Opinie o Subway w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Subway. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Subway na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Subway w Warszawa

Subway Plac Unii Lubelskiej

Pracowałam 3lata, szczerze polecam wszystkim studentom chcącym rozpocząć zarabianie na własne wydatki :) najważniejsza jest ekipa, tutaj poznałam cudownych ludzi z którymi praca była czysta przyjemnością! Jak to w gastro - trafiają się różni klienci, ale praca sama w sobie jest bardzo w porządku. Szybko dochodzi się do wprawy i jest tylko lepiej. Kierownictwo jest bardzo przyjazne a grafik dostosowywany pod szkołę/uczelnię. Atmosfera w całej galerii jest dobra, punkty między sobą nie rywalizują, mimo ze to konkurencja - pamietam, ze bardzo się lubiliśmy :) polecam!

Lou
@Janusz

Widac ze ktoś z pracowników to napisał, żałosne.

A oni tam chyba raczej studentów wolą co? :( Bo akurat jestem po studiach ale jak patrzę na oferty archiwalne to status studneta wymagany.. na stanowiska kierownicze chyba to już nie jest tak ważne? Akurat widze że można cały czas słać formularz zgłoszeniowy przez strone ich

Witam wszystkich. Ja chciałabym się zapytać czy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mają szanse dostać się do pracy? Patrzyłam na stanowiska jakie są. Ale jest tylko sandwich Artist.nie wiem czy na takie stanowisko mogłabym się dostać? Może są osoby dbające o porządek i odpowiedzialne za sprzątanie?

Sandwich artist Nowy wpis

sandwich artist/ artysta kanapkowy to osoba po prostu pracująca taki nie menadżer jestes odpowiedzialny za robienie kanapek zmywanie sprzątanie obsługe klientów z czasem produkcjie. To zalezy jaka to niepełnosprawność ale przy ograniczeniach motorycznych może byc cieżko ale oczywiście życze powodzenia

Sandwich artist Nowy wpis

Trudno powiedzieć wszystko zależy od miejsca pracowałem w dwóch w jednym z większych centrów handlowych w warszawie(ciągle pracuje) i na KEN tego subway już nie ma i w tym pierwszym jest fajnie nie mówie że super bo praca nie jest łatwa dużo czasu na nogach ruch ludzie ale zespół i właścicielki są super wiec polecam bo grafik dostosowany pod ciebie i nikt nie ma problemu że mam cięższy miesiąc i mam 3/4 dni na prace. Ale na Ken gdzie ruch był bardzo mały moja praca sprowadzała się do siedzenia i picia napojów z nalewaka nikomu nic się nie chiało a ja po przejsciu z centrum handlowego nie wyobrażałem sobie nie mieć co robić w pracy. Więc sie mi dziwili że sprzątam lady jak tylko nie ma ludzi albo znaczynam zmywać. Szybko miałem dość tej laby i nudy. podsumowując polecam tą prace mimo że jest ciężka ale warto dowiedzieć się wcześniej troche o specyfice konkretnego lokalu.

Nieuprzejmu obsługujący.

09 lipca 2023 godz. 12.33 Poprosiłam o dwie duże kanapki ser oregano z dodatkami. Po skomponowaniu 1 kanapki zwróciłam uwagę, że pojemnik z sałatą jest pusty tzn. na dnie pozostały bardzo drobne części sałaty z widocznym zwiotczeniem a dno pojemnika było widoczne prawie w całości. Poprosiłam przy 2 kanapce o dołożenie nowej sałaty. Ku mojemu zdumieniu obsługujący szczupły młody człowiek odpowiedział mi zdecydowanie, że nie uzupełni tego pojemnika. Na moje pytanie dlaczego ? odpowiedział dość agresywnie, że musi sprzedać tą końcówkę sałaty. Zwróciłam mu uwagę, że jest to końcówka i lekko przywiędła. Wzbudziło to w nim jeszcze większą agresję i odpowiedział mi, że wie co sprzedaje tak jak by chciał powiedzieć mi, że jestem ślepa. Powiedziałam nu, że jest to niegrzeczne z jego strony na co usłyszałam, że jestem bezczelna i czepiam się. On wie co sprzedaje i jest najlepszym pracownikiem. Podał imię Adrian i skwitował, że mogę sobie pisać skargi i opinię jego to nić nie obchodzi. Pomijam fakt, iż włosy ciemne półdługie zakrywały mu całą twarz aż do brody swobodnie fruwając. Co na to BHP ? Nie jestem czepialska. W tym punkcie w Jankach kupuję bardzo często ponieważ mieszkam w pobliżu. Chodziło tylko o sałatę najtańszy produkt z całej palety, ale jeszcze nikt w tak chamski i agresywny sposób mnie nie potraktował. Mam 56 lat nie jestem gówniarą, żeby być tak potraktowaną przez młodego człowieka. Niestety taka obsługa rzuca cień na cały puknt Subwaya w Jankach. Wspomnę, że za nami byli inni klienci i wcześniej czy później i tak musiałby uzupełnić tą sałatę. Najbardziej zbulwersowało mnie zachowanie tego młodego człowieka. Przecież jako klient chce kupić świeże i smaczne jedzenie a nie resztki z pojemnika, płacę za to. Wystarczyło dołożyć trochę sałaty i wymieszać. Jest mi przykro, że zostałam tak potraktowana tym bardziej, że zawsze w tym miejscu było OK. Po takim spotkaniu traci się wiarę w młodych ludzi. Pozostaje niesmak. Mam syna mniej więcej chyba w jego wieku. Kultury osobistej Pan Adrian powinien nauczyć się na nowo. A pracy z ludźmi unikać z takim charakterem.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Ekspert ds. HR
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Urszula

