P.T.C.

Opinie o P.T.C.

Leszcz

Warunki pracy poszły opczywiście w górę zresztą tak samo jak zarobki, a jaki pamiętasz jeszcze pioziom?

Krajan10

[usunięte przez moderatora].PTC to fima którą biuro obsługi klienta cechuje natarczywe wydzwanianie klienta i wciskanie bubli. Pozdrawiam.

aps

a jak tam jest teraz ? ostatnio dużo slyszałem od ludzi tam pracujących, że mocno się pogorszyly standardy pracy /zarobków po wejściu nowego zarządu ?

on12ad

hmmm.. całe rodziny?, pewnie masz rację, niestety to raczej już na porządku dziennym ,że tek jest- szkoda,dużo osób młodych chcących coś zrobić pewnie odchodzi po pewnym czasie nie mając nadzieii ca coś lepszego niż dożywotnie siedzenie na słuchawce- nie każdemu pisane piąć się wyżej. Nadal tam pracujesz?. W Twojej ocenie widzę ,że dobrze oceniłaś warunki finansowe na jakim poziomie się plasowały?.

Firma bardzo zamkniętą. Bardzo hermetyczny system zatrudniania pracowników ( czyli patrz znajomości-polecenie). Wewnątrz firmy pracują całe rodziny, które bardzo mocno ograniczają ambicje nowych pracowników, a szczególnie tych, które dostały się do firmy w normalny sposób. Ogólnie gorąco nie polecam!!! Dlaczego bo gdy zwalnia się dobrych pracowników po to by dać miejsce innym związanym z np kierownictwem to jest chamstwo. Również szkolą i rozwijają się starzy pracownicy, którzy defakto tym próbują nadrabiać zaległości w stosunku do ambitnej i zdolnej młodzieży. Jeśli chcesz tam pracować to zastanów się 5 albo 10 razy. To co firma pisze o sobie to pic, mrzonki i takie tam. Rzeczywistość jest niestety inna.

Słowa kojarzące się z P.T.C. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, : Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... bardzo dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są fantastyczni ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w P.T.C.pensje, kierownictwo, mozliwośc awansu Najbardziej nie podobało mi się w P.T.C. zmiany:

Zostaw opinię o P.T.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T.C.