Opinie o Garda Sp.z o. o. w Gdynia Plac Kaszubski 15 lok. 3

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Garda Sp.z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Garda Sp.z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garda Sp.z o. o. w Gdynia Plac Kaszubski 15 lok. 3

Anonimowa

Witam. Jestem pracowniczka jednej z firm, dla której firma Garda robi konwoje! Wstrzymuje się do pójścia do kierownictwa i złożenia oficjalnej skargi na jednego z konwojentow, ponieważ za każdym razem gdy jest po pieniądze obsciskuje mnie i próbuje całować. Imie konwojentow to Marek. Gdy to nie pomoże będę zmuszona wstąpić na drogę oficjalną.

Natalia

@Olivka możesz powiedzieć, jak wyglądała rekrutacja, w której brałeś udział zatrudniając się w Garda Sp.z o. o.? Czy to była tylko jedna rozmowa? To dobre wieści, że są osoby, które są zadowolone ze swojego zatrudnienia. Może to stanowić też zachętę dla tych poszukujących pracy. Informacje o rekrutacji będą im pomocne.

Oliv
@Natalia

Natalia rozmowa była jedna poprzedzona telefonicznym umowieniem się . W miłej atmosferze przedstawiono warunki pracy i płacy. Dostosowano miejsce pracy do adresu zamieszkania co wydaje mi się być bardzo ważne.

@Oliv

Dziękuję za odpowiedź! Czy pracujesz jeszcze aktualnie w firmie Garda? Na stronie widziałam kilka aktualnych ofert pracy w tym miejscu - polecasz aplikować na którąś z nich? Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia wszystkie szczegóły mogą przeczytać pod tym linkiem: https://www.gardaochrona.pl/praca

LwieSerducho

Ja pracowałem u nich ponad rok ogólnie było wmiare wypłaty były na czas a z minusów dla mnie to że nie można było używać telefonu trzeba było mieć w szafce i trochę kierownik za dużo prosił żeby gdzieś na zastępstwa chodzić albo jezdzic(pracowałem w Rossmanie)

Filip

Tylko współczuć bo cały czas firma oczekuje pracy. Za to płacą i wymagają!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Garda Sp.z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Natalia

@Łysy rudek, podczas pracy przy komputerze/monitorze kilka, nawet kilkuminutowych przerw jest wręcz wskazanych - głównie dla własnego zdrowia. Może warto taki argument przedstawić pracodawcy? Długo pracowałeś w Gardzie? @Adam, a Ty piszesz na forum z perspektywy pracownika Gardy czy innej? Przypominam, że dzielimy się tutaj opiniami na temat pracodawców.

Natalia

@misio a możesz konkretniej napisać co masz na myśli? Jesteś aktualnym pracownikiem Garda Sp.z o. o.? Użytkownicy forum poszukują konkretnych informacji o tym pracodawcy. Według relacji @Olivka można mieć o nim pozytywne odczucia. Jeśli masz inne zdanie o tym pracodawcy, to czy możesz napisać dlaczego?

Natalia

@Rudek, a długo już pracujesz w Garda? Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy także chciałby napisać swoje wrażenia na temat pracy w Garda? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Rudek

Ja nie narzekam chociaż jak na razie

Natalia

@pogarda, czy sytuacje, o których piszesz, mają miejsce często w Garda? Jakie umowy proponuje ten pracodawca? Czy można w tej firmie bez problemu dostać umowę o pracę? @..., po Twojej wypowiedzi wnoszę, że również jesteś lub byłeś związany z Garda - co powinno Twoim zdaniem zmienić się w tej firmie, aby była bardziej atrakcyjna dla obecnych i potencjalnych pracowników?

pogarda

spóźnienia z wypłatami, mało obiektów

Zenek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!

Piotr.pGDYNIA

Witam serdecznie pracowałem w firmie Garda z Gdyni wypłata na czas maja parę obiektów na terenie trójmiasta szefostwo i prezesowo super mogę śmiało to firmie polecić pozdrawiam serdecznie pana Piotra ,Janusza i pana Michała

