Grupa Deweloperska Geo

Kraków

Opinie o Grupa Deweloperska Geo

NICK

Witam. Pracowałem w tej firmie 6 miesięcy. To była porażka. Atmosfera beznadziejna, właściciel psychopata, rotacja niesamowita. Zdecydowanie nie polecam

BedDream
@NICK 26.10.2017 16:40

Zgadzam sie w zupelnosci. Opis zgodny z panujaca tam chora rzeczywistoscia. Szkoda czasu i nerwow.

mam to już za sobą
@NICK 26.10.2017 16:40

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Właściciel psychopata, poziom dyrektorów żenujący, paraliżujący stres w pracy, krzyki i ordynarne odzywki szefa, kreującego się wśród tych, którzy go nie znają na egzaltowanego inteligenta, jednoosobowe zarządzanie i ciągłe szukanie winnych za konsekwencje pomysłów właściciela, które w większości są totalną porażką. Tragiczny brak kompetencji i wchodzenie w obszary, o których firma nie ma pojęcia, ignorancja płynąca z niewiedzy i lekceważenia specjalistów. Warto poszukać trochę dłużej pracy niż wchodzić do tej firmy. Najgorsza decyzja w karierze zawodowej.

Tomasz

Czy wiecie, coś więcej na temat firmy?. Też byłem ostatnio na testach okazało się, że zakres wiedzy za bardzo ich nie interesuje tylko jakieś śmieszne testy "psycho".Na dodatek mimo zapewnień nikt już do mnie nie zadzwonił - "profesjonalizm" w każdym calu ;).

Nick
@Tomasz 25.07.2017 18:44

To, czy i jaka masz wiedze nie ma znaczenia takze po zatrudnieniu. Nawet lepiej, zebys nie byl za madry. Bylebys byl cwany lecz slepo posluszny i mial gadane.

Rafał

Witam, Ja w dniu dzisiejszym byłem na ich pseudo rozmowie kwalifikacyjnej- a raczej jej pierwszym etapie- na stanowisko "Asystent w dziale prawnym". Zebrało się w sumie 5 osób które miały 2 godziny na napisanie testu psychologiczno- merytorycznego- znaczy się zmarnowałem bezpowrotnie 2 godziny z życia + dojazd kolejna godzina. Test bez sensu wymyślony nie wiadomo po co. osoba na tym stanowisku ma ogarniać papiery i ich pilnować a nie wiedzieć czy jest bardziej romantykiem czy kretynem... Ogólnie nie polecam

DMC
@Rafał 11.07.2016 20:42

Później jest tylko gorzej wierz mi.

BedDream
@DMC 19.07.2017 09:08

Potwierdzam

Zostaw opinię o Grupa Deweloperska Geo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Deweloperska Geo