Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Alek

Opes Polska jest firmą w której można dobrze zarobić

Czesiek

Tym razem trzy wpisy w 3 minuty.

Trefniś

Czas start - i pięć wpisów w 4 minuty.

Obrewator

Brawo! W cztery minuty 5 wpisów (tej samej osoby). "Olek24.05.2019 13:54 Robert24.05.2019 13:54 Tadek24.05.2019 13:53 Arek24.05.2019 13:52 Kamil24.05.2019 13:50"

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Obserwator

Tak, tak i tradycyjnie wystartowałeś z wpisami o godz. 8.28 a zakończyłeś o 8.46. "Olek10.05.2019 08:28 Karol10.05.2019 08:33 Gienek10.05.2019 08:34 Wiesiek10.05.2019 08:37 Olek10.05.2019 08:46"

Obserwator

Obudził się po śnie zimowym

erob

jak narazie w jar-pol a dokładnie w grąbkowie to narazie coraz gorzej i chca ludzi skłucic miedzy soba nie ma nadgodzin płatnych od najnizszej reszta widomo jak a jaka kolwiek kara musi bycv pisemna podpisana przez pracodawce i tylko przez niego narazie (usunięte przez administratora)

@erob

Masz dość różną opinię od tych, które w większości pojawiają się w wątku dotyczącym pracy w Jar-Pol. Czy często zdarzają się kary u tego pracodawcy? Za co można je dostać? Może mógłbyś nieco przybliżyć ten temat na forum, to na pewno ważne.

Robol
@Zuzanna

Zuzanno, te pozytywne opinie pisze jedna i ta sama osoba. Więc sztucznie nie podkrecaj "dyskusji".

@Zuzanna

kiedys były czesto kary jak chcieli sobie premie zrobic i to za byle co a kara nigdy nie była na pismie czyli wyciagnał z koperty i sobie do kieszeni np. za przyjscie do pracy nietrzezwym 2 000 zł a najwyzsza kara za to to 10 procent wynagrodzenia czyli 160 zł bo podatek odprowadzany jest od 1 600 teraz niby ma byc od całosci ale to sie zobaczy jak bedzie wpłata na konto no i czesto ludziom brakowało tez w kopertach ale to była norma

@erob

ale nie długo bedzie zmiana nazwy z jar-pol na Opes zobaczymy co z tego bedzie

doro
@Zuzanna

Od pierwszego maja Gobarto w grąbkowie chce truc ludzi jakimis kanapkami i to jeszcze za nie trzeba bedzie płacic a jar-pol czyli opes truje starą zywnoscia haha bo chca zakazac przynoszenia swojego sniadania

doro

Od pierwszego maja Gobarto chce truc ludzi jakimis kanapkami i to jeszcze za nie trzeba bedzie płacic a jar-pol czyli opes truje starą zywnoscia haha bo chca zakazac przynoszenia swojego sniadania

janek

w jar-pol pracuje przy rozbiorze mięsa , na razie nie narzekam wypłaty są na czas i mam szanse na awans więc co tu narzekać !

oko
@janek

"Janek" też już zaistniał w tzw. piśmiennictwie pochwalnym jako, ubojowy, technik , masarz, kontroler, etc

Olek

W Jar-Pol pracuję jako jeliciarz , praca ok zarobki też na dobym poziomie

Bożenka
@Olek

Tak jak ja w NASA.

@Olek

A może napiszesz coś więcej o pracy w Jar-Pol? Zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie, podejmując różne aspekty pracy w danym miejscu. Wtedy taka opinia jest bardzo przydatna dla osób szukających informacji o firmie. Mogę liczyć na rozwinięcie Twojej wypowiedzi?

Ten sam autor, te same zwroty

" Damian 09.11.2018 05:15 Praca w Jar-Pol odpowiada moim oczekiwaniom. Ogólnie jest ok. Ania 09.10.2018 09:51 Pomimo tych niektórych złych opinii to praca w firmie Jar-Pol spełnia moje oczekiwania co do warunków i płacy .Polecam wszystkim zatrudnienie się w tej firmie Axlex 06.04.2017 20:27 Pracuję w firmie Jar Pol i nie mam żadnych zastrzeżeń. Firma spełnia moje oczekiwania więc z chęcią idę do pracy. "

wacek
@Ten sam autor, te same zwroty

płacą ci za wyszukiwanie tych samych autorów tekstu czy ci się nudzi ? pracuje w jar-pol i nie narzekam , płacą dobrze i w terminie co najważniejsze

Ten sam autor

Zabolało?

@wacek

Ale faktycznie sporo jest na forum krótkich wypowiedzi, bez szczegółów pracy w Jar-Pol - a one są bardzo ważne. Czy w takim razie mogłabym prosić Ciebie o napisanie kilku słów więcej o pracy w tym miejscu? Jestem ciekawa, jaką na przykład pracodawca oferuje formę umowy i czy są przewidziane jakieś benefity socjalne dla pracowników.

Hanys
@wacek

Na pewno w terminie. Dzisiaj 11 .11 ani przelewu jeszcze nie mam, ani czarnych pieniędzy w kopercie. Pozdrawiam z Sosnowca.