...
@Piotr.pGDYNIA

płoaca na czas ? śmiechu warte co piszesz ta firma to żenada

byli pracownicy z Radomia

WITAM Kemping przy ul. Orzechowej w Radomiu za niedługo ma być przeniesiony na innej ulicy w Radomiu. Ja i mój mąż zaczęliśmy walczyć o godne warunki w pracy przez ostatnie 3 miesiące 2017r i firma nas tak wyrolowała że woleli się pozbyć pracowników uczciwych z pracy. A walczyliśmy o to żeby w kempingu było czysto i schludnie. W kempingu było brudno, przepalone gąbki papierosami, gniazdko było zle zamontowane, brak światła, latarka zepsuta nawet nam nowej nie dali, ogrzewanie do luftu , wszędzie był kurz, i normalnie śmierdziało fajami aż nie dało się wytrzymać.To nie były godne warunki dla pracownika który był zatrudniony z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności bo przecież najpierw takie osoby firma przyjmuje. Pisaliśmy listy o tej do prezesów pana Wojciecha Haliniaka i Witolda Rosa i to nic nie dało. Stwierdziliśmy że firma ma takich pracowników walczących o swoje w głębokim poważaniu. Oni mają wszystko gdzieś a za nasze ciężko zarobione pieniądze jeżdżą sobie na jakieś kosztowne wycieczki i mówią żeby im głowy nie zawracać a pracownik niech siedzi w (usunięte przez administratora) i się niech nie odzywa bo ma (usunięte przez administratora) do gadania. Naszym zdaniem to jest bez sensu a w tej firmie pracują (usunięte przez administratora) podmioty bez serca i jakiego kolwiek szacunku dla pracownika ochrony. W 2015r były jeszcze różne posterunki typu walce na różnych ulicach w Radomiu i nie tylko czyli poza Radomiem a do pracy żeśmy chodzili prawie co dziennie nie ważne czy to lato lub zima a stało się też pod gołym niebem bez żadnego schronienia przed deszczem, a pieniądze za to były marne. (usunięte przez administratora) Mieliśmy w pracy kolegę który był alkoholikiem z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności który się jąkał. Jak przyjechaliśmy do pracy następnego dnia po jego służbie to w kempingu zastaliśmy (usunięte przez administratora). Zgłosiliśmy to kierownikowi obiektu to on nawet się tym nie przejął i powiedział żebyśmy przymknęli na niego oko. o tej sprawie pisaliśmy do w/w prezesów, oni zaś chcieli go zwolnić ale kierownik i pan dyrektor się za nim u nich wstawili bo podobno ma dobrą grupę. Firma traktuje pracowników jak niczego nie wartych ludzi i tylko się na nas ślizgają a my mamy siedzieć cichutko jak myszka pod miotłą i się nie odzywać. To jest bez sensu, bo gdybyśmy się nie odzywali to szlachta by weszła nam na głowy. Uciekaj jak najdalej z tej firmy bo oni i tak ci nie pomogą.

meryem

Od 3 miesięcy są opóżnienia z wypłatmi. Jakieś dwie transze jedna do 10 ego a druga do 15 zawsze przelewy po terminie, Najpierw płacą za 143 godz a potem za reszte jakieś przekręty z kasą dla mnie.

jasiu wedrowniczek
@meryem

uciekaj z tej firmy poki mozesz i szukaj czegos innego bo roluja i oszukuja ludzi na czym sie da tych ktorzy ich jeszcze nieznaja i dla nich niepracowali.to oszusci i kretacze.

jasiu wedrownicek

nic.bo niewiadomo czy to nawet nie ty.i nie nim jestes i nie pisze przzypadkiem z panem panie ptasinski.pod cju...a mnie niewezmiesz pan jesli to pan i niceego sie pan juz wiecej ode mnie nie dowie.

fsdfsfsd

a co powiesz o ptasińskim?

Jasiuwedrowniczek

oni tylko z rossmanow zyja i z naiwnosci innych ludzi.tyle

Jasiuwedrowniczek

w tej firmie nie.w innej tak.w tej nie.gow..o i dziados...wo porostu w kilku slowach

fssfsf

a miałeś inne obiekty niż rossmann ?

Agent jas wedrowniczek

Niepolecam absolutnie prace w tej Firmie Oszukuja ludzi jak sie da Na godzinach wyplatach dojazdach i innych rzecach.Jesli o mnie chodzi to nie zaplacili mi wszystkich pieniedzy za dojazdy do pracy za co milao byc placone Ponadto niewywiazali sie z umowy jesli chodzi o mnie i szukaja glupich do pracy.Placa smieszne pieniadze i mała ilosc godzin proponuja od razu na wstepie.Gadaj co innego a robia co innego.Wogole iepowazni i nienormalnil ludzie.Udaj powaznych a zachowuja sie jak dzieci. Prosze niesluchac obietnic pana Jerzgo Ptasinskiego ,Pawła Drózda lub kogokolwiek z tej firmy. Jesli chcesz koniecznie dla nich pracowac miej na wszystko umowe i sie z nimi niepie..o.l

fsfdsd
@Agent jas wedrowniczek

a co takiego ci naobiecywali?

