Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

niki

Pierwsze zmiany zostana przeprowadzone jak juz sie niektorzy spodziewaja w kwietniu.

oby

Oby do wrzesnia - z tego co widac i slychac mysle ze nawet wczesniej podobno konkurencja na Slasku szaleje placa za wylacznosc na sklepach - ile w tym prawdy zobaczymy powodzonka panowie :) VAN - odchodzi w zapomnienie :)

oby juz sie to skonczylo
@oby

potwierdzam u mnie juz kilka sklepow podkupili . daja tysiaczka gotoweczka, wylecialem z kilku sklepow i jak to zglosilem oksowi to rozlozyl raczki , brawo . jak wylecimy z wiekszych sklepow a mniejsze sami odpuszczamy bo czasu brak na dfuze i male to w koncu sami polegniemy. brawo dla rzadzacych, zamiast pokryc caly rynek chipsami to oddajemy pola konkurencji. a pozniej juz tam nie wrocimy jak nas wywala. na szczescie na lorenz bajzlu zycie sie nie konczy wiec albo odprawa i do widzenia albo nowa praca i rzucenie papierami. oczywiscie zarzad sie nie odezwie bo nowy prezes chce cyfre i bedzie ja mial a pozniej skonczy mu sie kontrakt i pojdzie dalej zamknac cos innego a lorenz w polsce juz tylko dla marketow bedzie produkowal chrupki aro i latal po polsce z jedna paletka bo tak umowy podpisza z hurtowniami. BRAWO LORENZ

ent

Czyli oddajemy pole konkurencji - podobno na Slasku juz ostro dzialaja

bla bla

WITAM WSZYSTKICH CZYTAJACYCH APROPO ZWOLNIEN KTORE SA TERAZ W MODZIE WARTO PORUSZYC JESZCZE JEDEN ISTOTNY ELEMENT - LIKWIDACJA STANOWISKA A PRZEJECIE JAK W NASZYM PRZYPADKU SKLEPOW PO KOLEDZE KTORY ZOSTAL ZWOLNIONY !!!!!!!!!!! PRAWO PRACY MOWI WARTO POCZYTAC I SIE ZASTANOWIC !!!!! POWIINO SIE NALEZEC WIEKSZE WYNAGRODZENIE Stanowisko jest faktycznie zlikwidowane, jeśli zostaje usunięte ze struktury zakładu pracy (np. z regulaminu organizacyjnego) oraz nikt inny nie jest przyjęty na stanowisko zwolnionego. U pracodawców, u których nie funkcjonują oficjalne dokumenty określające strukturę organizacyjną, rozstrzyga ta druga okoliczność. Pracodawca powinien być jednak w stanie wykazać, co stało się z obowiązkami zlikwidowanego stanowiska. Są tu różne możliwości. Pracodawca może tak przeorganizować produkcję (obsługę klienta), że jedno ze stanowisk stało się zbędne (np. poprzez zakup nowej maszyny, zmianę organizacji pracy, lepsze wykorzystanie istniejących zasobów). Zdarza się także, że pracodawca rezygnuje z określonego obszaru działalności (ograniczenie produkcji, likwidacja punktu usługowego). Uzasadnionym sposobem ograniczania zatrudnienia jest także outsourcing (powierzenie zewnętrznej firmie części zadań wykonywanych dotąd przez pracowników powierzającego). Nie jest także wykluczone przejęcie dotychczasowych obowiązków zwolnionego proporcjonalnie przez pozostałych pracowników. Dobrze jednak, jeśli idą za tym premie, zwiększone wynagrodzenie lub przynajmniej jeśli pracodawca zdoła wykazać, że dotychczas pozostali pracownicy nie byli w pełni obłożeni pracą. Pracodawca nie może natomiast w miejsce zlikwidowanego stanowiska stworzyć nowego, choćby o zmienionej nazwie, jeśli w istocie przypisze mu zadania zwalnianego pracownika. Taka likwidacja może zostać oceniona jako pozorna, POZDRAWIAM WALCZMY O SWOJE

