Opinie o Nicols Polska w Trawniki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nicols Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nicols Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nicols Polska w Trawniki

Wow

Śmiech na sali, zapraszam wszystkich młodych,leniwych a zarobicie więcej niż stali pracownicy Nikolsa na umowie. Możecie leżeć,spać,pić i kasy więcej ???? pozdrawiam najmądrzejszych z kardy zarządzającej,nie szanujących ostatnich,podkreślam OSTATNICH ogarniętych pracowników. Zarabiamy mniej niż leniewce z agencji BARWO WY. Zróbcie jeszcze parę ankiet i sami siebie ośmieszanie. Ta firma już powoli umiera śmiercią naturalną. Chciałabym,żeby czytał to ktoś myślący,a nie śmieszne panie w sukieneczkach,które nie wiedzą NIC. Bawcie się dalej

potwierdzam

dokladnie, kazda z tych wrednych pan kiedys byla nowa....nie dosc ze praca przy maszynie jest ciezka to narzucili szybkie tempo zeby tylko wykonczyc ludzi, za pare lat to nie bedzie tam nikt chcial pracowac, dlaczego niby one wszystkie sa takie chamskie, widac ze nikt juz nie daje rady pracowac... tragedia

Vanille

Szukasz ekscytującego i różnorodnego stażu? Nie wahaj się udać do Nicols. Mój zespół jest bardzo przyjazny. Misje są różnorodne i interesujące. Oni naprawdę mają dobre umiejętności komunikacyjne.

a
@Maja

praca jest ciezka, widac po ludziach ze wykanczajaca fizycznie, a pracuja bo maja np blisko, kasa zbyt mala jak na ta prace...

@Kandydat

Cześć mam pytanko jak wygląda praca w nicolsie. Dodatkowo mam kwity na widlak. Ile wynosi stawka na start?

@Szymek

Czemu nie dadzą umów na dłuższy czas? Jest chociaż jakaś pewność, że te miesięczne umowy będą przedłużane? Czy raczej trzeba się liczyć z tym że różnie może być?

kasia

Wbrew różnym opiniom to bardzo dobra praca dla uczniów/ studentów, można bez problemu dogadać dzień wolny w razie potrzeby oraz zatrudnić się tylko na okres wakacyjny, jeśli wykażesz chęci do pracy i zaangażowanie to dziewczyny z zespołu są bardzo pomocne i nauczą cię wszystkiego od początku w miłej atmosferze

Kandydat do pracy na produkcję Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy są teraz w Nicols jakieś przyjęcia do pracy na produkcje bo nie widać ofert? Coś się tam zmieniło na lepsze?

Anna Nowy wpis

Jak działa ta dopłata do dojazdów, wspomniana w ofercie na Inżyniera Procesu? Brzmi atrakcyjnie, bo ja mam zresztą dosyć daleko. To jakiś procent dopłacany do paliwa czy może firma ma swój transport, jak niektóre?

Bardzo ciężka praca ludzie są wykończeni fizycznie mają pocharatany kręgosłup nabawili się cieśni nadgarstków mają zmiany w płucach od żrącej chemi ale najgorsze jest chyba że psychicznie to wraki ale nie ma innej pracy w tej okolicy dlatego pracują

Dominika

Pracowałam tam 1.5 roku. Coś mi sie zdaje że zmiany w płucach to może od przebywania na palarni . Z tego co pamiętam to dużo ludzi zanim zaczęło pracę to już miało kłopoty z psychiką.

Skoro ta chemia jest żrąca to są tutaj stwierdzone szkodliwe warunki pracy? Jeśli tak, to można liczyć na jakiś dodatek do pensji z tego tytułu?

Kaka Nowy wpis

Chemia jest żrąca a także inne czynniki.Niestwierdzono warunków szkodliwych, wszystko w normie,bo nie może być inaczej.Niema dodatku do pensji z tego tytułu.Wola pompować pieniądze w kolejne wymyślne stanowiska typu kierownik zmiany, asystenci, eksperci.