@fsfdsd

ze bede mial zwracane za bilety dojazdu do tczewa ,dodatkowe pare zlotych okolo26 chyba jak pamietam bodajze za malą ilosc godzin w lipcu,premie za dojzady do pracy do tczewa za wyjazd 150 ,bylo ich 14 skonczylo sie na tym zze nic takiego nikt nierobil i robili mnie w (usunięte przez administratora) nawet o tym niewiedzialem ale sie okazalo ze to tylko bzdury byly i sprawe dalem do sadu.termin wkrotce za 2-3 miesiace ale im niepopuszcze.czlowiek specjalnie jezdzil do tczzewa zeby wiecej zarobic to go na koncu zrobili w konia.niepolecam tej firmy i omojac ja z daleka.Ptasinskiego Jerzego i Drózda.Jede nsciemniacz lepszy od drugiego.NIby ci gadaja tak a potem okazuje sie co innego.mowili tylei tyle a potem moglem sobie tylko o tym pomarzyc.takze niepolecam tej firmy i tych ludzi i dla nich pracowac iomijac szerokim lukiem proponuje i zzalecam.Jak najdalej o takich i zero kontaktu z takim.Szkoda w ogole czasu i nerwow na nich marnowac i dla nich pracowac.Wszyscy tacy mili cacy cacy w pracy w tczewie byli tak w ogole ale to juz z innej bajki a tak naprawde to by ci noz w plecy wlozyli.Ale to juz pracownice z Rossmana tam ze zwirki 40 NIewszystkie ale wieksosc.NIektore.Mito nawet po telefonie jaks jedna ktoras tam grzebala i wchodzila na internet w telefonie zeby zobaczyc co na nim robie albo czegos tam szukala.Niewiem bo niezlapalem ja za reke tylko widzialem ze ktos wchodzil na strony intenretowe samochodowe i chcial kupic jakiegos saba za chba okolo 20 tys jak pamietam.Kierowniczka z tego rossmana to wiecznie jaks niezadowolona chodzila bo chyba jej nikt nie posuwal.Ciagle niezadowolona i o byle (usunięte przez administratora) sie czepiala.Zeczlowiek nawet sie po glowie niemog podrapac tylko caly czas w monitor sie paatrzyc i widziec co sie dzieje.Nawet na 15 sekund niemoglem.Olalem ja pozniej i robileem co chcialem i odeszlem z tej firmy.Zerwalem z nimi umowe z ich przyczyny i tyle.Sprawa w sadzie i czekam na rozprawe.Jeszcze jak przyszlem to mnie ktos tam jakis typ od smeici wyzwal najprawdopodobniej to bylo do mnie jak przyjechalem sie rozliczy a Drózd zaraz o malo nie zaczal na mnie drzec ryja i niewiem czy by mi nie przy...lil .Dlatego sprawe dalem do sadu i niech teraz prokurator sie nimi zajmuje,Ja mam takich ludzi dosc i dla takich ch...i nie pracuje.Oby jak najdalej z takimi i na zawsze.Obiecanki ,cacanki a glupiemu radosc.Poprostu.Nic dodac nic ując.Beda ci obiecywac rozne cuda zebys tylko chial u nich pracowac a potem sie wszystkeigo jak u mnie wyprą.Szkoda czasu i nerow na ta firme i polecam szuakc czegos gdzie indziej i dla kogos innego.Teraz pracuje dla konsalnetu.Mam wiecej na godzine i sie okaze co dalej bo dopiero zaczynam. W Securitasie sa fajni w porzadku ludzie jak dotad mnie nie oszukali pracowalem tylko jeden tydzien bo za malo placili i malo godzin i tez sie zwolnilemi przeszedlem do konsalnetu.NIepolecam zadnej Grdy i tyle.Securitas w Gdansku znajduje sie na ulicy sadowej 8 i terz kogos szukaja na obiekt w Rumii do Euro.Dobrze placa ale trzeba non stop przez nawet 12 godzin stac.Takze jak kto woli moze tam isc pracowac jak nei to niech szuka czegos innego. Dodam jeszcze ze zamiast za bilety zwrocic zaplacili mi zaniedosc ze za mala ilosc godzin ktroa byla faktycznie bo sam sobie zapisywalem to jeszcze za jakies wyjazdy sluzbowe i itp rzeczy ktorrych niebylo na umowie i o ktorych nie bylo umowy.Mowie Coinnego mowia a co innego robia.Niepolecam i omijac szerokim lukiem Tyle i pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Garda Sp.z o. o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Garda Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Garda Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Garda Sp.z o. o.?

Garda Sp.z o. o.
2.3/5 Na podstawie 26 ocen.

Garda Sp.z o. o.