Opinie o Gomar w Pińczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gomar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gomar o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gomar w Pińczów

Misio

Nie radzę startować na to stanowisko.Nie pozwolą Ci nic zrobić i o wszystko będą mieli pretensje Zresztą w ogóle nie radzę tam pracować.Zarobki fatalne- niczego się nie nauczysz.No chyba,że ktoś nie ma innego wyjścia. Produkty ok.Ale zarządzanie firmy i organizacja rodem z komuny,zresztą i tak stale beczą,że nie mają na nic pieniędzy.Daję im najwyżej rok istnienia z taką polityką handlową.

kandydat

Czy jest prawdą co piszą o tej firmie i pracy w niej,powyżej?Mam zamiar ubiegać się o stanowisko specjalista d/s marketingu.

Sałatki z Pińczowa owszem, ale sok pomidorowy czy koncentrat pomidorowy to jakaś pomyłka, nie polecam. Dżemy są wodnistej konsystencji.

iks

Wszystko prawda.Chca sie rozwijac a jedna noga w okresie komuny. Zacofanie, bałagan, hermetyczne środowisko. Rządy Gierka. Rada: chcesz być zdrowy-nie wchodź do tej wody.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gomar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
cosix

Witam!!! Pracuje w firmie od niedawna i zaczynam szukać innej pracy to już mówi samo za siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakra firma niby sie chce rozwijac a w terenie ma takich dystrybutorów ze szkoda gadac. Firma oszczedza na tym na czym nie powinna. Ja obecnie obsługuje kioski takie male sklepy do ktorych inni dystrybutorzy nie docieraja. Towar na półce stoi nie sprzedaje sie bo kto ma go kupic jak do tego kiosku mało kto chodzi a co dopiero zrobić wystawke czy wypromowac go. NIE MA NIDZIE UMÓW!!!!! MASAKRA!!!! Jednym słowem sprzedaż po kioskach gdzie towar nie rotuje a dystrybucja do duuuupci:( Qrde trzymajcie kciuki by mnie po wakacjach tam juz nie było by mi sie udało!!!

adik6

A związki zawodowe niech zaczną dbać o interesy pracowników , a nie być związkami tylko formalnie.Czy związki zawodowe są dla pracowników czy pracodawcy.

adik6

dobry zakład , ale część załogi podli ludzie

Ciekawe co z tą kadra kierowniczą? W kazdej firmie sa szpicle. Gomar nie jest tu wyjątkiem. Chyba zadnego odkrycia na miare Kopernika nie bedzie Co to w ogole za porównanie ludzie ze wsi i z miasta. Niejednaego \"wsiaka\" stac na mieszkanie w miescie, ale z własnego wyboru wybrał własnie wies. Niejeden \"wsiak\" własnie przeprowadził sie z wielkiego miasta na wieś. Zreszta Pinczów, oprócz tego ze ma prawa miejskie i kilka sklepów więcej, to bardzo jest podobny do wsi. Wiec prosze zastanowic sie nad kategoryzowaniem ludzi. Mieszkam w Pińczowie i nie czuje sie z tego powodu ani gorsza ani lepsza od tych co mieszkaja na wsi czy w Kielcach.

HORTEX

W takiej firmie nie ufała bym nikomu bez znaczenie czy ktoś pracuje 3 lata czy 20, ludzie ze wsi maja to do siebie ze zawsze życzą zle temu kto ma lepiej, choć się zapieraja ze tak nie robia a do tego dochodzi paniczny wrodzony strach powiedzenia komuś prosto w oczy co leży na sercu . Przy następnym wpisie powiem kto na kogo donosił , zdziwicie się jak kadra kierownicza jest zakłamana 

Wlasnymi chlopcze... Aha z narzedzi dostaniesz telefon. Za 1/2 abonamentu bedziesz placil sam (7,5zl)plus wszystko co co wygadasz poza nim. O bazie klientow zapomnij, wsparciu ze strony firmy tez zapomnij. Jedynie deputat dostajesz co miesiac 300zl. i to ma ci wystarczyc na zwroty wyrownania zamiany ...... A jak bedziesz robic na rynku na ktorym nikt nie robil od 6 miesiecy to z tym deputatem zginiesz na drugim sklepie

własnie staram sie o prace w tej firmie. czy to prawda ze w dziale sprzedazy jest dyrektor ktory zatrudnił swoja rodzine za duze wynagrodzenie a niska efektywnoscpracy i zatrudnia osoby,ktore pracowałyby na efektywnosc pracy rodziny.???

witam,jakimi samochodami jeżdzą przedstawiciele tej firmy,moze mi ktoś napisać?

