZON MEAT SERVICES B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HORIZON MEAT SERVICES B.V.?

Kandydaci do pracy w HORIZON MEAT SERVICES B.V. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HORIZON MEAT SERVICES B.V.