Telpronet

Opinie o Telpronet

mak

@aaaaaaa zwiastujesz koniec świata? O ile wiem to BPH trzyma się dobrze. Trochę się zmieniają i potrzebują np. Administratora ds. systemów telekomunikacyjnych. Trzeba znać: Voice Over IP, ISDN, SIP, technologię sieci komputerowych, angielski. Pewnie oferują też dobre wynagrodzenie

jiii89

hej jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym.. jakie sa warunki dotyczące pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy?

dziany
@jiii89 13.01.2015 22:06

widzę , że jak wszędzie w temacie firmy telpronet na wszelkiego rodzaju forach głównie pytania i brak jakichkolwiek odpowiedzi. Szkoda, ale przynajmniej tutaj widać , że ludzie są aktywni i to forum nie umiera, także w końcu może ktoś podrzuci info na temat tego jak się pracuje w tej jakże warszawskiej firmie

Nikodem

Pewnie domeny nie opłacili, a raczej serwera, bo firma Telpronet nadal figuruje w krajowym rejestrze sądowym.

fikej

moim zdaniem szybciej po prostu zrezygnowali ze swojej strony internetowej niż mieli zamknąć Telpronet

damian

To co się własciwie stało z Telpronet, bo tez ich sprawdzałem w internecie i to chyba prawda co napisaliście wyżej.

projektant

Pracowałem u nich 3 miesiące , dostałem 630 złotych i obietnicę awansu . Obecnie Telpronet już nie działa , bo umoczyli ok. 1,5m i nie popłacili trochę faktur ludziom . Ich firma nazywa się teraz inaczej

kaczmarczyka stara

to nie czytałeś opinii powyżej?bardzo solidna firma mogą Cię zapewnić,że jak podejmiesz z nimi współprace to pieniędzy nie dostaniesz,niezłe z nich naciągacze jeśli usłyszych o (usunięte przez administratora)z Białegostoku lub (usunięte przez administratora)z Kań omijaj ich z daleka

zyczliwy

Niech wszyscy lepiej uważają na firmę INTECO prezesami tej firmy są (usunięte przez administratora) czyli (usunięte przez administratora)pod inną nazwą firmy,siedzibą firmy jest tylko skrzynka pocztowa a pieniędzy jak nie mieli tak nie mają

aaaaa

wszystko jest prawdą a w szczególności to że są pedałami a na dodatek jeden z nich się jąka

Pako

(usunięte przez administratora) bez kasy -powodzonka

;-0

a czym sie zajmuja? poszukuja pracownikow we wrocku...

GM i PK

Darmozjadow dwóch i naciagaczy, miała być wielka firma a tylko pozostały nieopłacalne ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki. Wystrzegać się trzeba tych dwóch dziadów, którym się wydaje ze są paniskami.

artur

Witam , Firma jest mi winna małe co nieco.... , co o niej aktulanie wiadomo. Zmieniła po raz kolejny adres, zniknęła jej strona www. GM podobno zwinąl się do Białego na stałe. Czy ktoś aktualnie dla nich pracuje , jak ich kondycja. Nie wiem co dalej robić ,

kurabura

firma nie płaci uważajcie ma jakieś kłopoty finansowe

nie wiem co za palant to napisal ale jak ja tam pracowalem to ngdy tyle nie dostalem i nikt tyle nie mial.najwyzej 2000 i to w 3 albo w 4 ratach i to jeszcze z miesiecznym opoznieniem.jak ktos chce to niech prubuje i sie przkoona!!!

Firma jest solidna. Wynagrodzenie wypłacane na czas Wysokie stawki wynagrodzenia Młody zespół Możliwość pracy w nadgodzina Średnie wynagrodzenie pracownika zatrudnionego na etat ok. 5000 zł netto

Zostaw opinię o Telpronet - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telpronet