DahliaMatic

DahliaMatic

Opinie o DahliaMatic

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Karolina

@Mart, jakie stanowisko obejmowałaś w DahliaMatic? Napisałaś, że już go raczej w tej firmie nie ma. To znaczy, że zostało ono zlikwidowane? Jeżeli jesteś zainteresowana wznowieniem współpracy z pracodawcą może warto w tej sytuacji spróbować aplikować do niego spontanicznie. Co sądzisz o takim rozwiązaniu? Dopuszczałabyś możliwość zatrudnienia na innym stanowisku w tym miejscu?

Wiki

Tak bardzo jesteście zajęci w pracy, że nie starcza czasu na pisanie opinii?

Mart
@anonymous 22.04.2018 13:00

z chęcią, ale mojego stanowiska raczej już nie ma :(

Karolina

@gość, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Wspominasz, że możliwość rozwoju jest uzależniona od pracy- co dokładnie masz na myśli? Chodzi Ci o staż pracy, zaangażowanie? Czy pracownicy mają dostęp do benefitów pozapłacowych, dodatków świątecznych?

gość

atmosfera w DahliaMatic jest bardzo w porządku, dobre zarobki i przede wszystkim na czas, możliwość rozwoju jest uzależniona od pracy - więc warto się starać. Polecam pracę w tej firmie :)

Karolina

@Mart Piszesz, że żałujesz odejścia z tej firmy. A mogłabyś w kilku zdaniach opisać pozytywne cechy tego przedsiębiorstwa, które spowodowały, że nie jesteś zadowolona z tej decyzji? Może przyda się to innym forumowiczom, w tym potencjalnym pracownikom.

Wiesz jak wyglądają zarobki w DahliaMatic? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Karolina

@martinizlodem a możesz napisać dokładniej - dlaczego polecasz pracę w DahliaMatic? Które aspekty swojego zatrudnienia w tym miejscu doceniasz najbardziej? Wszelkie konkrety są dla forumowiczów najważniejsze.

martinizlodem

super firma, bardzo polecam.

Karolina

@były, nie piszesz jednak co oferowali w DahliaMatic i do czego bardziej się skłaniali? W ofertach pracy nie ma nic na ten temat ale świadczenia pozapłacowe, które oferują czyli ubezpieczenie zdrowotne, karty sportowe, itp. wskazują na stosunek umowy o pracę. Czy ktoś jest w stanie to potwierdzić i dać wszystkim znać, tak żeby wiedzieli na czym stoją?

były

forma zatrudnienia to zlecenia lub działalność gospodarcza- tyle w temacie.

Karolina

@ksw a brałeś udział w rekrutacji? Skąd wiedza na temat oferowanej przez firmę formy zatrudnienia? Więcej szczegółów pozwoli zrozumieć, dlaczego takie decyzje podejmujesz.

Karolina

@ksw to co się stało, że zakończyła się Twoja współpraca z firmą? Aktualnie jest kilka ofert pracy, próbowałaś aplikować? w sieci można znaleźć np. ofertę pracy dla testera.

ksw
@Karolina 21.07.2017 08:18

forma zatrudnienia... wiem że jest kilka ofert ale nie mój zawód :)

ksw

ja pracowałam około roku - gdybym miała możliwość to bym wróciła tam :) tylko, że forma zatrudnienia nie odpowiada i może trochę brak podwyżek :) tak to nie mogę niczego zarzucić .. zresztą wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma :)

Stanisław

Nie polecam, firma nierzetelna, panuje w niej straszliwy bałagan, administracja źle zorganizowana, brak przepływu informacji. To co jest najsłabsze to przeświadczenie, że da radę ciągnąć duże projekty ... wagonem studentów... Nikt tu nie dba o pracowników.. jak Ci się coś nie podoba .. a jest wiele tego co może Ci się nie podobać .. możesz usłyszeć... tam jest Castorama!!!!!!!. Omijajcie z daleka .. jest wiele dużo lepiej zorganizowanych firm.

Stanisław

Lo

Z tego co wiem jeśli chodzi o Programistów Baz Danych to zdecydowanie warto spróbować tutaj, bo gdzie indziej tak Was nie docenią, kasa jest przyzwoita

bolek

~Romek To że jest otwarta rekrutacja to nic nie znaczy, te samy oferty są ciągle ponawiane w ogłoszeniach na darmowych portalach. Gdyby kogoś szukali to ogłoszenie było by na największym portalu.

zack

1)Ja piszę o tym, że na etacie oferta: x+opieka miedyczna x+83 zł to to samo 2) Jak wydaje Ci się, że prywatną opieką medyczną zastąpisz NFS, to dobrze piszesz, wydaje Ci się, w prywatnej nie ma wszystkiego, faktycznie jak jesteś młody to może nie być różnicy

zack

rozczarowany To było do er, nie trafiłem...

devil

Podobno jest ogromne zapotrzebowanie na Programistów Android w tym momencie

rozczarowany

Naprawdę..i to ma świadczyć o pracodawcy - a projekty, a możliwości rozwoju, a sposób zarządzania. Człowieku, zastanów się na co patrzysz przy wyborze pracodawcy.