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko asystenta ds. rozwoju opakowań. Oferowane są tutaj elastyczne godziny pracy. Na czym dokładnie one polegają? Chyba nie jest tak, że można pracować nawet w nocy o północy? :D Oferowana jest tutaj dopłata do dojazdów. W jakiej wysokości? Dajcie znać, bo myślę nad aplikacją. ;)

Rajder

Wszystko ładnie napiszą, żeby było atrakcyjne a tak naprawdę szukają Jelenia żeby robić za nich wszystko, za tych menadżerów i innych specjalistów.Oni będą zarabiać i zbierać laury a ty będziesz zapierda i zbierać baty.Wymagania co do tego stanowiska niebylajakie.Obecnie jest bum w tej firmie na asystentów.Sam menadżer UR ma że dwie, HR ma,po co niewiem,BHP też ma choć niewiem po co, przecież on się nudzi,myśli że jak będzie mu asystować ta niunia to wypadków nie będzie.Smiech na sali.Asystentow produkcji też mnogo.Do roboty ich pogonić,niech na taśmie zapieniczaja.

Belebele

Tutaj nie ma czegoś takiego jak elastyczne godziny pracy. 8-16 albo 6-14. Dopłata do dojazdów w zależności ile masz km do pracy. Od 5 w górę stawki się zmieniają.

true

Elastyczne godziny pracy- możesz zacząć pracę w godzinach 7-9 i przepracować 8 godzin (przyjdziesz na 9 to robisz do 17). Oczywiście zawsze dobrze poinformować szefa o tym, że przyjdziesz wcześniej/ później. Wiele aktywności dzieje się między 8-16 więc czasem może być problemem wyjść wcześniej. Czasem się zdarzy, że trzeba coś dokończyć (testy, szybka wrzutka na cito) to trzeba zostać ale nie jest to nagminne. Dopłata do dojazdów zależy od odległości od pracy (wylicza to HR na zasadzie trasy w google maps). Każdy home office w miesiącu powoduje obcięcie dodatku proporcjonalnie (wiadomo- mniej jeździsz do pracy to dopłata się nie należy).

Jaaa Nowy wpis
@true

Czy w tej firmie można liczyć na stała pracę i pełne ubezpieczenie ? Słyszałam że krótkie umowy są tylko i w kółko przedłużane. Czy w Nicols pracuje się we wszystkie weekendy, niedziele i święta ?Dopłaty za dojazdy bez względu jakim środkiem transportu się dojeżdża ?

Brałeś udział w rekrutacji do Nicols Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Pracowałem tam kilka lat i powiem ze są jakieś plusy wypłata na czas nawet można dostać jakąś premie i dodatki jak (usunięte przez administratora) i siedzisz cicho. W kierownictwie brak mądrych ludzi nie mówiąc już o inteligentnych ogólny chaos ciągle zmiany decyzji z urlopami problem jednego dnia nie chcą Ci dać wolnego a za kilka dni wysyłają na zaległy urlop bo nie ma co robić. Warunki pracy ciężkie zarówno fizycznie jak i psychicznie jednym słowem (usunięte przez administratora) Teraz pracuje za lepsza kasę i nie muszę ciągle tłumaczyć że nie jestem wielbłądem

To fakt na dziale gąbek coś jest nie tak nie pracowałem tam ale w ostatnim czasie z działu zwolniło się wielu długoletnich pracowników i to z dnia na dzień głośno było o tym w całej firmie w tle brygadzistka.

Atmosfera w firmie jest gęsta ponieważ wieloletni pracownicy muszą użerać się nowymi pracownikami którzy są bardzo roszczeniowi ( oczywiście nie wszyscy) trzeba ich wszystkiego nauczyć na co po prostu nie ma czasu , pilnowac ich na każdym kroku i gonić do roboty bo jak nie będzie normy to po premii dostaną nicolsowi a jak przychodzi wypłata to okazuje się że nowi zarabiają więcej dlatego dopóki na stanowiskach kierowniczych nie zaczną pracować kompetentni ludzie to nie będzie dobrze a nie zaczną bo awanse są wewnętrzne i nie do końca zasłużone najlepszy przykład na dziale gąbek kompletnie niogarniete brygadzistki.

