Opinie o WIDLAK KOMPLEKS w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WIDLAK KOMPLEKS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WIDLAK KOMPLEKS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIDLAK KOMPLEKS w Gliwice

nie temacie

Mocno nie w temacie jesteś koleżko, teraz [usunięte przez moderatora]jest najlepszym ziomkiem [usunięte przez moderatora] . nie zgodził się z tego co wiem na wspólnikowanie. Jakoś się nie dziwie mu.

nieznajomy

Widze że widlak poszukuje elektronika do pracy, tj właśnie moja profesja. I tak sobie zajrzałem do goworku co by poczytać, aczkolwiek spodziewałem się takiego stanu rzeczy bo dawno dawno temu kolega pracował w widlaku, opowiadał co się dzieje.Nic sie nie zmieniło ale tak to już jest z tuligroszami. Ile dostaje elektronik w waszej firmie?

dziadowizna

Czekaj czekaj dostaniesz wyższy Zus hehehhe Kto ma sie dobrze ten ma to chyba widać co nie. [usunięte przez moderatora]

niezadowolony

[usunięte przez moderatora] dzisiaj przyjechał sobie na 13 00 , dziwie sie że wogóle przyjechał przecież wszystko jest cacy. Zimno jak w jakiś barakach na budowach a przecież jeszcze zimy nawet nie było. Strach nawet myśleć jak będzie minus 15. [usunięte przez moderatora] Jest jeszcze dużo innych spraw ale nie bede narazie pisał bo nie chcę się ujawniać Ciekaw jestem co inni mają w tej kwestji do powiedzenia i czy chcieliby np z Zusami coś pozmieniać?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie WIDLAK KOMPLEKS? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
dostawca

Nigdy mi nie zapłacili w terminie , nigdy. Nawet nie ma do kogo zadzwonic i usłyszec konkretnie kiedy bedzie zapłata za faktury. Firma katastrofa, a właściciele mają wszystko głeboko w nosie.

xxx

Zastanawiałem sie czy to napisać i powziołem decyzje że niektórym osobom taka informacja się przyda. Firma jest w opłakanej kondycji a niektóre zabiegi miały jedynie na celu całkowicie zmienić rzeczywisty obraz finansów .Głownie mam tu na myśli dostawców, pracowników ale przede wszystkim osób decydujacych w bankach. Częściowo to się udało, kto jednak potrafi dobrze zaobserwować już powoli widzi że sytuacja wraca do czasu kryzysu. Ostrzegam osoby które są przed zaciągnieciem kredytu na mieszkanie lub innej dużej inwestycji a są przekonane w pełni że mają stałą pewną prace .Pozdrawiam

pewny siebie

Tak zrobie , kwestia czasu.Napewno nie dam sie wiecznie wyzyskiwac takiemu [usunięte przez moderatora], I dla ścisłości nie narzekam tylko stwierdziłem fakty. [usunięte przez moderatora]

Uścisk prezesa bezcenny

Uścisk prezesa na święta bezcenne !! Szkoda że on zakupił fure za 250 tysięcy albo i lepiej a nam jakieś wypociny a do tego ZDROWYCH I WESOŁYCH .... Ale taki już jest kapitalizm .

ściema andrzejek

3 lata nie pracowałeś bo rzaden handlowiec tyle tam nie przepracował z wyjątkiem[usunięte przez moderatora] który to okrada firme ile wejdzie.... [usunięte przez moderatora]

jeden z byłych

pracowałem w tej firmie i prawie trzy lata byłem tam handlowcem,szczerze mówiąc nie doświadczyłem,nie słyszałem takiej historii o odmładzaniu wózków!!! więc to jakaś ściema!!!! Nikogo nie bronie i nikogo nie oczerniam stwierdzam fakty,a firma jak każda jedna raz są upadki raz wzloty,z drugiej strony nie jest prosto utrzymać tak dużą firmę.....pozdrawiam wszystkich ciepło;-))