Leszno
COACH

Witam Pańswta, Kilka informacji do tych osób które interesują się dalszymi losami firmy. W skrócie: rozmowy z hurtowniami dotyczące przejęcia naszego towaru oraz zamówieniea centralne (tak jak ma to miejsce w Żabkach). Większość sieci będzie obsługiwanych przez lokalne hurtownie. Jeżeli prognozy się potwerdzą i najwiekszy gracz rynku (eurocash) wyrazi chęć takiej współpracy to planowane jest całkowite rozwiązanie VS. Co z PH? Część PH zostanie na osobówkach ae zdecydowana większość odchodzi. Planowane zwolnienia będą stopniowe tak aby zaoszczędzić na odprawach (zwolnienia grupowe nie wchodzą w grę). Co z małymi sklepami? Jest pomysł aby małe zamównienia obsługiwały firmy kurierskie , rozmowy juz trwają i oferty firm kurierskich są obiecujące. Kiedy to wszystko? Pierwsze wieksze zwolnienia planowane są na wrzesień tego roku.

janusz

Panowie a co się dzieje na marketach? W sieciach tez taka bryndza? A ten dyrektor z Warszawy to nadal rzadzi?

very :)
@janusz

w marketach kolego - swiateczne promocje mega paki 225 g-2,99 orzeszki xxL 5,99 duszki 1,99 czy przy takiej ofercie moze byc bryndza >??>???????????????????????

mors

słuchy chodzą że dogadali sie phowcy z Elbląga i gdzies z pomorza co wylecieli na konie roku i pozew razem robią , i za koszty prania kurtek i ciuhów tez

bravo ja

a były OKS z pomorza był na spotkaniu we frito bo szukjaą RKSa, wiecie jakie warunki dają?

jok

Nic nie jest pewne, wg najnowszych informacji vanselling jest pewny do końca 2017r, czyli prawie dwa lata. Myślę jednak , że jak dalej tak pójdzie i nie zwolnią ludzi z marketingu, to firma straci w oczach klientów bardzo wieleyilk

ENT

Dokladnie - swietne to ujoles kolego :) zmian nie majaca nic wspolnego z wynikami sprzedazy - a nawet wrecz przeciwnie

egon

Widze nikt nic nie wie jak zawsze wszystko po cichu z zaskoczenia - oks Wroclaw za burta - ktos w jego miejsce - o dziwo przedstawiciela na Slask szukaja a jednak sie rowijamy :)

wowwww

piszcie kto coś wiecej wie ,co za zmiany ? w jakich regionach, jake przetasowania

alll

Starszych też pogonili,z urlopami jest i bedzie problem,chociaż jeśli prawdą jest to,ze vany pójdą w odstawkę,to problem sam się rozwiąże ...

odys

Spuscili pewnie za brak koneksjii :) wyniki jak widac sa malo istotne

srutu tutu

przetasowanie oks - jaki to ma cel ? kasowanie zbednych ogniw - dezorganizacja aby ulatwic konkurencji przejecie rynku juz i tak placa kolosalne kwoty za wylacznosc - koniec roku calkiem realny .pozdrawiam

seller

vany do końca 2015 to potwierdzone? wszyscy na zieloną?

miły
@seller

Bo potrzebny był etat do jakiegoś du-po właza z centrali tyle !

VANY

sukcesywnie - oks przesuniecia a potem znowu vany aut . Konkurencja placi na lewo i prawo nikt nie podejmuje walki . sukcesywnie zmierza ku upadkowi .

miły

ktoś wcześniej napisał ,że vany do końca roku miał racje.

syuuu

Witam podobno jakies ruchy sie kadrowe znowy szykuja ktos cos wie ?

Ph
@syuuu

Podziękowali za wieloletnią współpracę OKKKSowi z Wrocławia

fdfdfdfdfd
@Ph

A za co go spuscili? Z tego co wiem to miał wyniki

Pytajnik

Czy są przyjęcia na magazyn do Poznania?

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen