Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o

Gdańsk

Opinie o Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o

Monia

Chciałabym dostać się do pracy w firmie ale nic nie piszecie na forum. Jaka jest tego przyczyna?

Aneta

Pracujesz w Segafredo Zanetti Poland? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity można liczyć?

wor

W końcu najważniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich stosunkach, a skoro tak jest to nic dziwnego, że ich oferty pracy są tak popularne. A socjale to standard? Pozdrawiam

Ja
@wor 09.10.2016 23:11

Jaka atmosfera? Co Ty gadasz? Bzura totalna. Zwłaszcza oddział Poznań. Tam nawet nie wiadomo kto jest szefem. ( usunięte przez administratora ) . Z oddziału Poznań powinni wywalić wszystkich. Do firmy nie mam zastrzeżeń. Tylko ten nieszczęsny skład w Poznaniu.

xxx

Porządna firma z fajnym produktem ale niestety zarzad woli reklamowac sie na rowerach niz dac pracownikom narzedzie pracy w postaci pomocy sprzedazy. Ktory rowerzysta pije kawe? hahaha zamiast reklme w tv zrobic ehhhh

na pewno

z naciskiem na "na pewno".. :D

Olo

Pracowałem kilka lat temu w oddziale w Warszawie jako PH. Powiem Wam tak: produkt w postaci kawy jest zajefajny ;) Ci co delektują się Tchibo, Jacobs, MK Cafe itp. kawami niskiej klasy, to nigdy nie pojmą smaku dobrej kawy i ich ciężko przekonać do Segafredo. Pomimo iż smak może im smakować, to za dosłownie 1 sekundę po spróbowaniu padnie argument, że te kawy są za drogie :/ Zjeździłem stolicę w szerz i wzdłuż i powiem Wam, że bardzo ciężko tam jest znaleźć zbyt na tą kawę. Po prostu Ci co chcieli to już dawno zamawiają tą kawę i zostali zdobyci przez starych handlowców i kierownika. Nowy PH robi tam przeważnie za marketingowca, czyli jeździ zostawia cenniki, katalogi i robi reklamę marki Segafredo. No chyba, że przeszedł z konkurencji i ma dobre relacje z byłymi klientami to wtedy bez problemu ich namówi na nową kawę. Dziwnym trafem biorą tam PH, którzy nie pracowali raczej u konkurencji i dlatego co pół roku są nabory na nowego PH w stolicy. Albo ktoś się sam zwalnia, albo mu dziękują. Ja nie jestem jakimś obibokiem, leniem i bardzo się starałem, żeby zdobywać nowych klientów. Ale niestety rynek Warszawski jest już pozamiatany i jedynie na terenie poza stolicą jest jeszcze jakiś potencjał do działania PH. Ogólnie oddział w stolicy jest OK. Koordynatorka biura jest bardzo miła i w wielu rzeczach pomaga. Kierownik jest wymagający, ale to dobrze, bo inaczej każdy by pracował jak chciał i tylko bąki zbijał. Kiero nie skreśla od razu pracownika tylko daje mu szansę, żeby coś osiągnął. Pomaga w wyszukaniu nowych klientów i można z nim spokojnie porozmawiać. Ale starzy handlowcy i serwisanci nie za bardzo lubią kiera i unikają go jak ognia. Jak jesteś leniem, marudą i oczekujesz, że podadzą Ci kawę na ławę i za dużo nie musisz robić w tej firmie to sobie daruj. Podstawa na początek 1900-2300zł brutto przez 3 miesiące i do tego jest premia 500zł za tak zwane wdrożenie. Czyli wychodzi najmniej około 2000zł netto. Później jak Ci się uda coś więcej podstawy wynegocjować to + dla Ciebie, ale z reguły dostajesz taką samą podstawę jak na początku. Premia niestety znika i tylko prowizja jest dodatkiem (2% od obrotu) :P Autka to Peugeot Partner lub 206 z GPS. Czyli podsumowując jak pracowaliście w branży HORECA z jakimkolwiek produktem nie koniecznie kawy i macie tam kontakty i znacie dobrze klientów to śmiało aplikujcie. Jeśli jesteście z innej bajki (czytaj nie pracowaliście w HORECA) to sobie raczej darujcie.

a może

Firma jako pracodawca jest ok... i to wszystko. Gorzej dzieje się na oddziałach, gdzie kierownicy mają gdzieś pracowników i centrala tego nie widzi... Czesto są to nieodpowiedni ludzie,którzy tylko w oczach centrali sa dobrymi kierownikami a są po prostu zwykłymi nierobami(oczywiście nie wszystkie oddziały) znam temat z pierwszej ręki od pracownika pracującego tam już sporo czasu.Niestety póki centrala będzie tolerowała takich ludzi to nigdy nie będzie tam dla pracownika dobrego klimatu. Co do zarobków...jak na ilośc etatów..przedstawiciel,serwisant,windykator,dostawca,pracownik biurowy,magazynier i jeszcze kilka innych stanowisk :) to zarobki są mizerne... Tam potrzebne są zmiany od góry... oprócz Pani prezes, która robi dobrą pracę ale nie widzi co się dalej dzieje. Ogólnie rzecz biorąc.. popracowac warto, może będzie lepiej ;)

xxx

Nie wiem , kto wypisuje te brednie o pracy w oddziale Warszawa ale chyba ktos kto nie pracował tam i nie ma pojęcia o pracy w tej firmie .Firma jest bardzo ok i życzę takich pracodawców wszystkim .

