Electropoli-Galwanotechnika

Jarocin

Opinie o Electropoli-Galwanotechnika

Elewiór

Electropoli - nie polecam, traktują każdego jak śmiecia, roatacja jak na karuzeli, musisz mieć wtyki żeby coś tam zdziałać, a zarobki nie rzśmieszajcie mnie - u prywaciarza więcej się zarobi niż na stanowisku Mistrza

karwan

Ja tam nie narzekam, mam jak paczek w maśle. Ciągle gram z Kierownikiem w przysłowiową myszkę. Leżę i śpię przez pół zmiany. Lepszego miejsca nie ma w Bielsku do zagrywek. A ci na górze to już sanatorium

persyfona

Ten wielki Kierownik i jego Logistyk to oszuści. Zmieniają zdanie po ustaleniach. Mam już dość pracy z nimi. W Electropoli jakość ti będzie za 20-30 lat. Jak ci co teraz pracują pójdą do lamusa

ciekawski

a dlaczego przy nazwie firmy pojawia się miejscowość Jarocin? a nie Bielsko-Biała? Ktoś specjalnie przy tym majstrował żeby nie można było zidentyfikować o jaką firmę chodzi??

Gerard

Jest taki jeden, grubas co jeździ z Pszczyny. Ten technolog co się na wszystkim zna i wszystko najlepiej wie. Jest do kwadratu tepy tak naprawdę i nie warto z nim jeździć, podobno dyrektor finansowy to jego lansuje i jest jego pupilem, ale mniejsza o to. Lepiej omija [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z daleka

Will

Cześć wam wszystkim ,znacie kogoś kto dojeżdża autem z Pszczyny do Galwano do roboty ? Chetnie się podłącze do tego transporu .Czy jest jakiś przewóz ? Pozdrawiam was serdecznie ;)

malina

Nie wiecie co się stało, że odszedł ten fajny technolog z linii natryskowych? Ten facet miał jakieś pojęcie i miał głowę na karku. Szkoda bo myślałam, że coś się zmieni na lepsze...

Piękny
@malina 09.04.2014 22:26

To był Pan Jacek i chciał za dużo zmienić naraz, przeliczył się że pracuje z normalnymi ludźmi

Nick: ?

...denerwowanie się to jest mszczenie się na swoim organizmie za głupotę innych

Tomasz

Jak się wam nie podoba to do widzenia, albo się zabierzecie do roboty i przestaniecie wypisywać jakieś bzdury i pajać filozofią, o zmianie nastawienia i itp. To jest zakład pracy!! nie!!! przedszkole ani szkoła podstawowa!!! Albo się weźmiecie do roboty i przestanie takie bzdury bezsensowen wypisywać jeden na drugiego. Są inne miejsca pracy, proszę tam szukać szczęścia i fury pieniędzy, ale nie sądze żeby za lenistwo i bezsensowane narzekanie płacili.

Pracownik fizyczny

Ja napisze tak. Praca była, wypłata też, robota jak robota. Jest robota, trzeba ją wykonać! Najważniejsze nie wdać się w dyskujsje i nie dać się prowokować. Szanuje to że jest praca, czy 1400 czy 1600 lyb nawet 1800 od tej różnicy nie stane się bogaty, jedynie tylko trochę lepiej żył. Zawsze można dorobić albo, cieszyć się z tego co mamy. Nie zmienimi świata, ani polityki, i ludzi tym bardziej lub też iż nastawienia. Najważniejsze że możemy zrobić to we własnym nastawieniem do ludzi, pracy, żcyia i całego świta by był dla nas dobry. Życie jest za krótkie na kłotnie, stres, intrygi, obgadywanie inne osoby " w oczach bliźniego dżbło widzimi a we własnyc belgi nie dostrzegamy". Nie warto tak życ jak żyjemy. Spójrzmy na to z takiej perspektywy, poło ludzi co pracuje w tym zakładzie nie może znaleśc pracy ponieważ by jej nie było, a Ci którzy tam pracują zarabiają 800zł. Zawsze może być gorzej, ale i też lepiej żeby było lepiej musimi zmienić własne nastawienie do samych siebie!!! Pozdrawiam wszytkichj i życze byśmy razem starali się żyć solidarnie oraz wspólne broblemy razem rozwiązywali z pozytywnym nastawieniem.

