Opinie o Jar-Pol w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jar-Pol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jar-Pol o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jar-Pol w Kielce

Tadek

Jar-Pol jest moim pracodawcą którego cenię za podejście do pracownika i godziwe zarobki.

Remigiusz

Pracowałem kiedyś w Jar-Pol i uważam że firma jest ok.

Znowu wtopa
@Remigiusz

Remigiusz 2017-07-13 16:24 Pracuje w Jar-Pol od roku i nie narzekam na zarobki. Remigiusz 2017-10-09 20:39 Pracowałem kiedyś w Jar-Pol i uważam że firma jest ok.

Bronek

JAR-POL to firma która istnieje w moim regionie. Pracuję jako masarz gdzie mogę się wykazać i bardzo to sobie cenię.

Patryk

Z zawodu jestem masarzem i obecnie wykonuję ten zawód. Chwalę sobie zarobki w Jar-Pol.

Oko
@Patryk

Jako "Patryk" pisałeś już kolego, że jesteś : - wykrawaczem - operatorem urządzeń przetwórstwa mięsnego - rzeźnikiem - masarzem - jeliciarzem - ubojowym Kompromitacja

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jar-Pol odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
rec

Bujda na kółkach na temat zarobków.

Gienek

Wykonuję zawód masarza w Jar-Pol. Doceniam swojego pracodawcę ze względu na dobre zarobki.

Olek

Jar-Pol to przyzwoity pracodawca. Chwalę sobie pracę w tej firmie

Zuzanna

@Darek widzę, że nie zgadzasz się z ostatnimi wpisami. Możesz powiedzieć dlaczego? A jaka jest Twoja opinia na temat Jar-Pol jako miejsca pracy? Ważne by na wątku znalazły się rzetelne i merytoryczne wpisy, które pomogą osobom szukającym dodatkowych opinii o firmie.

Zuzanna

@Darek taka informacja może być ważna dla osób, które szukają informacji o Jar-Pol jako potencjalnym pracodawcy i być może miały w przeszłości problemy z uzyskaniem urlopu w swoim miejscu pracy. @Arek piszesz, że pracujesz na tym samym stanowisku. Czy oznacza to, że może się to zmieniać? Rozumiem, że praca w firmie Ci odpowiada. Możesz powiedzieć coś więcej o tym, jak wygląda Twój typowy dzień pracy w firmie?

Darek
@Zuzanna

Jaka informacja ? To zwykła Ściema. Wszystkie te "komentarze" pisane są przez jedną i tą samą osobę.

Arek

Wracam po urlopie do pracy i bardzo się cieszę bo pracuję na tym samym stanowisku co poprzednio. Atmosfera nadal bardzo sprzyja pracy. Jeśli chodzi o urlop to nie miałem z tym żadnych problemów.

Darek
@Arek

A kogo to obchodzi?

Jakub

Pracuję w Jar-Pol i nie mogę narzekać na zarobki

Bohdan

Szkoda zdrowia. Naprawdę nie warto.

Roman

Jar-Pol ma u mnie bardzo wysokie notowania. Firma z wysoką klasą.

Alek

Pracuję w Jar-Pol i oceniam że firma jest na bardzo wysokim poziomie

Ela K
@Alek

O "wysokości" i "poziomie" wspomniałeś już we wcześniejszych (kilkunastu) wpisach.

Mam bardzo pozytywną opinię o Jar-Pol. Pracuję w firmie już kilka lat

@Adam

"Kopernik też była kobietą". Czekamy na dalsze wypowiedzi.

Lech

Pracuję w Jar-Pol i jestem bardzo zadowolony z wyboru pracodawcy. Super firma.

Gaweł

Totalna beznadzieja. Szkoda czasu.

Pracuję niecały rok w Jar-Pol jako jeliciarz. Zadowolony jestem z wynagrodzenie. Ogólnie jest ok.

Patryk

Masarz to zawód który obecnie wykonuję. Chwalę sobie zarobki. Jar-Pol to porządna firma.

"Waldek"

Waldemar 2015-02-24 21:49 Dla mnie zawsze najważniejsza była atmosfera wśród kolegów i koleżanek w pracy. Tu w Jar Polu jest bardzo fajnie. Pracuję jako jeliciarz i cenię sobie tego pracodawcę. Waldek 2015-06-18 12:15 Pracuję w firmie Jar-Pol od dwóch lat i jestem zadowolony z warunków zatrudnienia. Warunki do pracy są bardzo dobre, a pieniądze są zawsze na czas. Polecam pracę tutaj każdemu kto chce pracować w branży mięsnej. Waldek 2015-08-26 08:57 Pracuję w firmie Jar-Pol jako masarz ponad cztery lata jak do tej pory nie miałem powodów do narzekań. Atmosfera w pracy jest zawsze w porządku a wypłata na czas. Waldek 2015-08-31 08:53 Pracuję w firmie Jar-Pol od dwóch lat i jestem zadowolony z warunków zatrudnienia. Warunki do pracy są bardzo dobre, a pieniądze są zawsze na czas. Polecam pracę tutaj każdemu kto chce pracować w branży mięsnej. Waldek 2015-11-25 14:09 Pracuję w firmie JAR POL jako jeliciarz i mogę powiedzieć, że wszystko jest w porządku. Jest umowa, jest wypłata na czas i jest miła atmosfera. To chyba wystarczy by chciało się chodzić do pracy. Waldek 2016-01-28 11:48 Pracuję w firmie Jar-Pol jako masarz ponad cztery lata jak do tej pory nie miałem powodów do narzekań. Atmosfera w pracy jest zawsze w porządku a wypłata na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Jar-Pol - Kielce

• Jak się pracuje w Jar-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Jar-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jar-Pol?

Jar-Pol