@Hanys

Pisałeś o opóźnieniu w wynagrodzeniu - czy obecnie sytuacja już wygląda OK? Ciekawa jestem, czy pracodawca podał jakiś powód tych zaległości. Skoro pracujesz w Jar-Pol, to może napiszesz coś więcej o pracy w tym miejscu? Ciężko uzyskać jakieś szczegóły na forum.

cinuś

???. To co odpowiesz Hanysowi ? (post z 11.11.2018r).

Ten sam autor, te same zwroty.

" Marian 15.11.2018 14:57 Jestem masażem w Jar-Pol , dobrze mi się pracuję , zarobki też są dobre Franek 25 30.06.2018 20:22 Jar-Pol jest porządną firmą i dobrze mi się tu pracuje. Damian 2 11.06.2018 21:05 Wiele dobrego słyszałem o Jar-Pol i postanowiłem spróbować. Muszę przyznać że dobrze mi się pracuje i mam dobre zarobki. Lechu 05.06.2018 22:27 W Jar-Pol dobrze mi się pracuje i mam dobre zarobki. Dawid 23.05.2018 21:22 W Jar-Pol dobrze mi się pracuje. Świetny klimat i fajni ludzie. Oli 1 14.05.2018 19:13 Jar-Pol jest porządnym pracodawcą. Przyjazny klimat dla pracownika. Dobrze mi się tu pracuje. Janek 19.10.2017 07:12 Masarz jest moim wyuczonym zawodem. Jestem pracownikiem Jar-Pol i dobrze mi się tu pracuje. Gucio 16.10.2017 18:28 Jestem pracownikiem Jar-Pol i dobrze mi się tu pracuje. Fajni ludzie i dobrze płacą. Edek 20.06.2017 07:29 Jestem kontrolerem higieny mięsa w firmie Jar-Pol. Dobrze mi się tu pracuje. Często są premie i podwyżki. Zybi 25.04.2017 02:10 Dobrze mi się pracuje w Jar-Pol. Z wolnym nigdy nie mam problemu a i jakaś premia od czasu do czasu mi wpadnie. Edi 01.03.2017 20:59 Pracuję w Jar-Pol już sporo czasu i dobrze mi się tu pracuje. Warunki sanitarne dobre oraz zadowalające wynagrodzenie. Kaprio 09.01.2017 20:49 Jar-Pol to dobry pracodawca. Dobrze mi się tu pracuje, fajni ludzie i niezłe zarobki. Pracuję jako jeliciarz od niedawna ale nie żałuję. Igo 30.09.2016 09:04 Pracuję w Jar-Pol jako jeliciarz i ogólnie dobrze mi się pracuje. Zadowolony jestem z zarobków. "

Marian

Jestem masażem w Jar-Pol , dobrze mi się pracuję , zarobki też są dobre

"Dzieła" zebrane-tzw."Damian"

" Damian 15.11.2018 06:02 W Jar-Pol pracuję od roku. Pracodawca wynagradza wykonaną pracę premią i nagrodami. Damian 09.11.2018 05:15 Praca w Jar-Pol odpowiada moim oczekiwaniom. Ogólnie jest ok. Damian 06.11.2018 17:49 W Jar-Pol są fajni ludzie i super atmosfera. Zarabia się na dość dobrym poziomie Damian 05.11.2018 17:39 Jar-Pol jest pracodawcą który dobrze płaci Damian 04.10.2018 22:28 W Jar-Pol pracuję od roku i odpowiada mi koleżeński klimat. Zarobki też są na wysokim poziomie Damian 40 02.10.2018 21:13 W Jar-Pol jest dobrze pracować bo można dobrze zarobić. Damian 24.08.2018 06:28 W Jar-Pol pracuję jako kontroler higieny mięsa. Praca mi odpowiada pod względem warunków pracy jak i zarobków. Damian 38 14.08.2018 17:34 W Jar-Pol się dobrze pracuje i sporo zarabia. Damian 13.08.2018 18:56 W Jar-Pol jest porządną firmą Damian 08.08.2018 00:03 W Jar-Pol dobrze zarabiam. Firma ok Damian 2 11.06.2018 21:05 Wiele dobrego słyszałem o Jar-Pol i postanowiłem spróbować. Muszę przyznać że dobrze mi się pracuje i mam dobre zarobki. Damian 18.04.2018 00:05 Jar-Pol to super firma w której wykonuję pracę ubojowego. Dobrze mi płacą . Ogólnie jest ok Damian 20.07.2017 14:16 W firmie Jar Pol pracuje mi się spokojnie nie ma zazdrości, rywalizacji ani konfliktów. ".

Damian

jestem zadowolony z pracy w tej firmie , zarobki dobre i na czas , warunki pracy też na dobrym poziomie

Grzegorz

Jestem pracownikiem Jar-Pol i dobrze zarabiam. Jest naprawdę pozytywnie

Lechu

Jar-Pol to firma na poziomie europejskim. Dobrze się tu pracuje. Miła i sympatyczna atmosfera. Zarobki też ok.

Leszek
@Lechu

Bełkot roku.

Damian

Praca w Jar-Pol odpowiada moim oczekiwaniom. Ogólnie jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol