Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski

Głogów

Opinie o Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski

Bardzo przyjazny zespół, jeśli jest się rozmownym i nie boi kontaktu z innymi ludźmi to praca może sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję.

ja

Kilka krótkich opinii? Umowa o prace, od początku wiadomo co kiedy i za ile. Jak długo czas próbny, jak długo umowa na czas określony, kiedy na czas nieokreślony, jakie uposażenie. Fajna, wręcz rodzinna atmosfera. Zarówno jeśli chodzi o współpracowników, którzy naprawdę służą pomocą i wsparciem, jak i o kadrę kierowniczą, która nie dość, że służy doświadczeniem, to tworzy klimat partnerski. Warunki finansowe satysfakcjonujące i rozwojowe. Żadnego wyścigu szczurów. Minus to na pewno odpowiedzialność związana z podejmowaniem decyzji finansowych. I związany z tym stres. Praca, której istotnym składnikiem jest kontakt z klientem, więc wymagająca komunikatywności.

Czy firma Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski jest dobrym pracodawcą? Jakie ma zalety praca u nich? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lombard 66 S.C. P. Sułczyński A. Klonowski