K2

Napisałem opinie ale firmie się nie spodobała więc ja usunęli z ludźmi też tak robią jak ktoś zaczyna mówić o swoich prawach. Tam są tylko obowiązki bo trzeba pracować na całą pseudo inteligencję a podobno powstają kolejne stanowiska kierownicze. Dziwi mnie tylko że jeszcze znajdują się osoby które chcą tam pracować.

Kondor

Większość ma rodzinę na utrzymaniu.Co można zrobić to odejść,zwolnić się.Nic innego niemożna.Sa jakieś związki ale wyżej(usunięte przez administratora)nie podskoczą.Trzeba zacisnąć zęby,ścisnąć pośladki i robić swoje.

Zamierzam aplikować na pozycję product developera, widzę całą paletę benefitów, ale niepokoi mnie sprawa zarobków. Nie są one podane, a tutaj czytam, że na produkcji (prawdopodobnie) w drugim kwartale 2023 r. zarobki wynosiły 16 zł netto, gdy w tym czasie minimalna wynosiła ok. 20 zł netto. Może ktoś wyjaśnić te rozbieżności i napisać, czy dotyczą one też takich stanowisk jak to "moje"?

Anastazy

To chyba zły adres do uzyskania takich informacji.? Z pewnością podczas rozmowy kwalifikacyjnej otrzymasz wyczerpujące dane odnośnie nurtujących Cię pytań.

K2

Do stawki minimalnej wliczają się także dodatki, np.dodatek nocny czy premia więc mogła być taka stawka jak podałeś/aś i jest to zgodne z przepisamj

Oo.
@K2

To skoro do stawki minimalnej wliczają dodatki, to znaczy że premii już nie ma? Tylko nowym pracownikom daje się minimalną+ premię, reszta ma stawki z tamtego roku naciągane dodatkami.

Daj sobie spokój z tą pracą na początku jest nawet spoko ale potem i tak dojdziesz do wniosku że to (usunięte przez administratora) szukaj czegoś innego mówię w doswiadczenia szkoda czasu

@Oo.

I za co Ci nowi pracownicy mogą otrzymać premię? I w jakiej wysokości? Jesteś w stanie to jakoś przybliżyć, podać widełki? Będę wdzięczny za każdą informacje...

Zdecydowanie odradzam z firmy uciekają starzy pracownicy to mówi samo za siebie.

Aż tak mało płacą że nie da się za to utrzymać i wyżyć? Do stawki są doliczane jakieś premie czy tylko goła wypłata? Ile wychodzi dodatek nocny? Często są zmiany właśnie w nocy?

Jaka jest kultura pracy w Nicols Polska?

Jola

Serio? Masz na myśli konkretny dział czy ogólnie całą firmę? Ktoś pisał, że atmosfera ponoć zależy od działu. Którego działu lepiej unikać? Przeczytałam też, że kasa nie zawsze jest adekwatna do obowiązków. Jakie stanowiska są najlepiej płatne?

@Kandydat

@@Kandydat

Przez 2 miesiące pracy tam stwierdzam ze wynagordzenie jest nie adekwatne to wykonywanej pracy.Za pracę w takim tempie powinna być stawka 25-28 zł na rękę /h Atomosfera zależy od tego w jaki zespole się pracuje z moich obserwacji normalni są ci z krótkim stażem długoletnie pracownice się szarogęszą i cwaniakują

Fabek
@Szymek

Piszesz o pracy w dużym tempie to znaczy jest akord czy źle cię zrozumiałem? Płaca dużo mniej niż te 28 zeta?

