Grupa Deweloperska Geo

Kraków

Grupa Deweloperska Geo

Opinie o Grupa Deweloperska Geo

Maciek

Potwierdzam wszystkie opinie od pozostałych osób. Firma nastawiona na wyciśnięcie wszystkich soków od kompetentnych pracowników, ciągłe szukanie winnych za najdrobniejszy błąd. Każda błaha decyzja musi przejść przez zarząd, co znacznie wydłuża czas załatwiania spraw (słaba decyzyjność). Ciągłe problemy w komunikacji (brak przepływu informacji, tajemnice, ciągłe pretensje, kłótnie, plotki, energia tracona na konflikty, a nie budowanie relacji czy podnoszenie jakości w firmie). Skostniała struktura i feudalny sposób traktowania ludzi (na szczycie towarzystwo wzajemnej adoracji, które patrzy z góry na podwładnych i z radością zrzuca ich w przepaść, gdy potrzeba ofiar za błędne decyzje na szczycie). Brak kreatywności. Brak innowacyjności. Biurokracja. Brak zaufania między współpracownikami. Niekompetencja kadry zarządzającej i jej lekceważący stosunek do pracy. To nie jest firma, która się rozwija, a prywatny folwark szefa i przechowalnia członków jego rodziny, w którym zjedzenie ciastka na spotkaniu z prezesem ma większy wpływ na postrzeganie pracownika, niż jakość jego pracy. Ciągłe szukanie oszczędności tam, gdzie ich nie ma (z czego wynikają potem fatalne skutki dla klientów tej firmy). Model zarządzania z lat 90-tych.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Grupa Deweloperska Geo? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Bobby X

Pracowałem 6 miesięcy w biurze w Krakowie na stanowisku kierowniczym. Podlegałem bezpośrednio pod prezesa/właściciela. Praca w tej firmie to była największa pomyłka w mojej karierze zawodowej.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

NICK

Witam. Pracowałem w tej firmie 6 miesięcy. To była porażka. Atmosfera beznadziejna, właściciel psychopata, rotacja niesamowita. Zdecydowanie nie polecam

mam to już za sobą
@NICK 26.10.2017 16:40

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Właściciel psychopata, poziom dyrektorów żenujący, paraliżujący stres w pracy, krzyki i ordynarne odzywki szefa, kreującego się wśród tych, którzy go nie znają na egzaltowanego inteligenta, jednoosobowe zarządzanie i ciągłe szukanie winnych za konsekwencje pomysłów właściciela, które w większości są totalną porażką. Tragiczny brak kompetencji i wchodzenie w obszary, o których firma nie ma pojęcia, ignorancja płynąca z niewiedzy i lekceważenia specjalistów. Warto poszukać trochę dłużej pracy niż wchodzić do tej firmy. Najgorsza decyzja w karierze zawodowej.

Tomasz

Czy wiecie, coś więcej na temat firmy?. Też byłem ostatnio na testach okazało się, że zakres wiedzy za bardzo ich nie interesuje tylko jakieś śmieszne testy "psycho".Na dodatek mimo zapewnień nikt już do mnie nie zadzwonił - "profesjonalizm" w każdym calu ;).

Nick
@Tomasz 25.07.2017 18:44

To, czy i jaka masz wiedze nie ma znaczenia takze po zatrudnieniu. Nawet lepiej, zebys nie byl za madry. Bylebys byl cwany lecz slepo posluszny i mial gadane.

Rafał

Witam, Ja w dniu dzisiejszym byłem na ich pseudo rozmowie kwalifikacyjnej- a raczej jej pierwszym etapie- na stanowisko "Asystent w dziale prawnym". Zebrało się w sumie 5 osób które miały 2 godziny na napisanie testu psychologiczno- merytorycznego- znaczy się zmarnowałem bezpowrotnie 2 godziny z życia + dojazd kolejna godzina. Test bez sensu wymyślony nie wiadomo po co. osoba na tym stanowisku ma ogarniać papiery i ich pilnować a nie wiedzieć czy jest bardziej romantykiem czy kretynem... Ogólnie nie polecam

BedDream
@DMC 19.07.2017 09:08

Potwierdzam

Zostaw opinię o Grupa Deweloperska Geo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Deweloperska Geo