AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Opinie o AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Sylwek

Odkąd przeniesiono do Warszawy biuro zamówień , obsługa jakościowo spadła. Cały rok proponują tą samą cenę, czas zmienić dostawcę. Kwestia czasu kiedy pozwijają wszystkie cysterny z rynku :-).

Eryk

Może komuś nie odpowiadać praca w firmie, ma takie prawo ale nie musi oczerniać firmy. Można ja zmienić!!

Potwierdzam tanie moich poprzednikow , ktorzy twierdza , ze to zdziercy i krwiopijcy! Dorabiaja sie i dorabiaja na ludziach , ktorzy w porownaniu z nimi cielo pracuja , Baby zaplacic wystawione przez nich rachunk ! Od grudnia 2017 do konca marca 2018 roku zaplacili 4900 zl.Skandal i brutalen podwyzszanie cena. Stanowczo nie polygam AMERIGAS nikomu !!!!

Zadowolony pracownik

Pracuje o wielu miesięcy w tej firmie i nie narzekam. Firma przechodzi okres restrukturyzacji i jest wiele zmian co generuje bardzo dużo pracy. Zarobki są na przyzwoitym poziomie. Jeśli pracuje sie w ramach nadgodzin to zawsze można je odebrać bądź firma płaci jeśli nie mam możliwości odbioru. Ludzie są ok , atmosfera tez. Firma ma duży socjal , czeste urozmaicenia , rozrywki i dodatki dla pracownikow. Rozumiem powyższe opinie , wiekszosc ludzi co odchodzi z firmy narzeka na nią i krytykuje. Dodatkowy argument na plus jest duża grupa ludzi co codziennie dojeżdża np. z Łodzi

ciekawy
@Zadowolony pracownik

Zadowolony, minął prawie rok od Twojego wpisu, zrestrukturowaliście się już? czy już klapki z oczu Ci spadły i dałeś nogę z firmy? :-) ...

Kierrowca
@ciekawy

Wazeliniarz

Czy rekrutacja na stanowisko C2C Collection Specialist (12m) w firmie AmeriGas Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Wiktor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Jak tu się pracuje?

Konfident

Sławków to banda kapusie i nierobów płaczą że mało zarabiają

Konfident

Na rozlewu w slawkowie pracują nieroby i lenie podpierdalacz tylko by kupowali na każdego do kierownika odbijają się przez8 godzin i płaczą że mało zarabiają ,zero szacunku dla kierowców

Robert

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.!!!

Ktoś kto wie

NIE POLECAM klientom NIE POLECAM pracownikom wszystkie negatywne opinie jednych i drugich są w 100% prawdziwe

@Ktoś kto wie

No błagam!... idź popracować do innej firmy handlowej. Myślisz, że gdzie indziej jest inaczej? Naciągacze są wszędzie. A w firmie jest dużo zmian. Często ciężko nadążyć za tym co się dzieje. Ale dla kogoś kto lubi pracować i się tego nie boi, będzie git. Kasa nie jest zła.

Ciekawski

Mógłbym prosić o opinię na temat pracy jako pH. Z góry dzięki.

były2017
@Ciekawski

Daj sobiespokój z tą ,,FIRMA". Aktualny kierownik i jego wymagania są niemożliwe do zrealizowania. Firma nie panuje wogóle nad tym co się dzieje na rynku, zatrudniają ludzi w Warszawie którzy nie mają pojęcia o niczym i tak jak system wygeneruje cenę to tak robią, zero zdrowego rozsądku. Handlowiec jest rozliczany z marży jak i wolumenu a decyzji sam nie może podjąć względem ceny... Handlowcy jeżdżą Jeepami wyklejonymi jak wiejscy obwoźni sprzedawcy. Chcą wprowadzać nowe ,,innowacyjne" rozwiązania zaszczepione z innych rynków które wogóle sie u nas nie sprawdzają mało tego handlowcy zamiast pozyskiwać klientów muszą te chore pomysły realizować. Możesz mi nie wierzyć ale sam sie przekonasz że to (usunięte przez administratora) i dno. Zapytaj ilu handlowców sie przewineło przed Tobą a zrozumiesz o czym tu pisze bo sam tego doświadczyłem. NIE POLECAM! A nawet ostrzegam!!!!

