Opinie o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika w Jarocin

I tu się zgodzę z ta uwagą co do maszyn,nawet wózki widłowe nie chcą jeżdzić,a palety trzeba przewozić,śmiech na sali....palety popsute,a trzeba pakować,ale jak skoro się nie da..paradox...hihi

Kto w tym zakładzie jest mądry-chyba nikt skoro tu pracuje i takie bzdety pisze.Prawda jest taka-jest wielkie oszukaństwo na każdej lini,począwszy od dyrekcji a kończąc na fizolu.Liczy się tylko kasa i nie ważne w jaki sposób zdobyta,maszyny siadająi nikt z tym nic nie robi.Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez moderatora]?

MIKI

Brawo dla przedmówców,w końcu mądrzejsi się odezwali !!! oczywiście że głównym motorem każdego zakładu są fizyczni pracownicy, bez nas nic by nie było,ale zarządzajacy tym wszystkim też są potrzebni..JAKIE KOŁO TAKI MŁYN..;)

Jak widać po kilku ostatnich wypowiedziach są jednak normalni, potrafiący rzeczowo się wypowiedzieć, zmiast reszty żenujących poprzednio wpisów o podtekscie pseudo seksulanym, który niczego nowego nie wnosi, a jedynie powoduje poczucie wstydu za tych, którzy go nie mają. Może jednak nie wszyscy normalni uciekli? Gdzie zatem jesteście jak trzeba się wypowiedzieć? A może tak jak z polityką najlepiej udawać biernego i bezsilnego? Przecież wartością każdej firmy jest kapitał ludzki, to ludzie, brygady, my robole i zarządzający mający odpowiednie predyspozycje decydują o jej powodzeniu. To my na produkcji odwalamy brudną robotę i nie jesteśmy tłukami, a szacunek należy się każdemu - szkoda, że czasem trzeba się o niego upominać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
a kysz

Tak się przyglądam tym wypowiedziom i jestem mocno zdumiony faktem bezsensowności szukania sporów wśród nie których i zajmowania się oczernianiem innych i szukania wad u wszystkich tylko nie u siebie.Przecież nikt nikogo nie zmusza =,a jeśli komuś się nie podoba zmiana z którą pracuje to istnieje coś takiego jak droga służbowa.Irytacja osób które nie potrafią lub nie chcą się dostosować jest co najmniej nie na miejscu,bo jakby się nie patrzeć dupa zawsze będzie z tyłu.Ale to świadomy wybór.Co mogę poradzić?Troszkę więcej pokory i szacunku do współpracowników,bo praca to nie jest jakaś domówka czy jakaś impreza robić co się chce.Przecież przychodzimy tu pracować a nie uprawiać polemikę na temat kto z kim,gdzie,kiedy i dlaczego.Przychodząc do pracy do czegoś się zobowiązujemy i każdy ma świadomość tego na jakich warunkach pracuje i co należy do przedmiotu pracy.Faktem jest iż brygadziści są jak święte krowy i szukają sobie przyjemności,ale to nie znaczy,że my musimy robić tak samo.Nie życzę nikomu by postawił się w roli brygadzisty gdy idzie na dywanik,albo jest ściągany po nocce do zakładu bo była awaria,nie zrealizowany plan związany z terminem wysyłki do klienta-nie zazdroszczę tego stresu.A wy???Nie oceniajcie innych bezpodstawnie bo to świadczy o kulturze nawet w stosunku do samego siebie.Bo złe słowa potrafią zepsuć nie jedną przyjazń,opinię oraz osobę.Radzę ważyć dobrze słowa zanim kogoś będzie się chciało upokorzyć,ale tak tylko robią desperaci,którzy są tylko po to by niczemu nie służyć,bo nikomu to nie daje pożytku.

Potencjał jest,tylko szkoda,że się go depcze przez kadrę zarządzającą jak i część ni myślących [usunięte przez moderatora].Może i faktycznie jest tu przedszkole dla ni których,gdyż nie dorośli do tego by pracować w zgranym zespole tylko chcą zrobić z siebie kogoś kim nie są i nic nie znaczą a tym bardziej nic mądrego i pożytecznego nie wnoszą prócz zamętu i chaosu.

Przedszkole!!!! ,a ty koles jak chcesz złapać tu i tam to są odpowiednie lokale gdzie możesz odważnie to zrobić..ale widocznie cie nie stać na to..[usunięte przez moderatora]!!

