Pactor Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Pactor Sp. z o.o.

Erwin

Czy Pactor ma jakieś nowe oferty pracy? Nie mogę nic znaleźć a lubię pracę o takim charakterze. Dlaczego nikt nic nie pisze od roku, tak dobrze się pracuje?

były pracownik

Ta firma to DNO. Chamstwo bez kultury, którym słoma z papci wychodzi. Przekleństwa i wyzwiska na porządku dziennym. Równi i równiejsi. A na koniec podziękują ci pod byle jakim pretekstem, choćbyś nie wiem jak się starał(a). Niestabilność pracy. Praca jest, a z dnia na dzień dowiadujesz się, że nie ma projektów i siedzisz 2 tygodnie w chacie. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

wefrg

@Jola widze ze w dalszym ciagu szukaja ankieterow w Poznaniu oferuja atrakcyjną stawkę godzinową (niezależną od efektywności),elastyczny grafik pracy (istnieje możliwość przychodzenia w wybrane dni tygodnia na wybraną ilość godzin)różnorodność projektów,* szkolenia

Jola

Byłam u nich własnie na rozmowie na ankieterke jest spoko i stawke też mają całkiem spoko. Może zwiększyli niedawno... Wie ktoś czy trudno się tam dostać czy często oddzwaniają?

Marta

Byłam dzisiaj na rozmowie w dziale ankiet. Pierwsze wrażenie? Pozytywne. Bardzo sympatyczna rekrutująca, uczciwie powiedziała mi wszystko, co chciałam wiedzieć o pracy od A do Z. Na wstępie znane dni pracy, godziny pracy, stawka, jaka umowa, czas przerw, od kiedy praca, na czym miałaby polegać - a szczerze powiedziawszy to rzadkość w dzisiejszych czasach. Przeważnie zleceniodawcy bawią się w kilkuetapową rekrutację, gdzie tak naprawdę nie wiadomo, o co człowiek się stara, bo nie zna ani stawki ani dokładnego obszaru zadań... Także podejście do pracownika jak najbardziej na plus i chętnie podjęłabym tam prace, gdyby nie stawka. Naprawdę wyjątkowo słaba kasa. Przeczytałam powyżej, że jest ogromna rotacja i naprawdę nie dziwię się, skoro wypłata jest jeszcze niższa, niż najniższa krajowa. Apel do Pactora - jeżeli chcecie mieć stałych, lojalnych pracowników podnieście stawkę! Moje przemyślenia, gdy wracałam z rozmowy - mogę zarobić na zmywacz do paznokci, ale po cholerę mi zmywacz, skoro nie będzie stać mnie na lakier :)

jankiel

ja również stawiam na pierwszym miejscu obecnie stabilizację zawodową i zastanawiam się czy pod tym wgzlędem Pactor Sp. z o.o. będzie najlepszym wyborem. w sumie to pieniądze z moim doświadczeniem wiem że na pewno będę miał wysokie wynagrodzenie, ale kilka firm sie o mnie upomina i wybiorę tą która da mi najdłuższą umowę

stabilizator jan

w przeciwieństwie do poprzednika pip z ostatniego jak szukam obecnie pracodawcy alby się nie zahaczyć na chwilę ale żeby zakotwiczyć stabilnie na stałe. Pactor wydaje się racjonalnym rozwiązaniem w tej kwestii, tak mi się przynajmniej wydaje. czy są dobrym wyborem jeśli chodzi o pracodawcę na wiele lat?

rtg

Ja pracowalam prawie rok na windykacji(ankiety tez czasem dzwonilam) i wcale tragicznie nie bylo. Wiadomo raz lepiej raz gorzej, ale calkiem znosnie. Jesli siedzisz w chacie, to musialas byc wybitnym leniem, bo z ankiet wyleciec naprawde trudno. Skoro woleli wdrozyc kogos nowego niz wziac ciebie, to chyba o czyms to swiadczy. Z reguly jest tak, ze najgorsi pracownicy maja najwieksze zale i pretensje.

niezadowolona

Siedzialam w chacie bo przyjmowali nowe osoby wpisywali w grafik albo takie ktore przychodza raz na miesiąc firmy nie polecam a kierowniczki z windykacji tragedia niewychowane w ogóle

mmm

Nawiązując do w/w wpisu jak wyglądają w firmie Pactor warunki sanitarne dla pracujących tam ludzi-czy wszyscy zostali przeszkoleni w zakresie BHP. to RÓWNIEŻ SĄ NIEPRAWIDŁOWOŚCI w zatrudnieniu pracowników nadające się do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak szmaciarze to w końcu WY pracujecie na na niekompetentnych gnoi.

