R&D Poland

Opinie o R&D Poland

Niech Moc Będzie Z Wami

Camicissima to nowa marka firmy R&D, jednakże to samo się dzieje co w Lilla Moda. Ostrzegam wszystkich, którzy pragną tam pracować. [usunięte przez moderatora]brak kultury, a co najważniejsze to znieczulica i pogarda dla pracownika ze strony kierowniczki /łaskawy przydomek/ - Pani [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] Ja niestety/stety tego nie robiłam i dlatego jestem wolna już od tej firmy. Dlatego Niech Moc Będzie Z Tymi którzy chcą tam znaleźć swoje miejsce.

Zostaw opinię o R&D Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie R&D Poland