Opinie o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika w Jarocin

pracownik Nowy wpis

Niech może związki przyjrzą się sprawa pracowników w zakładzie w nowej Soli. Brak szacunku do ludzi. kierownik produkcji, kierownik logistyki, kierownik jakości robią co chcą.POMOCY

Czy w Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Slawo Nowy wpis

Dzień dobry. Szukam pracy i dlatego byłem na rozmowie w tej firmie w Bielsku. Mam okazję iść tam do pracy. Bardzo proszę o nowe opinie jak się pracuje w tej firmie obecnie. Czy coś zmieniło się na lepsze? Jakie są warunki pracy? Jakie jest podejście do pracownika? Jakie zarobki? Proszę o uczciwe opinie. Dziękuję i Pozdrawiam.

Tomasz

Jak się wam nie podoba to do widzenia, albo się zabierzecie do roboty i przestaniecie wypisywać jakieś bzdury i pajać filozofią, o zmianie nastawienia i itp. To jest zakład pracy!! nie!!! przedszkole ani szkoła podstawowa!!! Albo się weźmiecie do roboty i przestanie takie bzdury bezsensowen wypisywać jeden na drugiego. Są inne miejsca pracy, proszę tam szukać szczęścia i fury pieniędzy, ale nie sądze żeby za lenistwo i bezsensowane narzekanie płacili.

Garn
@Tomasz

Sam się za robotę weź chodzisz i najwięcej wszędzie mieszasz tyle z twojej pracy jest takich osób mniej jak ty w tej firmie i może kiedyś stanie na nogi i każdy będzie tam chciał pracować póki co to zero szacunku do pracownika zero doslownie

Ciekawy Nowy wpis
@Garn

Garn...a kto ci na odcisk nadepnoł? Na wszystkich stronach wypisujesz...jest ciężko ale nie jest źle. Może sobie rady nie dałeś? Albo ktos zwrocił uwagę co? prywatnego zycia nie masz....żenada....

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
persyfona

Ten wielki Kierownik i jego Logistyk to oszuści. Zmieniają zdanie po ustaleniach. Mam już dość pracy z nimi. W Electropoli jakość ti będzie za 20-30 lat. Jak ci co teraz pracują pójdą do lamusa

Garn
@persyfona

Dokładnie ja z akwarium pozwalniaja a w pierwszej kolejności panie z kontroli które tak z klientem załatwiają że człowiek wiecznie bez premi chodzi i pani planista co nic nie potrafi zaplanować

Czy firma jeszcze działa? Taka cisza?

Elewiór

Electropoli - nie polecam, traktują każdego jak śmiecia, roatacja jak na karuzeli, musisz mieć wtyki żeby coś tam zdziałać, a zarobki nie rzśmieszajcie mnie - u prywaciarza więcej się zarobi niż na stanowisku Mistrza

karwan

Ja tam nie narzekam, mam jak paczek w maśle. Ciągle gram z Kierownikiem w przysłowiową myszkę. Leżę i śpię przez pół zmiany. Lepszego miejsca nie ma w Bielsku do zagrywek. A ci na górze to już sanatorium

ciekawski

a dlaczego przy nazwie firmy pojawia się miejscowość Jarocin? a nie Bielsko-Biała? Ktoś specjalnie przy tym majstrował żeby nie można było zidentyfikować o jaką firmę chodzi??

Gerard

Jest taki jeden, grubas co jeździ z Pszczyny. Ten technolog co się na wszystkim zna i wszystko najlepiej wie. Jest do kwadratu tepy tak naprawdę i nie warto z nim jeździć, podobno dyrektor finansowy to jego lansuje i jest jego pupilem, ale mniejsza o to. Lepiej omija (usunięte przez administratora) z daleka

Will

Cześć wam wszystkim ,znacie kogoś kto dojeżdża autem z Pszczyny do Galwano do roboty ? Chetnie się podłącze do tego transporu .Czy jest jakiś przewóz ? Pozdrawiam was serdecznie ;)

malina

Nie wiecie co się stało, że odszedł ten fajny technolog z linii natryskowych? Ten facet miał jakieś pojęcie i miał głowę na karku. Szkoda bo myślałam, że coś się zmieni na lepsze...

Piękny
@malina

To był Pan Jacek i chciał za dużo zmienić naraz, przeliczył się że pracuje z normalnymi ludźmi

Nick: ?

