PREUSS Pipe Rehabilitation Polska

Łaziska Górne

Opinie o PREUSS Pipe Rehabilitation Polska

Skorpio

Witam wszystkim nie wiem jak Wam ale mi nie działa strona internetowa ich firmy i wchodzę tu celem szpiegostwa :) żart mam pytanie odnośnie zarobków czy są na jakimś normalnym poziomie oraz umowy o pracy czy mogę już z miejsca nie zawracać sobie głowy

Marek

Nie zmienia jak rekawiczki, tylko szuka odpowiednich ludzi! Takich, którym się chce pracować i robią to z przyjemnością! Nie sztuka siedzieć na stołku i w niego pier... i czekać na wypłate. Pozdrawiam wszystkich chcących pracować.

ktos

Firma zmienia ludzi jak rękawiczki....

Zostaw opinię o PREUSS Pipe Rehabilitation Polska - Łaziska Górne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PREUSS Pipe Rehabilitation Polska