Opinie o WIDLAK KOMPLEKS w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WIDLAK KOMPLEKS. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WIDLAK KOMPLEKS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIDLAK KOMPLEKS w Gliwice

serwisant

nie ma kim robic w serwisie, klienci rezygnuja coraz wiecej z przegladów a w biurach cała armia darmozjadów.Nawet nie maja czasu przypilnować przegladów bo jeden patrzy na drugego że tamten nic nie robi .Do (usunięte przez administratora) z taka polityką kiedy kilku fizycznych ma robić na całą bande siedzących w biurach,do roboty wielcy panowie koordynatorzy bo nie bedziemy niedługo mieli do kogo jezdzic żeby cokolwiek naprawiac.Brak porzadnych narzedzi ale za to nowa fura dla Pana (usunięte przez administratora) bo jak że by inaczej miał pracować bez nowego autusia pan (usunięte przez administratora)Jak go widze to mam dość i chęci mi odchodzą.Dziękuje !!!!!

Movincar

Poszukujemy handlowców oraz serwisantów z branży wózki widłowe w rejon Śląska i Podbeskidzia . Firma Movincar Polska . (usunięte przez administratora)

q-no-ba

nie dziwię się , że chłopak się leczy , skoro mówi o sobie w liczbie mnogiej ;p

b.z

Boze jakie wy tu brudy wyciagacie to jest zenujace ! Jezeli tacy ludzie w tej firmie pracuja to wspolczuje jak kazdy kazdego tam obserwuje i obgaduje

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie WIDLAK KOMPLEKS? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

superExhandlowiec - 2010-08-24 21:28:59 Witam , ja także pracowałem w Widlaku w latach 2004-2005 i pewnie krążą tam o mnie legendy jaki ta ja byłem zły i niedobry. Do dzisiaj szef-pedagog mi nie odpuścił tego że po tym co mi zrobił otworzyłem własny biznes i do dzisiaj latam po sądach odpierać ataki jego chorej wyobraźni. O co najlepsze jest to to , że już nie pamięta co mówił na początku i na kolejnym mityngach słyszymy kolejną wersję historii. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)- jeśli jescze tam pracuje i Jarząba jeśli śledzi wątek :) ciągle o Tobie rozmawiamy i jesteśmy pod wrazeniem jak Ty to zrobiłeś że Tyle już paleciaków sprzedałes na marży 1,1 % Prawdziwa legenda widlaka !(usunięte przez administratora)

superExhandlowiec

mam nadzieję , że wizyty u psychiatry przyniosą żądany skutek mr.gil. Proponuję jeszcze wziąć torebkę rumiankowego liptona w usta i naciąąąągać , naciąąągać , naciąąąągać. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Mr Obszczański

My cię też pozdrawiamy!

mango

słyszałem ze w widlaku szukają ludzi ,może ktos wie jak tam jest teraz.

ptyś

kolego to mało widziałeś w swoim życiu,ja mogę dać Tobie namiary na jeszcze bardziej pokręconego łba..,niestety mam okazje z takim pracować,i ten pokręcony łeb jest moim szefem a w zasadzie Panią Przes pewnej firmy...w której na moje nieszczęście się znalazłem,natabene na swoje własne życzenie.Pozdrawiam wszystkich widlaków ;-))

superExhandlowiec

Witam Poszukuje namiarów na byłych mechaników z widlaka. Wiem , że jeden chłopak ma swoją działalność i po gliwicach serwisuje wózki. A przy okazji. Wchodzę niedawno do firmy w Rudzie Śląskiej z ofertą , a gościu mi odrazu na wejściu tekst rzuca : " .. jakżeś jest z widlaka to (usunięte przez administratora) w podskokach zanim zza biurka stanę..." Chyba ma sentyment do firmy. Mocna więź go chyba z firmą łączy. Wnioskuję po tym jak się zrobił czerwony i żyły mu na czoło wylazły . Pozdrawiam także wszystkich , którzy dostali markowe teczki skórzane za 600,00 zł .