@Fabek

Nie stawka godzinowa 16 zł na reke + dodatki za nocne zmiany.

Izabela
@Szymek

Czy to prawda , że tam tylko umowy z tygodnia na tydzień przedłużają i to w kółko ? Co to z umowy jak z ubezpieczeniem zdrowotnym i społecznym przy takich tygodniówkach ? Zastanawiam się nad pracą w Nicols ale mam rodzinę i zależy mi na stabilnym zatrudnieniu więc nie wiem czy warto nawet jak nóż na gardle?

@Izabela

Było tak przez wrzesień od pażdziernika przeszliśmy na 2-tygodniowe umowy a w listopadzie mają być miesięczne.Ubezpieczenie zdrowotne i składki emerytalne odprowadzają.Nie ma takiej tragedii jaką niektórzy opisują szczytem marzeń tez to miejsce tez nie jest ale ma swoje plusy sama praca nie jest ciężka ciężkie jest przebywanie z niektórymi osobami .Na ponad 50 osób na zmianie jest cała paleta charakterów od fałszywych /chamskich /czepliwych /złośliwych po życzliwych pozytywnych pomocnych serdecznych.

Kondor

Przede wszystkim to trzeba zrobić w tej firmie transformację jeżeli chodzi o kontrolę jakości.Z tego co można zauważyć to narazie opiera się na zasadzie róbta co chceta.Jest ktoś na weekendzie z kontroli to dobrze,niema to nic się nie stało.I tak pracownik poniesie konsekwencje.Jak wyjdzie bubel nic się przecież nie stało.Z budżetu wszystkie koszty się pokryje i nikt żadnych konsekwencji nie poniesie.A już na pewno nie inspektorzy jakości.Najlepsze to jak pani menadżer stanie na zebraniu i mówi jakież to koszty bo trzeba było towar z półek wycofywać bo zapakowany w niete blistry.Poraża niekompetencja.

@Kondor

A ile osób pracuje w dziale kontroli jakości? Skoro w weekend nikt nie przychodzi, to może za mało osób jest do pracy, albo coś? A są jakieś obcinki z premii jak jakiś bubel wyjdzie z produkcji?

Pan
@Kondor

Z tego co widziałem poszukuja na stanowisko kontrolera jakosci więc Kondor składaj i problem się rozwiarze sam będzie obsada na weekend na wszystkie zmiany. Aplikuj naprawdę warto.

Kondor

Że niby za mało osób z tej pseudo kontroli jakości.Smieszne.Za dużo ich tam jest.Niczym zbędne ogniwa z teorii ewolucji Darwina.Zadna z tych,jak to się tytułują inspektorów jakości nie ponosi żadnej kary.Pracownikowi produkcji się obrywa.Zabieraja premie często na dłużej.Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim że kontrola jakości nie jest od jakości.Probki trzeba im zostawić, oczywiście wybierane najlepsze,pokazać paluszkiem co jest źle a wtedy moze zolta kartkę przykleja.Ba pracownik produkcji sprawdza sam sobie sprzęt kontolno pomiarowy.Takie rzeczy tylko w tej firmie chyba

Pan
@Kondor

Z tego co się orientuję jest tam ich 3 możesz śmiało startować bo jest ogloszenie i tobie też będą probki przynosić może wtedy poczujesz się lepiej

Do HR-u

Co się dzieje w dziale magazynu? Odchodzą najstarsi pracownicy!

Inez

Kogo masz na myśli konkretnie? Chciałabym wiedzieć na kogo uważać. No i co takiego robią te osoby, że ludzie składają wypowiedzenia?

@Do HR-u

Nie dość że wykańczają nas fizycznie, to jeszcze psychicznie. Psycholog miał by co robić.

Pani Es.
@Do HR-u

Coś się dzieje źle, ale kogo to wina to nie wiem. Widuję Managera jak jeździ wózkiem z paletami. Może inni wezmą z niego przykład?

@Pani Es.

Chyba jeżdżenie na paleciaku nie należy do obowiązków managera? Nie ma pracowników do tego? Są braki właśnie przez zwolnienia?

kasia

Firma w małej wsi, gdzie bazuje się na zatrudnianiu pracowników terminowo, nie przestrzegając terminu wypłat. Tłumaczenie ze strony firmy, że to pracownicy terminowi, na krótko, ale to firma ma przestrzegać prawa pracy wypłacać w dniu rozwiązania umowy o pracę wynagrodzenie, a nie innym dniu. Jako, że firma rozwija się i osiaga zyski, dość średni obrót, aczkolwiek nie jest liderem w branży, poszanowanie praw pracowniczych i godne warunki pracy są w pozostałych siedzibach firmy za granicą, natomiast w Polsce w siedzibie na wsi bazuje się na taniej sile roboczej, wyższej liczbie godzin pracy w tygodniu, braku wolnego 1 dnia, tzn. nie na 4-tygodniowym tygodniu pracy jak mają np. inni pracownicy w Belgii, itd. itp. Dodatkowo firma nie jest sprawdzana - a powinna być przez instytucje zajmujące się sprawami BHP, itd. Jeżeli chodzi o innych pracowników, wyższej kadry, to ludzie pracują po kilkanaście lat na tych samych stanowiskach, nikt nie zapewnia tu rozwoju pracownika. Dyr HR nie potrafi nawet udzielić odpowiedzieć na pytania, dlaczego tak jest, ani jaki będzie rozwój na stanowisku kierowniczym. Wynika to z tego, że rozwoju nie będzie. Dodatkowo firma bardzo mało płaci w stosunku do innych firm i zapewnia mniej i gorszej jakości benefity w porównaniu z innymi firmami. Firma przeniesiona poza Polskę z zapleczeniem produkcyjnym, jakie posiada, nie spełniałaby norm, dlatego też jak widać znajduje się w zacofanej Polsce B. Generalne, jeżeli ktoś mysli o poważnej firmie, poważnym stanowisku, a nie wykorzystaniu swojej wiedzy i doświadczenia, to odpowiedź jest oczywista, czy warto pracować w tej firmie. Awarie urządzeń na porządku dziennym, to nie jest standard pracy w firmach, a tutaj jest to standard.

Olo

Wszystko to prawda, ale skoro ludzie godzą się na takie traktowanie i ta masakryczna 4 brygadówka, ciekawe czy nasi koledzy Francuzi tak pracują. Miały być podwyżki, a tu cisza...

Pracownik #2

W umowie miałem, że wypłata do 10 dnia kolejnego miesiąca. Nie słyszałem aby ktoś, kto ze mną pracował miał zapis o wypłacie z dniem zakończenia umowy.

Natalia
@Olo

Na kiedy planowane były te podwyżki? Wiadomo ile %? Kiedy ostatni raz firma zwiększała wynagrodzenie? Mąż szuka pracy, ale wiadomo, przez inflację wypadałoby pracować w firmie, która regularnie zwiększa wynagrodzenia, chociażby o te 5-10%. Czytam tu o bonusach rocznych, nie obowiązują one zwykłych "Szeregowych" pracowników? Co do charakteru zatrudnienia tymczasowego, to na ile dostaje się umowę?

Wow

Przyjemnie przeczytać mądry wpis. Sama prawda. Jeżeli chodzi o różnicę w wynagrodzeniu to od tych spraw są w firmie osoby , które powinny to monitorować i reagować. Za to biorą przecież kasę.

potwierdzam

Olo

Podobno chcą zabrać dodatek za 4-brygadówke? Czekać aż do premii się odbiorą.

Krzsiek
@Olo

Pierwsze słyszę kilka gdy temu dowiedziałem się ze podwyższają dodatek za 4-brygadówkę od września.Zawsze jakiś plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Nicols Polska - Trawniki

• Jak się pracuje w Nicols Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Nicols Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicols Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nicols Polska