HORIZON MEAT SERVICES B.V.

Zamość

Opinie o HORIZON MEAT SERVICES B.V.

Michał

Chcialbym sie dowiedziec jak jest obecnie w firmie HORIZON MEAT SERVICES B.V. i czy Pan Marek Król jest wporzadku w stosunku do pracownikow? Jezeli ktos tam pracuje to prosze o opinie.

luk

Jak by ktos chcial wyjechac jeszcze w tym tygodniu do pracy w Holandii to piszcie lukas1986-1986@wp.pl.

luk

Sylka to Moj numer gg napisz do mnie 28257909.

olek
@luk 07.01.2015 11:22
Sylka to Moj numer gg napisz do mnie 28257909.

Polecam te firme. Wyplaty sa miesieczne ale jest zaliczka plus 15 euro koszty firmy. Praca jest ok jesli przyjechales zarabiac a nie Coffi Schop. Pieniadze sa regularnie wyplacane.mieszkania to zalezy na jakich wspolokatorow traficie krotko syfiarzy czy czysciochy.Jak posprzatacie to czysto bedzie P.Renata jest mila i wszystko wyjasnia ale nie lubi jak ktos do pracy zasypia i jest punktualna o wtedy Krzyczy jak cholera. Ale jak trzeba pomoc to zawsze jest i za to jest tu lubiana .Nr telefonu p. Renata (usunięte przez administratora) POZDROWIENIA dla niej od;Iza,Basia,Olek,Mirek i Kinga

otto
@olek 05.04.2015 21:29

Witam mozecie powiedziec jak ta Pani Renata ma na nazwisko ?

sylka

Hej ja też jestem zainteresowana wyjazdem tam. Masz jakiś namiar na ta firmę??

luk

Witam Planuje ktos wyjazd do pracy pod koniec tygodnia? Sa przyjecia wiec jak ktos jest chetny to mogli bysmy razem sie zgadac.

Zawiedziony

a Wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z Horizonu wiedzcie, że sprawa ta NIE skończy się jedynie wpisem tu na forum.

Zawiedziony

UWAGA na DETAS, Detas personeelsdiensten, EURAS itp! Nazwy te są przykrywkami, w rzeczywistości pracę otrzymacie od Horizon Groep / Horizon Meat Services w Zevenaar na ulicy Exa - czyli u starego poczciwego złodzieja Horizontu. Warunki mieszkaniowe: Wylądujecie w wiejskiej chacie sąsiądującej z farmą świń. Warunki są gorsze niż w schroniskach dla bezdomnych w Polsce. Brud, syf i grzyb na ścianach. Wybite szyby w oknie załatane filcową wykładziną z podłogi. Podłogi drewniane z dziurami, przez które wyglądają myszy. W nocy spać się nie da bo myszy gryzą i kwiczą pod podłogą. Obora. W pokojach nie ma żadnych mebli, żadnych szaf. Ubrania trzymać trzeba cały czas w walizkach. Są tylko śmierdzące łóżka. Pokój ciasny nawet dla jednej osoby! a co dopiero gnieździć się tam w dwóch chłopów. O internecie i Skypie zapomnijcie. A do najbliższego sklepu będziecie mieć 8,5 kilometra. Rekrutacja: Polega to na tym, że Horizon Groep pod przykrywką nazwy Detas itp szuka w Polsce co rusz nowej agencji pośrednictwa (ostatnio PanPol), czyli po prostu naganiacza ludzi do ich firmy w Holandii. Pośredniak taki zwykle nie wie co dzieje sie w Holandii. Gdy już sie dowie, to zrywa współprace z Horizonem, a ten szuka znów nowego polskiego pośredniaka. To co obiecuje w umowie nieświadomy naganiacz z Polski ( stawke 9,5 eur netto) okazuje sie fikcją. Na miejscu ludzie po każdej wypłacie rzucają prace, gdyż nie ma takich warunków finansowych. Stawka którą proponuje pośredniak z Polski okazuje się kłamstwem, nie ma do tego żadnych obiecanych dodatków. Horizon wystawia nową umowę na zupełnie innych warunkach, ale dopiero po tygodniu Twojej pracy. A do tego ludzie którzy nie zgadzają się z warunkami na miejscu zastraszani są dwoma Turkami, którzy przyjeżdżają i przekonują do tych warunków kijami bejsbolowymi. Faktyczne warunki finansowe: Rzeźnicy, którzy pracują na nożu po 210 godzin i więcej, dostają w porywach nie wiecej niz 1300 euro wypłaty!! Pozostali pracujący dostają średnio do 1000 euro za 200 godzin pracy, z czego oni już muszą płacić za zakwaterowanie w tej oborze. Prace zaczynasz o 6:00 a konczysz o 18:00. W tym jedną sobote pracujesz za darmo, a pieniądze z tej soboty zabierane są na jakąś zaliczkę -nikt nie wie na jaką i na co dokładnie. Chcecie poznać warunki jakie oferuje Horizon / Detas , popatrzcie sobie na Youtubie https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=6zB4w6AFK_4 Jeszcze raz przestrzegam przed, Detas personeelsdiensten, Horizon Groep. Stracicie tylko nerwy i pieniądze na podróż.

Barbara

Ja pracuję nadal i nie nażekam jak ktoś jest leń i nie potrafi wziąść się do roboty to narzeka proste jest surowy rygor na zakładzie ale jeśli ktoś się nie obija tylko dobrze pracuje to ma lajt

jd

nie radze tam pracowac,(usunięte przez administratora)wiem bo pracowalam.

git

pracowalem nie polecam , przyjmuja i wyrzucaja , warunki fatalne kasa mała, turasy wbijaja i leja ludzi

pi
@Mała 05.02.2014 17:35
Jak tam jest? Chcą abyśmy wysłali im 60 euro za tłumaczenie dokumentów. Jaka jest atmosfera? Proszę o jak najszybszą odpowiedź...

60euro? mi kazali wyslac 120, cos tu smierdzi

Mała
@pi 08.02.2014 12:44
60euro? mi kazali wyslac 120, cos tu smierdzi

''pi'' odezwij się na mojego e-maila ewelincia422@wp.pl zadzwonię i chciałabym zadać parę pytań. Bardzo ważne...

Zostaw opinię o HORIZON MEAT SERVICES B.V. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HORIZON MEAT SERVICES B.V.