Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

oni już tu som

czy możecie mi podesłać adre mail do jakiegoś prezesa lub dyrektora?

Kaziu

Przeczytałem wypowiedz Pani Agnieszki... :)Zakładam że jest pracownikiem ,,Wyższego szczebla,,jej wpis to punkt widzenia pracowników tegoż szczebla i zdanie na temat pracowników bliżej dołu kręgosłupa The Lorenz BAJZEL. Fajnie że punkt widzenia to wizja osoby która być może przyszła do pracy w wielkiej korporacji po studiach , która być może jest zaraz po ich ukończeniu.TAK PANI AGA WYPROWADZI NASZĄ FIRMĘ I NAS NIEUDACZNIKÓW W NIEJ PRACUJĄCYCH NA NIEZNANY LEVEL!!!! Albo być może wpis to chęć zabłyśnięcia w oczach pracodawcy bo być może podała swoje prawdziwe imię i liczy że ktoś skojarzy jej wpis z jej osobą, albo opiera cały swój światopogląd na książkach . Wiedza książkowa to wiedza książkowa.. .. Gdyby to co piszą w podręcznikach do ekonomi bądż podręcznikach pochodnej tej nauki sprawdzało się zawsze w życiu to każdy który założyłby firmę byłby osobą bogatą !!!(czytaj każdy produkt wypuszczony przez firme byłby hitem!!!) Żeby nie było że atakuje właśnie Panią... wypowiadam się na temat tak samo znając fakty jak Pani ( albo raczej ich nie znając) bo nic pani nie wie o handlu z vana... cytuje,, Jestem blisko .. Ja jestem blisko tych ludzi którzy robili te Pani rzekome 20% planu ;) a raczej Ludzi którzy co miesiąc robili plany w wielkich trudach albo byli o włos od ich zrobienia tracąc dużo zdrowia wprowadzając te wasze HITY wiedząc choć są zwyczajnymi robolami że nic z tego nie będzie,(przecież jak sie nie sprzeda to i tak było zawsz na nas.. mało aktywny PH.Zła ekspozycja.Bo zupa była za słona...) a na terenie tych złych PH powstało mnóstwo sklepów typu biedrona,lidl,macro ,itp itd.których nie mogli handlować.Nie zmieniało to jednak faktu że cały nasz towar był w tych sieciach i to w dużo niższej cenie.Każdy właściciel małego sklepu wolał kupić taniej - prawo rynku mądrość z książek.Firma zjada swój ogon. A kto musiał wymieniać tenże towar po dacie na małych sklepach?by móc w nim cokolwiek sprzedać i był z tego rozliczany..-tura była nie rętowna ... w sumie zawsze mogliśmy sami wykupować towar z krótką datą. Tury ,,vanselerów,, nie są równe. Jak to mówią z G..NA tortu nie ulepisz. Łatwo oceniać ludzi... wrzucić wszystkich do jednego wora... ,,20% planu,, ,,PO CO ICH TRZYMAĆ,, i wypowiedzi tego typu ;) tak właśnie ja oceniłem Panią w po tej wypowiedzi... wrzuciłem do jednego worka. Może poczuje pani kiedyś coś podobnego np. Zwolnią Panią z pracy bo ktoś oceni pani trud na 20% podrzucając Pani non stop przysłowiowe świnie. Ps. Jeśli firma rezygnuje z pewnych kanałów dystrybucji to nie róbcie z pracowników nierobów . Pozdrawiam

eden

Orlen 1760 stacji w calej polsce - jakies 4-do 5 aut

monsterek

To znów po parę autek papa w całej Polsce nie może być inaczej fajna Firma.

srutu tutu
@monsterek

witam - polowa stycznia a nic nie slychac aby Orleny poszly w odstawke - prosba aby zamieszczac info sprawdzone - a nie jakies plotki konkrety panowie konkrety :)

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
PKN

Tak Panowie informacja została potwierdzona przez kierownika stacji PKN Orlen... "... od połowy stycznia przechodzimy na zamówienia z centralnego magazynu na produkty Lorenz... pozdrawiam Panowie i wysokich lotów :D

wow

To wszystko wina Marketingu co oni tam robią bo coś cisza w firmie . Trzeba by Rozwiązać tą Komórke

Well done

Z całym szacunkiem do osób zajmujących się marketingiem w naszej firmie, ale to was w pierwszej kolejności należy zwolnić z firmy. Pracuje 4 lata i nie wprowadzono żadnego nowego smaku czy produktu, który się przyjął. Nowe smaki crunchipsa, wiejskich, monsterów, chrupki niemieckie, paluszki cynamonowe, cornbitesy i hit stulecia popsy. My musimy to sprzedawać, póżniej wymieniać i oklejać, a jak chyba wiecie nasza wypłata zależy od ilości zwrotów. Pozdrawiam i Wesołych Świąt8wma

ph

Aga, jak przeczytałem Twoją wypowiedź to mi się przykro zrobiło. Przepracowałem w Lorenz kilkanaście lat (zostałem zweryfikowany we wrześniowej redukcji), a ty sprowadzasz wszystkie zmiany jakie nastąpiły w tej firmie do stwierdzenia, że będzie dobrze, bo zwolniliśmy pracowników co nie wyrabiają normy. Masz prawo tak myśleć, bo może jesteś pracownikiem działu marketingu lub trademarketingu, a ci mają prawo uważać się za "lepszych", bo to Oni wyznaczają trendy w handlu, a na tym się znają tyle co pójdą do warzywniaka w sobotę po ziemniaki i są specjalistami w handlu tym produktem. W Lorenz nie ma Wy, My, Oni czy Tamci. Wszyscy pracujecie na wynik, a co za tym idzie na miejsca pracy. Piszesz, że nie wszystkie pomysły są trafione. Krótko. Żaden pomysł związany z wprowadzeniem nowego produktu nie był trafiony. Zawsze były braki towaru na początku wprowadzenia, ale zawsze było to zamiatane "pod dywan". Mam kilkunastoletnie doświadczenie pracy w tej firmie i chętne dziele się w komentarzach w przyszłości.

