Opinie o Gomar w Pińczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gomar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gomar o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gomar w Pińczów

były

Pan (usunięte przez administratora)chyba nie wie co sie dzieje, że sklepy rezygnują z naszego towaru, hurtownie zrywają umowy, na moim terenie Delikatesy Centrum nie mają asortymentu a kiedyś we wszystkich był prawie cały, ten nowy Pan od sieci tylko ładnie wygląda i dużo opowiada ale nic nie robi żeby to poprawić, porażka!!!! Szkoda naszej pracy.

nowy

Hehehe masz racje @obecny, podstawa nie powala premia fajna ale tylko na papierze. Plany sprzedażowe wzięte są z sufitu i są nie realne. Mam wrażenie że ustalane sa tak ze obrót plus 30-40% i mamy plan do wykonania. Posumowując planu odsprzedaży zawsze będa lezaly no moze 1raz na kwartał uda ci się zrobić dostaniesz fajna kase i tyle:)

obecny PH

A kim ty jesteś że byłych pracowników tak nazywasz? Ile pracujesz w Gomarze? Firma produkuje dobre produkty ale to co dzieje się aktualnie w firmie to ....... Ten rok to rok prawdy, nowi dyrektorzy już w grudniu dostali ostrzeżenie(żółtą kartkę) od właściciela. Obawiam się że dział handlu będzie istniał do końca roku nie dłużej. Po podwyżkach które dopiero teraz zaczynają być widoczne na półkach sklepowych to produkty Gomaru po prostu nie będą się sprzedawały.

obecny

najgorsze już minęło , malkontenci odeszli, jak w każdej firmie swoje trzeba robić, może podstawa nie powala ale z premią która jest realna i można ją dostać nie jest najgorzej

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gomar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
zainteresowana

powiedzcie cos o warunkach i jak sie pracuje, chce zlozyc cv na PH.

ogorek

śmieją się,śmieją.Ciekawi co mówią właścicielowi firmy,bo długo ich trzyma,a produktow Pinczowa coraz mniej w sklepach i na pólkach.Slepota ogranęła wlascicielow firmy ze niewidza jak pinczow znika z rynku.

pomidor

nowi zarabiają kaskę i się śmieją z wszystkich:)i tak powinno być..a reszta to mięso armatnie!

gdyby od początku tej (usunięte przez administratora) trenerka Soj... nie było to myślę bym dalej pracował. A tak trochę szkoda - tak teraz myślę może by coś się więcej udało zrealizować. Było minęło .

Zadowolony

Jestem zadowolony, że nie zacząłem pracy w tej firmie. Miałem ciężka sytuację, ale poczekałem miesiąc i znalazłem zarąbista pracę. Po tych wpisach widzę że nie ma czego żałować.

Niezadowoleni

Narzekać nie będziemy,ale jak to mówią jaka płaca,taka praca.Nikt się nie powinien dziwić i niech nikt nie mysli,ze jak sie zarabia 1200zł na reke to się bedzie ktos starał.Wtedy pracuje się po łebkach, niedokładnie,bez zanazgowania.

ja..

co wy mówcie..dystrykci są fajni:)

zażenowany
@ja..

Pinczów jest jaki jest. Jednak bulwersuje mnie ton, szyk niektorych wypowiedzi. Troszke jezyka angielskiego trzeba liznąć, dystrykt ma kilka znaczeń i w wielu powaznych firmach w Polsce nikogo nie dziwi tak nazwane stanowisko. Twoje skojarzenie mowi w jakim swiecie zyjesz i zyłas, bo Rynki Bydgoszcz,Koszalin i Gdańsk nigdy nie były poukładane.Ba,dziwię się ze jeszcze istnieją-- po takich przejsciach. Zanim kolejny raz nazwiesz w sieci kogos lachudrą czy alfonsem to użyj rozumku i pomyśl, bo w dzisiejszych czasach w internecie nie jest się anonimowym. Minka zrzednie jak w drzwiach pojawili się policja i nagle anonimowy nadawca stanie się słynnym komentatorem.Dziękuje.

