Royal Europa

Opinie o Royal Europa

Ble ble

Dba o zdrowie ???? wszędzie chmura z PCV

Popo

Narazie firma zmienia lokalizacje i rozmwy przeprowadzają z pracownikami

tomasz royalowski

Pracuje się na zmiany, umowa o pracę

Kiler Jurek

To już jest koniec........

Un
@Kiler Jurek 27.04.2017 23:22
To już jest koniec........

konkrety Jurek konkrety ..:)

7TP

W Royalu nie pracuję, ale wg zeznań znajomych nie jest tam kolorowo. Stare maszyny stoją i nie ma pieniędzy na nową, prawie nikt nie pracuje i wypłaty na poziomie 2000-2300zł. To już u nas w Sitechu stażyści mają więcej.

Śiam
@7TP 24.04.2017 18:11

za nic robienie 2300 tuż to ameryka :)) Wróc "Kanada" :)

Maja

Pracujesz w Royal Europa? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ja śiam
@Maja 31.03.2017 13:21

Maja: w Royal Europa spedzilem 17 lat nigdzie nie ma takiego raju jak tam :)) Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :))

Piotr

Co tam słychać w Royalu?

miszcz

Czesc, co tam )

miszcz

Czesc, co tam )

drc

Pewnie, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne @pawel, ale zobacz, że zarobki również są dobre.

Hoch..

Wysokie masz na myśli jakie ? Bo gdyby były tak wysokie jak masz na myli:) ,to nigdy bym nie zmienił pracy! :)

Rafał C

terminowe, a czy wysokie? mi odpowiadały na pewno wyższe niż najniższa krajowa

Rafał C

Pozdrawiam wszystkich z RE :) pracowałem i było super, praca i ludzie jak najbardziej w porządku wypłaty też były ok.

Dawid

Ja nie wiem ja sie nie znam :)

Wonsz

Miałeś ostatnio ofertę : zarobki 1950Brutto - okres próbny.. :) Po okreśie próbny możesz liczyc na 150 - 200zł a dalej to chyba zapomnij :)))

Wonsz

I tak też bywa :) dochodzi do tego ze i wypłata na raty .. ale dadzą radę ja to wiem..

Piotr

Pozdrowienia dla całego warsztatu RE!!!

Dawid

Czasami tu zaglądne poczytać dobry humor :)

Dawid

Lubię poczytać dobry humor :)

dudo

Czasy w RE wspominam bardzo dobrze. Szkoda że nie chcą płacić bo nie zwolniłbym się z tego miejsca nigdy ale co z tego jak po opłaceniu rachunków nie starczyło nawet na jedzenie dla psa. Teraz KGHM- i żyję sobie jak pączek w maśle. pozdrawiam wszystkich pracowników.

Viso
@wycior74 12.04.2016 18:16
nie zastanawiaj się nad pracą w RE NIE MA TAKIEJ!!!! pracownicy tylko chodzą i sprzątają, nie ma produkcji, jedynie czasem zak...

to jak to jest niby tak źle, a dalej tam siedzisz ? :)

Viso

średnio 10-12 osób..

Robi

Pozdrowienia dla całego warsztatu RE:)

RE

Witam, Co tam chłopaki słychać w RoE, czasami tak tu zachodzę i czytam co tam u was się dzieje ale widzę ze ostatnio nic a nic.. Czyżby jakiś zakaz pisania na forum?

Michał Ś

Powiem ci tak co do zarobków to nie będę sie wypowiadał, ale co do postów nieco wyżej to Te osoby muszą zmienić Lekarza niestety.. W amerykanskiej loterii jest trochę pieniędzy do wygrania, gdyby to ja choć polowe tego wygrał, dałbym trochę firmie aby się rozwinęła nieco bardziej :))) a co...:)) Nie ma co ukrywać były okresy że pot z * ciekł ale do RE jednak chodziłem z wielka przyjemnością, gdybym mógł wróciłbym tam w podskokach ale na innych warunkach finansowych :D Może kto z kadr to czyta :)) a wiem ze czytaja to mój nr maja :D

Master
@Michał Ś 13.01.2016 12:57

Szkoda nie udało śię Tobie :)), próbój kto nie ryzykuje nie pije szampana :) Tak mówią :)) Pozdrawiam pracowaników RE, co tam uwas chłopaki??

Michał Ś

Witam, :) Rozwijać się w RE nie rozwijam mimo doświadczenia i wiedzy :) Jak już wyżej napisałem co do warunków płacowych to był jeden z głównych powodów że jestem tu a nie tam ...:) Mimo że lepiej zarabiam sentyment do RE pozostał i pozostanie :))

Michał Ś

@waldek o desce tarasowej to Ja mogę napisać małą książkę zaczynając od produkcji poprzez sprzedaż :)) Chętnych kontrachętów zapraszam na rozmowę ...:)

Un

Pracują, pracują światło miałem ja zgaśić ale nie wyszło :), może kiedyś :) Kto to wie...:) A jak sobie firma radzi tego to nie wiem mam cichą nadzieję ze dobrze.

wycior74

młynarz ostatni zmieli hale

stary ciekawski pracownik :)

Od prawie dekady tam już nie pracuję ale ostatnio dochodzą mnie słuchy że jest coraz gorzej w Royal Europa. Tak z sentymentu ciekawi mnie jak sobie radzicie? Czy jeszcze pracuje ktoś z tych pierwszych tam zatrudnionych? Za moich czasów szefostwo się już popsuło ale może jeszcze ktoś żyje z działu Siding, RBS ale tak naprawdę chyba robicie już tylko ekrany akustyczne. Jak odchodziłem to mówiono ze elektryk będzie pracował najdłużej bo musi zgasić światło. Miło będzie coś usłyszeć od Was.

MT

Sześć na rbs i sześć na siding i były nówki sztuki.

MT

Maszyny przyszły nowe w 98r ale normalr ze śruby i cylindry sie wytarły w końcu są uzywane

Nic sie nie stało
@MT 25.07.2015 21:30

W 98 albo w 99 maszyny przyszły w ilośći 6 czy 8 szt (nie pamiętam teraz) i były to maszyny używane w stanie dobrym+

Andrzej

Witam, Czy są przyjecia do firmy ? Jakie warunki płacowe na początku

Miachał Ś.
@Andrzej 13.07.2015 05:29
Witam, Czy są przyjecia do firmy ? Jakie warunki płacowe na początku

Andrzeju warunki płacowe takie same jak na końcu kariery :))

robi

Kaszyn. Zatrudnij się na warsztat w RE i powalcz niekiedy z tymi maszynami wówczas zobaczysz do czego są zdolne.Cylindry w wytłaczarkach wytarte od lat a o śrubach już wypowiadał się nie będę.

Jacek Sier.

Welcome back!!

toudi

Nowoczesny i technologiczny park maszynowy? Pracowałem w RE i znałem te maszyny. Przyszły jak się nie mylę kilkanaście lat temu wyeksploatowane z Kanady lub włoch-już nie pamiętam po to aby się na nich uczyć i zostały do dziś dnia... w międzyczasie zakupiono "kawałek" nowej maszyny z chim...

root

Ten text woła o pomstę do Nieba :))) "Wszystkie te czynniki, wsparte bardzo nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz pracą młodego i wysoko wykwalifikowanego personelu, stawiają naszą firmę na czołowym miejscu pod względem możliwości obsługi klienta na najwyższym, światowym poziomie." :D

bolo

W royalu nie klepią biedy bo jak niema roboty to dzial siding calymi dniami siedzi na kantynie i graja w gierki a najlepsze w tym jest to ze za to jeszcze placa

robson

Jeszcze nie upadł ale klepią biedę...

