Opinie o Nicols Polska w Trawniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nicols Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nicols Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicols Polska w Trawniki

Na imprezie integracyjnej za 15 lat pracy rozdawali butelkę wina i 100zł ????ale nagroda tylko czekać na drugie 15 lat ???????? już więcej zapłacili za popielniczki na spalarni niż za nagrody dla paru pracowkow

Marian

ktoś kojarzy jakie sa zarobki na start dla magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe?

Chemol
@Marian

Daj spokój z tym magazynem

Aleksandra
@Chemol

Dlaczego tak piszesz, coś złego się tam dzieje czy o co biega ??

@Aleksandra

JWO____ wiesz o co biega na magazynie

Irena

A ja nie wiem. :( Powiesz?

Dlaczego tak mało aut teraz wjeżdza na zakład? Limity jakieś?

@Anonim

Bo na zakład mogą wjeżdżać najważniejsi dla zakładu pracownicy, a nie byle robole produkcyjni

Zz
@a ja

Byle Robole robia kasę dla tej firmy. "NAJWAZNIEJSI DLA ZAKLADU" to wrzody i pijawki. Pozdrawiam.

Irena
@Zz

Faktycznie nikt z produkcji nie może sobie od tak wjechać? Skąd takie zarządzenie? :(

Bardzo polecam tą firmę ???? na wstępie dostajesz większą stawkę jak starzy pracownicy. Nie musisz robić nic bo i tak za Ciebie zrobią :) . Praca na szybki dorobek bo dłużej nie opłaca się zostawać bo i tak nowemu dają większą stawkę :) . Gorąco polecam :)

Brałeś udział w rekrutacji do Nicols Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Nicols Polska?

a ja

Jak już są to w soboty, ale na razie jest czterobrygadówka więc się nie zanosi

Jacek

A jak jest w dziale IT, znajdzie się tam praca dla informatyka ?

Aaaaa
@Jacek

W IT nie szukaja. Na magazyn szukają bo czterobrygadówka ma podobno ruszać od stycznia

Jan
@Aaaaa

Na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe czy przyjmują też bez tego szkolenia? Wiesz ile będą płacić na tej czterobrygadówce bo słyszałem że jak są takie zmiany to dają dodatki finansowe.

@Jan

czy na magazyn trzeba mieć uprawnienia na wózki to sam sobie odpowiedz....za czterobrygadówkę było 70 zł brutto dodatku

Aaaa
@Jan

Na magazynie wymagane są uprawnienia! Na magazynie jest nowy kierownik i podobno szukaja ludzi na czterobrygadówke. Dodatek ma być w wysokości 300zł.

Magiclbn

2 metry mułu i wodorosty. Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) najpierw zatrudniaja hurtowo ludzi, a potem jak by nigdy nic zwalniają, "zatrudnianie przez pośrednika". Brygadzistka Magda nie miala nawet honoru by przyjść i powiedzieć, że likwidowana jest jedna z brygad. O zwolnieniu uwaga poinformowani zostaliśmy poprzez SMS. Nie polecam tej firmy omijać ich szerokim łukiem.

Annlbn
@Magiclbn

Pracowałam tam dosłownie tydzień, a po tym okresie podziękowali mi. Nie polecam mega szkoda tu co kolwiek się rozpisywać na ich temat, bo żadne słowa tego nie opiszą...

Jan
@Annlbn

Czemu cie zwolnili po tygodniu? Nie nadawałaś się czy większość nowo przyjętych tak potraktowali? To był taki tydzień próbny?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Nicols Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

do 10

Pati

Ludzie jak to jest z rekrutacją w firmie ? Czy jest nabór i jakie wymogi ? I czy przyjmują na dział gąbek zm nr 1 ?

@Pati

Szukają na stanowisko kierownika magazynu - sprawa bardzo pilna

Ty

A co ich dwoje nie dają rady - brak szkoły i.???

Różowy octopus

Pozdrawiamy Beate :)

Magdalena

Witam jeździ ktoś z okolic Krasnegostawu do Nicolsa ?

