Opinie o Gomar w Pińczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gomar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gomar o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gomar w Pińczów

x-54

Pracownicy GOMAR w Pińczowie i nie tylko. W związku z nieoczekiwaną chorobą Naszego Pracodawcy p. M.Górniaka proponuję SKŁADKĘ wszystkich Pracowników z przeznaczeniem na MSZĘ w intencji jak Najszybszego Powrotu do Zdrowia naszego KOCHANEGO Pana Michała.Pieniążki Co łaska proszę wpłacać do Pana o pseudonimie ANIOŁ.

Miro

jakie wynagrodzenie? i auta dają w Tarnowie lub Dębicy ?

kiss

Nie z autobusu...

Miro

Witam ide jutro na rozmowe na stanowisko PH Vanseling.Czy w tej firmie sprzedaje się bezpośrednio z samochodu również na tym stanowisku ? Pozdrawiam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gomar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Hmm?

Witajcie, widzę że co 1 - 1,5 roku pojawia się ogłoszenie na PH na Tarnów, ludzie się zwalniają czy mają taki okres i góra zmienia dół?

Typowa poczekalnia na lepszy pociąg. Drogie wyroby które się nie sprzedają i marne zarobki

stara

wygląda tak że zamrożą cię za najniższą krajową, ale najpierw zaczniesz się pocić od harówki a potem zaczniesz się wychładzać i płakać, niestety nie ze szczęścia.pozdrawiam.mam nadzieję że nie wymądrzyłam się.

NOWY?

WITAM. CHCIAŁBYM SIE DOWIEDZIEC JAK WYGLADA PRACA W CHŁODNI W KIELCACH NA UL,SKRAJNEJ. TZN NA CZYM POLEGA PRACA,JAKA PŁACA I JACY LUDZIE I SZEFOWIE ITD.MAM ZAMIAR SIE TAM ZATRUDNIĆ. PROSZĘ O UCZCIWE OPINIE A NIE WYMĄDRZANIE SIĘ. DZIĘKUJE BARDZO.

adelka

Witam!jak jest w końcu z kasą?ile h.się pracuje-jako PH?tak średnio oczywiście,ile punktów dziennie?gps?inne kontrole;)?myślałam o wysłaniu Cv na Zamość,byłabym wdzięczna za info od kogoś z Zamościa jeśli się tu zabłąka:D Wiem,że opinie są różne ale mam świadomość pracy na takim stanowisku i wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma,zależy kto co lubi;)...

luzik

Gomar to tandeta i drożyzna . Chamstwo tzw. Zarządu przechodi granice pojęcia. Siedzą w grajdole i mają wszystkich w (usunięte przez administratora) byle tylko im było wygodnie. Wszędzie jest taniej i lepiej jakosciowo. Trzymajcie sie posad przynajmniej będiecie mieli pierwszeństwo u syndyka

obecna

Co Ty wypisujesz, idziemy na dno a czarodziejom się skończyły zaklęcia. Dramat, trzeba uciekać.

odecny
@obecna

Masz trochę nieaktualne informację, może Ty powinieneś się ewakuować bo przez takich gamoni można pójść na dno. Jak jesteś taki super to pewnie masz już wymarzoną ciepłą posadkę płatną w euro więc nie utrudniaj tylko się ewakuuj.

szukam

są przyjęcia do biura?

chili

-Słoik - a ja widzę, że nie idziesz z duchem czasu, nadal cie interesuje co w Gomarze się dzieje.

Zakompleksiony
@chili

Słoik jak mniemam jesteś metroseksualnym poliglotą, który z niejednego Mc Donald's-a frytki wyjadał.Więc gdzie nam do Ciebie wielki znawco świata. My ucieleśnienie PRL-u z kompleksami prowincjonalnych miasteczek i wsi. Pamiętaj jednak o jednym mądrym niekoniecznie chińskim przysłowiu ... nie bądź taki do przodu, bo Cię z tyłu zabraknie ... Pozdrawiamy z Uśmiechami na beztroskich twarzach!!!

sloik

W gomarze ,widze po staremu:) komuna i ludzie zakompleksieni:)pozdro

koci

Jak idzie sprzedaż tych produktow sa znane?

luzik

MOI DRODZY,CO WY CHCECIE OD GOMARU...TAKICH FIRM JEST MAŁO,JA ODBIJAM GPSKA I LUZIK,MOZE DUZO NIE ZARABIAM,ALE JEZDZE SOBIE NA ROZMOWY I NIEBAWEM ODEJDE JAK KAZDY ZRESZTĄ TO ROBI W TEJ FIRMIE:)O PRACE SIE NIE TRZEBA BAC TERAZ,BO NIE JEST WAŻNA SPRZEDAZ,GDYBY CHODZIŁO TO NIE BYŁO BY TYCH DWOCH PANOW-TRZECH TERAZ.KIEDYS CO MNIE SMIESZYŁO TA FIRMA MIAŁA ASPIRACJE NA LIDERA RYNKOWEGO..:)FAKT SPRZEDAZ BYŁA TROCHE WIEKSZA..ALE LIDER!:)NASZ DZIAŁ TO DZIAŁ KOSZTÓW.WLASCICIEL MUSI DUZO KASY DOSYPYWAC DO NIEGO,ALE KTO BOGATEMU NIE POZWOLI:)WIEC LUZIK I POWODZENIA .

dostawca
@luzik

Jak ci przestaną albo bedą zalegać z zapłatą tak jak nam to bedziesz miał ciepło

ASIA
@dostawca

DO DOSTAWCA, ZAPŁACILI?

klient

Co produkuje ta firma ? Kto ją zna?

kiss

Tobie i paNIOM w sklepach już dziękujemy.

malkontent

Jestem tu nowy a już czuję się jak Malkontent!!!W mojej grupie też jest kilku nowych i też tak mają!O co tu chodzi???? W tej firmie jest jakiś nowy trend sprzedaży.Ceny poszybowały do góry(tu jesteśmy liderami)chyba tylko po to by pokazać właścicielowi ile to Zarobi,bo z bagażnika i tak muszę dać towar na obniżenie tych Kosmicznych CEN!!!Może ktoś mi i panią w sklepach to wytłumaczyć???

xxx

to ktu pisze jak malkontenci odeszli??? :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Gomar - Pińczów

• Jak się pracuje w Gomar?

Zobacz opinie na temat firmy Gomar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gomar?

Gomar