Jeden z wielu byłych

Popieram wszystkie "przeciw" dla TEJ PSEUDO firmy. [usunięte przez moderatora]. sam osobiście swego czasu opychałem im wózki dla klientów które były o 3 lata za "młode" . Śmiech na sali . Firma WAŁ i tyle. [usunięte przez moderatora]

ania

tonie firma widlak raczej

Wysłałaam swoje CV na adres (usunięte przez administratora)bo słyszałam że tam są przyjęcia ale nikt do teraz nawet mi nie odpisał .Czy faktycznie są w tej firmie przyjęcia ?? Z góry dziękuje za odpowiedz

stronka

jaki jest adres strony internetowej firmy widlak ??

świstak

przynajmniej jednego pasozyta u ac mniej. zazdroszcze.

współczuje :D

jeden z bandy

Czytam to wszystko i pękam ze śmiechu, z tej waszej żałosnej zazdrości. Współczuję Wam z całego serca. Z drugiej strony nikt was przecież na siłę w Widlaku nie trzyma, więc po co się tak męczyć? Ku chwale Ojczyzny? Serwisanci z Widlaka są teraz na rynku pracy w cenie, a może odwagi jest za mało i lepiej tu oczerniać innych? Niestety pracuję z wami na codzień i to forum wbrew pozorom anonimowe nie jest. Co więcej, wątek jest już nudny, zbyt monotematyczny. p.s. A.C nie jest jeszcze moim gachem , póki co nie interesują mnie faceci :) poza tym rzeczywiście jesteście "uczeni", tylko trochę z ortografią na bakier (i z umiejętnościami? )

LALA BARBY

że niby(usunięte przez administratora)Twój gach to wielki pracuś tak ?? Potrafi w (usunięte przez administratora) wchodzić szefowi i dobrze mielic jezorem! !Nawet tego auta nie potrafi posprzątac co jest dla mnie jakąś zagadką.To że on akurat ma premie zawsze i to 3 razy wiekszą od fizoli to wiedzą wsyscy.TY POKOŃCZYŁAŚ SZKOŁY I CO TY SOBĄ REPREZENTUJESZ CO ? ?

bez jaj

ty "odważny" to podpisz się z imienia i nazwiska hipokryto z bandy

jeden z bandy

serwisant - 2010-09-08 21:54:14 nie ma kim robic w serwisie, klienci rezygnuja coraz wiecej z przegladów a w biurach cała armia darmozjadów.Nawet nie maja czasu przypilnować przegladów bo jeden patrzy na drugego że tamten nic nie robi .Do (usunięte przez administratora) z taka polityką kiedy kilku fizycznych ma robić na całą bande siedzących w biurach,do roboty wielcy panowie koordynatorzy bo nie bedziemy niedługo mieli do kogo jezdzic żeby cokolwiek naprawiac.Brak porzadnych narzedzi ale za to nowa fura dla Pana(usunięte przez administratora)bo jak że by inaczej miał pracować bez nowego autusia pan (usunięte przez administratora). Jak go widze to mam dość i chęci mi odchodzą.Dziękuje !!!!! Gdzie twoje(usunięte przez administratora)"drogi" serwisancie, że wylewasz swoje żale tutaj? Brak Ci odwagi, żeby powiedzieć to wprost? ...tu jest łatwiej, bo podobno anonimowo? Skoro chęci Ci odchodzą to może najwyższy czas odejść z nimi? Od wieków tak jest, nie tylko w Widlaku, że fizyczni robią na cała resztę, a reszta na swoich szefów, a Ci na właścicieli. Po to m.in. wymyślono szkoły, pamiętasz? aaa...i zabierz się do roboty, za nieróbstwo premii / samochodów się jeszcze nie dostaje. Widlak nie jest wyjątkiem, tu jest jak wszędzie: mało ludzi do roboty, więcej chętnych do koryta i to "forum tchórzy" tego nie zmieni, ale próbujcie. Trzymam kciuki.

Zostaw merytoryczną opinię o WIDLAK KOMPLEKS - Gliwice

WIDLAK KOMPLEKS