Royal Europa

Polkowice

Royal Europa

Opinie o Royal Europa

Zainteresowana

Taka cisza na forum ma jakąś przyczynę?

Gogol

Czy tak dobrze pracuje się w firmie i dlatego przestaliście pisać?

uf..
@Gogol 25.03.2018 14:28

a Ty kto ze taki zainteresowany ??:)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Royal Europa? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zainteresowany

Czy warto starać się o pracę w firmie, podpowiedzcie.

ludwik
@Janusz 03.01.2018 18:32

Jak niema, ? W Chrustniku jest :)

albert

co tam? zyjecie...

Ble ble

Dba o zdrowie ???? wszędzie chmura z PCV

tomasz royalowski

Pracuje się na zmiany, umowa o pracę

Kiler Jurek

To już jest koniec........

Un
@Kiler Jurek 27.04.2017 23:22

konkrety Jurek konkrety ..:)

7TP

W Royalu nie pracuję, ale wg zeznań znajomych nie jest tam kolorowo. Stare maszyny stoją i nie ma pieniędzy na nową, prawie nikt nie pracuje i wypłaty na poziomie 2000-2300zł. To już u nas w Sitechu stażyści mają więcej.

Śiam
@7TP 24.04.2017 18:11

za nic robienie 2300 tuż to ameryka :)) Wróc "Kanada" :)

Maja

Pracujesz w Royal Europa? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ja śiam
@Maja 31.03.2017 13:21

Maja: w Royal Europa spedzilem 17 lat nigdzie nie ma takiego raju jak tam :)) Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :))

Piotr

Co tam słychać w Royalu?

miszcz

Czesc, co tam )

miszcz

Czesc, co tam )

drc

Pewnie, że doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne @pawel, ale zobacz, że zarobki również są dobre.

Rafał C

terminowe, a czy wysokie? mi odpowiadały na pewno wyższe niż najniższa krajowa

Rafał C

Pozdrawiam wszystkich z RE :) pracowałem i było super, praca i ludzie jak najbardziej w porządku wypłaty też były ok.

Dawid

Ja nie wiem ja sie nie znam :)

Wonsz

Miałeś ostatnio ofertę : zarobki 1950Brutto - okres próbny.. :) Po okreśie próbny możesz liczyc na 150 - 200zł a dalej to chyba zapomnij :)))

Wonsz

I tak też bywa :) dochodzi do tego ze i wypłata na raty .. ale dadzą radę ja to wiem..

Piotr

Pozdrowienia dla całego warsztatu RE!!!

Dawid

Lubię poczytać dobry humor :)

dudo

Czasy w RE wspominam bardzo dobrze. Szkoda że nie chcą płacić bo nie zwolniłbym się z tego miejsca nigdy ale co z tego jak po opłaceniu rachunków nie starczyło nawet na jedzenie dla psa. Teraz KGHM- i żyję sobie jak pączek w maśle. pozdrawiam wszystkich pracowników.

Viso

średnio 10-12 osób..

Robi

Pozdrowienia dla całego warsztatu RE:)

RE

Witam, Co tam chłopaki słychać w RoE, czasami tak tu zachodzę i czytam co tam u was się dzieje ale widzę ze ostatnio nic a nic.. Czyżby jakiś zakaz pisania na forum?

Master
@Michał Ś 13.01.2016 12:57

Szkoda nie udało śię Tobie :)), próbój kto nie ryzykuje nie pije szampana :) Tak mówią :)) Pozdrawiam pracowaników RE, co tam uwas chłopaki??

Michał Ś

Witam, :) Rozwijać się w RE nie rozwijam mimo doświadczenia i wiedzy :) Jak już wyżej napisałem co do warunków płacowych to był jeden z głównych powodów że jestem tu a nie tam ...:) Mimo że lepiej zarabiam sentyment do RE pozostał i pozostanie :))

Michał Ś

@waldek o desce tarasowej to Ja mogę napisać małą książkę zaczynając od produkcji poprzez sprzedaż :)) Chętnych kontrachętów zapraszam na rozmowę ...:)

Un

Pracują, pracują światło miałem ja zgaśić ale nie wyszło :), może kiedyś :) Kto to wie...:) A jak sobie firma radzi tego to nie wiem mam cichą nadzieję ze dobrze.

wycior74

młynarz ostatni zmieli hale

stary ciekawski pracownik :)

Od prawie dekady tam już nie pracuję ale ostatnio dochodzą mnie słuchy że jest coraz gorzej w Royal Europa. Tak z sentymentu ciekawi mnie jak sobie radzicie? Czy jeszcze pracuje ktoś z tych pierwszych tam zatrudnionych? Za moich czasów szefostwo się już popsuło ale może jeszcze ktoś żyje z działu Siding, RBS ale tak naprawdę chyba robicie już tylko ekrany akustyczne. Jak odchodziłem to mówiono ze elektryk będzie pracował najdłużej bo musi zgasić światło. Miło będzie coś usłyszeć od Was.

Zostaw opinię o Royal Europa - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Europa