HORIZON MEAT SERVICES B.V.

Emmerich

Opinie o HORIZON MEAT SERVICES B.V.

Danny

Czy jeśli chodzi o HORIZON MEAT SERVICES B.V. to muszę przyznac, że mają naprawdę niezłe oferty pracy, jeśli się szuka czegoś na dłużej, to stanowczo tutaj

MARZENA P.

Witam.JA moja wspolprace z firma HMS a tym samym z firma VION rozpoczelam wraz z mym chlopakiem rok temu i jestesmy jak najbardziej ZADOWOLENI.Pracujemy w milej atmosferze,szefostwo zawsze jest chetne do pomocy jesli chodzi np. o sprzecznosci zwiazane z pieniedzmi czy czymkolwiek innym.Zawsze kiedy mialam jakies watpliwosci wystarczy,ze poprosilam o pomoc szefa i wszystko sie wyjasnilo oczywiscie na moja korzysc.Dzieki pracy w HMS i VION moglam pozwolic sobie na wynajem prywatnego mieszkania,umeblowanie go,kupno nowych sprzetow itp, Serdecznie wspolczuje zarowno Panu [usunięte przez moderatora] jak i moim szefom gdy czytaja te wszystkie oszczerstwa napisane przez sfrustrowanych ludzi,ktorzy maja problem z opanowaniem swych emocji.... POZDRAWIAM SERDECZNIE CALA EKIPE VION ORAZ HORIZON MEAT SERVICES

JP

najgorsz firma na ziemi....[usunięte przez moderatora]....takie waly [usunięte przez moderatora]ze poezja...ludzie nie bierzcie samochodo na siebie(prywatnie)nic niepodpisujcie....rozliczaylem sie zpodatku i jeszcze musze doplacic...ta firma to jedna wielka kpina...

Zostaw opinię o HORIZON MEAT SERVICES B.V. - Emmerich

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HORIZON MEAT SERVICES B.V.