zzz

Pactor sp.z o.o jak i inne firmy tego typu zatrudniają na umowy śmieciowe nie pojęte dla czego wszyscy pracownicy zgadzają się na nie.Pracując codziennie choćby na 4 godz.należy się umowa o pracę oczywiście dla osób nie będących studentami. Jeżeli nie zatrudniają na umowy o prace należy ich zgłosić do PIP Poznań na przeprowadzenie kontroli pod względem nieprawidłowości w zatrudnieniu.Taka nauczka im się przyda.

niezadowolona

Nie polecam dzialu z ankietami bylam tam pol roku i mialam dosc traktuja cie jsk szmate przyjmują nowe osoby a ty siedzisz w chacie wypłaty sa nie na czas tragedia

zzz

Każda praca w telemarketingu to jeden wielki gnój i przekręt świadczy to o tym że ciągle upadają i powstają nowe.Ostatni upadł eko-vital urządzenia pseudo-lecznicze leczyły też prostat.Uważajcie na powstałą nową Ontel sp.z o.o na Zamkowej 5/3 Poznań to firma nie daj się coś na podobieństwo Amber Gold nie dajcie się zwieść na stawki godzinowe 11.- 9.- itp bo na końcu nie dostaniecie nic.Umowy śmieciowe chyba nie opodatkowane i ozusowane a gdzie US NIE REAGUJĄ .

Ania

A ja pracowałam w tej firmie przez parę miesięcy i byłam zdowolona. Byłam ankieterem, spoko praca. W tamtym czasie studiowałam, więc było mi to na rękę, że mogłam przyjść w wybrane przeze mnie dni, kasa też spoko jak na pracę, w której specjalnie się nie narobiłam. I nikt na mnie nie krzyczał, ani się nie wyżywał, więc nie wiem skąd te opinie.

Ewa123

Ja też do dzisiaj mam niesmak, że tam pracowałam :(usunięte przez administratora) Wierzę, że długo nie pociągną :)

Mariola222

Witam, miałam niewatpliwą ,,przyjemność'' pracować w tej firmie, co prawda aż 2 tygodnie, przez wzgląd na to, że udało mi się w porę zorientować z jakiego rodzaju pracą mam do czynienia. Najgorszemu wrogowi nie polecam!!!!! Ciągłe przerzucanie pracowników na inne działy, jakieś wstepne, lakoniczne- szumnie brzmiące szkolenie i do pracy na nowe stanowisko( niezwiązane z podpisywaną umową). Powoływanie się na inne firmy( dla mnie jest to sprawa karna, nawiasem mówiąc)i zastraszanie, często niewinnych ludzi. Jedna wielka żenada!!!!Liderki same niewyuczone i sądząc po nich, także bez wykształcenia. Jedyne co umieją to wrzeszczeć na potencjalnych dłużników- bez kultury jakiejkolwiek!!!! Współczuję ludziom- szarym pracownikom( takim jakim byłam ja) którzy tam zostali , bo choć nie zdążyłam ich wystarczająco poznać, to uważam, że zasłużyli na to by pracować w bardziej ambitnej pracy i z ludźmi na wyższym poziomie- zarówno intelektualnym jak i kulturalnym :)

xxx

Studencie pracujesz w gnoju a myślisz że w przyszłości po ich skończeniu będziesz miał szanse na coś innego.Będziesz zakładał swój gnój i tak samo będziesz postępował z pracownikami jak teraz z Tobą postępują.Bynajmniej masz praktykę jak należy i jak nie należy postępować z człowiekiem,że człowiek to podmiot a nie przedmiot.Chcesz dorobić to sieć cicho i wyciągaj wnioski a w przyszłości przypomnij sobie ten WPIS.

studentka

a skąd wiesz?