babu

praca w biurze w warszawie jest katastrofą i całkowitym samobójstwem.pomówienia o nieuczciwość, najlepiej jakby się pracowało od rana do rana, bez śniadania ,obiadu i domu.ważny jest wizerunek firmy dla czapy urzędującej w Bochni.wiem co piszę bo pracowałem tam i szybko jak tylko się dało zrezygnowałem.czyli pracownik-niewolnik

ciekawski

Pojawiła się oferta pracy do biura w warszawie. Może ktoś podpowie jakie zarobi, jaka atmosfera pracy. Bedę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje

Anonimus

ten co przepracował tam 10lat może i zarabia 3tyś może troche więcej ale niewiele. Tylko pytanie co to jest 3tyś zł dla pracownika który przez 10lat oddał wszystko tej firmie ? wyzysk straszny!

ble ble ble
@bla bla bla 14.04.2014 23:00
To chyba jesteś kierownikiem w bochni, bo to co piszesz mija się z prawdą...

Jak się komuś robić nie chce to i znajdzie się sposób na narzekanie do roboty !!! a będzie kasa się zgadzać jeszcze nie słyszałem o firmie, że przedstawiciele mają wysoką podstawę. Taka polityka to by był, strzał w kolano dla firmy. Pomyśl trochę kto w firmie może generować pieniądze a potem się zastanów jak ty byś postąpił gdybyś miał zatrudniać PH - dał byś dużą podstawę żeby ludzie udawali że pracują ?? - no nie sądzę.

Fremen
@ble ble ble 05.06.2014 22:02

Znasz kogoś, kto dostanie 2 tys netto i będzie miał dość? Ja nie. Mnie niska podstawa OBRAŻA i ZNIECHĘCA do pracodawcy. W takiej sytuacji wolałbym już, aby ktoś otwarcie powiedział mi, iż oczekuje działalności gospodarczej. Pensja na umowie to miara JAKOŚCI FIRMY i jej PODEJŚCIA do pracownika. Małe pieniądze świadczą albo o złej sytuacji finansowej pracodawcy, albo o lekceważeniu pracownika i szukaniu tzw. "jelenia", który weźmie na siebie wszelkie rynkowe niepowodzenia (konkurencję, zastój w branży, kiepską ofertę handlową lub brak obsługi posprzedażnej). Piszę to jako człowiek z wieloletnim doświadczeniem handlowym w różnych branżach

PH-01

Na tego typu portalach wypowiadają się najczęściej ludzie nie pracujący już w konkretnych firmach, którzy się nie dogadali i są źli na byłego pracodawcę. Ja pracuje od dawna jako PH w Segafredo i moje zarobki nigdy nie spadają poniżej 3 tyś. zł. a przeważnie są dużo wyższe.Nie mogę napisać ile mam od obrotu ale powiem ze nie mało ;) Jeśli dla was podstawa 1700zł to mało to szukajcie innej firmy. Wsparcia mamy duże,ekspresy dostępne bez problemu+ dobry procent od odwrotu. Ja jestem zadowolony.

jjjj
@PH-01 09.02.2014 18:57

Ale glupoty gadasz. Ekspresy to złomy i niestety nawet nie można wymienic klientowi

Rafał

jaki procent od sprzedaży dają w segafredo ???

anonimus

Witam. Współpracuje z tą firmą juz troche, niestety to co tam sie teraz dzieje to makabra... (usunięte przez administratora)

gigi

pracowałem tam krótko, jako PH i podpisanie umowy było błędem. Niska pensja, GPS w aucie, plus brak zgody na jego używanie, to jakiś mamuci gest w obecnych czasach, Firma powinna mocno sie zmienic by posiadac dobrych PH.

Atmosfera w firmie jest ok (jak kierownika nie ma) ,tylko pieniądze słabe , brak wsparcia marketingowego i produkty tańsze w MAKRO.

a

1600 zł podstawa plus max 400 zł premi , kawa w sklepach internetowych jest tańsz o 100 % niż ta oferowana przez firme,zerowe wsparcie marketingowe , praca dla desperatów.

ph HoReKa

Firma bardzo sympatyczna ,tylko za płacę 1/2 etatu oczekuje pracy na dwa etaty. Porażka praca dla desperatów - stanowczo odradzam.Produkty tańsze na Allegro niż u producenta - "idealna polityka firmy".

Zostaw opinię o Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o