Pajac

Strzelec to powinien w (usunięte przez administratora) in the Road występować ????

chemia

fajnie, ale tylko i wyłącznie jako praca tymczasowa, na chwilę, by coś dorobić, w każdej chwili mogą Ci podziękować, a za dwa trzy tygodnie zadzwonią że znów potrzebują pracowników i tak w kółko. Atmosfera nie najlepsza, ale nie po to się chodzi do roboty. Fajni Brygadziści, ale większość pracowników niestety rzuca sobie i wszystkim tylko kłody pod nogi.

Pracownik chemii

Traktowanie ludzi którzy pracują pod Randstad czy inne to jakaś kpina. Panie NiColsowe mają się za bóg wie kogo. Nie chcą uczyć nikogo a kłapia ryjem ze masz to i to zrobić. Wcale nie pomagają tylko utrudniają prace!! Robia specjalnie jakieś ala testy na maszynach, podkładają złe produkty żeby Cie wkopac!! A same często nie robią tego co trzeba na pozycji latających. Pracownikom tymczaowym wytykają i wydzierają się jak coś nie zrobią a same mogą nie zdążyć, mogą sobie stanąć pogadać. Ktoś jak ma słabo psychikę nie polecam tam pracy. A obrabianie komuś 4liter to norma. Wystarczy mieć na koszulce napis NICOLS to wiedz że przetrwasz a tak to nie ma szans!!!

Atmosfera na gąbkach =0

Zero

Firma szuka (usunięte przez administratora) nie pracowników.

Nicolstodno

Pracuje tutaj od 3 lat bo nie mam narazie innego wyjścia i jedyny plus tej pracy jest taki że mam blisko. Jestem na dziale chemi nie ma żadnego zorganizowania jest tylko (usunięte przez administratora) wyrabianie normy i nic po za tym. Nie mogę nawet wody smakowej mieć na hali gdzie obok mnie siedzą kierownicy i przy biurku piją sobie kawke zagryzając kanapka a my nic nie możemy nawet trzeba zgłaszać ze wychodzi się na papierosa. Była 4 brygadowka na której tylko zarobiła firma a my dostaliśmy ochłapy 70 zł dodatku za pracę w każdy weekend to nawet wstyd mówić, ale dla kierownictwa to jest w porządku bo pojawienie się w sobotę na 15 min i pokazanie się na hali to już coś każdy by tak chciał prawda? Jedyna brygadzistą Magda która ma głowę na karku i doprowadziła by ten zakład do normlanosci ale przez resztę tępych ludzi którzy tym zarządzają nawet ona nie da rady. Jedno znacznie mówiąc jeśli macie możliwość innej pracy NIE PRZYCHODŹCIE DO NICOLSA TO NAJGORSZE CO WAS MOŻE SPOTKAĆ

Priva
@Nicolstodno

Potwierdzam to co się tam dzieje to trageia

@Nicolstodno

Brak słów (usunięte przez administratora) gnębienie fizyczne i psychiczne nie poleciałbym tej pracy nikomu

Strzała

Brygadzista ekstruzji i prac ręcznych jeżeli w ogóle można nazwać kogoś takiego brygadzista nie powinien być na takim stanowisku jeżeli traktuje ludzi jak śmieci powinien sam przy śmieciach robić.. brak słów na takiego człowieka, nie pozdrawiam!!!

Chemikalia

Pracownicy w tej firmie są traktowani jak maszyny do sprzątania i wyrabiania normy

Ł.S

Co tu dużo gadać, pogratulować nowego nabytku, mianowicie brygadzisty prac ręcznych i ekstruzji. (usunięte przez administratora) to codzienność. Atmosfera pracy na najniższym poziomie, mam nadzieję że niedługo zostanie zdegradowany to mycia kibli swoją szczoteczka, za ta buźkę wyszczekana. Ludzie Przeżyjcie na oczy, jest tylko w porządku ludzi na jego miejsce, to wstawiliscie tam to coś, nie pozdrawiam, nie chce się przychodzić do pracy.

...
@Ł.S

Zgadzam się z każdym negatywnym komentarzem na jego temat, stwarza ciężkie warunki do pracy. ????

Zostaw merytoryczną opinię o Nicols Polska - Trawniki

• Jak się pracuje w Nicols Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nicols Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicols Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicols Polska