@rozczarowany 26.02.2016 17:26

Osłabiasz mnie... Na etacie masz 120 bodaj miesięcznie na NFS A "opieka medyczna" to pewnie około 1000 za rok, firma pewnie płaci mniej, więc zastanów się czy plus są faktycznie plusami dodatnimi

dragon

Firma nastawiona przede wszystkim na zysk. Słabo płatne nadgodziny, brak urlopów, brak możliwości rozwoju, niekompetentna kadra kierownicza. Omijać z daleka.

ASAP

Ludzie o innych specjalizacjach są masowo wywalani z firmy np. testerzy czy analitycy.

borys

Ja wiem. Potrzebni są konsultanci i programiści MS Dynamics AX Od zaraz.

ICD

Witam, Tak czytam Wasze opinie i zastanawiam się czy piszecie o tej samej firmie DM. Pracowałem w DM 7 lat. Bardzo miła atmosfera. Możliwość rozwoju zawodowego. Płatności zawsze na czas ! Ja nie widzę nic złego czy gorszego w umowie B2B. Polecam

piotr

@romek To co piszesz jest nieprawdą. Nie ma umowy o pracę w tej firmie. Nie ma żadnych konferencji a nawet pracy dla programistów java, bo nie ma tu takich projektów. Co innego praca dla programistów oracle (forms, reports, bi itp, oaf). Osobiście nie mam pozytywnego zdania o tej firmie, szczególnie o ludziach, którzy uważają się na PM.

Metan

@Michał - urlopy są i to nawet chętnie dawane, ale może to zależy od projektu w którym jesteś i PM-a ? Dla mnie większym "fakapem" jest trafienie do zespołu, który jest totalnie niekomunikatywnym :P bo jak wtedy wdrożyć się w projekt? Można ale jest ciężko. A w Dahlii takie zespoły się zdarzają.. (jak wszędzie zresztą). Umów o pracę tu nie ma z tego co wiem.

michał

michał: Urlopy są ale niechętnie je dają, podobnie z pracą zdalną (chyba że jest się chorym). Firma oferuje jako formę współpracy umowę o dzieło i kontrakt. Na kontrakcie 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Skomplikowany system wynagrodzenia z ryczałtem, który jest korzystny do momentu kiedy nie pracuje się po godzinach, ponieważ każda nadgodzina płatna jest 1/3 stawki nawet w weekend. Co do premii i bonusów świątecznych to nie wiem czy są (pracuję 2 lata i na szczeblu zwykłych programiostów nie widziałem takich dodatków). Nie ma "eventów" świątecznych. Największym minusem firmy jest sposób zarządzania zasobami ludzkimi i totalny brak przepływu informacji (zwykli pracownicy nie wiedzą co dzieje się w firmie).

Jan

Plusy: Fajni ludzie, Duże projekty, Minusy: Brak premii, Brak urlopów, Stałe i słabo płatne nadgodziny (1/3 stawki jak za normalne godziny), Stres,

nieprzedłużony kontraktowiec

O samej firmie Infovide-Matrix mam raczej dobrą opinię, ale niestety mam mieszaną o Dahliamatic. Nie wiem jak zarobki w samym Infovide-Matrix, ale w Dahliamatic, czyli w firmie-córce należącej do Infovide nie jest z tym wesoło. Firmą Dahliamatic trzęsie ponoć jakiś bardzo pazerny człowiek i grupka podobnie nakręconych managerów, dzięki czemu nagminne jest wyciskanie z kogo się da ostatnich soków (po 13-14 godzin dziennie i z weekendami, często bez akceptowania nadgodzin) i zarobki są ponad 2 razy mniejsze, niż obecnie oferowane na rynku i mówię tu o ludziach z ~20 letnim doświadczeniem i bardzo długim stażem w Dahliamatic, którzy zasuwają jak roboty. Nie wiem co się stanie w szeregach tych wspaniałych współpracowników, jak się dowiedzą (z tej strony), że z ich kwalifikacjami osiągalne są na Polskim rynku i bez większej walki zarobki 14000-18000 zł brutto na umowę o pracę. Kontrakty mogą być dobrze płatne w Dahliamatic (słyszałem o od 19000 do 26000 zł + VAT), ale co z tego, skoro nie są przedłużane z powodu czystego widzi mi się firmy Dahliamatic. Ja, dajmy na to, będąc na kontrakcie, w międzyczasie zrezygnowałem z paru dobrych ofert pracy (np. dla IBM), które miałem już w garści i nagle się dowiaduję, że mój kontrakt nie będzie ponownie przedłużany, bo muszą znaleźć pracę w tym "moim" projekcie dla własnych ludzi z Dahliamatic. Tak się chyba nie robi? Gdzie tu logika? Co z moją wiedzą o projekcie? Szukajcie pracy/kontraktu w Infovide-Matrix ale nie w Dahliamatic, bo ta firma jest nieprzewidywalna, a szkoda.

Zostaw opinię o DahliaMatic - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DahliaMatic