Opinie o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aptiv Poland S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aptiv Poland S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptiv Poland S.A. w Jeleśnia

Pi

Omijać ten zakład szerokim łukiem, pracownicy tu są traktowani jak śmieci, ciągłe straszenie ludzi zwolnieniami, chamskie odzywki i wyzwiska dyrektora P.

Marcelitto

Wie ktoś jak sytuacja z umowami? Jest szansa przedłużenia?

Szansa zawsze jest

Nie ma szans

Harnaś
@Marcelitto

Zdania ekspertów są podzielone.

Wrona
@Ania

Młodym nie przedłużają ale Krukowi z Żywca przedłużyli, czy ktoś wie dlaczego akurat jemu???

Drozd
@Wrona

Chodzi plotka że ma układy z Wróblem, Sroka mi mówiła.

Rdw

Witam Widzę że jest oferta na planistę na jakie zarobki netto można liczy? Jaka atmosfera w pracy mają tam ścisk w biurze? I co ze zwolnieniami skoro szukaja kogoś na stanowisko? Pozdrawiam

@Rdw

Tak szukają planisty który będzie planowal kto gdzie kiedy i za co będzie zwolnionym. Tam na gorze to juz sami nie wiedzą ilu maja zwolnić. Jeszcze będzie tak ze nie będzie miał kto pracować w tym zakładzie.

Są te grupowe zwolnienia? Ilu miesięczna odprawa? Tylko konkrety proszę pisać.

Odprawa jest uzależniona od czasu zatrudnienia w firmie

Rozsądna

To znaczy ile zostało ustalone?

Podobno dyrektorka zgodziła się na 5 miesięczna a ,,zwiazki'' walczą o 8 i tak pewno nic nie wywalczą jak zawsze ale czy ta 5 miesięczna odprawa jest potwierdzona? Wie ktoś coś?

Odprawa 3miesieczne wynagrodzenie

A kiedy te zwolnienia? Teraz końcem maja czy czerwca?

Po zakładzie C krążą ploty że niby dają odprawy po 60 tysięcy

@Tyco

Na sześć osob :)))

No

A czemu są zwolnienia?

Hitman
@No

Bo jest restrukturyzacja firmy. Najbardziej rozp** mnie mentalność pracowników których tak sobie podporządkowali że sami zgadzają się na wypisywanie urlopów z powodu braku pracy, i ani słowem nikt nie piśnie. Jedzcie w grudniu barszcz bez uszek a w styczniu kromki z masłem, Aptiv przez lata pracy zlasował wam tak żarówki, że staliście się jego niewolnikami a nie pracownikami. Tfuuu!

Inżynier Procesu

Rozmowa na wysokim poziomie - nie dostałam się (widocznie jestem za słaba - nie mam o to pretensji) ale zirytował mnie brak jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Doszłam do II etapu a o tym że się nie dostałam wnioskuję tylko po upływie czasu od rozmowy - 0 odpowiedzi

Typowe HR-owskie II etapy

Propaganda

Sierpień 80 to totalne (usunięte przez administratora) 2 nieudaczników którzy siejąc plotki i propagandę chcą na siebie zwrócić uwagę żal mi was i waszego prostackiego podejście do załogi

To już koniec Aptivu. 300 osób do zwolnienia. Liderki listy tworzą także ludziska właście w dupska póki czas.ha ha ja

Wyjadacz
@Nowy

No i w końcu, dobrze, bo to jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach :]

Rozsądna
@Nowy

Myślę że gdyby się zgłosili wszyscy niezadowoleni z pracy w Aptiv to uzbierało by się więcej niż 300 osób mają szansę zmienić coś w swoim życiu i przestać się męczyć .

@Nowy

Teraz zobaczymy co i ile nasze związki wynegocjuja

A czego Ty się spodziewasz. Tyle wynegocjuja co podwyższyki, grosze

@Nowy

Uważam że nie powinno być mniej niż w bodajże 2012 roku.

Franek
@Nowy

Ciekawe kto te czerwone nieroby będzie typował do zwolnienia. One powinny iść pierwsze na odstrzał bo są bezużyteczne. Tak samo jak kierownicy. Ten zakład z takimi daremnymi osobami na takich ważnych stanowiskach to (usunięte przez administratora)

Franek

A kto powiedział że zwolnilinie sam odszedłem bo miałem większe ambicje i nie żałuję a Ty dalej siedź w tym gównie

Kolo

A ile było w 2012 roku

Alex
@Franek

Takie matołki jak Ty będą typować.

