Opinie o The Lorenz Bahlsen w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Lorenz Bahlsen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Lorenz Bahlsen o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Lorenz Bahlsen w Poznań

kilm

Dlaczego

eee

Firma zwolniła mnóstwo osób, wycięła sklepy, ograniczyła wydatki na opłaty sklepowe i teraz wielkie zdziwienie i panika z powodu niskiego wykonania planu. Panie i Panowie Dyrektorzy! Sami mówiliście, że pracują u nas najlepsi PH, więc skoro tak jest i mimo tego nie jest robiony plan, to chyba coś nie tak z planem, co nie? Was to nie rusza finansowo, a dla nas pare stówek na wypłacie mniej to sporo, pamiętajcie o tym.

Chrupcio
@eee

Ale tu się mylisz????możemy przecież zarobić 800 PLN za display curly. To tylko 80 sztuk,po trzy miesiące w sklepie i kasa jest....????

Leja

Ten typ ciagle wysyla maile do nas okolo 21-22 ,chce pokazac ze pracus czy co?jest czas na prace a nie w nocy,wyluzuj Panie i nie po-leja jak spac trzeba

pitoloty

Biadolicie biadolicie - od kilku lat kazdy niech robi swoje co jest pisane i tak was nie ominie - sa ciecia beda ciencia nieuniknione - handlowiec - dobry wszedzie poszukiwany .Nie ta to inna firma Chips nie koniec swiata :) Cieszyc sie tylko ze mozna jeszcze przepekac taka kase nic nie robiac - bo co to za robota teraz :) nie to co kiedys na Vanie - zaladowac wyladowac leje zima sami wiecie ):

Zegar tyka tik tak

A więc.... do totalnego przełomu zostało troszkę ponad 20 msc rok 2020 będzie ostatnim w Lorenz z PH. Wielu z Was dostanie niemiły prezent na gwiazdkę roku 20. To będzie dotyczyć tylko połowy ekipy obecnej , reszta zostanie odprawiona małymi kroczkami wcześniej. Nastąpi godzina ZERO ...... odliczanie czas zacząć.... Max 2 msc i zaczną się zwolnienia. Uprzedzajac pytanie " z dobrze poinformowanego źródła " więcej nie napiszę czas pokaże...

@tiktak@
@Zegar tyka tik tak

Ok,gwiazdka 2020,niech będą grupowe zwolnienia......... Wtedy konkretne odprawy.......

Kicia
@Zegar tyka tik tak

SUPER nareszcie coś będzie się działo. Bo zrobiło się nudnie

aaa
@Zegar tyka tik tak

O 21 tyka tik tik? Po ilu piwkach tik tak tik tik:)?

lucky
@@tiktak@

Zebys kolego nie zdziwil sie tymi odprawami...

koleś
@Zegar tyka tik tak

Po co takie głupoty tu piszesz, chcesz powiedzieć ze Lorenz likwiduje dział sprzedaży, dobrze wiesz (a może i nie wiesz) ale produkty Lorenz są z wysokiej półki ale same się nie sprzedają. Więc nie sądzę aby było tak jak piszesz!!! Zwolnienie powolne pewnie będą bo sklepy się powoli wykruszają.

big ben
@Zegar tyka tik tak

tak się zastanawiam zegarku skad ty sie wziąłeś, na pewno jesteś bardzo dobrze poinformowany , chyba jesteś jakim ważnym dyrektorem abo prezesem tej firmy albo po po prostu zamiast mózgu papkę albo jesteszcze coś bardziej podejzanego. Moze najwyzszy czas udac się do jakogoś medyka , choć nie wiem czy to co masz da sie wyleczyc. Piszesz jakies bzdury ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia - chyba piszesz o dla siebie - tylko niepotrzebnie zasmiecasz to forum. Lecz sie zegarku albo tyle nie pij

@big ben

Lorenzo się już kończy, nawet w sieciach nas gniotą powoli z półek spadamy...

koleś
@Xxx

to może weź się do pracy, wejdź do sklepu poukładaj na półce, pogadaj z kierownikiem a nie stoisz 3 minuty pod sklepem aby gps zaliczył wizytę, a potem tylko jęczysz że półka Ci znika. Konkurencja nie śpi i to nie tylko frito ale także feliks i inne cuda. Jak jest dziura w półce to nikt nie będzie czekał aż jaśnie Pan z Lorenza się kiedyś pojawi, wiem zę to trudna walka bo też tak mam.

All
@@tiktak@

Odprawy zobaczysz,jak świnia niebo ????

@koleś

Może Ty rusz (usunięte przez administratora) z za komputer, a nie "zwalaj " całej roboty na Ph. Tabelki mogę poczekać, chyba że nic innego nie potrafisz ;)

@mati@
@koleś

KONKURENCJA PRZEDE WSZYSTKIM PŁACI, ŚREDNIO ZA KOMPLET PODŚWIETLANYCH STOJAKÓW OK. 1000 PLN ZA KWARTAŁ, WIĘC WIADOMO, ŻE MAMY TRUDNIEJSZĄ SYTUACJE. NIESTETY..... DO 30 WRZEŚNIA 2017 PŁACILIŚMY,A OD 1 PAŹDZIERNIKA ZAKRĘCILISMY KUREK Z GOTÓWKĄ,BO NIESTETY 2-5% TO NIE SA PORAŻAJĄCE KWOTY. SĄ KLIENCI KTORZY TO ROZUMIEJĄ I HANDLUJEMY DALEJ,CZASAMI MOŻE MAJĄC MNIEJSZA EKSPOZYCJE,ALE KLIENT TEZ DOSTAJE RETRO Z SIECI CZY OD DYSTRYBUTORÓW TZW.LOJALKE. PANIE I PANOWIE,TAK NAPRAWDĘ NIE HANDLUJEMY U "NADETYCH BUFONOW" ,KTORZY NA NAS ZARABIALI. TAKA PRAWDA. A SKLEPY PEWNIE BĘDĄ SIE ZAMYKAĆ,TYLKO UMOWMY SIE, ŻE TZW. SKORUPY,NIE MAJĄCE TOWARU A CO ZA TYM IDZIE I KLIENTÓW. POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW LSW.

Parodia

Nie wiem jak opisać bo to jakaś parodia stanowiska.Byl nowy rds i nie wiadomo czy to rds ,spotkanie 1 godzina i niewiadomo o czym,takie spotkanie dla zaliczenia chyba.Posluchal i pojechał bez niczego,to cyrk chyba bo nic się nie dowiedzieliśmy

Dragon

Kilka lat temu zarabiałem więcej aniżeli teraz, kiedy ceny jeszcze wzrosły. Szanowni Dyrektorzy dlaczego tak się dzieje?

Husar
@Dragon

I w poniedziałek, o 14,38 miałeś czas na przeglądanie internetu i pisanie wiadomości ? Stare przysłowie mówi jaka praca, taka płaca......

Opal@
@Husar

Husar,tak się składa,że @Dragon o 14.38 był pewnie na przerwie,to jest coś co przysługuje pracownikowi....... Poczytaj sobie KP......

Husar
@Opal@

Gdzie Dragon był, prawdę powie GPS.....

@Husar

Maila to se mogę na dwójce w lesie wyskrobać

loib
@Husar

Praca rozpoczęta o 6, zakończona o 14, w czym problem?

Kicia

Co za matoł ? Wprowadza do premii dla pH talarki i precelki ,a w następnym miesiącu robi je w promocji w dwupaku i dziwi się że nie ma ssania. Proste koziołki m.......

Jasko

UWAGA !!! IM WIĘCEJ PODKRĘCACIE ŚRUBĘ. TYM BARDZIEJ PH MAJĄ WAS ........WIECIE GDZIE. EFEKT JEST ODWROTNY PRZY TAKIM PODEJŚCIU DO PH .

Moi Drodzy. A co taka cisze z brakami nowej edycji . W naszym regionie do dnia dzisiejszego u połowy dystrybutorów nie ma nowośći lub są tylko 2 smaki . Andrzeju kolejne miesiące nie panujecie nad zat. dystrybutorów. Nie wspominając o top 17 . He Curlly to od ponad miesiąca nie ma główny dystrybutor nie wspominając o innych brakach. Jak mamy robić zadania jak chęci są i na tym koniec. I kto za to zapłaci My biedaki jak zawsze My...

Filary

No dyrektorzy Michal i ela mieli sie zwalniac ale to raczej plotki bo bez nich dyrektor Orlinski nie pociagnie

ASTYr

FILARY FIRMY SIE ZWALNIAJA I TO SAMI ODCHODZA CZAS PRZEMYSLEC CZY NADAL TU TRWAC

@ASTYr

kto jest tym filarem?

A kto jest tym filarem który sam się zwalnia?

