Opinie o PRYZMAT sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRYZMAT sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRYZMAT sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRYZMAT sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Hej czy na produkcji pracują kobiety??? Na pracuj pl jest oferta pracy praca od 7 do 15. Ale nie ma wytycznych płci

Marzena
@Ania

@Ania w odpowiedzi na Twoje zapytanie przytaczam opinię z gazety prawnej: "Istotnym ograniczeniem prawnym dla treści ogłoszeń jest zasada niedyskryminacji wynikająca z art. 183a k.p. Na podstawie przepisów kodeksu pracy niedopuszczalna jest jakakolwiek dyskryminacja w zatrudnieniu. W szczególności ze względu na: płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną. Z tego względu pracodawca, który decyduje się na zamieszczenie ogłoszenia rekrutacyjnego, musi zadbać o to, aby jego treść nie naruszała zakazu dyskryminacji". Zgodnie z powyższym pracodawca powinien opierać się na kwalifikacja potencjalnego kandydata, płeć nie powinna mieć tu znaczenia.Myślę, że spokojnie możesz aplikować na stanowisko które Cię interesuje.. Daj znać jak Ci poszło! :)

Alina
@Ania

na produkcji jest większość kobiet a w dziale 7-15 tylko same kobiety, taki charakter pracy że mężczyźni raczej nie chcą tam pracować

On11

Na rozmowie o pracę na stanowisko kierowcy-serwisanta proponują 1800 Netto, Śmiech na sali

Jarek
@On11

W jakim mieście?

Lulus
@Jarek

W każdym oddziale masz tak , ze 1800 zł na start , a wymagania kosmos :)

PRYZMAT w związku ze swoim rozwojem do pracy w centrali poszukuje osoby na stanowisko HR Senior Manager. Do obowiązków należeć będzie między innymi doskonalenie aktualnych i wdrażanie nowych i efektywnych praktyk w obszarze rekrutacji, szkoleń i rozwoju pracowników. Czy ktoś z Was pracował na podobnym stanowisku i mógłby udzielić kilku wskazówek przyszłym kandydatom do pracy w niej?

@Karolina

A co już nie ma chętnych na takich wspaniałych warunkach?

@Izi

Niestety nie wiem, czy obecnie wiele osób aplikuje na stanowisko, ponieważ nie jestem zatrudniona w firmie. Może Ty jesteś powiązany z pracodawcą, jakim jest PRYZMAT? Widzę, że ten pracodawca działa już od 1988 roku, oferując swoim klientom między innymi bezpłatne testy produktów, a także program bonusowy. Czy pracownicy także mogą liczyć na jakieś korzyści, na przykład na zniżki na produkty?

@Karolina

Pracowałem w Pryzmacie i firma zabiera już wszystko co może. Socjalu nie ma, bonów nie ma, wypłaty śmieszne nawet po 10 latach pracy. Zmieniłem pracę i żałuję że dopiero teraz. Typowe korpo, pracownik jest pionkiem, liczy się zysk nic więcej. Człowiek jak machina i te śmieszne szkolenia trenerów którzy nie mają pojęcia jakie oczekiwania ma klient.

@Izi

To, że firma PRYZMAT nie oferuje swoim pracownikom żadnego pakietu socjalnego, jest alarmujące. Ale już pewnie jakiś czas tam nie pracujesz. Może od czasu Twojego odejścia warunki nieco się poprawiły. Tak czy inaczej - myślę, iż znajdą się osoby, które zechcą tam aplikować, na przykład studenci. Właśnie prowadzą tam nabór, powiedz zatem, czy przyjmują tam tymczasowych pracowników?

@Karolina

Odszedlem w zeszłym roku. Oprócz karty Benefit Multisport nie ma nic do tej pory. Mam znajomych którzy pracują do dziś ale większość szuka innej pracy. Raczej przyjmują na okres prób y, potem umowa z reguły na czas nieokreślony. Raczej studentów "na chwile" nie chcą bo wkładają kasę na szkolenia i chcą mieć pracowników na dłużej, oddanych korporacyjnym naciskom. Raczej nie za takie pieniądze. Przedstawiciel po 10 latach nie ma nawet 2500 zł zenada

@Izi

Izi, dziękuję za Twoje wypowiedzi, są one niezwykle istotne dla tych, którzy są zainteresowani pracą w firmie PRYZMAT. Wspomniałaś coś o szkoleniach dla nowych pracowników. Jak długo one trwają i czy są również płatne? Czy firma oferuje coś w rodzaju doszkoleń dla osób, które są stałymi pracownikami firmy i pragną poszerzyć swoje horyzonty?

Aktualność
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w PRYZMAT sp. z o.o. sp.k.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku KELNER?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Przemek

Ogólnie jestem zadowolony. Tuszę biorę od kilku lat. Raz był problem że tusz zabrudził ( zablokował? ) mi głowicę, ale wzięli to na siebie, tusze wymienili i naprawili usterkę na swój koszt, więc jest ok. Pozostałe wymiany - nie narzekam. Można polecic

Olek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś napisze jak się pracuje?

On
@Olek

Pracujesz jak w typowej korporacji liczą się liczby a nie ludzie. Co jakiś czas zmiana koncepcji generalnie na początek może ok ale na przyszłość to praca niezadowalajaca. Zarobki też jakoś specjalnie nie dodają skrzydeł.

On
@Olek

Pracujesz jak w normalnej korpo czyli liczą się liczy a nie ludzie. Jeszcze jak trafisz na niekompetentnego przełożonego to masz podwójnie przekopane. Praca na początek ok ale nie na przyszłość bo zarobki nie dodają skrzydeł. Sprzedawczyk z pudełkami.

P. R.
@On

To prawda liczy się kasa nie ludzie. Więcej dyrektorów jak pracowników, połowa nie potrafi kierować zespołem bo oprócz liczenia nie zna kodeksu pracy i wyłowić się do końca nie potrafi.

Miras

Jestem ciekaw opinii na temat systemu płac i systemu motywacyjnego. Czy są premie i jaka jest szansa awansu zawodowego. Czy przełożeni to kompetentne osoby czy zatrudniani po znajomości?

Bartek
@Miras

Większość po znajomości lub z rodxiny

Bartek

Czy jest jakiś powód, ze tak rzadko piszecie?

Poldek

Może ktoś podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Gdhaakanhe

Polecacie tego pracodawce?

Id
@Gdhaakanhe

Okazuje się że są lepsi

Uwaga Pirat

Ta firma to niestety absolutne dno. Najdroższe produkty na rynku ( nie ma droższych), które są tak samo awaryjne jak chińczyki. Jak dla mnie jest to wyjątkowo nie eleganckie zachowanie , kiedy sprzedaję się pod płaszczykiem jakości produkty na absurdalnych marżach, które nie różnią się niczym od konkurencji. Centrala to ciągle zmieniające się pomysły i koncepcje. Kompletny brak szacunku dla pracowników, brak jasnej ścieżki rozwoju, koszmarna księgowość (usunięte przez administratora). Dyrektorzy regionów często bez swojego zdania, marionetki wykonujące nie przemyślane pomysły z centrali, wyjątkowo często kompletnie nie PRZYGOTOWANE DO ROLI MANAGERA. Podobna (usunięte przez administratora), chciał żeby mu kupić "tron" do siedzenia, bo tak się przejął swoją rolą. Sama centrala to swoisty chaos! Prezes, który chce zajmować się wszystkim a co za tym idzie byle jak. Ludzie ze szwadronu nie znający realiów pracy w punkcie. Jeżeli chcesz tu pracować to uwierz nie warto, praca dla mało ambitnych . Gwarantuję Ci, że to stracony czas, wymagania jak z kosmosu a doświadczenie niestety żadne. Nie polecam

greg
@Uwaga Pirat

zgadzam się z tym, że szacunku za grosz nie mają dla pracowników. Pewnie nie wszyscy ale zależy od przełożonego. Najgorzej jak takie stanowiska zajmują niedowartościowani i zakompleksieni ludzie - wtedy uważają się za bóstwa, a w sumie wiochą trąci taki osobnik. Dopóki szanować nie będą pracowników tacy pożal się boże dyrektorzy to dostaną z nawiązką wdzięczność. Żeby byc porządnym przełożonym trzeba nie tylko mieć kulturę ale i odruchy ludzkie, których brakuje wielu z nich

BURY
@Uwaga Pirat

dzieki za ostrzezenie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Pryzmat Sp. z o.o. o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

O. N. A

Wybór szkoleń zależy od przełożonego, jeśli chce wysyłać to wysyła, jeśli nie to po prostu prosi trenerów żeby przeszkoleni na miejscu ale to nie to samo. Moje szkolenie było ok 4 lat temu bo szef wolał wysyłać innych a przecież każdy ma prawo do szkoleń w takim samym stopniu.

P. R.

Atmosfera w dużej mierze zależy od zespołu a przede wszystkim od przełożonego. Jeśli jest tak zwany szkodnik który regularnie psuje atmosferę jako przełożony wtedy potrafi cały zespół zdezorganizowac więc wszystko zależy od ludzi na jakich się trafi

@pytanie o warunki, czy możesz już podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej? Jak długo trwała i z ilu etapów się składała, czy możesz napisać jakie pytania usłyszałeś podczas rozmowy? Czy finalnie została Ci przedstawiona oferta pracy? To może być cenna wskazówka dla osób zastanawiających się nad pracą w firmie PRYZMAT.

pytanie o warunki

Witam, mam zaproszenie na rozmowę na stanowisko w charakterze przedstawiciela handlowego tej firmy. Bardzo zależy mi na pracy przedstawiciela. Mam pytanie jak wygląda praca handlowca tej firmie? Czy jest się w terenie raczej czy w biurze więcej?

@O. N. A Dlaczego uważasz, że szkolenia na miejscu, to nie to samo. Czy miałaś na myśli czas trwania takiego szkolenia, a może coś innego? Czy od ostatnich 4 lat, próbowałaś rozmawiać na temat szkoleń ze swoim przełożonym? Pracodawca często nie zna potrzeb pracowników, ponieważ pracownicy nie komunikują swoich potrzeb w tym zakresie.

Myślę, że jak każdy zajmie się swoją pracą to będzie z korzyścią dla wszystkich.

Byłem tu

Nie pracuje tu juz od ponad 10 lat ale widzę ze system totalitarny wykonywany przez niektóre stanowiska dyrektorskie dalej funkcjonuje. Firma tylko na start a później uciekać gdzie pieprz rośnie.

Warszawianka

Widać, że kierownictwo nie jest w stanie znieść krytyki i samo piszę komentarze na temat tego jak to w tej firmie jest oh i ah. Załosne.

greg
@Warszawianka

dokładnie, mają się za bogów a pracą się nie zhańbili, jedyne plusy to uprzejme donoszenie do centrali wymyślonych historii

Zostaw merytoryczną opinię o PRYZMAT sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w PRYZMAT sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PRYZMAT sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRYZMAT sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRYZMAT sp. z o.o. sp.k.
2.4/5 Na podstawie 141 ocen.

PRYZMAT sp. z o.o. sp.k.