FILMAR

Matyniów

Opinie o FILMAR

aleks
użytkownik zarejestrowany

posiadanie doświadczenia to nie spory wymóg @ehe ale w dzisiejszych czasach to standart

Jakie zakwaterowanie ludzie śpią jak w rynsztoku 14 łóżek na pokoju a w następnym 5 łóżek .Obiecywanki przez pracodawce a jak przyjdzie do wypłaty to daje zaliczkowo po 200 lub opóżnia tak że niewiem przez firme filmar popadłem w długi nie polecam tej firmy

chłopaki dają rade

o.k. można się załapać stałe

Kwatery przynajmniej dla ludzi pokoje z łazienką ,telewizorem ,obiady wydawane do 21godz.i nie śpi się jak w chlewie.

kto się zna na robocie to jest to dobre miejsce.

zakwaterowanie dobre- jedzenie smaczne- na biało -kasa na czas - chłopaki znają się na robocie.

O.K. w porzadku

Fachowy i uczciwy właściciel.Firma to doświadczeni fachowcy - cieśle i zbrojarze.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o FILMAR - Matyniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FILMAR