tak tak tak

pozdrowienia dla( usunięte przez administratora )który ma specjalny kontrakt i wcale nie zarabia tyle samo co reszta

baczne oko

spokojnie, Pactor niebawem padnie na twarz :)

ktoś

Chyba jednak jeszcze kilka zdań dodam. Na poprzedniej stronie ( strona nr. 2 ) zauważyłem po chwili wpisy ewidentnie wstawione przez \\\"kierowników\\\", jakoby to wina leżała po stronie pracowników, że taka a nie inna sytuacja panuje w firmie. Domyslam się która to z nich ale to zostawię dla siebie... ( usunięte przez administratora )

STOP

ludzie nie zajmujcie sie literówkami na tym forum, myslę, żę lepiej prześwietlić tzw górę i wykazać ich działania nie zgodne z wszelkimi zasadami, bezprawne i oszukańcze, czas na ich kres !

głos ogółu

Zwróciliście uwagę na ilość kierowników w jednym pokoju? Te nędzne karteczki wywieszone na drzwiach informujące, że Kierownik kierownika kierownikiem pogania hehe. 4 kierowników i 2 z-ców,nie za dużo dobrego ? czasem na trzech - pięciu pracowników w całym pokoju siedzi dwóch - trzech tzw szefów ,hehe - to chyba nie jest normalne i nie jest praktykowane w innych Firmach. Ale cóż się dziwić w Firmie, której niby Dyrektor nie przekracza progu tego pokoju o Prezesie nie wspominając. No i jeszcze stanowisko zastepcy dyr - niepotrzebne stanowisko, czas pomyśleć o oszczędnościach w firmie - zadbać opracowników a zlikwidowaćtzw.darmozjadów. Czy sznowny Pan Dyrektor nie potrafi temu zaradzic??? Moze czas zmienic i Dyrektora?:)

studentka

Zgadzam się, nawet studenci na promocjach lub w magazynach zarabiają minimum 10-15 zl na godzinę. A w pracy rzeczywiście najgorsze było to, że stał nad Tobą ktoś o dużo niższych kwalifikacjach. Cóż, życie...

rkrkrkrk

zadowolony jestes z pracy ???? to prawie jak pan(usunięte przez administratora). a moze to ty ??? sa tacy co lubia czyny spoleczne... ucieklam z tej firmy jak szybko sie dalo....nie cierpie takich burakow jak ON...tacy jak ten pan innej pracy nie znajda....tylko przez telefon sa mocni w gebie......w cztery oczy....ZERO.....

student

podaj proszę gdzie płacą więcej, chętnie skorzystam z oferty bo akurat szukam pracy ;) a byki ortograficzne myślę że popełnia każdy - nawet wybitne osobistości(usunięte przez administratora) - ważne jest to co ma w głowie... ja akurat byłem zadowolony z pracy w tej Firmie - życie zmusiło mnie do zmiany planów... pozdrawiam wszystkich zdesperowanych poetów i pisarzy z tego formu

zly2

"tylko o ś na w słowie pracowałeś" nie rozumiem tego fragmentu. Wystarczy przejrzeć wpisy w systemie autorstwa (usunięte przez administratora)aby zobaczyć, że aby zostać kierownikiem, można robić błędy ortograficzne, czasem czytanie ich wpisów było żenujące.. nie zgadzam się, że to praca dobra dla studentów - student w Poznaniu może zarobić o wiele więcej niż niecałe 7 zł/h wykonując KAŻDĄ inną pracę.

AAAAAAAAA

Pracę polecam jedynie studentom, którzy chcą dorobić....Osoby, które mają nadzieję, na rozwój zawodowy, zdecydowanie niech omijają tę firmę...Traktują człowieka przedmiotowo....Pozdrawiam

zły

nie miałeś sie o nic doczepić tylko o ś na w słowie pracowałeś hehehe a na bakier z ortografią jest pokolenie sms typu

zły2

zgaduj zgadula? Podejrzewam, że ktoś z tzw. kadry zarządzającej - to oni są z ortografią i interpunkcją na bakier:)

zły

Akurat tego Pani kierownik nie pisała zgaduj zgadula kto ........ ale z Ciebie windykator mam nadzieję że były bo wsytd ,że u nas pracowałes