amanda

jak w kzdej firmie klimat tworza ludzie, a w Gomarze osoby pracujace to same [treść usunięta przez moderatora] szczególnie w dziale handlu. dyrektorzy handlowi nie wiadomo skad sie tam wzieli sa [treść usunięta przez moderatora] zycie innym. rotacja pracownikow jest tak duza ze co dzien jest ktos nowy. co do [treść usunięta przez moderatora] i takimi metodami pracuje. napuszcza jednych na drugich. jak w takich warunkach mozna pracowac!!!!!!!! ludzie zastanowcie sie czy naprawde nie macie juz innego wyjscia zanim podejmiecie tam prace!!

sfb

SPIDERMAN to pewnie z klanu ktory rzadzi obecnie handlem. a jak nie z klanu to napewno bliżutko powiązany. takie rewelacje i informacje posiada tylko osoba ktora pracuje w handlu w gomarze. Nie porównuj rejonów gdzie rynki sa zbudowane jak świętokrzyskie (sentymentalne zakupy) z rejonami gdzie jest duza konkurencja i trzeba walczyc o klienta. Przeciez nie da sie porównac Kielc z warszawa.Wiec opinia raczej nieobiektywna. Pozdrawiam

spiderman

widze ze wypowiada sie tu duzo osób poszkodowanych przez gomar , ale prawda jest taka nie sprostaliście wymaganiom które zostały wam powierzone jetsescie za słabi na prace gomarze i skoro uważacie ze gomar jest słaby itp. to tylko zle swiadczy to o was bo skoro nie daliscie rady tu to napewno nie dacie sobie rady w firmach prężej dzialajacych na rynku . Postawcie sie w sytuacji własciciela , zatrudnia on pracowenika ktory mu obiecuje złote góry trzyma go miesiac dwa trzy placi mu niezła kase a on sprzedaje za marne 10 tys miesiecznie usprawiedliwiajac sie tym ze marka malo znana ze na reklame nie ma itp . a obok w innym miescie kierownik z takim samym budżetem robi obrót 20 razy wiekszy , A wiec taki farmazon po trzech miesiacach nie zrobi nic to na pewno nie spełni swoich obietnic z prostego powodu wszystkie kontakty jakie mial do wykorzystania wykorzystał . Prawda jest taka w dzisiejszych czasach cięzko jest dzialac na rynku bez wsparcia finansowego i reklamy ale jestem pewiem ze i to nastąpi i nawet jak tam nie bede juz pracował to bede z dumą ogladal reklame w telewicji . pozdrawiam wsztskich

zadowolony

Gdacie bzdury , ja jestem bardzo zadowolony z pracy w GOMARZE nic nie robie mam sprawdzona kryjówke chodze bokiem i kanałami nikt mnie nie widzi kase dostaje na konto i jest pieknie , czasami jak mam fuche gdzie indziej to wejde na zakład pośmierdze troche i zaras przechodze przez dziurę w połocie w moim tajemnym miejscu . Życie w GOMARZE jest piekne . Pozdrawiam ochrone

Pan

Ludzie pisze do wszystkich przedstawicieli handlowych pracowałem tam 3 lata dramat nawet się tam nie wybierajcie do pracy tam niszczy się dobrych ludzi powoli i skutecznie za moich czasów w pierwszym dniu pracy dostawało się samochód teraz widzę że jeszcze wpadli na pomysł aby na okresie próbnym przedstawiciel handlowy dopłacał do interesu i jeździł swoim samochodem przykro to słyszeć na koniec powiem tyle 3 lata mojej ciężkiej pracy upadło na pysk czasem widuje dżem truskawkowy lub koncentrat pomidorowy a miałem wszystkie grupy asortymentowe dramat dramat dramat ale pozdrawiam konkurencje ta robi co chce dzięki nieudolności działu handlowego i niekompetencji właściciela

mela

Gomar od Dni Ponidzia 2010 kojarzy mi sie okropnie!! Chodzi o super wredna obsługę! Chyba tak opryskliwej kobiety nie widziałem jeszcze w zyciu. Zostałem potraktowany jak śmieć. Na przyszłosc radze właścicelowi nie obstawiac obsługi klienta takimi osobnikami. I mimo ze w niedziele był juz inny personel zadra pozostanie.

rewelka stawka,po przepracowaniu m-ca nawet minimalna nie wychodzi

każdy narzeka ale do gomaru przychodzi a jesli chodzi o stawkę to kobiety mają 7 zł, a chłopaki 7,50 za godzinę,

Zostaw merytoryczną opinię o Gomar - Pińczów

• Jak się pracuje w Gomar?

Zobacz opinie na temat firmy Gomar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gomar?

Gomar