@były2017

Cześć, Z tego co piszesz to bardzo ciężko jest pracować jako PH ? Opłaca się w ogóle przyjmować tam do pracy ? Czy mimo że człowiek będzie chciał pracować to po jakimś czasie sami mnie wyrzucą mimo starań żeby zrobić plan :(

Byly2017
@Zwykły

Dokładnie tak. Nie liczysz się absolutnie Ty jako pracownik tylko jako komórka w excelu. Masz orać i tyle. Uwierz mi że to co oni w Warszawie wyprawiają przyprawia o zawrót głowy... Twoje zdanie mają za nic. Jeśli chcesz możesz spróbować ale dla mnie to była by strata czasu....

@Byly2017

Finansowo jest ok czy też bida ? Duża jest rotacja przedstawicieli czy ludzie jakoś dają radę i próbują działać w terenie ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Byly 2017
@Zwykły

Wypłacana na czas a czy bida to zależy jak patrzeć. Za tą walke z klientem i z kierownikiem jak i całą firma to moim zdaniem żadna. Szkoda zdrowia....

@Byly 2017

A wydawało mi się na rozmowie, że mają w miarę ok podejście do ludzi... Przepraszam, że tak Cię pytam ale wiesz jak to jest w dzisiejszych czasach - lepiej zasięgnąć opinii, żeby nie trafić na gorsze niż to co się ma :) jeszcze dwa pytania jeżeli mógłbyś pomoc ? W trakcie pracy bardzo kontrolują PH czy w miarę sami decydujemy o sobie ? tzn czepiają się jak organizujesz sobie dzień, czy przyjeżdżają na niezapowiedziane obiazdowki przez co człowiek w stresie żyje mimo że zapiernicza jak wol... a jak sam pewnie wiesz istnieją takie firmy z takim podejściem :(

Byly2017
@Zwykły

Oczywiście że zdarzają się objazdowymi, dręczony jesteś smsami z pytaniami o wynik presją jest mega duża. Wysyłasz plan co zamierzasz robić its. Telekonferencje też są. Jeśli chcesz to spróbuj ale tak jak powiedziałem wcześniej będziesz żałował.... A to że rozmowa przebiegła miło to na to nie zwracaj uwagi. Zapytaj ilu poprzednich PH pracowało na tym obszarze gdzie Ciebie chcą wysłać a sam zobaczysz jak to wygląda o ile prawdę powiedzą....

Ktoś wie czy prowadzą jeszcze rekrutację na pH na zachodniopomorskie? Jak wygląda sytuacja w firmie i jak się pracuje? Dzięki za odpowiedzi.

Polak

Witam, Czy mógłbym się dowiedzieć jakimi autami jeżdżą przedstawiciele ? Z jakiego roku są auta ? Czy można ich używać do celów prywatnych ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

X

Potwierdzam opinie negatywne ( te konstruktywne ) rzetelna praca i kompetencjami niewiele tam zrobisz, owszem tzw.wazelina Cie wypromuje☺ własne zdanie też nie jest dobrze widziane szczególnie jeżeli jest lepsze/inne od zdania Przełożonego. Potwierdzam bałagan, totalny brak kompetencji niektórych managerów szczebla MT. Wiedzę na temat firmy mam bardzo ugruntowana i wynikającą z doświadczenia, stanowiska, miejsca w strukturze ...HR....trudno się nie zgodzic z opinią!!!

byly ale jeszcze inny

Wszystkie opinie negatywne trafione w punkt. Wiem cos o tym. Nawet bardzo duzo. Ci ktorzy bronia tej firmy to albo dyrektorzy albo wazeliniarze. Pracowalem w roznych firmach gazowych ale takiego balaganu i syfu nie bylo nigdzie. Ma sie wrazenie ze komus zalezy na wykonczeniu tej firmy.