Megazz

a ja pamiętam (usunięte przez administratora)jeszcze jak była szeregowym pracownikiem i chyba już wtedy miała plany by być kimś wyżej chociaż mogę się mylić charakter zawsze był już u niej jednak niemiły

paco

zły - 2012-01-05 07:40:36 Tak sie zastanawiam jak to czytam. Jesli tak bardzo nie lubicie tej pracy to po co wogóle tam pracowaliście !!!! Trzeba było zrezygnować po 3 dniach !!!! Szukać pracy lepiej płatnej !!! A nie siedzieć na 4 literach. A teraz bez podpisu obsmarowujecie osoby po imieniu i nazwisku. Jesli chcecie tak to miejcie cywilną odwagę i też się przedstawcie. Tchórze i hipokryci tu siedzą. Łatwo znieważać ludzie zza klawiatury. hahaha, przyganiał kocioł... pani z-ca chciałaby aby pracownicy sie imiennie podpisywali? a dlaczego sama sie nie podpisała pod swoim wpisem - zły? tak zły człowiek z niej !!!

windycato

(usunięte przez administratora)niby z-ca dyrektora miesza, miesza- no w koncu musi cos robic, aby pensyje odebrac- załosna kobiecina- nie ma chyba osoby w firmie ktora dazyłaby ja odrobina sympatii, wszyscy smieja sie za jej plecami - a ona twardo udaje ze tego nie widzi - siedzi na swoim stanowisku tak naprawde zupełnie niepotrzebnm, kolejny darmozjad w firmie, na ktorego musza harowac pracownicy!!!

niezadowolony

umowy śmieciowe, wyzysk pracownika, leaderzy i z-ca kierownika to zwyczajni telemarketerzy, ktorym udało sie wzbic o szczebelek wyzej, bez kompetencji, bez wykształcenia, majacy takie samo pojecie o pracy co zwyczajny szary pracownik, i od kogo tu sie uczyc??? a szkolenie- smie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte godzinne spotkanko przed kompem, bardziej objasniajace program komputerowy niz zagadnienia windykacji- szkoda ze takie nedzne firmy bytuja na tym swiecie.

pako

dajcie już spokój z textami typu "jak wam się nie podobało to trzeba było nie pracować", bo to jest głupie podejście - to jak, nie można skrytykować miejsca pracy??? nie można mówić, że jest to po prostu hodowla pracowników tymczasowych, którzy nie mają jeszcze roboty w zawodzie po studiach albo w trakcie ? nie można powiedzieć, że kierownik lubi się powyzywać bo wygląda jak przez okno i ma z tego tytułu kompleksy? że kasa tragiczna a jeszcze nie wyrobisz progu bo dostaniesz wtedy do wydzwonienia ankiety? że prezes jest bucem? a skąd ktoś miał wiedzieć po 3 dniach, że nie wyrobi premii bo dostanie wtedy na 3 dni ankiety???

kakofon

nie licz na zmianę u pani (usunięte przez administratora) nie licz też, że dyrekcja coś tam zmieni bo im to odpowiada, krążą różne pogłoski ale jeżeli ktoś utrzymuje nierentowny biznes to znaczy że mu się to jakoś jednak kalkuluje firma miała się już rozlecieć 100 razy ale jakoś trwa więc jest to dobry sposób żeby postraszyć pracowników albo patent na coś innego nic się nie zmieni, Holicon jest równie tragiczny ale przynajmniej lepiej zarobisz szkolenia z windykacji prowadzą osoby, które nie mają żadnego pojęcia o negocjacjach trudny klient, jednym słowem

do kierownika

pozdrowienia dla pani Kierownik, która widać bacznie śledzi wpisy na tej stronie i szybko zgłasza sprzeciwy u administratora, ze widnieje w jakis wpisie - a przeciez to takie prawdziwe, gdyby traktowała pracowników z odrobiną szacunku i wyrozumiałością, napewno wpisy byłyby pochlebne...wiec moze czas nie zmieniac wpisów tylko siebie?!

pactorowiec

Ojojoj, nareszcie zaczęło być głośno na forum o Firmie. Świetnie, że ludzie zaczynają o tym mówić głośno, popieram takie działania całkowicie. Walczcie pracownicy o swoje prawa, niech przestaną ludzi traktować przedmiotowo, sądząc, że każdego można zastapić np. studentem. Zbiorowa skarga, petycja, nagłośnienie sprawy jest tej Firmie stanowczo potrzebne. Może to wstrząśnie Dyrekcją, której na pracowniku wcale nie zależy. Mam nadzieję, że inni pracownicy też się chętnie wypowiedzą na forum- pracownicy- nie dyrekcja!

