Ekotexbud 2 Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ekotexbud 2 Sp. z o.o.

Klaudka Nowy wpis

Pytam dla taty. Pracownik Budowlany już w ogłoszeniu sprzed 2 lat miał spore rozbicie zarobków, między 3-7 tys, jak oni to liczą? Chciałabym wiedzieć, co jest priorytetem dla pracodawcy, doświadczenie czy jakiś inny czynnik o tym decyduje. Łatwo tu się ogółem dostać do pracy?

Pelo

Jako były pracownik z bardzo długim stażem nie polecam pracy w tej firmie chyba że dana osoba nie potrzebuje pieniędzy bo tam wypłaty na bardzo niskim poziomie

Sabrina
@Pelo

Miałam pytać, czy minimalna krajowa, ale wpierw trafiłam na jakąś stronkę, gdzie pracownicy piszą 4100-4200 brutto jako pracownik budowlany. Zgadza się? Jakaś premia się zdarzy, czy nie?

Nowy wpis

@Sabrina

Zachęcamy do złożenia CV i bezpośredniego kontaktu z kierownictwem Spółki celem omówienia warunków zatrudnienia

@Ekotexbud 2 Sp. z o.o.

Dziękuje za informacje. TU na forum mógłbym się dowiedzieć choć kilku szczegółów zanim wyśle CV? Zatrudniacie pracowników dorywczych? Jest możliwość wypłaty dniówek a jak już ktoś zostanie dłużej to dwutygodniówek?

Mlody Nowy wpis

Dowiesz sie na rozmowie. Kazda oferta jest inna i truno tak uogolniac.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Ekotexbud 2 Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Iza

Czy ktoś w stanie jest mi udzielić informacji na temat proponowanych zarobków na stanowisku operator koparki? Firma ma na swojej stronie ogłoszenie o pracę na operatora. Mój tata szuka pracy. Czy praca jest dwuzmianowa czy jednozmianowa?

@Iza

Praca jest w systemie jednozmianowym. W kwestii warunków zatrudnienia zapraszamy do siedziby naszej Spółki.

Ilona
@Ekotexbud 2 Sp. z o.o.

Jedna zmiana w jakich godzinach? Czy jest możliwość nadgodzin? Jaka stawka za nadgodziny? Mąż szuka pracy jako kierowca, ale tylko bliżej domu, nie chce delegacji. Czy praca jest daleko w terenie, w granicach województwa czy jednak cała Polska?

@Ilona

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 07:0-15:00. Z racji świadczonych usług zdarzają się godziny nadliczbowe, ale nie są one regułą. W kwestii szczegółów ewentualnego zatrudnienia zachęcamy do złożenia CV i rozmowy kwalifikacyjnej. Nasza praca realizowana jest w granicach województwa.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ekotexbud 2 Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Ekotexbud 2 Sp. z o.o.?

W naszej firmie pracujemy w oparciu o umowy o pracę. W pierwszym etapie tj. w okresie próbnym - terminowe, a docelowo - na czas nieokreślony.

Emilia
@Ekotexbud 2 Sp. z o.o.

chcialam dopytac o ten okresowy okres proby, wynosi miesiac, trzy, wiecej ?

@Emilia

Przeważnie są to trzy miesiące. Szczegóły zatrudnienia są do uzgodnienia.

Emilia
@Ekotexbud 2 Sp. z o.o.

trzy miesiace to rzeczywiscie dobry okres by sprawdzic czy sie w firmie dobrze pracuje... fajnie ze potem jest juz na czas nieokreslony, wszystkie stanowiska tak maja czy sa jakies ktore sa rozliczane inaczej ?

@Emilia

Szczegóły zatrudnienia zależą od wielu czynników i ustalane są indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu i przeprowadzenia rozmowy.

Zachęcamy do aplikowania do naszej firmy oraz ustalenia szczegółów współpracy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Zenon

Czy przyjmujecie osoby które nie mieli do czynienia z tego typu pracami

@Zenon

Zapraszamy do siedziby naszej firmy na rozmowę

Felek

Wszystkiego dobrego na nowy rok dla całej firmy ekotexbud, dla pracowników oraz kierowników(usunięte przez administratora)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Ekotexbud 2 Sp. z o.o.?

Bożena

I potem przychodzi się na okres próbny czy jak to dalej wygląda?

Biuro
@Bożena

Zapraszamy na rozmowę do firmy, przedstawimy warunki pracy.

Helena
@Biuro

Każdego tak zapraszacie? Nie trzeba spełniać konkretnych wymagań, aby zostać zaproszonym na rozmowę o pracę?

Biuro
@Helena

@Helena Rozmowy kwalifikacyjne przeprowadzamy z każdym chętnym kandydatem.