Jacek

Zdecydowanie nie polecam! Ilu szefów tyle wizji zmian i wszystkie nieskoordynowanie wprowadzane w jednym momencie. Wysylanie listów straszacych klientów karami za brak koncesji na handel gazem, nawet do klientów bioracych jedna butle na miesiac, strasznie klientow przez handlowców ze beda mieli problemy jak wezma butle od konkurencji. Ciągle wymienianie przez kierowców butli z innych klatek nie tylko amerigazu. Najważniejsza rzecza jest tzw. zamkniecie miesiaca, niewazne jak wazne zeby papiery rozliczyć a później niech sie obsluga klienta i księgowość martwi z wsiekloscia klientów i z masa korekt, bo jest tego ogromnie duzo! Faktury nie dochodzą na poczatkach miesiaca nawet i do 2 tygodni. A solidnych pracowników zwolnili niby przez restrukturyzację z dnia na dzien, oczywiscie po zamknięciu miesiąca. Permanentne przedłużanie umowy o 3 miesiące przez agnecje jak nie jedna to inna. Bałaganu takiego to ja dawno nie widziałem, spychologia jakich malo, tzw szefostwo na mejle nie odpisuje telefonow nie odbiera tylko jak cos chcą to trzeba zrobic to w sekunde a jak sie czegoś nie zrobi albo sie zrobi jakis błąd, nawet najmniejszy tj literowka to zaraz jest milion mejli do samych najświętszych, ze cos jest zle. Wyplacaja kase na czas i to jedyny plus, w mniejszych miejscach w okolicach najnizszej krajowej w Warszawie ponizej sredniej, a zdaza sie ze pracuje sie po wiecej niz 8h, bo wiadomo zamkniecie miesiaca. Niszcza male lokalne przedsiębiorstwa, bo moga, ceny w jednym rejonie sa do 30zl, podczas gdy w drugiej czesci kraju nie schodza poniżej 40zl Za bp było bez porównania lepiej, to słowa ktore często można usłyszeć...

Były ale inny
@Jacek

Info dla niezadowolonych Byłych Pracowników Rozumiem Was i żale jakie wylewacie na tę firmę, to norma. Ale większość z Was pracowała tu pewnie wiele lat i jakoś pracy nie zmienialiście. Ja też kiedyś pracowałem w BP i wcale tak różowo nie było. Nawet nie wiedzieliśmy co się tak naprawdę w firmie działo. A było tak, że był Kraków i cała reszta świata. Co innego mieli pracownicy w Krakowie a co innego biedna produkcja. A Amerigas nie jest taki zły jak go opisujecie. Zmieniłem robotę i jest jeszcze większy bajzel niż tam. A teraz macie lepiej? jest tak idealnie? Bo ja bym z chęcią wrócił z kilku powodów. Ale to już zostawię sobie.

Kierowca

Ja ładuje samochod na slawkowie dosc czesto. Dla mnie to tam pracuja same nieroby i najwieksze lesery. Zaladunek 1auta 3 godziny bo jemu nie chce sie isc wlaczyc 2 pompy czy uruchomic sprężarki. On woli posiedziec w klimatyzowanym pomieszczeniu 3 godz. A ty siedz buraku na sloncu i wciskaj guzik(czuwania) co 2min. Jakby zaladowal mnie w godz. To by musial isc na butle pomagac, ale po co niech sie kierowca pomeczy 3 godziny w budzie na 35 stopniowym upale.

RODI

Pracowałem absolutnie nie polecam. Wpis pracownika jak dla mnie co najmniej zastanawiający? Firma która nie potrafi zapanować na rynkiem. Brak szacunku dla Klientów i własnych pracowników. Zarząd zmieniany kilka razy w ciągu dwóch lat. Ogromna ilość ludzi z ogromnym doświadczeniem, którzy z nie odeszli. Zwalnianie ludzi z mało przekonywujących przyczyn-najczęściej z powodu innego zdania. Brak pomocy zarządzających. Jak już tam będziecie uważajcie co podpisujecie. Fatalny szef HR.