uśmiałem się zdrowo

anonim to sam gil, forum ma zapisane w "ulubionych" i odpiera ataki między ejdną sesją u psychiatry a drugą. tylko ciekawe czy jego nowy intratny (tylko w wersji dla znajomych!!) interes, czyt: sprzedaż używanych samochodów, na tym nie ucierpi ;)

superExhandlowiec

a świstak siedzi i zawija w sreberka. Bajki to możesz pisać ale najlepiej jakbyś się drogi(a) anonimie podszkolił(a) u samego guru. Pozdrawiam wszystkich , którzy otrzymali od firmy markowe pióra Parkera za 1000 zł :) .

bronek

witam czy ktoś wie jak teraz jest w widlaku ponoć dużo sie zmieniło na dobre ?. szukam pracy więc pytam . z góry dzieki za odpowiedzi

brabo

superExhandlowiec - 2010-08-24 21:28:59 Witam , ja także pracowałem w Widlaku w latach 2004-2005 i pewnie krążą tam o mnie legendy jaki ta ja byłem zły i niedobry. Do dzisiaj szef-pedagog mi nie odpuścił tego że po tym co mi zrobił otworzyłem własny biznes i do dzisiaj latam po sądach odpierać ataki jego chorej wyobraźni. O co najlepsze jest to to , że już nie pamięta co mówił na początku i na kolejnym mityngach słyszymy kolejną wersję historii. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) - jeśli jescze tam pracuje i (usunięte przez administratora) jeśli śledzi wątek :) (usunięte przez administratora) superExhandlowcu otworzył sobie swój biznes i go od podstaw zbudował, to by cię nikt po sądach nie ciągał. Ale ty wolałeś ukraść firmie i kolegom informacje handlowe na które przez kilka lat pracowali. Dziwię się, że przy tak ewidentnych dowodach jeszcze cie nie usadzili. I jeszcze się dziwisz, że z hukiem wyleciałeś?

wellinformed

z dobrego źródła wiem , że podobno mr.(usunięte przez administratora) ma wizyty u psychiatry. Aż dziwię się , że dopiero teraz. Tak pokręconego łba w życiu nie widziałem.

superExhandlowiec

Witam , ja także pracowałem w Widlaku w latach 2004-2005 i pewnie krążą tam o mnie legendy jaki ta ja byłem zły i niedobry. Do dzisiaj szef-pedagog mi nie odpuścił tego że po tym co mi zrobił otworzyłem własny biznes i do dzisiaj latam po sądach odpierać ataki jego chorej wyobraźni. O co najlepsze jest to to , że już nie pamięta co mówił na początku i na kolejnym mityngach słyszymy kolejną wersję historii. Pozdrawiam Kornelę - jeśli jescze tam pracuje i Jarząba jeśli śledzi wątek :)

nowinki

Na pocz. lat 90 Widlak Kompleks zaczynał od sprzedaży części zamiennych do wózków widłowych. Przez ostatnie 5 lat firma zajmowała się także sprzedażą różnych marek wózków widłowych. Teraz, jako Widlak (usunięte przez administratora) otwiera nową kartę w swojej historii jako autoryzowany wyłączny dostawca wózków marki (usunięte przez administratora) Dynamiczny rozwój naszej firmy zawdzięczamy przede wszystkim ludziom. Pytanie brzmi ?? Czy ludzie którzy sprzedają coś innego od (usunięte przez administratora) mają sobie już szukac pracy ?? Taka chodzi opinia po firmie.

Ojciec Dyrektor

Paaanie dużo roboty. Nie nadążają odbierać telefonów. Po co jeszcze ta reklama...

Tryntuś

Uuuuuuuuuuuuuu, cieniutko chyba coś z Widlakiem. Ich strona już jakiś czas nieczynna. Nie ma 300 zł na utrzymanie??

Zostaw merytoryczną opinię o WIDLAK KOMPLEKS - Gliwice

WIDLAK KOMPLEKS