Opinie o Attis Broker Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Attis Broker Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Attis Broker Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Attis Broker Sp. z o.o. w Warszawa

Aldi

Wszyscy sa po znajomosci. Liczy sie kto po większej :)

Aldi

W tej firmie nie jeden broker zarabia mniej od sekretarki a i tak za nia odwala robotę... Praca dobra moze tylko dla tych co nie chca awansować i maja małe doświadczenie i chca wyrobić lata zeby w CV sobie wpisać. Generalnie na przeczekanie, jak nie chcesz sie nauczyć sam to nic nie pomogą, zespół hermetyczny

Ferment

To nie tak działa, Manager ds. Sprzedaży w firmie brokerskiej zarabia 30 - 40 i lepiej na umowę o prace netto na łapkę tyle że trzeba takim sprzedawcą być. Znam takiego Managera który 60 patoli tuli miesięcznie ale zna się na robocie i nie potrzebował CV jak szukał pracy tylko pokazał co potrafi ale to wyjątkowa osoba w kraju.

Praktyczny

Chyba od 3 tys, nie wiem czy nie od 4 tyś netto zarobki się nie zaczynają w tej branży.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Attis Broker Sp. z o.o. na stanowisko Broker ubezpieczeniowy - ubezpieczenia majątkowe? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Ali

To chyba pani z recepcji pisze takie komentarze zeby nikt głowy jej nie zwracał

Sąsiad

Tak, polecam zanosić CV osobiście tylko nastawcie sie ze uprzejma pani z recepcji zajęta cążkami do paznokci nie bedzie zachwycona. Powodzenia

Magda

Ja - a nie wiesz o czymś takim jak kreatywność? Nie trzeba zachowywać się szablonowo i wysyłać CV poprzez pocztę mailową, można się wyróżnić z tłumu i przynieść osobiście swoje CV. No ale widzę, że Ty chyba jesteś odtwórczą osobą.

Viki

a ja tam byłem ze dwa razy złozyc swoje Cv i za pierwszym razem nikogo nie było, ciemno, pusta recepcja. za drugim razem po 3 min ktos sie zainteresował i otworzył mi drzwi ale zupełnie nie wiedział co ze mna zrobic, tłumaczył sie ze nie ma sekretarki a on jest z innej firmy???WTf

emil

no własnie sensu to nie ma co tam sie dzieje, niestety :(

wacław

brak mozliwosci awansu, podwyzek,szkolen, kursow. jak masz za dobre wyniki w sprzedazy to dyrektor sprzedazy sie ciebie szybko pozbedzie bo on tam rzadzi chociaz nic nie sprzedaje i nie ma swoich konatkow. ludzie uciekaja...

napster

Hej, a jak tam w ogóle z możliwościami podwyżek, awansów, czy ogólnego rozwoju człowieka poprzez jakies kursy, czy szkolenia w Attis Broker? Wiadomo, że człowiek chce sie w pracy jakoś rozwinąc i być doceniony, to pytam, czy sa na to w ogóle szanse, czy pracuje sie raczej 10 lat na jednym stanowisku robiąc to samo?

mariusz

no widzę, że nikt się nie za bardzo przejął ostatnim wpisem. a szkoda - tak właściwie to nie wiem czy to jest warte takiego zachodu, żeby tutaj wchodzić i sprawdzać. Może powiecie mi coś o tej pracy tutaj - bo wiecie nie jest za dobrze tak wchodzic i czekac na cokolwiek. mam ostatnio pecha i moja aktualn praca nie jest warta...

Oferty Pracy

Manager ds. sprzedaży usług brokerskich ATTIS Broker Sp. z o.o. 2014-07-10 Żródło: pracuj.pl łódzkie ()

jan

No własnie ja słyszałem takie sobie komentarze, ale nie wiem na ile były one prawdziwe, w takim wypadku może ktoś napisze jak w attis broker z atmosferą?

@jan

Jest socjal, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie w Hestii, specjalistyczne narzędzia i własne oprogramowania, biurko 180/90, telefon bez limitu i dostęp do internetu, miła atmosfera i spoko Pani prezes. Ania

beksa

Póki co mam słabe doświadczenia z firmami bokerskimi.. może w Attisie jest odrobine lepiej? Zależy mi na stabilności. Dajcie znać, proszę!

Pracuję,jestem zadowolona i cieszę się mam pracę :) Ania

Zajączek

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

_

Jeśli nie rozumiesz co ona napisała to znaczy że nie masz wysokie IQ...

@_

Świetnie, czyli możesz ty to przetłumaczyć?

Jest to bardziej dziwne, że firma ma tak niewiele gwiazd a takie dobre opinie. (usunięte przez administratora) Brokerzy w tej firmie nie mają dobrą wiedzę finansową i pracodawca traktuje kobiety źle.

@Anna

Aniu, napisz to jeszcze raz po polsku bo nic z tego nie rozumiem.

Wacek

Nie w konkurencji tylko agencji, też ubezpieczenia ale inne, dla ludzi a broker wykonuje dla firm. Brokerka jest łatwiejsza i mniej się nabiegasz tylko trzeba mieś zdany egzamin KNF. Muszę się zabrać za ten egzamin ale to 600zł i nie ma pewności że zdasz.

Hermiona
@Wacek

To ci heca Wacku, brokerka jest taka łatwa? 6 stówek, egzamin i jak za dotknięciem magicznej różdżki zaczniesz klepać podmioty gospodarcze na paromilionowe składki! To przecież takie proste! Zapraszam więc do świata prawdziwych ubezpieczeń, nie zwlekaj :)

Zostaw merytoryczną opinię o Attis Broker Sp. z o.o. - Warszawa

Attis Broker Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 250 ocen.

Attis Broker Sp. z o.o.