Niemniej cieszy oko widzac ze ktos jenak potrafi wystukac kilka madrych słòw majacych sens. To swiadczy o tym iz mamy w firmie kilka dorosłych osòb a nie bande gimnazjalistow w dodatku na dość niskim poziomie w rozwoju.

gall

Stado jadowitych węży panoszy się nie tylko na dole, ale też i na innych szczeblach. Nie ma już w tej firmie ludzi z zasadami, a jeżeli tacy byli to już dawno uciekli, albo się ukrywają. Moralność zanikła, a skrupuły to dla większości rosyjska waluta. Gierki i zagrywki to jest jedyna "praca" jaką się tu uprawia. Dlatego nigdy nie będzie dobrze dopóki nie będzie współpracy. Ale na to nie ma co liczyć - nie tutaj, póki ktoś sie nie weźme za porządek z klikami mniejszymi i większymi. Podkopywanie, obrabianie [usunięte przez moderatora] potrafi zabić każdą inicjatywę. Niestety jedyna osóba na samej górze, albo tego nie widzi, albo nie chce. A szkoda bo potencjał jest.

Z tego co wiem to na markecie jest największy chlew i burdel,pracuję już tu parę ładnych lat i szczerze mogę powiedzieć,że takich [usunięte przez moderatora] jak wy to było tu setkii nawet więzniowie mieli więcej rozumu od was.Pamiętam czasy kiedy istniały tylko 3 linie i ludzie byli ze sobą,tworzyli jedność w jakimś stopniu a wy to totalny [usunięte przez moderatora] jak dzieci z gimnazjum o inteligencji nie wytresowanego psa,aby komuś dosrać.[usunięte przez moderatora] co wy robicie?Indywidualna sprawa kto komu [usunięte przez moderatora] daje i jeszcze gdzie.Nie macie pomysłów na zajęcie w pracy?Co wy wiecie o pracy?Tam na markecie to piaskownica.Nie macie pojęcia o niczym.Jesteście jak stado zmutowanych dzikich węży które gryzą się w [usunięte przez moderatora] ile mogą

mała - 2011-09-15 09:01:39 a dlaczego ja miałabym pisać na ULKĘ coś złego prosze mi podać jeden powód ??????????????????? Ulka dobrze wie ze zawsze byłam po jej stronie !!!!!!!!!! no proszę jaj mała się tłumaczy.już wiecie kto te brednie wszystkie wypisuje.praca jej na tym polega lata po zakładzie bo wszędzie ja widać a potem siedzi na forum i wypisuje,bo mała nie wie do czego forum służy.

mała

kolo

Kto kolwiek tu pisze te wszystkie brednie ma zryty beret i [usunięte przez moderatora] we lbie. Dajcie se juz siana bo to juz jest nudne i zenujace. Niby dorosli ludzie a jeden drugiemu tak po garbie leciec. Tym dziewczynom tez dajcie spokuj obie dla mnie sa ok.

[usunięte przez moderatora] za mało pracy mają osoby te co to piszą, i zazdrość ich trafia,że to o nich nikt nie chce napisać.najlepiej odwócić uwagę od siebie coś na ten temat ma dopowiedzenia mistrzyni [usunięte przez moderatora]

Ty a skoro Ty nadrabiasz na papierosa to może oni nadrabiają na dodatkowe minuty przerwy....i co bystrzaku hehe

nikt

Swoją robotę pewnie robicie ale na przerwie siedzicie po 40 i więcej minut a ludzie z linii tego luksusu nie mają!!a jak idą na papierosa to muszą to sobie nadrobić więc odczep się od linii!!

polkj

[usunięte przez moderatora] ludziee [usunięte przez moderatora] firma się sypie a wy o jakiś romansach piszecie nie znam firmy w której by tych romansów nie było

W ISS jest to samo więc nie pracujesz w jedynej firmie..

odczep się od [usunięte przez moderatora] popracuj uczciwie kilka lat i daj coś z siebie to też dostaniesz dobrą stawkę one jej nie dostały za [usunięte przez moderatora] tylko za odpowiedzialną prace!!

Do pana panie poirytowany .Ciekawe jak to pilnie pracujesz na załadunku ktl1 że widzisz wszystko co się na jadalni dzieję -zazdroszczę czasu na obserwację i sokolego wzroku .O jakich wycieczkach człowieku mówisz?-jak nie masz pełnych informacji co do celu tych wycieczek to się lepiej nie wypowiadaj.Czy usłyszałeś kiedykolwiek żeby ktoś z jakości liczył ludziom na linii i wypominał ciągłe gonienie na papieroska?A czy wy sobie ten czas na fajeczkę odliczacie od przerwy?Była możność przejścia do jakości było przyjść i zobaczyć jak to się szwęda i nic nie robi.Może tak więcej wiedzy co jakość robi a potem wystawiaj opinie.Jak tylko jest jakiś problem z detalem i to problem z linii to jest kierowany na kontrolę i to kontrol przegląda i robi za wasz dupochron bo się pod tym podpisuje i w razie reklamacji bierze ją na siebie.Ty odwalisz 8 godz i idziesz do domu i nic cię nie obchodzi-dlatego radzę pilnować swego ogródka, nie wtykać nosa do innych ogródków -jak wszyscy tak uczynimy to ten zakład na tym zyska

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika - Jarocin

• Jak się pracuje w Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika?

Zobacz opinie na temat firmy Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika?

Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika
2.9/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Stalowa 33 lok. 6
    43-300 Jarocin