Voltex

Lubin

Opinie o Voltex

lidlowski

no wiadomo, że cieżko jest się tam dostać, ale moim zdaniem nie ma na co narzekać, jest stabilizacja zatrudnienia i wypłaty również regularnie wpływają na konta

Róża

Z tego co widać to pensje głównie zależą od wyników finansowych firmy. Większość ma umowy o pracę. Podstawa jest zadowalająca, ale dużo się nadrabia premiami. Nie ma co narzekać. Na pewno KGHM płaci więcej, ale spróbuj się tam dostać :P

iou

nic specjalnego

boki

Zależy od stanowiska, najlepiej mają handlowcy pod warunkiem, że sprzedają, reszta poniżej krajowej :P

Zostaw opinię o Voltex - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voltex