DO WPISU

DO WPISU WYZEJ, PRACE LUBIMY !!!!!!!!!!!!!!!!!! STARAMY SIĘ I DAJEMY Z SIEBIE WSZYSTKO ALE NIE LUBIMY BYC JAWNIE OSZUKIWANIE CO NINIEJSZYM FIRMA CZYNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODP

OJ WIDZE ZE KTO SZYBKO ZAREOGOWAŁ, PRAWDZIWE WPISY SZYBKO SĄ KASOWANE ABY NIE WYSZŁO NA JAW JAK NAPRAWDE JEST W FIRMIE, A WYSTARCZYŁOBY ZADBAC O PRACOWNIKA ZAMIAST KASOWAC NEGATYWNE WPISY - TO WSZYSTKO :)

zły

śmiechu warte - 2011-12-09 13:03:25 Ostatnie posty pisały osoby które prawdopodobnie liczyły na to że przez 8h beda siedzieć w necie, poczytają gazetę, pogadaja sobie ze znajomymi i zgarną kasę. Tak jak wszędzie trzeba pracować, a za ile to Ty sie zatrudniasz i chybe wiesz na co się decydujesz. A prowizje są ale dla osób które wykonują swoje obowiązki i potrafią egekować należności. Słabi są eliminowani taka branża:) Jesli ktoś chciał zatrabiać tysiące mółg kończyć kierunki z przyszłością. Ja kończyłma pedagogikę i wiem ,że o pracę trudno. Praca ma plusy i minusy jak każda. Ale do Holiconowi tej firme daleko !!! Mobbbing- sprawdzicie sobie definicje a potem skarzcie. ale bzdury, utrudniaja wypracowanie premii, dajac inne zadania do wykonania, min ankiety musisz dzwonic zamiast windykowac w ten sposob nie mozesz wypracowac pieniedzy dla siebie!!!!!!!! mozesz sie dwoic i troic i nic tak poobnizaja, poucinaja wpłaty, a to mail, a to sms...a to wpłata własna, ze nie jestes wstanie wiecej niz jeden prog przekroczyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pensje skandaliczne !!! umowa co miesiac przez agencje, na 3/4 etatu, a pracowac trzeba po 8 h urlop liczony tez na 3/4 etatu i chorobowe tez kpina, cos dla PIP-u tak oszukiwac jawnie ludzi ! Kompletna inwigilacja, podsłuch, podglad, wciaz sie czepiaja. OMIJAC!!!!

gość

- odnośnie poniższego postu z tego co wiem ankieterzy są na umowie zlecenie i sa studentami do lat 26 - windykacja ma umowy o prace przez Agnecje pracy, więc wszystko musi być odciągane - prowizja na obsłudze 70zl jest dla osób które uzyskają minimalny próg prowizyjnym . Bedziesz windykować więcej to dostaniesz więcj. Z tego co słyszałem drugi próg to 250zł - A jak masz mozliwość pracowania w Holiconie to pracuj -Praca jest jak jest, ale jak jak studiowałem i tam pracowałem to tu zawsze szli mi na rękę

Riskbreaker

no tak co osoba to swoje zdanie : - a dlaczego zarobki w tehj firmie od okolo 6 lat stoją w miejscu? 6 zł zalezey ile godzin - i dlaczego ankieterzy zarabiają więcej ? - o ile premia na terenie i centku jest ok ale odlicza sie od niej podatek? - to na obsłudze 70 zł bez komentarza - porównanie do holiconu , ok sa zdania no ale co tam po jednym szkoleniu masz 8,50 na reke na technicznej a po splicie masz 9,50 i jak dostaniesz premie to masz dyszke na czysto zle ? i po takich szkoleniach nie odbieras ztelefonu za telefonem tylko wlasnie czytasz - pozdrawiam - na temat ludzi sie ne wypowiadam bo kwestia postrzegania to indywidualna sprawa - ale moge zaznaczyc ze l;udzie co potrafia siedziec jak mysz pod miotłą nic nie wywalcza nawe 1 grosza dla siebie to tyle ,

jaki jest wymiar godzin tygodniowo, który trzeba przepracować?

Niskie zarobki czyli jakie?

buahhaha

chyba żart z tym awansem

Szkoda, że nie chce się wypowiedzieć nikt z obecnych pracowników. Ponoć trochę się tam zmieniło i zarobić idzie i awansować......

Zostaw opinię o Pactor Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pactor Sp. z o.o.