Aleksander
@Biuro

Witam. Widziałem na stronie firmy ogłoszenie na kierowcą. Jaką trzeba mieć kategorię i doświadczenie, by liczyć na zatrudnienie? No i ile można zarobić na początek?

@Aleksander

Dzień dobry. Na stanowisko kierowcy wymagana jest kategoria C+E ponieważ nasi kierowcy na przyczepach przewożą koparki gąsienicowe na budowy. Zachęcamy do złożenia CV i umówienia się na rozmowę celem omówienia warunków zatrudnienia.

Czy firma Ekotexbud 2 Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Tak, firma kieruje się zasadą równości. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym i nie dyskryminujemy ani ze względu na płeć ani z żadnych innych powodów.

Bożena

To ostatnie stanowisko to już raczej niedostępne? ;) Ale to chyba dobrze, że szukają, przecież jakoś trzeba się rozwijać, prawda? Ty jako kto tu pracowałeś wcześniej?

Czesiek

Przepracowałem w tej firmie ponad 30lat,firma kilka krotnie zmieniła nazwę począwszy od nazwy "Hydrogaz" po dzisiejszą nazwę " Ekotexbud 2. Sp. zoo . Myślę że te lata przepracowane w tej firmie świadczą o tym jaka to firma . Z Poważaniem ; Ceglarz Czesław były operator koparki obecnie emeryt .

Smerf
@Czesiek

(usunięte przez administratora)mosty w ciągu nocy stawiali a ty ramię od koparki zostawiłeś na drodze to co ty możesz powiedzieć

@Smerf

Jak mnie nazywasz Meterek to już wiem kim jesteś ale do rzeczy O jakim Ty mostku mówisz i w jaki sposób ja mogłem RAMIĘ koparki zostawić na drodze to co piszesz to bełkot , pewnie nawijasz do mojego wypadku pod wiaduktem w straconce . Po pierwsze nikt mi mostu w nocy nigdzie nie postawił KŁAMSTWO . Po drugie nigdzie nie zostawiłem ramienia koparki KŁAMSTWO . . A teraz jak było, postawiono dodatkowe rusztowanie pod wiaduktem o szerokiści 1 m co mnie zaskoczyło ,dwa ramię się skrzywiło na pierwszy rzut oka nawet trudno było to zauważyć oczywiście moja wina ,ale czy ty nigdy nie popełniłeś błędu ? . Ja na koparkach przepracowałem prawie 40 lat Ty masz prawo jazdy ile 10-12 lat a VW kto rozwalił ?

@Smerf

Ale Ty miałeś oceniać firmę czy mnie coś Ci się pomyliło

Ggggg
@Czesiek

Czesiu bez urazy Ale jako operator to zawsze byłeś daremny, Kowalski to był w niebowziety jak pozbyl się Ciebie z dyżurów , nikt z Tobą nie chciał pracować

@Ggggg

Ale po co od razu piszesz mu coś tak przykrego? :( Co to dało, że się dowiedział dopiero teraz o tym?

Bożena

A co w nim niewygodnego? Po prostu nie polecasz i tyle, nawet szczegółów nie podajesz, więc wygląda to jak zwykły fejk. ;p To czym się tu martwić?

Bożena

Ona moim zdaniem się nie interesuje Jaro jako człowiekiem, tylko który wpis on zostawił, pod jakim nickiem. Gdzie ta prawda jest? Myślisz, że tutaj ludzie szukają Twoich sekretów? A skąd, ja czytam, bo mężu szuka pracy. Chcem wiedzieć, o który to komentarz chodziło.

Czym w Ekotexbud 2 Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Helena

a to wcześniej niż nowy polski ład wypłaty się nie zgadzały? czy było okej?

@Helena

Nie polecam również pracy w tym zakładzie, wynagrodzenia naprawde bardzo niskie co do dzisiejszych realii bo moje oscylowalo w granicach (usunięte przez administratora)na rękę a jak zapytałem Pana prezesa o podwyżkę to powiedział mi że mogę przepracować wszystkie soboty bo są jakieś tam setki i pracować nadgodziny to zarobie (usunięte przez administratora)ys, warunki polowe praca przy kanalizacji i grzebanie w ludzkich odchodach za takie pieniądze to po prostu śmiech Ale to kwestia czasu i po firmie bo niewolnictwo skończylo się już dawno temu, również nie pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Ekotexbud 2 Sp. z o.o. w mieście Bielsko-Biała? Będziemy wdzięczni za każdy news.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekotexbud 2 Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Ekotexbud 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekotexbud 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekotexbud 2 Sp. z o.o.?

Ekotexbud 2 Sp. z o.o.