APS Poland S.A.

Opinie o APS Poland S.A.

U.K.

Witam, czasu się nie cofnie. Było minęło. Są ludzie z obarczonym sumieniem i są ludzie wolni. Ja mam lepsze i gorsze wspomnienia z aps-u ale ta firma to nie tylko układy, układziki, niesprawny system czy niedomyte kible to przede wszystkim ludzie których będzie mi brakowało ;)Pozdrowienia dla wariatów i krejzoli którzy zostali na posterunku :)Do zobaczenia w bardziej sprzyjających warunkach.

Minister

ciekawe czy którakolwiek z Kierowniczek wie co znaczy pojęcie Dane Wrażliwe.... bo wydaje mi sie że nie bardzo... wystarczy zrobić odsłuchy rozmów... i wszystko leży..

3 Kasiulki i Andzia

pozdrowienia dla Pati i Matka :)

Były pracownik z kilkuletnim stażem

grunt że (usunięte przez administratora) utrzymali sie przy korytku... :-) w innych firmach mogliby jedynie byc marnymi skiperami .... aps żenua

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie APS Poland S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Mati

Pozdrowienia dla całego APSu :)

baranek

dawno mnie nie było ;) a ostatnio widzę wysyp komentarzy i pomyślałem, że może dodam jakąś złotą myśl od siebie, a oto i ona uwaga będę pisał powoli by do każdego dotarło a przede wszystkim do zwolnionych: JEŚLI JAK PISZECIE OKRĘT TONIE TO CZUJCIE SIĘ JAK PASAŻEROWIE PIERWSZEJ KLASY NA TITANICU to właśnie wy w pierwszej kolejności dostąpiliście błogosławieństwa ewakuacji ... tak więc zamiast szydzić z kierownictwa wyślijcie im podziękowania i laurkę ... skąd u was takie przywiązanie do okrętu, który jak piszecie w połowie jest pod wodą

Rozsądny

już się bałem, że nikt nie zapyta ... a oto co bardziej naiwne cytaty z ostatnich wypowiedzi: "... dlaczego skoro sypie się jeden projekt (u jednej pani) zwalnia się ludzi drugiej pani - czyżby chciało się podkopać pod nią dołek ..." "... zwolniono jednych z najlepszych pracowników z dużym stażem i doświadczeniem ..." ".(usunięte przez administratora)." "... u nas przynajmniej każdy był traktowany równo ..." "... więc (usunięte przez administratora)." - myślisz, że do tego potrzebne były te wpisy ;) "... życzę Ci abyś jednak wzięła przykład z(usunięte przez administratora). bo to osoba z zasadami i priorytetami o których Ty możesz tylko marzyć. ..." - a to rodzynek na koniec a do piszącego te słowa: "... miej chociaż trochę klasy ..." ... nie wymagaj od innych tego czego u Ciebie nie widać.

do rozsądnego

co masz na myśli ...

Rozsądny

niezbadane są pokłady naiwności ludzkiej ...

Aneta

dajcie spokój, nie ma sensu się ścierać, to nic nie da.

Akukaradza

Witam, wczoraj by?? wielki dzie?? zwolnie?? w aps. Jedni czuli ulgÄ? inni byli w szoku. Jak to powiedzia??a osoba zwalniajÄ?ca \\\\\\\"odeszli\\\\\\\" ludzie. Hipokryzja i zak??amanie. Po pierwsze jak siÄ? kogo?? zwalnia to na pewno nie mo??na o nim m??wiÄ? ??e odchodzi. Pani (usunięte przez administratora) nawet nie wie jak siÄ? zachowaÄ? w momencie zwalniania pracownika no ale jaka firma tacy pracownicy. Zwolniono jednych z najlepszych pracownik??w z du??ym sta??em i do??wiadczeniem. To jest sygna?? ??e statek ju?? w po??owie jest pod wodÄ?. Spos??b w jaki dokonano zwolnie?? by?? mocno podejrzany. Jedna z kierowniczek pozbywa sie pracownik??w drugiej kierowniczki pod jej nieobecno??Ä? w firmie - Gratulacje dla (usunięte przez administratora)

zwolniona

Ta pani co to ma więcej projektów według Ciebie i nie potrzebuje pomocy, kompletnie z niczym sobie nie radzi. Najwyraźniej ma inne priorytety w pracy.Grunt,że ominęła ją ta "szopka" o której rzekomo nic nie wiedziała - tak proste,że aż śmieszne!! No ale jak mówią zagryza się zęby i żyje się dalej.

zwolniony

i znowu zwolnienia, ok mogę się zgodzić ale dlaczego skoro sypie się jeden projekt (u jednej pani) zwalnia się ludzi drugiej pani - czyżby chciało się podkopać pod nią dołek? ciekawe kto teraz będzie pracował, zero biznesowego myślenia. W firmie zauważa się to że liczą się tylko i wyłącznie kumpele, kumple, jak zwal tak zwał, a chyba nie o to chodzi tylko jak na mój prosty łeb - o wyniki. Szkoda że nikt nie liczy się z długoletnim pracownikiem, szkoda... może należało się zastanowić i zdjąć ze stanowiska liderki, zawsze to jakiś grosz dla firmy, w zasadzie nigdy nie pojmę tego że jedna pani musi mieć aż 3, czy 2 do pomocy, a druga radzi sobie sama mając chyba nawet więcej projektów. Ogólnie jestem zadowolony z pracy - ale miałem to szczęście że byłem w tej lepszej grupie. Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich co zostali

sheet

szkoda słów... apsik jest jak polska poczta czyli relikt komuny w nowoczesnym świecie zero postępu ....

szukajcie porzadnej roboty

amatorka w każdym calu .... oprócz sekretariatu ;-) reszta nie nadaje się do windykacji jak równiez do prowadzenia takiego interesu:)

tak wam powiem

i tutaj musz

znawca tematu

czyli w apsie zostali tylko ci co na niczym się nie znają i nigdzie innej roboty nie dostaną ... a tutaj dostali awans przez zasiedzenie No bo gdzie znajdzie robotę kierownik który nie wie nic o procesie windykacji...poza tym że siedział kiedyś na telefonie.... a zwalnianie kogoś za powiedzenie prawdy to pachnie (usunięte przez administratora)

ktos

a mnie wywalili za moja ciezka robote, nikt nawet nie sluchal co mam do powiedzenia. żenada !!!

gigi

Michalów u nas za wielu nie pracuje ...

Michał M

W tżeciej tego typu firmie pracóję, karzda mnie wkóżała, każdej rzyczyłem zatonieńcia i żadna nie kce zatononć. Niestety to tylko "poborzne rzyczenia".

Zostaw merytoryczną opinię o APS Poland S.A. - Warszawa

APS Poland S.A.