Alf

A czystek ciag dalszy , znowu rzadza ci co dawniej .....

produkcja

Zgadzam się z wózkowym, wszyscy mamy cięzko, ja nie jestem wózkowym i pracuje na linii, nie mogę osądzac pracy wózkowego ponieważ nie wiem co on robi, i na odwrót, każdy ma ciężko ale zgadzamy się na to i za to nam płaca, Przełożeni robią wszystko aby nam lepiej się pracowało i wymagają od nas dobrej pracc za darmo

wózkowy

Co racja to racja, mało bywam na tym forum ale skoro między innymi o mnie mowa to się dołączę. Pracownicy produkcji odwalcie sie od nas bo nie macie pojęcia o naszej pracy a my nie będziemy wnikać czy wy tam walicie ścieme czy nie. Każdy w Galwano nie ma lekko. Co do szefowej to jaka jest to jest, jej sprawa. Szkoda tej premii wiadomo ale nie będę tutaj jej podnosił temperatury bo pracując tu godzimy się niestety na takie warunki(usunięte przez administratora) Trzeba wszystko olać co się wokół dzieje i pracować wg swojego sumienia a wtedy będziemy przynajmniej fair dla siebie. Pa

hopek

Nareszcie ktoś się wziął za tą bandę ściemniaczy większość z nich to nadaje się do siedzenia na palarni tylko szkoda że premie zabierają również tym którzy uczciwie pracują! (usunięte przez administratora) powodzenia życzę wam wszystkim bo lekko nie macie!!

zwykly robol

co pieniacze? robic sie nie chce tylko kombinowac, byle sie nie narobic, papieroski pojarac i o glupotach gadac a gebe sobie wytrzec szefami?? zwlaszcza wy wózkowi to maja tak ciezka robote ze glowa boli i nie tylko. my na linii musimy brudna robote odwalac i za was nadrabiac jak podstawicie setny raz to co nie trzeba i jeszcze sie uzalac macie czas, dobrze Wam tak, moze w koncu zaczniecie pilnowac swojej roboty, a jak nie to do tesco - tam zobaczycie co to prawdziwy (usunięte przez administratora) i prawdziwy szef

oooo

No masz racje,nie trawie tej (usunięte przez administratora) o głupia tekture zabiera premie,trzeba miec z głową!!!!To jest po prostu brak zajęcia w pracy nudzi sie jej jesli takimi głupotami sie zajmuje!!!!A zreszta kiedys wywoziło sie wszystko i było dobrze!!!ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszczednosci ,na pracownikach!!!!lepiej (usunięte przez administratora) a niech drugi (usunięte przez administratora) za niegoooo.A zt ymi ksiazkami to juz wogole przesada!!!Juz by se dała spokój ,jest wiele innych problemów!!!Ale oczywiscie ona tego nie widzi!!!!Logistyka padnie albo padła na całego!!!Człowiek bez wykształcenia by to lepiej zrobił niz ona!!!

robol

Chciałbym bardzo podziękowac pani Komosinskiej(usunięte przez administratora) za nasza premie styczniowa!!!Warunki premiowania masz wspaniałe!!!!!!!(usunięte przez administratora) do ciebie to był złoty człowiek,i miał przynajmniej kulture i szanował pracowników a Ty?????Brak mi słow A wy co sadzicie???

someone

Owszem za semestry się płaci zwłaszcza jak się studiuje zaocznie (tak dla jasności)hehe... ale żeby zdać sesje i obronić dyplom trzeba jednak mieć coś w głowie ;).!!!

Ojcec Dyrektor

Generalnie piekło, najgorsze warunki pracy jakie widziałem, do tej pory miewam koszmary. Robota dla alkoholików albo zdesperowanych kobiet. Bardzo nie bezpieczna, dużo wypadków. Co dziennie jakaś pusta szafka. Ludzie nie wytrzymują czasem jednej zmiany. Wynagrodzenie na poziomie minimalnej płacy. Bajki, obiecanki, cacanki a tylko (usunięte przez administratora) z HR'u się załapała na umowę. (usunięte przez administratora) Firma wydaje gigantyczne pieniądze na wynajem i pożyczki generując koszty. Rzekome straty w logistyce. Detale liczone po sztuce. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

były pracownik

Witajcie chciałem zapytać czy zmiana (usunięte przez administratora) jest dalej w komplecie , czy (usunięte przez administratora) pracują jeszcze w galwano i bez krytyki proszę po prostu chcę wiedzieć czy zmiana się utrzymała .Pozdrawiam :)

robol

Koniec laby-czas zacząć [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ć.-ludzi mało,a roboty do (usunięte przez administratora).Wielu z nas już robi po 12 h-chcą nas (usunięte przez administratora) zaraz po urlopie.Ciekaw jestem co jeszcze wymyślą żeby zwiększyć produkcję.Trzymajcie cię mocno i nie dajcie się zwariować,chyba że extra zapłacą!!!