Zażenowana
@zażenowany

Zgadzam się Zażenowany . Całe to forum przypomina mi narzekania typu dlaczego sąsiad ma lepszy samochód, dom,wyjeżdża co roku na wczasy a ja siedzę i myślę skąd to on ma zamiast pomyśleć jak wpłynąć na swoje życie i mieć podobnie.Myślenie -dlaczego sąsiad nie rozwali auta nie spłonie dom, czy niech samolot się rozbije. Dopiero będzie lepiej dla mnie bo nie będę najgorszy, ostatni. Oto chodzi ,żeby iść do przodu , rywalizować , rozwijać się a nie narzekać.

Polak
@Zażenowana

cdn. Dzień świra. Cytat z filmu: Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dopierdolcie sąsiadowi! Dla siebie o nic nie wnoszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak mały! Mały, zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna! Zniszczcie tego (usunięte przez administratora) br /> Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!

koncentrat

Dystrykci. Brzmi jak armia z Gwiezdnych Wojen. Jak można rozwalić tak dobrze poukladane rynki jak Bydgoszcz Koszalin czy Łódź i Gdańsk. Zero pomysłu na cokolwiek. Byli tam fajni ph i gdyby tylko dostali trochę wsparcia to nikt by nie uciekł . nie umieli szanować ludzi tylko na gps patrzyli i za km prywatne kroili jak za taxi w nocy. Won lachudry i hjeszcze ten trener Tomus czy jak mu tam jest czy było. Niezly alfons bo łapy tez mu latały. Pewnie nie tylko przy mnie

jaobecnie

Hahahahaha a podobno na Warszawie PH realizują plany w 100%. Szkoda tylko że zamówienia robią jako sugerowane. Zarobki od stycznia 2015 będą od 1400 do 2000zł netto za miesiąc ciężkiej pracy. Plany sprzedażowe ustawione tak aby PH nie wykonał go a co za tym idzie brak "premii" za odsprzedaż co równa się brakowi sprzedaży do dystrybucji. Ogólnie firma dno i schodzi jeszcze niżej. Jedynie region świętokrzyski robi plany ale Oni MUSZĄ bo jak właściciel by się dowiedział że "dom" nie ma sprzedaży to dystrykci polecieliby natychmiast. Reasumują w firmie dalej są równi i równiejsi.

znawca

jak ktoś jeździ to ciężko cokolwiek zobaczyć w sklepie , ale tak już taksówkarze mają

sentyment

witam-mam pytanie ta firma jeszcze istnieje?przejechałem pół warszawy i nie widziałem żadnego produktu?czy za węźili obszar działania

obecna

przyszedł , obiecał, słowa dotrzymał i zrobił , mam więcej , myślę że jak tak dalej będzie to w końcu wszystko będzie w jak najlepszym stylu i za nie najgorszą kasę

realny

będą od stycznia dwa etaty na dystryktów:)Więc składaj podanie

-ja-

Witam może mi pomożecie szukam pracy a o nią jak widać ciężko.Wiecie może czy są jakieś przyjęcia w tej firmie,pozdrawiam

realista

Ludzie to firma to ślepiec we mgle ogarnięty manią prześladowczą, wyssie z Was co najlepsze i wypluje, trzymajcie się z dala, produkty nierozpoznawalne na rynku poza bliską okolicą, skład poniżej krytyki np. pseudodżem z zawartością owoców 35% postrzegają jako produkt premium i wiele innych

były ph...

powiem tylko tyle ZENADA!!!wiem co mówie.SZKODA WIECEJ SŁÓW

Zostaw merytoryczną opinię o Gomar - Pińczów

• Jak się pracuje w Gomar?

Zobacz opinie na temat firmy Gomar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gomar?

Gomar