Rafał

Jak tam z tym Royalem? jak płacą?(usunięte przez administratora)

antek z woli

jak ja pracowałem w royal podyzki były w miare często, małe bo małe ale często. Natomiast w momencie kiedy się zwalniałem to jeszcze chodziłem do podstawowki i byl tam taki pawel i ja jechalem na rowerze i go spotkalem i potem jeszcz epojechalem do biedronki na lody i pozniej do domu juz do domu pojechalem

daro

ci co maja mozliwosc zmiany miejsca pracy drugi raz sie nie zastanawiaja, ludzie uciekaja gdzie tylko moga. oby royal funkcjonowal jak najlepiej bo jest tam kilku pracownikow ktorych by bylo szkoda. POZDROWIENIA DLA WARSZTATU!!!

piotr

potwierdzam. praca i atmosfera jak najbardziej w porzadku natomiast zarobki dramat. na poczatek 1500 na reke to jest raczej max. czyli z rodzina i kredytem na glowie to tylko srac pod siebie i nogami odpychac.

tomek

w royal europa atmosfera jest naprawde dobra. praca rowniez do najciezszych nie nalezy. pracowalem tam kilka lat i mam mile wspomnienia co do tej firmy. natomiast teraz pracuje kilka razy ciezej ale o 3 razy wiecej pieniedzy przynosze do domu i gdyby RE płacił mi tyle co zarabiam aktualnie to nawet nie pomyślałbym o tym żeby się zwalniać:). na poczatek w tej firmie mysle ze czlowiek z 1600 na reke wezmie chyba ze sie cos zmienilo... pozdrawiam RE a w szczegolnosci WARSZTAT!!!:)

siding

2,4 kola po 8 latach? jak na royal to musiales niezle z ucha strzelac by az tyle szarpac:). ja zrezygnowalem z pracy w royal europa dwa lata temu a pracowalem tam 6 lat i teraz wiem co to pieniadze, kokosow nie mam ale stac mnie na godne zycie a w re czlowiek tylko wegetowal

DZ

(usunięte przez administratora) Każdy kto ma tylko możliwość ucieka. Mistrzowie, z kilkunastoletnim doświadczeniem mają lekko ponad 2 tysiące. (usunięte przez administratora)

cipao

warunki finansowe o pomste do nieba wolaja ale jezeli chodzi o sam charakter pracy to nikt nie powinien marudzic bo pracuje sie dobrze.

mon

zgadza się Pani [usuniete przez moderatora] jest ekstra uważajcie na Panią [usuniete przez moderatora] sprawdzajcie czy dobrze Wam wypłaty naliczyła. Nie cierpię kobiety jest niemiła i zarozumiała, dużo ważnych rzeczy ukrywa przed pracownikiem głupio się póżniej tłumacząc, jest nie odpowiedzialna na to stanowisko moim zdaniem, miałem z nią nie raz kłopoty i przez nią też

erer

Pani [usuniete przez moderatora] jest ekstra-klasa

Rafał

Pracowałem w RE ponad rok, praca jak każda inna, pracownicy ok, Pan Dyrektor mógłby być bardzie życiowy a z kadr najlepsza jest Pani [usuniete przez moderatora] niesamowicie fajna i miła kobieta - życiowa Pozdrowienia dla Pani [usuniete przez moderatora]

dewis

To już jest koniec, nie ma już nic, Jesteśmy wolni, możemy iść. To już jest koniec, możemy iść, Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic.

Wojtek

Panowie co tu ukrywać czas firmy Royal Europa juz minoł teraz jest tylko coraz gorzej szukajcie pracy bo długo firma nie pociągnie.......

?

premia śmiechu warta 100 - 150 brutto dodatki więcej pracy

mlody

jak tam panowie po zyskach i wczasach pod grusza?

dawid

kto jest najwiekszym [usuniete przez moderatora] w tej firmie?

Zostaw opinię o Royal Europa - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Europa