Zwykly

Mam pytanie. Czy w tej firmie chodzicie w maseczkach ? Ponoć w fidlu w suchej chodza już ponad rok. Masakra jakaś...

Ktoś
@Zwykly

Tak chodzimy w maseczkach i do tego jeszcze w przyłbicach ????

Sierpień

Witam podobno szykują się duże zwolnienia u nas w zakładzie może tutaj coś więcej się dowiem bo pytalam pana przewodniczącego sierpień 80 i jak zwykle mnie zbył że nic nie wie nic nie słyszał od niego to nic się nie dowiesz do jakiego patologiczne związku mnie koleżanki wpisały

nick
@Sierpień

można zawsze się wypisać przecież

Co powiecie o projekcie ACS? Zwróciła się do mnie firma HRowska i udają że to prawie jakiś startup jest w ramach Aptiv.

Jon

Co tam słychać w zakładzie. Chyba nie wesoło skoro volvo już w marcu ma postojowe.

Ktos

A GDZIE JEST TEN SUPER ZWIAZEK KTORY MIAL WSTRZASNAC ZAKLADEM JAK ZWYKLE SIEDZA CICHO I MOWIA ZE SIE NIE DA BO ICH JEST MALO STARA SPIEWKA I MYSLA ZE LUDZIE DALEJ W TO WIERZA BO Z TEGO CO WIDAC TO Z ICH STRONY NIE WIDAC NIC TYLKO PRZEWODNICZACEGO CO SIE PLATA PO ZAKLADZIE I MOWI ZE MY CHCEMY I MY BEDZIEMY ROBIC..A konkretów zero...ZENADA

@Ktos

Związki nic nie robią nic nie robiły i nie zrobią! Wypiszcie się wszyscy z nich i z solidarności i z sierpnia i w tedy z góry zejdą na dol ale zanim to zrobią to pójdą do dyrekcji i w tedy jak ktoś się będzie chciał zapisać to się zapisze do tego który coś zrobił a nie tylko gadał obiecywał a później mówił że się nie da... Jak się im (usunięte przez administratora) zaczną palić że będą musieli zejść na dół to wszystkich porusza a narazie mają to gdzieś bo są nietykalni. Więc zaczynamy grupowe wypowiedzenia ze związków zobaczycie że to pomoże.

Franio

Gdyby ludzie w tym zakładzie byli mądrzy to inaczej by było ale tu pracują ludzie zacofani zahukani i wszystkiego się boją a najbardziej że ich zwolnią co i tak jest nieuniknione. Więc co się spodziewać a w szczególności po kobietach która jedna z drugą w łyżce wody by utopiła. A dyrekcja tylko na tym korzysta a związki to samo bo udają że walczą A tak naprawdę nic nie robią.

Związki to prawdziwa porażka i żenada w tym zakładzie. Nic ale to nic nie umia załatwić. Podwyzszka najmniejsza na całej zywieczcyznie. I jeszcze jej nie ma. Inflacja w tym roku jest rzędy 4 % więc wychodzi na to że zakład nic od siebie nie daje. No ale co się dziwić jak tacy ludzie nim zarządzają. Porażka. Ludzie ewakuacja masowa

Szczery pracownik

W tamtym roku zmuszali do pracy w soboty i niedziele, a w tym to zamiast płacić postojowe to każą brać swoje urlopy albo bezpłatne. Gdzie teraz mają kodeks pracy, którym się zasłaniali wtedy. No gdzie pytam?A jak chcą cie zwolnić to za byle co i zdania na dzień.Srednia krajowa ich nie interesuje, a podwyszki jak nie było tak nie ma. Zakład coraz bardziej upada. Związki zawodowe, zamiast dla pracowników być to robią co zakład każe.

Ok
@Szczery pracownik

Szczera prawda

Nikt
@Szczery pracownik

O jakich związkach ty gadasz ????? Te posadki są tak zasiedziane jak całe pseudo związki w większości zakładów na Żywiecczyźnie. A pani B niech w końcu zaprzestanie zbieraniem plotek i zajmie się tymi co płaca składki a nie tymi co już od związku się odsunęli , ale ta pani by nie była sobą gdyby nie poinformowała co się wokół dzieje ,,byłych kolegów „ to się jakos nazywa prawda?

Mediatora

Ludzie będą BONY NA JAJA

Kk
@Mediatora

Nie ,niestety nie będzie

@Mediatora

Bony są bo sprawdzałem lepsze to niż nic i święta będzie z czego robić tak trzymać

Bida

Pan dyrektor P. doprowadza zakład do ruiny. Co to się dzieje że nawet panie liderki się boją o posady haha nawet te z Żywca

@Bida

Pewnie się boją bo nie będzie na wypłatę 4500 netto a odnośnie dyrektora to niby go zwolnili

A co z podwyzszka. W gablotce zwiazki na bieżąco podają informacje. Ostatnia z stycznia br. Jak widać prężnie działają. Jak tak działają jak podają informacje to nie mamy co się łudzić ze będzie jaka podwyzszka.

Kpina123

Wiecie jaki jest szybki sposób na rozwalenie firmy w bardzo krótkim czasie? Przekazanie władzy Andrzejkowi P ???? nic te Andrzeje się nie sprawują w tym kraju. Trzymajcie się wszyscy cieplutko w tym kurwidołku zwanym Aptiv!

@Kpina123

Prawdziwy cyrk na kółkach . Dziś robisz tu jutro tam i pojutrze kto to wie. W jeden dzień rusza nowe uruchomienie Volvo po to aby na drugi dzień go wywieźć i spakować. Święta tuż tuż ale czy będą bony kto to wie. Związki milczą . To samo z podwyższka 3 miesiąc mija ani słychu. Wszystko idzie w górę tylko życie w Aptiv zatrzymało się 10 lat wstecz. Kiedy to otrzymywaliśmy takie same pensje. Jak tak dalej pójdzie to będziemy robić jak Ukraińcy za 1200 zł.

Marnypopis
@Jon

To bierzesz kartkę, długopis, piszesz wypowiedzenie i dzięki nara cześć. Zapraszamy do innych zakładów mlekiem i miodem płynących :P

Żenia
@Marnypopis

Zabłysnąleś jak chrząstka w salcesonie

@Marnypopis

Widzę że tobie wszystko w tym zakładzie odpowiada skoro tak piszesz. Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy i tą przemiła atmosfera o której tyle się mówi podczas przyjmowania się do zakładu. I to właśnie dzięki takim ludziom jak Ty tak trudno jest cokolwiek wskórać. Bowiem wszystko wszystkim pasuje. Po prostu brak słów. Wiocha i zacofanie.

Jonek
@Jon

A ty jon chociaż jesteś w związkach ? Że tyle na wszystko narzekasz ? Pewnie w sierpniowych bo tylko oni narzekają że wszystko źle a jak przyjdzie co załatwiać to zapominają o wszystkim i się nie da ;)

Kotos
@Marnypopis

O widać kolega chyba z technicznego, że zadowolony z wypłaty. No nie dziwię się przy takich podwyżkach...

@Kpina123

Teraz wyszła prawda że Andrzejek nie nadaje się na dyrektora jaki większość naszych kierowników co to za kierownicy i dyrektor że zamiast patrzeć produkcji żeby wszystko dobrze hulało to oni patrzą i pilnują czy ludzie mają dobrze ubrane maseczki i przyłbice.Czy to jest zajęcie ludzi na tak wysokich stanowiskach

Klient

Witam czy w tym roku będą bony na święta ?

Jon

A co dzisiaj znów nic nie ustalono na spotkaniu. Po co te spotkania skoro nie przynoszą żadnego skutku.Szkoda czasu

Krakus
@Jon

Ludzie z Aptiva!!! Gowork to portal dla umieszczania opinii o firmach a nie forum dyskusyjne! Jak widzę wasze "teksty" - dochodzę do wniosku, że APTIV to jednak zakład pracy chronionej dla niesprawnych intelektualnie...

@Krakus

Krakus daj na luz i spadaj KRK a nie rób tu ferment

Krakus

Zostaw merytoryczną opinię o Aptiv Poland S.A. - Jeleśnia

• Jak się pracuje w Aptiv Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aptiv Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 172.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aptiv Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 20 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aptiv Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Aptiv Poland S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aptiv Poland S.A.