ABC

po spotkaniu w Opalenicy wskoczyłem w bolid i ruszyłem pełną parą robią plan na poziomie 98% = dystrybucja 100% w lutym. Pełen nadziei i zaangażowania na marzec i następne miesiące zostałem sprowadzony na ziemią wraz z wypłatą ZA STYCZEŃ. Wszystko na full obrót prawie 160 000 ptysi dystr na poziomie 105% a wypłacina niecałe 3900zł. Po przeliczeni na godziny 3900/22d/9 godz wyszło mi 4,5 euro na godzinę !!! Zastanawiam się czy w naszej RODZINNEJ firmie niemieccy PH tez pracują za 4,5 euro na/h !!!!!!!!!!!! Panie (usunięte przez administratora)- bolidy ferrari masz wspaniałe na ten rok, tyle że przy tych stawkach to jeździmy na 3 biegu a nie 7 jak pragnąłeś wraz z zarządem. ZERO MOTYWACJI.

@ABC

W lays płaca 6 euro za godzine i pracuja 11 godz-przenoś sie

NASZ TIME

Andrzej nie zadawaj top 17 do premii zadaniowej ph. To jakaś patologia ph żeby pozbyć się ze stojaka chipsów papryki soli itd.obklejają w dwupak aby móc ponownie sprzedać ,zresztą obklejają nie tylko chipsy podobnie lajkonik. TOP 17 W PREMII ZADANIOWEJ TO POMYŁKA PONIEWAŻ DOCHODZI DO KANIBALIZACJI INNYCH PRODUKTÓW już to przerabialiśmy kilka lat temu i nikt nie wyciągnoł wniosków . TYLE SIĘ NAGADALIŚCIE O STWORZENIU WSPÓLNEGO TIME A NA KAŻDYM ZAKRĘCIE STAWIACIE POLICJANTA Z FOTORADAREM ALBO ROZLEWACIE OLEJ BYLE DOWALIĆ KIEROWCY (pH) BYLE MU NIE DAĆ ZAROBIĆ CIĄGLE KŁODY POD NOGI. NIE MAM DODATKU DO PENSJI . I SKĄD WY BIERZECIE TE PRZYROSTY,SKORO RYNEK ROŚNIE W TAKIM TEMPIE TO NIECH PENSJA W TYM TEMPIE ROŚNIE

ABC
@NASZ TIME

po spotkaniu w Opalenicy wskoczyłem w bolid i ruszyłem pełną parą robią plan na poziomie 98% = dystrybucja 100% w lutym. Pełen nadziei i zaangażowania na marzec i następne miesiące zostałem sprowadzony na ziemią wraz z wypłatą ZA STYCZEŃ. Wszystko na full obrót prawie 160 000 ptysi dystr na poziomie 105% a wypłacina niecałe 3900zł. Po przeliczeni na godziny 3900/22d/9 godz wyszło mi 4,5 euro na godzinę !!! Zastanawiam się czy w naszej RODZINNEJ firmie niemieccy PH tez pracują za 4,5 euro na/h !!!!!!!!!!!! Panie Janie - bolidy ferrari masz wspaniałe na ten rok, tyle że przy tych stawkach to jeździmy na 3 biegu a nie 7 jak pragnąłeś wraz z zarządem. ZERO MOTYWACJI.

Elka

Przecieki,pani es maja przestawic na rds wakat bo i tak bez zajecia a potem usunąc ,tak jak caly pion rds-rozwiazanie

Bożena

Co się dzieje z panem (usunięte przez administratora)z Ełku?W życiu nie było tak wspaniałego przystojnego przedstawiciela z Crunchipasa!Szkoda,że zwolniono tak wspaniałego człowieka.Ale może jeszcze się spotkamy u mnie w sklepie.

kiedys

Witam bylych kolegow - tak z sentymentu zagladam od czasu do czasu Widze ze sie wyciszyliscie - wnioskuje ze jest dobrze 3 Zetony na twarz czyli dalej zaciskacie pasa Pozdrawiam

dr Roberto
@kiedys

".... jedną z obecnie wystepujacych zaburzen psychicznych pracowników jest utrzymywanie kontaktów z byłym pracodawcom poprzez nowoczesne kanały informacyjne, fora dyskusyjne, itp. .. " - lecz się kiedys bo kiedys bedzie za późno

Pytanie,pracuje jeszcze (usunięte przez administratora)Odpowiadala za DC i ec serwis ale teraz to kto inny ma.jak pracuje to za co odpowiada?

Sieciowy

Na razie niczym sie nie zajmuje,czeka aż powstanie nowa sieć ,zapomnialem dodac-no dziecmi sie zajmuje

Redaktior

@Pracownik Dziś rano będzie odpowiadać na pytania w radiuZED

Zostaw merytoryczną opinię o The Lorenz Bahlsen - Poznań

• Jak się pracuje w The Lorenz Bahlsen?

Zobacz opinie na temat firmy The Lorenz Bahlsen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Lorenz Bahlsen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 180, z czego 61 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Lorenz Bahlsen?

Kandydaci do pracy w The Lorenz Bahlsen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Lorenz Bahlsen