Były
@RODI

Witam, nie do końca się zgadzam z przedmówcą... Pracowałem w Amerigas ponad 11 lat, jeszcze jak był Shell`em. To był naprawdę fajny czas, fantastyczni ludzie, a kasa dobra choć nie rewelacyjna. Moi kumple pracują tam do dzisiaj i jakoś pracy nie zmieniają co oznacza, że jest im dobrze. Chciałem tylko dodać, ze wszędzie lepiej gdzie nas niema. U obecnego pracodawcy wcale nie lepiej, a czasami krew zalewa.A szef HR? nie znam takiego co by kumplem pracowników był, więc chyba taki być musi.

Na szczęście były pracownik
@Były

Były Ty to musiałeś być tam handlowcem, bo kto by zmieniał pracę jak handlowcy robią co chcą, nikt ich nie kontroluje i nie rozlicza. Mają czas na prowadzenie swoich działalności oczywiście wszystko w godzinach pracy a jak nie ma sprzedaży do dostosowuje się targety :-) . Firma jak Tytanik wielka, ale idzie na dno nieuchronnie. Niekompetentna kadra zarządzająca nieumiejąca słuchać bardziej doświadczonych ludzi, zamiatanie brudów pod dywan to norma, klient jak już się dodzwoni to myśli sobie "boże ostatni raz", propaganda gorsza niż w Korei. Można by tak wymieniać jeszcze dłłłłłługo. Ale jest plus - możesz być głąbem i zrobić karierę, potrzebować będziesz tylko dużo wazeliny :-)

Wkurzony pracownik
@RODI

Firma tragedia. Jedyne co mnie jeszcze w niej trzyma to zarobek jaki wypracowałem jeszcze za BP czyli poprzedniego właściciela rozlewni którą kupił Amerigas. Tak niekompetentnych ludzi na stołkach to nigdy nie widziałem. Robią wszystko aby tę firmę wykończyć. Zmiany ludzi na stołkach dokonywane jak zmiany rękawiczek. Nikt nie liczy się z ludźmi z produkcji. Najważniejsi są ludzie z biura chociaż to same tumany i nieroby. Produkcja niedoinwestowana od czasu zmiany właściciela gdzie sprzęt jedzie na oparach i tylko patrzyć jak szlag wszystko trafi. Zero przeglądów technicznych czy przestojów konserwacyjnych. Tylko jazda i jazda aby lać butle. Od czasów zmiany kierownika rozlewni były szefunio poszedł znacznie wyżej na stołek gnębiąc swojego następce i wykańczając nasza rozlewnie. Jak to się mówi pan karierowicz idzie po trupach cale swoje życie do celu. Dział odpowiadający za zamówienia i wysyłkę butli szczególnie mniejszymi autami nie ma bladego pojęcia co robi i wygląda że nikt go z tego nie rozlicza. Jak to możliwe że wysyła się kierowców pełnymi samochodami w trasę na cały dzień a wieczorem wracają jeszcze bardzo często mają masę pełnych butli na aucie. Firma przejmując rozlewnie BP prawie całkowicie zrezygnowała ze sprzedaży gazu luzem oddając gigantyczną kasę konkurencji. Teraz się dziwią jakim cudem tak marnie zarabiają. Od jakiegoś czasu znowu widać że jeździ trochę beczek jednak cóż to jest. Widać cały zarząd jak i biurokracja nie ma bladego pojęcia o tym co robi no chyba że robią to celowo aby wykończyć firmę.

Witam, pracuje w AmeriGas od niespełna 3 lat. Jest całkiem ok - fajna atmosfera, spoko ludzie. Warunki pracy myślę że dobre - śmiem twierdzić że lepsze od krajowych standardów, przynajmniej na moim stanowisku. AmeriGas ma swoje oczywiście za uszami i są na rynku lepsze firmy, niemniej jednak nie jest to jakaś min, a stabilne miejsce pracy.

Krzychu

Pracowałem - nie polecam.

admin

Masz jakieś wieści o firmie AmeriGas Polska Sp. z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o AmeriGas Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w AmeriGas Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AmeriGas Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AmeriGas Polska Sp. z o.o.?

AmeriGas Polska Sp. z o.o.