Filmar Group Sp. z o.o.

Opinie o Filmar Group Sp. z o.o.

Pstryk

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MIALO SIE POLEPSZYC JAK PRZENIESLISMY SIE DO CALOWANIA ALE DALEJ H,,,,,

Grzesiek

sprzedali sie VP - niestety razem z mózgami

byly pracownik

DZIADY DZIADY DZIADY !!!!!!!!!!!!!!

Tomasz

dwoch malolatow ktorzy mysla ze zawojuja swiat - nie polecam. slabe place i warunki

Sebastian - Wawer

Szef jakiś wystrzelony i mało konkretny. Rzuca słowa na wiatr - u mnie na osiedlu nazywamy takich mordodupcami. Mniejsze zarobki niż obiecywał itd...

Hurtownia z Warszawy

Ania - mniejsze ilości w kartonach niż deklaruja - niby tylko 2-3 sztuki w kartonie ale zawsze, częste problemy z terminami, SŁABA JAKOŚĆ

Marcin

Lipa warunki i brak szacunku dla pracowników

h.k.
@admin 11.08.2015 14:23
Uczestniczyłeś w rekrutacji w firmie Filmar Group Sp. z o.o.? Podziel się z innymi wiedzą na naszym forum....

zenada - koles nie wiedzial do konca ile kasy moze mi zaproponowac i co dokladnie bede robil

Zostaw opinię o Filmar Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filmar Group Sp. z o.o.