...denerwowanie się to jest mszczenie się na swoim organizmie za głupotę innych

Pracownik fizyczny

Ja napisze tak. Praca była, wypłata też, robota jak robota. Jest robota, trzeba ją wykonać! Najważniejsze nie wdać się w dyskujsje i nie dać się prowokować. Szanuje to że jest praca, czy 1400 czy 1600 lyb nawet 1800 od tej różnicy nie stane się bogaty, jedynie tylko trochę lepiej żył. Zawsze można dorobić albo, cieszyć się z tego co mamy. Nie zmienimi świata, ani polityki, i ludzi tym bardziej lub też iż nastawienia. Najważniejsze że możemy zrobić to we własnym nastawieniem do ludzi, pracy, żcyia i całego świta by był dla nas dobry. Życie jest za krótkie na kłotnie, stres, intrygi, obgadywanie inne osoby " w oczach bliźniego dżbło widzimi a we własnyc belgi nie dostrzegamy". Nie warto tak życ jak żyjemy. Spójrzmy na to z takiej perspektywy, poło ludzi co pracuje w tym zakładzie nie może znaleśc pracy ponieważ by jej nie było, a Ci którzy tam pracują zarabiają 800zł. Zawsze może być gorzej, ale i też lepiej żeby było lepiej musimi zmienić własne nastawienie do samych siebie!!! Pozdrawiam wszytkichj i życze byśmy razem starali się żyć solidarnie oraz wspólne broblemy razem rozwiązywali z pozytywnym nastawieniem.

Alf

A czystek ciag dalszy , znowu rzadza ci co dawniej .....

produkcja

Zgadzam się z wózkowym, wszyscy mamy cięzko, ja nie jestem wózkowym i pracuje na linii, nie mogę osądzac pracy wózkowego ponieważ nie wiem co on robi, i na odwrót, każdy ma ciężko ale zgadzamy się na to i za to nam płaca, Przełożeni robią wszystko aby nam lepiej się pracowało i wymagają od nas dobrej pracc za darmo

wózkowy

Co racja to racja, mało bywam na tym forum ale skoro między innymi o mnie mowa to się dołączę. Pracownicy produkcji odwalcie sie od nas bo nie macie pojęcia o naszej pracy a my nie będziemy wnikać czy wy tam walicie ścieme czy nie. Każdy w Galwano nie ma lekko. Co do szefowej to jaka jest to jest, jej sprawa. Szkoda tej premii wiadomo ale nie będę tutaj jej podnosił temperatury bo pracując tu godzimy się niestety na takie warunki(usunięte przez administratora) Trzeba wszystko olać co się wokół dzieje i pracować wg swojego sumienia a wtedy będziemy przynajmniej fair dla siebie. Pa

hopek

Nareszcie ktoś się wziął za tą bandę ściemniaczy większość z nich to nadaje się do siedzenia na palarni tylko szkoda że premie zabierają również tym którzy uczciwie pracują! (usunięte przez administratora) powodzenia życzę wam wszystkim bo lekko nie macie!!

zwykly robol

co pieniacze? robic sie nie chce tylko kombinowac, byle sie nie narobic, papieroski pojarac i o glupotach gadac a gebe sobie wytrzec szefami?? zwlaszcza wy wózkowi to maja tak ciezka robote ze glowa boli i nie tylko. my na linii musimy brudna robote odwalac i za was nadrabiac jak podstawicie setny raz to co nie trzeba i jeszcze sie uzalac macie czas, dobrze Wam tak, moze w koncu zaczniecie pilnowac swojej roboty, a jak nie to do tesco - tam zobaczycie co to prawdziwy (usunięte przez administratora) i prawdziwy szef

oooo

No masz racje,nie trawie tej (usunięte przez administratora) o głupia tekture zabiera premie,trzeba miec z głową!!!!To jest po prostu brak zajęcia w pracy nudzi sie jej jesli takimi głupotami sie zajmuje!!!!A zreszta kiedys wywoziło sie wszystko i było dobrze!!!ale (usunięte przez administratora) oszczednosci ,na pracownikach!!!!lepiej (usunięte przez administratora) a niech drugi (usunięte przez administratora) za niegoooo.A zt ymi ksiazkami to juz wogole przesada!!!Juz by se dała spokój ,jest wiele innych problemów!!!Ale oczywiscie ona tego nie widzi!!!!Logistyka padnie albo padła na całego!!!Człowiek bez wykształcenia by to lepiej zrobił niz ona!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika - Jarocin

Niezależny Związek Zawodowy Electropoli-Galwanotechnika
2.9/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Stalowa 33 lok. 6
    43-300 Jarocin