wolf

Pewnie pracuje,ale jest na górze,tam są chmury,rzeczywistości stamtąd nie widac...

xxx

Pani Aga pracuje chyba w innej firmie

demon

Jak to się fajnie mówi Aga parę osób poszło w odstawkę cynizm ludzki nie ma granic jak mogą być wyniki sprzedaży skoro ilość sklepów się błyskawicznie kurczy a nie przybywa więc na jakiej podstawie te plany a z tego co wiem to nie tylko w sprzedaży parę osób poszło w odstawkę ale i w innych działach firmy zostało pozamiatane na przestrzeni kilku jesiennych miesięcy przykre ale prawdziwe Więc takie wciskanie kitu o zachowanie spokoju to czysta propaganda i nic do dodania no ale oczywiście zachowajmy ten pozorny spokój zobaczymy co dalej los przyniesie może znowu kilka osób pójdzie w odstawkę ale fajnie.

Leon

W końcu coś pozytywnego ;-) Brawo!

Aga

Panwie, jestem blisko wszystkich działów także powiem Wam parę rzeczy. Parę osób poszło w odstawkę ze względu na tragicze wyniki sprzedaży. Jeżeli ktoś robi 20% normy to jaki jest sens go trzymać? Więcej zwolnień nie planujemy. Co do Fun Popsów - w lutym/marcu rusza wielka kampania reklamowa, która powinna zdecydowanie poprawić naszą sytuację. Co do ceny.. moim zdaniem jest zdecydowanie za wysoka, mają być konsultacje na temat jej obniżenia, ale nie jest to łatwe ze względu na to, że sprowadzamy to z GB. Zmiany w firmie były i będą, ale najważniejsze, że firma się rozwija - wprowadza nowe produkty (może nie wszytkie trafione, ale nigdy się idealnie nie trafi w rynek). Proszę o spokój i o to aby z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Ret

Pracuś... A kiedy ten dzień nastąpi , co??? A może nie nastąpi wcale...nie uważasz??

pracuś

Powiem Wam jedno, w dniu likwidacji vanselingu marka Lorenz zostanie tylko w handlu nowoczesnym. Nikt sam z własnej woli nie zamówi Crunchipsa u dystrybutora. Jedyna szansa jest wtedy jak Frito też zlikwiduje vanseling, to może będziemy istnieć w 20% sklepów tradycyjnych. Zarząd żyje mrzonkami o kanale nowoczesnym, jako rozwijającej się gałęzi handlu w Polsce - życzę powodzenia ;-))

pitu pitu

Ten towar nie jest w stanie zarobić na siebie handlem obwożnym niestety .- moim zdaniem ten towar gdyby nie czar i urok van selerow przy jego rotacji - nie znalazl by sie na sklepach w takiej ilosci jak jest . ale to nie ja dowodze tym statkiem !!!!

pitu2
@pitu pitu

dokładnie masz rację,a załoga nas obwinia za wszystko i ciągle im źle, zawsze coś nie pasuje, ale rotacji towaru nikt u góry nie bierze pod uwagę! Za chwilę skończy się mydlenie oczu i wtedy każdy otwarcie może sobie powiedzieć o co w tym wszystkim chodzi. Nikt tego towaru nie kupuje i dlatego jest jak jest, zero w tym winy PH!

expert

Centrum logistyczne Lorenz przejmie całość obowiązków po definitywnej likwidacji Vansellingu w Polsce . A Dystrybucją towaru zajmą się hurtownie, sieci handlowe i inne centra logistyczne na terenie całego Kraju. Niestety ta korporacja takie ma plany po ruchach jakie w ostatnim czasie wykonuje. Ten towar nie jest w stanie zarobić na siebie handlem obwożnym niestety .

czytelnik

Dostaliście najnowszą gazetkę naszej kochanej Firmy. Polecam stronę 16 na której jest Michał Kawa ,,ZAŁAMANY' ze wspaniałej nagrody. To już jest wstyd żeby dawać karton paluszków i pewnie w tym przeterminowane paluchy cebulowe. Z oddechem i z rozwolnieniem pewnie do tej pory nie może dojść do ładu po zjedzeniu tych PALUCHÓW. Gratulacje dla zespołu LAJKONIKA.

pryw
@czytelnik

O cholera to pewnie nasz to samo czeka. Mógł nie brać udziału w tym konkursie. Polecam mu SUDOKREM na odparzenia.

Bombay

A mnie się podoba, szczególnie czwartkowa impreza była super. Dzięki.

phaaaaa - wszystko malymi kroczkami pod centralke pkn -y bp ki itd itp ..... zostanie kilka lokalnych sieci ale juz bez nas :)

phaaaaaa
@:)

a to informacje potwierdzone odnośnie stacji towarowanych z magazynów?

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen