APS Poland S.A.

Opinie o APS Poland S.A.

Max

Czy kosztorysant może tam zarobić 4500,00 Netto czy nie?? obecnie pracuje w jednej z białostockich firm i zarabiam w granicach 4000,00. Ciekawią mnie zarobki zastanawiam się na złożeniem CV ale nie wiem czy warto.

Xxl
@Max

Pomyliłeś firmy. To jest wątek dotyczacy firmy windykacyjnej z wrocławia, a nie automatyka sterowanie z białgostoku

OLo

jak praca terenowego windykacji?

emi
@OLo

Poczytaj ogłoszenie zamieszczone przez firmę zanim zapytasz. Jeździsz swoją furą, pensja nędza, swoje narzędzia pracy.

szelest

Witam Jak wygląda praca w firmie na tą chwilę. Czy mają kontrakty - wiem że szukali automatyka i inżyniera........ Jakie wynagrodzenia są na tych stanowiskach. Co to za tzw premia od zadań? Ile dostaje się podstawy itp.

szczery

Co do kasy... Wypłata zawsze jest na czas.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie APS Poland S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
apsik

Akurat specjalistow do spraw sprzedaży jest tam wielu...każdy, każdego sprzedaje...

szeryf

Kasa dla swoich jest - dla innych niekoniecznie. wymagania że hohohoho a gdy przychodzi do płatności to nie ma kasy bo przecież się człowiek nie starał a wpływ kasy od dłużników - byłby i tak. Zatrudniono towarzystwo wzajemnej adoracji - kolesie, pociotki i inne . Wykorzystają każdą okazję by nie wypłacić kasy. Z daleka od firmy.

Radze omijać ta firmę szerokim łukiem, nawet jeżeli masz znajomość z pracującymi tam ludźmi. To taki drugi casus finanse (wystarczy poczytać opinie). (usunięte przez administratora)

dzisiaj

Na dzień dzisiejszy w Apsiku wrze. Leci 5 osób. Pracę tracą Skiperzy (firma likwiduje ten dział) oraz trzy osoby z różnych projektów. Ponoć "na razie" to koniec. Znowu tłumaczenie, że kryzys w firmie. Jak się poprawi sytuacja ponoć można wrócić. Taki bezpłatny urlop ale bez opłacania składek na ZUS. Nie wiem czy bym wrócił na miejscu tych pracowników. Są firmy, które tną etaty a nie redukują ilość pracowników. Ale co ja tam wiem. Tęgie głowy na górze wiedzą co czynią.

zainteresowany

Mógłby ktoś opisać jak wygląda praca w firmie na tą chwilę, co się zmieniło w ostatnich 2 latach ? Firma prawdopodobnie robi za pomocą firmy zewnętrznej tajną rekrutację (tajną bo rekruter odmawia podania jej nazwy) na kierownika windykacji.

To ile w tej chwili osób pracuje w windykacji?

Interesuje mnie stanowisko skip tracera, moglby ktos przyblizyc jak to wyglada w APS ? Jakie sa warunki, wynagrodzenie, godz pracy, czy jest duza rotacja i jak wyglada sama praca na tym stanowisku? Z gory dzieki

odpowiedź

tutaj nigdy nie było skiperów. System jest słaby do tego typu pracy. ostatnio był nabór ale wszyscy po tygodniu uciekli. Nie polecam

pytajnik
@odpowiedź

co tzn wszyscy po tygodniu uciekli? bzdury piszesz! pewnie cie zwolnili, bo sie nie nadawales/as i teraz gorycz wylewasz. A stanowisko negocjatora - tez wszyscy pouciekali? bo nie wiem czy aplikowac ..

pomocny ;)

niedługo towarzystwo chyba zmieni taborety - podobno niektórzy zwolnieni szykują się na rozprawy

odpowiedź

- warunki zatrudnienia mało jasne - dla kumpli dobre, dla osób spoza grona znajomych kiepskie. Więc jak twoim kumplem nie jest nikt z tzw góry to nie będzie kokosów - wynagrodzenie podstawa + prowizja ale czytaj jak wyżej - godziny pracy od 7 do 20 - atmosfera - kiedyś było ok, teraz niestety nie - szykuje si (usunięte przez administratora) br /> ogólnie nie polecam, ludzie uciekaja

Airoth

Ktoś mógłby powiedzieć jak się aktualnie pracuje w APS? Mam jechać we wtorek na rozmowę kwalifikacyjną i szukam opinii, a większość jest sprzed minimum 2 lat;) Pomoże ktoś? - Jakie są warunki zatrudnienia, tj. jaka umowa i wynagrodzenie? - Wynagrodzenie jest tylko prowizyjne? - Godziny pracy? (bo dojeżdzałbym pare km więc to też dla mnie ważne) - Atmosfera i kierownictwo - spoko ludzie czy jakieś gbury/mruki?

miki

teraz to dopiero jest czeski film :D

nencky

Szkoda, żebyście się łudzili. Na rynku jest bardzo ciężko. Potężna konkurencja, kontrakty na granicy rentowności. Bez kupna i dobrej organizacji działu sądowo-egzekucyjnego, nic z tego nie będzie. Od lat obserwuję jak Spółka sunie po równi pochyłej. Wygląda, że tym razem to koniec. Amen.

margaret

Time to say Godbye... i tak nadszedl koniec ;-) Motory odjechały ludziska znikneli ... jedni sami inni zaś odeszli bo musieli... widocznie tak miało być ... To se ne vrati ;-) pamietam czas gdy było super

księga żali

dlaczego nikt nie pisze? nic się nie dzieje ciekawego ??? na litość boską przecież zaszły takie straszne zmiany

święta prawda

Master Windykator

Jak tam? dziala jeszcze ten czeski twór? ja sem ne boim o prace....ja sem je doświadczony i moge pracowac gdzie mi sie podoba

Zostaw merytoryczną opinię o APS Poland S.A. - Warszawa

APS Poland S.A.