Hej, czyli to dobra praca dla studenta? Da się dopasować grafik pod siebie, kierownictwo jest wyrozumiałe? Teraz podczas wakacji to luz, ale w roku akademickim może być ciężko. Czy zdarza się tak, że w grafiku są zmiany na ostatnią chwilę i trzeba być w pracy? OD czerwca idzie pensja minimalna do góry, więc pewnie będzie można zarobić więcej niż to, co piszecie, nie? :) Ludzie są w porządku? Jak atmosfera?

Weronika

Szukają w necie pracownika do subwaya w Gdańsku, macie jakieś doświadczenia z tym punktem? Kierownik jest w porządku? Ktoś pisał o zarobkach w okolicach 3 tys., jakieś podwyżki od tego czasu mieliście? :) Jest mowa tylko o umowie zlecenie, czy można wynegocjować UoP? Już niestety po studiach jestem więc dla mnie zlecenie to żaden benefit...

Rollo
@Weronika

Nie wiem jak z umową aktualnie, ale ogólnie praca spoko, ja nie narzekałem. Kierownictwo fajne, dalo się dogadać zawsze. Zarobki faktycznie jak tam pracowałem to były coś koło trzech tysięcy, pewnie teraz podobnie.

@Rollo

A jakieś premie do tych trzech tysięcy miałeś, czy nie? A jeśli chodzi o grafik to jest szansa by nie pracować w weekendy? Bo ja akurat jestem studentką studiów zaocznych :P

Subway Plac Unii Lubelskiej

@Subway Plac Unii Lubelskiej

Fajnie że piszesz o tych ludziach i atmosferze, bo mi na tym najbardziej zależy :) nawet bardziej niż na kasie. Można wiedzieć czemu odeszłaś?

@Subway Plac Unii Lubelskiej

To na pewno opinia napisana przez kierownika stacji

Janusz
@Ania

A dlaczego miałby to robić, to chyba nie należy do jego obowiązków? Jeśli wiesz, jak tam się pracuje daj znać, bo myslałem, że dzięki tej pracy i fajnie zarobie i pogodzę to z nauką.

Lou
@Janusz

Widac ze ktoś z pracowników to napisał, żałosne.

Subway plac unii

Absolutnie odradzam. Radze się trzymać z daleka, wyzysk na maksa, cały dzień na nogach, w ciągu pracy 8/10 godzin masz 15 min przerwy. Ważna tez jest ekipa, osobiście w galerii w której pracowałem (napisana wyżej) to był koszmar- kierownik seksista i (usunięte przez administratora) Praca z nim to był jeden wielki koszmar, wręcz trauma. Człowiek psychicznie niestabilny i zwyczajnie opryskliwy, odpychający swoim zachowaniem. Nie polecam.

Szymon
@Subway plac unii

Nie wiem skąd taka opinia. Pracowałem tam 3 lata, atmosfera zawsze była bardzo fajna, a ja zżyłem sie z ludźmi stamtąd. O kierowniku nie można powiedzieć złego słowa, bo zależy mu na rozwiązaniu każdego problemu i bardzo dobrze wypełnia swoje obowiązki. Osoba, która to pisała musi nie myśleć obiektywnie i przelewać swoje osobiste żale. Należy umieć oddzielać prywatne sprawy od zawodowych. Pozdrawiam ;)

Xxx
@Subway plac unii

Po przeczytaniu tej opinii dosłownie mnie zatkało. Kierownik tego Subwaya naprawdę dba o swoich pracowników i stara się, żeby każdemu pracowało się tutaj dobrze. Co do przerw - do pracy przychodzi się pracować, a nie siedzieć na telefonie :) mimo to, zawsze kiedy jest potrzeba i MOŻLIWOŚĆ (bo praca w gastronomii ma to do siebie, że ruch jest zmienny i czasem trzeba pracować więcej, czasem mniej) jak najbardziej można coś zjeść i odpocząć. Komentarz zdecydowanie napisany jest tylko po to, żeby zrobić komuś przykrość, a nie żeby faktycznie opisać aktualny stan rzeczy.

@Xxx

To dobrze, że bronisz kierownika, bo łatwo komuś zepsuć opinie. Jak tam teraz płacą? Bo myślałem żeby złożyć CV. Ze 3 tysiące się wyciągnie na koniec miesiąca?

@Subway plac unii

Bylam tam kiedyś na dniu probnym. Niestety odniosłam podobne wrażenie. Nie wróciłam tam. Aktualnie pracuje w innym subwayu.

były
@Marcin

Coś kolo tego ale na początek na pewno mniej.

Sz

Nie zgadzam sie totalnie

@Sz

Skoro się nie zgadzasz to warto napisać dlaczego, co nie? Bo mi Twój komentarz totalnie nic nie mówi a chętnie bym poczytała o jakichś plusach tej pracy, bo już głowa mnie boli od negatywnych opinii.

Żaneta
@Urszula

Skoro zauważyłaś że jest tyle negatywnych opinii to może zacznij szukać pracy gdzie indziej? Co nie?

Paulina
@były

To ile na początek, pewnie 2100 najniższej krajowej?

Paulina
@Żaneta

Wiesz co, czasem człowiek po prostu już nie wie, w którą stronę się zwrócić, a o wszystkich firmach są fatalne tu opinie, bynajmniej w gastronomii. Więc nie dziwię się jej że aż prosi o cokolwiek pozytywnego.

Żaneta
@Paulina

2100 to nie jest najniższa krajowa . I nie generalizuj bo nie wszystkie prace w gastronomii są słabe. Wszystko zależy od ludzi z którymi pracujesz, wiec nie umniejszaj czyjegoś doswiadczenia w tym konkretnym punkcie.

Dłużnik

Za drogo przez miesiąc muszę nosić homonto żeby mi zwróciło za jedną kanapkę 42 zł ha tfu Ps kanapka nie była za dobra dziękuję za taką współpracę moja noga nigdy nie postanie

KASIA

Witam, Skorzystalm z tej strony pierwszy raz zamawiając buty. Już 12 dni i butow nie mma. Przesylaja ze zamówienie w trakcie realizacji. Masakra więcej nie skorzystam. Nie polecam. Szkoda ze zaplacilam za przesylke. Masakra!!!!!!!!!!!!

XYZ
@KASIA

To Subway, a nie butt

anonin

pracowałem w Subway w Jankach i odradzam pracę w tym konkretnym punkcie. Kierowniczka, która mobbinguje pracowników,jest wyniosła, klientów traktuje jak śmieci, jest bezczelna, potrafi się z nimi kłócić, i mówić, że „jest pan/pani nikim, żeby zwracać mi uwage”. Przychodząc na zmianę po kierowniczce nic nie było zrobione, produkty nie rozmrażane,nie zmyte gary, brak produktów w ladzie, nie zrobione warzywa, sosu...pracodawca nie jest wcale lepszy, pensje nie w terminie,niewypłacalna cała kwota, cześć sosów jak braknie kupowana w hipermarkecie,stały brak napojów, sosów, pieczywa, mięsa...zaznaczę, ze klienci maja pretensje do Bogu ducha winnego sprzedawcy,ich pierwsze pytanie brzmi „co dziś jest? czego nie ma?”, bo to oczywiste, ze czegoś brak. Brak awansów, premii, podwyżek, grafik robiony z dnia na dzień, lub na dwa-trzy dni. Pracodawca oszczędza na pracownikach, za nadgodziny zazwyczaj nie ma. mowy o zapłacie, stale upominanie się o grafik, wypłatę...to co się nie zmieni w tym punkcie to pracodawca i kierowniczka, kierowniczka nie zostanie zwolniona bo brak pracowników więc jest. W normalnej robocie z hukiem zostałaby wywalona, tu niestety nie, i jeszcze zarabia najwiecej. Szkoda tylko ze inni muszą się starać o posady kierownicze a tu dziewczyna ma z dnia na dzień przy tak leniwej, wulgarnej i pysznej postawie wobec pracodawcy, pracowników i klientów...

Jolanta
@anonin

W jaki sposób przejawia się mobbing w Subway? Rozmawialiście o tym z samym pracodawcą? Bo aż strach iść tam teraz do pracy.

Iwona
@anonin

@anonin ciężko uwierzyć, że tak rozpoznawalna marka pozwala na takie sytuacje. O ile dużo zależy od zachowania pracownika, to postawa kierownika musi być nienaganna i wzorowa. Może ktoś już się pojawił, kto potrafi ogarnąć pracę zespołu i swoją. Powiedz, czy atmosfera i warunki pracy zmieniły się, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

yyyyyyy

Ja nie polecam, wytrzymałam 3 dni. Praca jest ciężka, atmosfera kiepska. Codziennie bardzo dużo zmywania.Jak kierownik cię nie lubi, to zmywasz całymi dniami.

Przemysław
@yyyyyyy

Napisałeś, że praca w tym miejscu jest bardzo ciężka a atmosfera nie najlepsza. Zdradzisz mi, jaką w Twoim przypadku stawkę wynagrodzenia zaproponował ten pracodawca? Z chęcią się tego dowiem, dlatego też może odpowiesz?

Nie polecam

Mobbing i jeszcze raz mobbing :)

Kinga

@marta a to dlaczego, nie da się rozwijać ?

Nie polecam nikomu z ambicjami.

kocham subwaya

Bardzo dobrze że nie odchodzicie od plastiku !!! Oby tak dalej !!!❤️????????

Kamil

Witam, jak traktują pracowników tej firmie ? Jak wyglada rotacja ?

Andiusza

Ale generalnie firma ma dobra opinię jako pracodawca. Pewnie trzeba przed podpisaniem umowy dobrze sie zastanowić.

Szympek

Nie polecam pracy w subwayach, gdzie jest duże natężenie klientów. Pracowałem w jednym z popularnych w moim mieście subwayów i zwolniłem się z wielką ulgą. Przerwy zależne od kierownictwa- które może mieć pomysł, aby ją karnie skrócić (15 min na cały dzień) praca owszem ciężka, ale najgorsze jest traktowanie pracownika- bez szacunku. Potrącane są kary za byle co, a dodatki zależą czy kierownictwo cię lubi. Za część godzin nie jest się podliczanym (w tym czas godzin próbnych- jesli nie odpracuje się odpowiedniego czasu, nie dostaje się za nie pieniędzy) Szkolenie jest kpiną, a częste "pytanki" z BHP prowadzą do nieprzyjemnych sytuacji(brak odpowiedniego szkolenia łączy się z niewiedzą)

oxi
@Szympek

dokładnie. Szkolenie to od razu każą robić wszystko i wielkie naburmuszenie i zdziwienie, że skoro raz szybko pokazali (lub WCALE), że nie umiesz czegoś, bo to oczywiste przecież...oczywiste moze dla tych co pracuja po 1-3 lata, a nie byli 2 razy.

Iwona

Wielu autorów opinii na tym forum podkreśla, że atmosfera pracy w firmie Subway jest bardzo dobra i jest to jeden z atutów, który brany jest pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o aplikowaniu do tej firmy. Natomiast niektórzy zwracają uwagę na monotonię i doskwierający ból nóg po kilku godzinach pracy. Jak myślicie, jak wypadłby bilans plusów i minusów zatrudnienia się w firmie Subway?

oxi
@Iwona

Zależy na jaki zespół sie trafi...byłam kilka razy w pracy, ale nie wiem ile jeszcze zostane...

Zostaw merytoryczną opinię o Subway - Warszawa

• Jak się pracuje w Subway?

Zobacz opinie na temat firmy Subway tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Subway?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Subway?

Kandydaci do pracy w Subway napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Subway
2.6/5 Na podstawie 42 ocen.

Subway