Royal Europa

Polkowice

Royal Europa
3 78

Opinie o Royal Europa

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

Czy moglibyście w kilku zdaniach rozwinąć swą wypowiedź? Na ten moment niewiele z tego wynika, pamiętajmy, by dodawać wpisy zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , zawierające merytoryczną treść.

??? CO SZKODA.. ??? Kogo szkoda..??? Czego szkoda.???

zzz

szkoda

zzz

Szkoda

Zainteresowany

Czy warto starać się o pracę w firmie, podpowiedzcie.

Jajaja
@ludwik 07.01.2018 19:46

Noo baaaa

Jak dziś przedstawia się sytuacja Royal Europa na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Polkowice i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Zainteresowana

Taka cisza na forum ma jakąś przyczynę?

Gogol

Czy tak dobrze pracuje się w firmie i dlatego przestaliście pisać?

uf..
@Gogol 25.03.2018 14:28

a Ty kto ze taki zainteresowany ??:)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Royal Europa? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

albert

co tam? zyjecie...

Ble ble

Dba o zdrowie ???? wszędzie chmura z PCV

tomasz royalowski

Pracuje się na zmiany, umowa o pracę

Kiler Jurek

To już jest koniec........

Un
@Kiler Jurek 27.04.2017 23:22

konkrety Jurek konkrety ..:)

7TP

W Royalu nie pracuję, ale wg zeznań znajomych nie jest tam kolorowo. Stare maszyny stoją i nie ma pieniędzy na nową, prawie nikt nie pracuje i wypłaty na poziomie 2000-2300zł. To już u nas w Sitechu stażyści mają więcej.

Śiam
@7TP 24.04.2017 18:11

za nic robienie 2300 tuż to ameryka :)) Wróc "Kanada" :)

Maja

Pracujesz w Royal Europa? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ja śiam
@Maja 31.03.2017 13:21

Maja: w Royal Europa spedzilem 17 lat nigdzie nie ma takiego raju jak tam :)) Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :))

Piotr

Co tam słychać w Royalu?

miszcz

Czesc, co tam )

miszcz

Czesc, co tam )

drc

Pewnie, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne @pawel, ale zobacz, że zarobki również są dobre.

Rafał C

terminowe, a czy wysokie? mi odpowiadały na pewno wyższe niż najniższa krajowa

Rafał C

Pozdrawiam wszystkich z RE :) pracowałem i było super, praca i ludzie jak najbardziej w porządku wypłaty też były ok.

Dawid

Ja nie wiem ja sie nie znam :)

Wonsz

Miałeś ostatnio ofertę : zarobki 1950Brutto - okres próbny.. :) Po okreśie próbny możesz liczyc na 150 - 200zł a dalej to chyba zapomnij :)))

Wonsz

I tak też bywa :) dochodzi do tego ze i wypłata na raty .. ale dadzą radę ja to wiem..

Piotr

Pozdrowienia dla całego warsztatu RE!!!

Dawid

Lubię poczytać dobry humor :)

dudo

Czasy w RE wspominam bardzo dobrze. Szkoda że nie chcą płacić bo nie zwolniłbym się z tego miejsca nigdy ale co z tego jak po opłaceniu rachunków nie starczyło nawet na jedzenie dla psa. Teraz KGHM- i żyję sobie jak pączek w maśle. pozdrawiam wszystkich pracowników.

Viso

średnio 10-12 osób..

Robi

Pozdrowienia dla całego warsztatu RE:)

RE

Witam, Co tam chłopaki słychać w RoE, czasami tak tu zachodzę i czytam co tam u was się dzieje ale widzę ze ostatnio nic a nic.. Czyżby jakiś zakaz pisania na forum?

Master
@Michał Ś 13.01.2016 12:57

Szkoda nie udało śię Tobie :)), próbój kto nie ryzykuje nie pije szampana :) Tak mówią :)) Pozdrawiam pracowaników RE, co tam uwas chłopaki??

Zostaw opinię o Royal Europa - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Europa