Piter :-)

Tak...Rok w agencji dało się znieść :-) Ciężka praca-odpowiadała :-) Wiedziałem,że żyję :-) Wypłata ? Myślę że tam miałem najlepszą :-) Pracować trzeba jak wszędzie :-) Może nie przeklnę tej firmy,gdyż zanim się tam zatrudniłem właśnie wyobrażałem sobie takie miejscowe piekiełko,jak to opisujecie :-) Ale z odpowiednim nastawieniem dało się miło,zabawnie pracować :-) Co nowsza osoba tym większe jaja,ale i też nerwy he he :-) A skład się często zmieniał :-) Pozdrowienia dla NAT 1 :-) :-)

ktosik

zgadzam się z przedmówcą trzeba mieć w głowie bo niektórzy na wysokich stanowiskach ''wykształceni'' nie mają bladego pojęcia o niczym . Jak myślicie kogo mam na myśli ?

hahahaha

trzeba mieć w głowie a nie papier.

NADIA

Dlaczego w naszej firmie ludzie bez wykształcenia mają wysokie stanowiska, to skandal

Dyrektor wózka widłowego.

Walnięta firma, porąbana obsada, dojazd po drodze jak na wsi, rzeka wylewa i auta pływają, parking zapchany z debilami rysującymi auta. Ochrona na całym fiacie składająca się z kanarów i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Byt materialny lepszy jak w UP ale dla nowych bardziej polecam MM bo mają lepszy socjal i większą kasę choć by z tego powodu że mają premię. Przyjeżdżasz na 2 zmianę i niemasz gdzie stanąć, rano i o 22 niema większego problemu. Na magazynie może cie zabić bo niema na nic miejsca więc wszystcy składują jak najwyżej a kierowniki chodzą i mówią "aby stało lepiej na ziemi bo spadnie" ale gdzie do cholery to ma stać jak niema do (usunięte przez administratora) nigdzie miejsca a wózki porozbijane to potem problem. Cza się brać zanim (usunięte przez administratora) genetyczne nas wykończą. Pozdrawiam rękawy i nogawy bo nazwy są z (usunięte przez administratora) wzięte.

robol

Trochę się zgodzę z powyższą opinią ale wygląda to trochę inaczej: Szfendacze to faktycznie stare wygi lub całkiem nowi którzy nie wiedzą jeszcze o co chodzi w firmie. Co do starych to typowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] które mogą sobie na to pozwolić bo obrabiają innych więc są ulubieńcami przełożonych. Co do robienia aby było lepiej to wiem na własnym przykładzie jak to jest. Nieraz się spuszczałem iu pracowałem jak głupi za dwuch - nikt nic nie pomaga jest po prostu do dupy a kończy się to wkońcu pomyłką lub innym błędem i wtedy dzieje się tak że nikt ci nie da premi za zapierd-alanie nawet ciepłego słowa nie szepnie tylko ci wezmą premię albo będą debile powtarzały jeden przez drugiego że coś tam zjeb-ałeś/aś Wkór-wiam się że na liniach pracują ważywa (20%), w biurach to ci sami co na liniach.

nikt

tak ludzie są jacy są ale nie chcą się postarać żeby było lepiej dla nich samych, a prace musimy wykonać wszyscy, staży pracownicy myślą że jak robią długo to nie muszą robić dalej i starają się wykiwać i robić nawet to co do nich nie należy myśląc że nikt tego nie widzi, a widzą to wszyscy i przez takich pracowników mamy przechlapane bo zamiast wykonywać polecenia to się szwendają nie wiadomo poco to my na nich robimy to przez ich cwaniactwo obcinają nam ludzi na liniach, te osoby na dodatek oskarżają wszystkich i ich obgadują to żenada lepiej by było jakby same się zwolniły bo wprowadzają złą atmosferę a wiedzę swoją i doświadczenie zamiast wykorzystać do poprawy pracy to mają to gdzieś ale narzekać kłamać oszukiwać pyskować to potrafią najlepiej dajcie spokój i odpowiedzcie sobie na proste pytanie co ja zrobiłam/łem żeby było lepiej i 99procent odpowie sobie nic albo mnie to nic nie obchodzi,to nie moja sprawa , to nie właściwe podejście nich każdy zrobi jedną rzecz a naprawdę może być lepiej nie poniżajcie się do bez celowych wypowiedzi które naprawdę pokazują co sobą reprezentujecie żegnam was koleżanki i koledzy do półki walczysz jesteś zwycięzcom pamiętajcie o tym

koleś z za koła

Każda praca w galwano jest taka że trzeba się urobić - myśląc czy wieszając głowa pęka po tygodniu pracy. Zwolnijcie się jak wam nie pasi a uwierzcie że to nic nie zmieni. Jesteśmy tylko mięsem armatnim - polewam za was zdrowie hej

klon

Obóz jest fajny!A zwłaszcza jak się pracuje na kontroli:))

