Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Bożenka

Nikt Ci w to nie uwierzy. Ale pisz więcej.

Derek

Wątpię.

Znudzony

Wiemy, wiemy... . Pisz więcej, może dostaniesz jakąś nagrode

@Znudzony

Nie zgadzasz się z Luckiem w kwestii wynagrodzenia? Napisz w takim razie na jakim poziomie są zarobki i czy można je podwyższyć premiami lub innymi dodatkami.

POP

Właśnie przeczytałem opinie na Gowork - wpisz sobie na ich wyszukiwarce OPES Polska

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Tadek

Dział fantastyki znajduje się na innej stronie.

Masz informacje o aktualnym poziomie wynagrodzenia dla nowo zatrudnionych osób w firmie Jar-Pol? Widzę, że pozytywnie oceniasz przestrzeganie warunków BHP, więc przypuszczam, że w kwestii wynagrodzeń również mógłbyś się wypowiedzieć.

Wacek 2

Trzy uwagi: 1. Zatrudnijcie kogoś do tworzenia wpisów wychwalających ( no właśnie kogo?). 2. Nietrudno zauważyć, że wpisy dokonuje ta sama osoba. Tyle jest osób po gimnazjum, posługujących się nieźle językiem polskim - może warto w nią zainwestować. 3. Pisanie farmazonów jeden po drugim obraża czytelników (potencjalnych zainteresowanych). Efekt jest odwrotnie proporcjonalny do interesu autora.

Zuzanna
@Wacek 2

@Wacek 2 Na forum GoWork.pl każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Ale mam nadzieję, że Ty będziesz realnym źródłem informacji na temat warunków zatrudnienia w Jar-Pol. Co sądzisz o wynagrodzeniu i zapleczu socjalnym w tej firmie? Będzie mi miło jak odpiszesz.

4 minuty 4 wpisy

"Franek02.09.2019 15:28 Jasiek02.09.2019 15:27 Tadek02.09.2019 15:27 Alek02.09.2019 15:25"

Bożenka koleżanka Emila

Kolejna seria wpisów tej samej osoby: "Emil23.08.2019 10:37 Robert23.08.2019 10:36 Franek23.08.2019 10:35 Jasiek23.08.2019 10:33 "

kierowca

oszukują na pieniądzach

Obytel

"Miszcz" w klepaniu: "Damian26.07.2019 11:22 Franek26.07.2019 11:22 Gienek26.07.2019 11:21 Kamil26.07.2019 11:20 "

Coś wręcz przeciwnego piszą pracownicy na gowork-u, na stronie OPES Polska

Obytel

Ten sam autor, te same farmazony

Tymoteusz

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Gienek

Opes Polska jest firmą która zapewnia pracownikowi wszelki standard BHP oraz dba o pracownika pod kontem finansowym

Wiesiek

Od dwóch lat pracuję w Opes Polska i chwalę sobie tu pracę

Cztery wpisy w 3 minuty.

Obytel

Ten sam autor, te same farmazony.

Damian

Opes Polska jest firmą rozwojową i która dba o swoich pracowników

Obserwator
@Damian

Koleś, tobie się chyba wciąż nudzi. Tym razem w dwie minuty kolejne farmazony.

Patryk

Opes Polska jest frimą która dba o socjal swoich pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol