Grupa Deweloperska Geo

Opinie o Grupa Deweloperska Geo

Poznaj geo

Wszystkim zainteresowanym atmosferą i zarządzaniem w Geo polecam lekturę z forum szpitala geo- w końcu to ta sama organizacja: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038463

Miron

Jak przebiega rekrutacja w firmie, wiecie coś o tym? Czy jakieś benefity macie?

Ania

Pracowałam w tym miejscu prawie rok, był to zmarnowany czas. Atmosfera totalnie niesprzyjająca wręcz podchodząca pod mobbing, niskie zarobki.Była to moja pierwsza praca więc nie miałam pojęcia, że wcale nie wszędzie jest tak jak w tym miejscu. Ta praca zostawiła mi negatywny ślad na psychice , dochodziłam do siebie kilka miesięcy. Nie polecam!

Obiektywny
@Ania 19.10.2018 14:47

Aniu, a czy wiesz coś o stanowisku Specjalisty ds. administracji i HR, na które obecnie rekrutują do Krk? (stanowisko na zastępstwo)

Tomasz

Niestety- nic dodać, nic ująć....

Patryk

Pracę w Geo wspominam pozytywnie, atmosfera przyjemna, nie ma mowy o wyzyskiwaniu pracowników czy pracy w stresie. Są dobrzy w tym, co robią i to widać. Gdyby nie przeprowadzka z Krakowa, to pewnie bym tam został, bo było dużo lepiej niż w poprzedniej firmie.

Mateuszz
@Patryk 28.08.2018 09:10

Z czystym sumieniem potwierdzam. Praca w Geo dała mi dużo satysfakcji, wyniosłem z firmy, to co najlepsze.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Grupa Deweloperska Geo? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Bobby X

Pracowałem 6 miesięcy w biurze w Krakowie na stanowisku kierowniczym. Podlegałem bezpośrednio pod prezesa/właściciela. Praca w tej firmie to była największa pomyłka w mojej karierze zawodowej.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Rafał

Witam, Ja w dniu dzisiejszym byłem na ich pseudo rozmowie kwalifikacyjnej- a raczej jej pierwszym etapie- na stanowisko "Asystent w dziale prawnym". Zebrało się w sumie 5 osób które miały 2 godziny na napisanie testu psychologiczno- merytorycznego- znaczy się zmarnowałem bezpowrotnie 2 godziny z życia + dojazd kolejna godzina. Test bez sensu wymyślony nie wiadomo po co. osoba na tym stanowisku ma ogarniać papiery i ich pilnować a nie wiedzieć czy jest bardziej romantykiem czy kretynem... Ogólnie nie polecam

DMC
@Rafał 11.07.2016 20:42

Później jest tylko gorzej wierz mi.

BedDream
@DMC 19.07.2017 09:08

Potwierdzam

BedDream

Zgadzam sie w zupelnosci. Opis zgodny z panujaca tam chora rzeczywistoscia. Szkoda czasu i nerwow.

Tomasz

Czy wiecie, coś więcej na temat firmy?. Też byłem ostatnio na testach okazało się, że zakres wiedzy za bardzo ich nie interesuje tylko jakieś śmieszne testy "psycho".Na dodatek mimo zapewnień nikt już do mnie nie zadzwonił - "profesjonalizm" w każdym calu ;).

Zostaw opinię o Grupa Deweloperska Geo - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Deweloperska Geo