ktoS

klAN - 2012-03-02 19:54:40 A WŁASNIE JEST CORAZ LEPIEJ, TYLKO CI STARZY PRACOWNICY NIE CHCA SIE DOSTOSOWAC ABY TA FIRMA BYŁA NOWOCZESNA.....NAJLEPIEJ KLECZEC NA ZIEMI A OBOK JEST WIESZAK...... NA NIKTÓRYCH WYDZIAŁACH SĄ NAPRAWDE FAJNE OSOBY I TAM JEST INNY SWIAT....DLACZEKO POZOSTALI TEGO NIE CHCA???>Od razu widać że nie masz pojęcia o pracy na produkcji i jesteś obserwatorem z biura.Na tym ślicznym wieszaczku jest może ze 20 haczykow to nie starczy nawet na powieszenie polowy tego co trzeba zrobić ,gdybyś zapytał to byś wiedział dlaczego a nie oczerniał tych którzy starają się zrobić plan pozdr.

klAN

kiler

kultury pracy nigdy tam nie było zwolnienia muszą być bo jest kryzys ha ha ;)nie WIECIE!?? a że pracować na produkcji nie ma kto to kierownicy i dyrekcja ma daleko w tyle!!!ważne że biura pękają w szwach tylu jest produktywnych(inaczej)ludzi!NIECH NAS MAJĄ WSZYSCY ŚWIĘCI W OPIECE!!przy takich rządach

Rona

Zwolnienia dobrych ludzi, spadek kultury pracy, jest coraz gorzej, idziemy na dno.............

nieuk

Co do wypowiedzi biurokraty to racja przydało by się w tym zakladzie trochę solidarnosci a nie tylko kopania pod sobą dolkow bo to działa ze szkodą dla nas wszystkich. Ale jak widać nie do wszystkich to dociera czytając niktorych wypowiedź.

гражданин России

В России мы даже знаем, что это ничего не дерьмо Galwano Более того, они работают так же, там, как в тюрьме фавориты

Laszczak

Jaka 13tka ? 13tka juz sama nazwa wskazuje trzynasta pensja to co ludzie w galwano zarabiają 500 zł ? Niech sie [usunięte przez moderatora] nie ośmiesza 13 pensja jeśli ja zarabiam na rękę 1600 zł to z trzynastką mam dostać 3200 prawda , a nie 2100. A wy to nazywacie trzynastką ? Śmiech na sali

13 wypłata = 9.99 zł brutto

Jaka będzie \'\' trzynastka\'\' w tym roku? Jeżeli ktoś wie to niech da znać. Było pismo ze związków ale dobrze wiemy że oni są na usługach systemu i (usunięte przez administratora)zamiast pomagać nam - zwykłym pracownikom.

robson

Dajcie już spokój tym plotkom-dyrektor i tak się nie zmieni.J(usunięte przez administratora)a my i tak będziemy charować za grosze!!!

.........

Racja,zmiana dyrektora by sie przydała, bo uwazam ze zle zarzadza firma, stawia na kolesiostwo a to nie jest rozwiazanie tu są potrzebni ludzie którzy umia zarzadzac i wiedza co robic,jak na razie to w galwano chodzi sie jak po parku za raczke (dosłownie)....hehe

hilo

Tak Dyrktorem będzie (usunięte przez administratora)

ibi

no coś tak też mie się wydaje : )

lola

Podobno Pan (usunięte przez administratora) Odchodzi prawda to ?

Święty Mikołaj

Mówisz i masz :)

robson

Nowy rok nowe nadzieje nowe możliwości.Proszę żeby każdy zajął się tylko sobą i dał spokój innym.Mniej zakładowych romansów,oraz plotek,więcej kasy.a mniej pracy-tego życzę wam i oczywiście sobie.Niech poprawią się nasi kierownicy,oraz majstrowie,żeby nie traktowali nas jak roboli,ale także jako kolegów i ludzi.

Kadry - 2011-12-31 13:27:17 Szczęśliwego Nowego Roku w tym wielu podwyżek indywidualnych ,mniej pracy, dłuższych przerw ś niadaniowych Życzy Dział Kadrchyba na końcu zdania brakło wam : "HAHAHAHA"!

Święty Mikołaj

Electropoli mam gdzieś nie ma prezentów

kukuku

Aby ten nowy rok był lepszy dla wszystkich!!Szczęśliwego Nowego Roku życzy św.Mikołaj hahaha

Kadry

ala

mmmmm -- piszesz o szanowaniu polski a czy was szanują kierownicy , czy liderzy na liniach .Kogoś będziesz uczył szacunku a sam go nie masz, pokazujesz to krytykując na wstępie kogoś kto chce się przyjąć do galwano a pracował w wielu firmach . Tak że widzisz kto pracuje w Galwano sami mądrzy ludzie. Takich naprawdę gości którym można zaufać:) policzył byś na palcach obu rąk .POWODZENIA w przeprawie przez ten zakład

Zostaw opinię o Electropoli-Galwanotechnika - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electropoli-Galwanotechnika