FILMAR

FILMAR

Opinie o FILMAR

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w FILMAR? Twoja opinia może okazać się cenna.

pfff

zarobki smieszne, warunki lepiej niemowic. Generlanie kołchoz . W twarz wszystko fajnie a za plecami... szkoda gadac. i te premie hahahahahaha

jedyny przeciwnik to pogoda

pracujesz w Filmar Group Sp z o.o. w warszawie? nie wiesz ile tam zarabia sie na stanowisku pakowaczki?

chłopaki o.k.

Zostaw opinię o FILMAR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FILMAR