Cube Centrum Reklamowe

Kraków

Opinie o Cube Centrum Reklamowe

I co
użytkownik zarejestrowany

W takim razie ucieszy cie @neczo, że firma liczy się na lokalnym rynku :)

Maciej

Typowa firma garażowa, warunki pracy i płacy fatalne, właściciel arogancki , typ gościa co zjadł wszystkie rozumy. Praca w warunkach szkodliwych dla zdrowia. 0 poszanowania przepisów BHP. Powinien się tą firmą zainteresować inspektor PIP-u.

Właściciel

Obawiam się że większość opinii tutaj zamieszczonych jest dodanych przez konkurencję lub pracowników [usunięte przez moderatora]. Ciekawe, że mniej więcej w tym samym czasie gdy pojawiały się tutaj negatywne wpisy dostawałem z portalu propozycję \"współpracy\" polegającą na możliwości moderowania komentarzy - żenujące. Obsługujemy głównie duże firmy i jak na razie ciągle powiększamy ich grono. Chętnie poznam tych rzekomo niezadowolonych klientów i pracowników, gdyż ciężko mi skojarzyć kto mógłby mieć taką opinię o agencji. W anonimowych komentarzach każdy może wypisywać co mu się podoba bez żadnych konsekwencji.

Klient

Nie polecam , zlecenie wykonane nieterminowo i niechlujnie.

klient

Ewidentnie widac, ze dwie poprzednie opinie pisala jedna osoba. Ja mam zupelnie inne wrazenia z kontaktu z firma - profesjonalna obsluga, zlecenia gotowe na czas i co cenie najbardziej - wysoka jakosc produktow. A grzyba i drewnianej chatki nie widziałem.

Praconik

pierwsza opinia chyba nie dotyczy tej firmy mieszczacej sie w staym drewnianym zaplesnialym budynku + namiot + garaz :) Problemy z umowami , Placa minimalna + reszta na lewo , zlecanie pracowniaka prac na wysokosciach bez potrzebnych szkolen i pozwolen, praca przy solvencie bez wentylacji , ogolnie brud , smrod i masakra.

nie polecam , firma garażowa, olewanie klientów, zmuszanie pracownikow do prac na wysokosciach bez odpowiedniego sprzetu i pozwolen , warunki pracy fatalne , garaż , namiot w ogródku albo zagrzybiona drewniana chalupa !!! , przez telefon udaja ze sa wielkim centrum reklamy , na miejscu okazuje sie co innego nie polecam , pracy ani wspolpracy z ta firma

Zostaw opinię o Cube Centrum Reklamowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cube Centrum Reklamowe